respublika.lt

Naisių spaudos kioskelis - straipsnio komentarai:

 • Kolchozo kurmi 2019 liepos mėn. 09 d. 18:15:28

  apie kieno Tėvynę tu čia sapalioji .Iškški nosį ir pagaliau į šviesą tu išlįsk ir pamatsi tik ,kad seniai dingo ta tavo"tėvynė"komunistinė šalis,tik vaikšto dar užsilikusios kelios gaujos komunistų ir trukdo kitiems gyvent dar vis.

 • onute 2019 birželio mėn. 19 d. 11:16:42

  konservatoriau ABROMAITI KA CIA SUREZGEI DAR VIENAS SALIAMONAS NE TAU SPRESTI

 • Karbauski, 2019 birželio mėn. 19 d. 09:16:35

  pagaliau įsteik savo internetinį portalą ir TV. Kiek leisi, kad konservinės žiurkės tave maišytų su pamazgomis, kai jos pačios jau springsta nuo pavogtų milijardų. Taip taip - milijardų, o ne milijonų. Jei apsimeti, kad nežinai, paklausk pirmo sutikto pradinuko - paaiškins.

 • Elena 2019 birželio mėn. 18 d. 22:32:07

  Tik tokie žmonės kaip R.Karbauskis pakeis dvasinį ir materialinį klimatą Lietuvoje. Sėkmės ir stiprybės gerb,Karbauskiui.

 • Danas 2019 birželio mėn. 18 d. 10:02:55

  As uz valstiecius.

 • Tikiu 2019 birželio mėn. 18 d. 09:55:30

  kad atsiras žmonių, kurie nepagailės ir savo gyvybės už Karbauskį, kurio dėka mes galime nusipirkti ir duonytės, ir sviesto, ir vaistų.

 • Žemaitė 2019 birželio mėn. 17 d. 21:32:57

  Jeigu Seime tokių kaip R.Karbauskis būtų daug, Lietuva imtų panašėti į Naisius. Pikta, kad tokių, kurkiančių prieš filmą apie Naisius, yra - konservatorių. Įdomu, ar G.Nausėdai pasiseks suprotinti seimūnus, ("ėdančius" "valstiečius"), labiau rūpintis Tėvyne, o ne kaip bloginti gerus R. Karbauskio siekius gerinti Seimo darbus.

 • nepergyvenkit 2019 birželio mėn. 17 d. 17:46:48

  išrinko būtent tuos, kuriuos praleido. ir šantažais, bei draust vieni prieš kitus varžosi.. Nes daugiau nesugeba. Bus įdomiau, kaip po 2020 metų reikės pradėt dalim gražint dideles valstybės paskolas, kur skolijos...o tada aršiai vieni ant kitų stums...

 • Mmm 2019 birželio mėn. 17 d. 17:08:10

  politikas,atsakomybė.....broileriu neša,kad net nosį riečia:)))

 • To ????? 2019 birželio mėn. 16 d. 22:47:08 2019 birželio mėn. 17 d. 16:57:09

  Ir ko čia nesuprast, juk reikia pastoviai laikas nuo laiko priminti kad NE TUOS IŠRINKO, kito tikslo nematyti tik jaukti žmonių sąmonę, kelti abejones dėl teisėtai išrinktos valdžios, bjauroti bet kokius veiksmus, maišyti su purvu viską kas tik iš valdančios daugumos iniciatyvų, teisus patriarchas - dar daug kas serga komunistinės ideologijos bacila kur bet koks kitamintis yra ideologinis priešas kurį reikia naikinti visom prieinamomis priemonėmis

 • politikas 2019 birželio mėn. 17 d. 16:08:47

  Politikas yra vardija valstybės problemą ir sprendimą siūlo už tai prisiimant atsakomybę. Eiliniai nuo gatvės gali lalbėt blogai ir reikalaut iš politikų spręst gerai. Reiškia eiliniai gali sprendimų nežinot, bet reikalaut. O politikas - pirmas problemą vardija ir sprendimus konkrečius siūlo. Kaip Seimo narys gali registruot sprendimus Seimo duomenų bazėje svarstymui pasirašant raštiškai. O ne klegėt į eterį blogai, blogai.. Kas ir taip aišku, kad blogai. Kita vertus kaip politkui neetiška, jei pats išstatė Seimo pirmininką ir premjerą kurie galias turi, tai tegu pirmiau jiems ir siūlo spręst. o ne už akių tarsi jiems varo. Atseit nesugeba...Nes kas balsavo už tokį Seimo pirmininką ir premjerą, tie ir atsakingi už jų veiklą. Kitas reikalas, kad ir pats gali imt pirmus postus ir konkrečiai spręst problemas. Priimt sprendimus ir išreikalaut iš atitinkamų vykdančių vykdyt. Teikt kokias nori ataskaitas Seimui iš atskaitingų institucijų ir panašiai. Tą ir tą nušalint nuo pareigų..

 • įdomiausia 2019 birželio mėn. 17 d. 15:41:37

  Įdomiausia, kad per kelis metus valdžioje ko nežinotų eilinis statistinis lietuvis domintis politika nieko nauja neiškėlė. Viskas seniai žinoma. Tik kaip nepasiruošęs į valdžią atėjo su panašiais į save tai viskas atrodo kaip naujovė. Ir nieko iki galo nepadarė. Tik jaukiant dar bloginama nei prieš tai buvo. ir ta baimė prisiimt atsakomybę, kuri tenka tik užimant aukščiausius postus nes čia jau reikia parodyt ką sugebi ir atsakyt, persišviečia. nes tiek nusikalbėt užimant aukščiausius postus tas pats -kas politinis lavonas..Skaitos milijonieriai verlsininkai -valstybės valdymo pradžiamokslio nesuvokiantys ir po n metų valdžioje. Tik su savo pastatytu Seimo pirmininku kovot..net tinkamas nueinančiai prezidentei savo nesamones pridengt...Tarsi lenktyniauja, kas daugiau intrigų privels vienas ant kito versdami...

 • atsakomybė 2019 birželio mėn. 17 d. 15:33:07

  Visą laiką už atitinkamus laikotarpius didžiausia atsakomybė tenka užimantiems aukščiausius postus. Tai Seimo pirmininkas, Prezidentas ir premjero. Kitiems mažiau.. Tad už paskutinius kelis metus, kad didėja socialinę nelygybė į ką EP rodo, nėra rimtų valstybę vienijančių ir stiprinačių strategijų tenka jiems. o šiam iš užkuliusių nesugebančiam nieko geriau pasiūlyt, tik kiršinimai su konservatoriais vienodi - bėda. gavos per kelis metus niekas nepadaryta, tik kiršija, draust...o atsakomybė aukščiausius postus užimantiems. kurie jau į Lietuvos istoriją juodom raidėm įėję...dar tokių iš užkuliusių negeranoriškų į valdymą bent nesiskverbė...Kitus pakišinėjant.

 • < apie postus ir blusinėjimą 2019 birželio mėn. 17 d. 15:13:18

  Kiek tu prirašei komentarų ! Ar suskaičiuoji ? Iš tokio skaičiaus - galėjai parašyti ką nors teigiamo ? Ar jau nesuradai ?

 • << to kas ? 17 d. 09.21 2019 birželio mėn. 17 d. 15:00:53

  R.Karbauskis netrokšta jokių POSTŲ ! O koks tavo reikalas dėl postų ? Gal sumaisėi su anūku ? Arba dar su seneliu? Jiems reikia net tokių postų, į kuriuos žmonės žmonės net nerinko ? Pvz., prezidento . Bet ir kvailai rašai, kad turėdamas aukštą postą - gali padaryti viską , o ne blusinėti ? Kur pasireiškia blusinėjimas ? Bijai, kad kelia 15 metų senumo makles, vagystes ? Nepergyvenk, konservliberų troli - viską žmonės sužinos !

 • kas? 2019 birželio mėn. 17 d. 09:21:17

  Kas trukdė R.K. kaip politinės partijos lyderiui pačiam imt vieną iš pirmų postų valstybėje ir pagal kompetenciją bei postų teikiamas dideles galias pasidaryti reikaimas pertvarkas? Juk visos valstybinės institucijos atskaitingos seimui ir kaip čia gali kažkas kažko neviešina? gali būt, tik kaip atėję į seimą ne savo rogėse sėdi, o kaip paprasti intrigantėliai ant kitų verčiant elgiasi? patys negebėdami pagal kompetencijas dirbti. Baigias kadencija, o čia tik niurzgia, niurzgia ..vietoj konkrečių darbų.

 • mielieji ponai, 2019 birželio mėn. 17 d. 08:59:55

  kaip tie valdantieji pakenčia tą nuolatinį pamazgų pylimą iš visų purvasklaidos priemonių? Nuo ryto iki nakties. Nejaugi negalima bent jau paviešinti pvz. LRT finansinę ataskaitą, kai per metus ištratina 40 milijonų liaudies pinigų?

 • ????? 2019 birželio mėn. 16 d. 22:47:08

  nesupratau šio rašinio tikslo, ar tai, kad visi a la "portalai" tapo broilerio spaudos kiosku yra gerai, ar ką čia tuo nori pasakyti?

 • senis 2019 birželio mėn. 16 d. 18:16:55

  koks tai silikoninis pedikas. Sitas kvailys, tikrai nesupranta, kad jis kvailys. Bet kokiame rasinelyje turi buti informacijos! Kvailio mintys apie Karbauski nera informacija.

 • Prosenelis 2019 birželio mėn. 16 d. 13:51:12

  Karbauskas aš apie Skverneli nekalbu RENTINIKaS galietu iroditi seime kad norint žmogus gali padaryti viską kas net vir jo jiegu o aš ne vienas bet gal net netoli dvejų milijuonu tautiečių norime kad butų panaikintas rinkimas pagal sąrašus tai tauta aš garantoju kad aiskiai visiems matant atversti ta labai brangu lapą ir jisai pasiruoditu su labai svare balta puse ta atliktų tauta butų labai svarus ES butų išvalytas nuo visu renginį ku karjieristu svolaciu valstiečiai augtu kaip ant mielių ir butų ta partija kuri reikalynga Lietuvai tautai Karbauskai galvok.

 • Prosenelis 2019 birželio mėn. 16 d. 13:35:42

  Aš sveikinu Karbauska ir linkiu tame visame sekmies laikrastukas labai gerai ir teisyngai ir ta laikraštuką palinkiekime visoms partijoms turieti ir tada labai aiskei paskaitė matysime ko kas kvepe kaip sakoma pagal Jurgi ir kepurie matysime visas kepures ir labai daug Jurgiu tai tikras Lietuviškas vardas ir paskaitė laikraštuką viską sužinosime ir kvapą su osime kokios partijos ir kokie kvapai ar glostisime ar su metaliniemis sukosime.

 • Saulė 2019 birželio mėn. 16 d. 13:30:28

  ,,, o vis dėlto , kad ir kiek purvo ant R. Karbauskio bepiltų Naisiai vos ne vienintelis klestintis kaimas Lietuvoje. Laukia apleistos tėviškės ne vieno tokio , oi laukia...

 • Laukiu nesulaukiu 2019 birželio mėn. 16 d. 10:51:13

  Kada gi laisvi žmonės, piliečiai – ne kokie ten jakelaičiai su miliūtėmis – pravalys savo smegenes nuo kagebistiškų insinuacijų apie "valstiečių" valdžios "nemokšiškumą" ir ims naudotis savu protu

 • tai 2019 birželio mėn. 16 d. 10:40:17

  Tai ko Karbaukis pats neima pirmų atsakingų valdžios postų ir pagal jų kometenciją tvarkos nepadaro? O tik iš užkuliusių draust, blusinėt ir dar daugiau netvarkos, kur prisiliečia..

 • Teresa 2019 birželio mėn. 16 d. 10:30:39

  kokią nesąmonę mums perša autorius:"spausdintas žodis blogiu tampa tada,kai verčia susimąstyti"?

 • Tadas 2019 birželio mėn. 16 d. 09:24:46

  kaip tie valdantieji pakenčia tą nuolatinį pamazgų pylimą iš visų purvasklaidos priemonių? Nuo ryto iki nakties. Nejaugi negalima bent jau paviešinti pvz. LRT finansinę ataskaitą, kai per metus ištratina 40 milijonų liaudies pinigų? Ir pagaliau įsteikit savo žiniasklaidos priemonę, kad galėtumėt tvoti konserviniams per nasrus.

 • Kokie išsigimėliai jūs 2019 birželio mėn. 16 d. 00:42:13

  Bėkit užsasalinkit savo mylimam Karbui, lai jis tokius būrus kaip jus p*sa ir žvengia. Kiekvienas su klaidom rašot jūs begalviai vargšeliai, kaip kad ir priklauso tokiem atsilikeliams, kurie skaito tokį dvokantį š*do gabalą. O dabar pradėkit lot, šunys. Smagu pasijuokti iš jūsų bėdžių besmegenių būrų.

 • < tam deja 2019 birželio mėn. 15 d. 20:59:28

  kiek tu, konservini troli, gali rasyti tų komentaru? Ka konkreciai blogo padare tie valstieciai ,turedami tuos du postus ? Rasai ,kad per du metus galejo daug padaryti ? Ka konservai ir socdemai prikure per 29 metus ,sakai per du metus GALIMA istaisyti? Ar turi logikos? Dar ilgai teks mesla mezti ,gali prireikti ir 15 metu .Juk milijona emigrantu reikia sugrazinti ir jiems darbi vietas sukurti ?

 • Tam kolchoznikui 2019 birželio mėn. 15 d. 16:15:43

  ...kvailį neraliuotas kolchozų senai nebėra ir nereikia čia savo kvailų smegenėlių demonstruoti,konservatnikų gerbėjau.

 • natalija 2019 birželio mėn. 15 d. 16:13:28

  Bet tauta atsipeikejo kaip pamate kad vos ne i valdzia su lansbergo purvynu sugrazins konservus ir tas niekselis pasistenge taip sukirsinti tauta kad savo juoda judosiaus darba atlieka iki dabar ir kiek lietuvoje atsiradotokiiu kurie kovoja kad gabriukas uzdyrbtu milijonus o ne del savo varkstanciu vaiku taip Karbauskis atejo padet lietuvai ir padeka tiem zmonem kurie kiek galejo palaike ji kurie nepasidave tai lansbergo purvinai provokacijai tai buvo vienintelis zmogus vertas pagarbos ir pasitikejimo o dabar as palinkeciau valstieciam susodinkit tiem lansbergo gerbejam atgal socdemus liberalus LKP IR TEGUS TURISI DEL KO ALPSTA balsuoja kisa i seima nes jie jums nepadejo o dar kartu su lansberginiais lojo

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GAISRAS: šeštadienio pavakarę Šiaulių rajone kilo gaisras.
 • ATLEIS: oro linijos „Emirates“ koronaviruso pandemijos metu jau atleido apie dešimtadalį savo darbo jėgos, tačiau šeštadienį paskelbta, kad atleidimų mastas gali išaugti iki 15 proc., arba 9 tūkst. darbo vietų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos