respublika.lt

Lietuvos valstybės saulėlydis - straipsnio komentarai:

 • v
  valstybė- 2020 birželio 30 16:56:57

  sudaryta iš piliečių, valstybinių pinigų, legitimios valdžios ir teisėtvarkos. darinyje, apie kurį rašoma straipsnyje, nėra nė vieno atitikmens. taip kad, to ko nėra, tas sužlugt negali.

  0 0
  Atsakyti
 • A
  AAA 2020 birželio 30 17:14:06

  Tiesiog - esame baudžiavinė valstybė, mus jau senokai laiko baudžiauninkais:(

  0 0
  Atsakyti
 • v
  vytautas 2020 birželio 30 17:19:08

  taip liepė šeimininkas, vietiniai vasaliukai kaip pelytės po šluota, ŽIŪ kaip šeimininkas britu ir vokiečių pimas damas išvadino ir tai tyla... o šitie...

  0 0
  Atsakyti
 • C
  Cha cha cha... 2020 birželio 30 17:21:49

  Nuo kada draugiškos valstybės klupdo ant kelių? Ja, ja friendly USA.

  0 0
  Atsakyti
 • p
  pederastams, lyberastams ir LGBT agrastams 2020 birželio 30 17:22:08

  lietuvos istatymai negalioja--juos jankiai ir Sorosas globoja.....

  0 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 birželio 30 17:49:58

  musu elitas, kai ju suteneris buvo lenkai, kalbejo lenkiskai, baznyciose kunigai misias laike lenkiskai. Kai Lenkija pasidalino, musu elitui teko suteneris rusas, pradejo kalbeti rusiskai, garbinti cara, savus baudziauninkus marino badu. Kai Leninas liepe musu elitui, mokslus baigusiam Rusijoje, kurti savo savarankiska valstybe, pradziai dave 13 tonu aukso, Respublika issilaike tik 8 metus. 1926 metais,jau turejom fasistine Smetonos diktatura. 1940 m. Smetona dezertyravo palikes kariuomene Stalinui, Tauta Tarybu Sajungai. Balius buvo neilgas. 1990 m.niekas savarankiskos Respublikos kurti neturejo laiko, paliko LTSR administracini aparata ir nuskubejo vogti. Per 30 metu is labai turtingos salies, likome ubagais su istiesta ranka. Uz dolerius, musu prostitutes, aptarnauja, sakykime, negrus.

  0 0
  Atsakyti
 • k
  kokia tauta 2020 birželio 30 18:08:33

  Kokia tauta kurianti valstybės istoriją - toks ir pačių rinktos valdžios elitas. Estai atsakingai rinkos valdžias, kurios iš kart prisiimtas paskolas iki minimumų mažinos ir žmonėms gyvenimus geria. Lietuvoj kaip nuo referendumo į es už bambalius įsibegėjo, nemastydami praskolinėja valstybę. Nesiteisinus vieniam oligarcho lizinginių projektui iš kart Uspaskich ruošia. Po rinkimų prasideda anksčiau skolintų paskolų gražinimas dalim. Bus linksmiau.

  0 0
  Atsakyti
 • L
  Laisva Lietuva 2020 birželio 30 18:40:26

  tai tik iliuzija,apgaule.Realiai mes nieko savo nebeturime.Pabandyk pareiksti savo nuomone kuri nesutampa su valdzios ar daugumos nuomone ir ta uztampys ir apsauks "rusu"ar dar keino nors snipu ar teroristu.Tai tesiasi jau 30m. Mes "laisvi",tikrai laisvi buvome tik Baltijos kelyje...Dabartine "laisve",tai tik mirazas,iliuzija ir svajone to ko mes troskome is tikruju.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  TIESIAI 2020 birželio 30 19:23:22

  rinkimai neuzilgo,balsuokite pries pedorizmo platintojus,lietuvybes naikintojus.balsuokite uz tautinius politinius kurinius.neziurekite i pavadinimus...

  0 0
  Atsakyti
 • S
  SS 2020 birželio 30 19:52:53

  Nu ar ne piznentų landsberginė Lietuva? Kur landsbergistai organizuoja pacukus į eitynes, kuriems vadovauja nigeriai, tai jokių ribojimų, o kur žmonės dėl savo ir valstybės ateities - vaikų - susirenka, tai pradeda galioti įstatymai-rekomendacijos? Nausėda, atsimerk!!!

  0 0
  Atsakyti
 • Š
  Šimašizmo ir dvigubų standartų genezė (išsamiau komentaruose)↓ 2020 birželio 30 19:59:26

  "Tas besišypsantis sorosinis išgama šimašinis mūsuose tarpsta mažne todėl, kad iki šiol Lietuvos valdžiažmogių elitas praktikuoja ne savo savarankišką, o importinę svetimšalio finansinio aferisto Dž. Soroso primestą valstybės ideologiją, o save intelektualais įvardijančios personos mėgaujasi to aferisto nešvariai dvokiančių pinigų fundacijomis. Visas tas elitas iki šiol net nesvarstė klausimo ar paskelbti tą aferistą persona non grata Lietuvoje, nors tokius sprendimus jau seniai yra priėmusios JAV, Jungtinės Karalystės, Lenkijos bei kitų civilizuotų valstybių vyriausybės. Degląjį sorosinį bei jo parankinius įsileidome į bažnyčią ir jie, ištaikę progą, nedvejodami kariasi ant altoriaus. Ar nepavėlusime nukelti tas kiaules nuo altoriaus ir patalpinti ten kur joms vieta - kiaulidėse, kol dar jos nepavertė kiaulidėmis visų mums sakralinių vietų, panašiai kaip tą buvo padarę okupacinio raudonojo gaivalo politrukai?"

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Prabuskit 2020 birželio 30 20:13:18

  Gerovės valstybė ELITUI. Kas vogė,prichvatizavo,išpardavinėjo po 1 eur, dar Briuselį ir čia aukštuos postuos sėdi. Žvengia pilvus susiėmę,o vergas net galvą pakelt bijo. Tai ko tokius LOCHUS nesmaugt, jai jie kaifą jaučia. Pačiulbės Elitas,po atostogų gryžęs. Parėkaus Laisvė, Demokratija ir sėdi vėl visi (darbštuoliai,patriotai,laisvės gynėjai) seime. Ir runkeliai laimingi,kad laisvi ir Elitas gerovės valstybėje (vargsta) dėl Liaudies. Graži ta Lietuvėlė,po 30 nepriklausomybės metų. Žydros vėlevėlės plazda, teismai teisingiausi,valdžia geriausia, skolos (mažiausios),medicina puikiausia. Rojus Marijos Žemėj.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  TAI DAR KARTA PATVIRTINA 2020 birželio 30 20:20:09

  KAD LIETUVA YRA KOLONIJA , O LIETUVIAI NETURI JOKIŲ TEISIŲ SAVO VALSTYBNĖJE, NES SVETIMI ,,.......,, GALI LIETUVOJE DARYTI KĄ NORI...... VAIKŲ TEISĖS GINA TIK VAIKŲ ATĖMIMĄ -PARDAVIMĄ, TAI ĮTEISINTA PREKYBA VAIKAIS 21 AMŽIUJE........

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kada sės anūkas 2020 birželio 30 21:11:59

  už 1 €urą? Kada? Ar 141 nemato tokių aferų? WON LAUK visus iš Seimo už dirbtinį valstybės sužlugdymą !

  0 0
  Atsakyti
 • V
  Va, man indomu kaip te niegrai 2020 birželio 30 22:15:35

  Brazilijoje, Argentinoje, Meksikoje, Kolumbijoje, Kanadoje, Islandijoje ar jų ten nieks neskriaudžia, o gal jau visos tos šalys klupo?

  0 0
  Atsakyti
 • o
  o kas sake kad cia buvo ta valstybe 2020 birželio 30 23:05:35

  jei sau i vadovus leidzia paskirti uzjurio emigrantus su kompanija konsultantu tai tiesioginiai pozymiai bananines valstybeles. lotynu ir centrine amerika tai geriausias pavyzdys, kur yra daromi tokie jankiu eksperimentai.

  0 0
  Atsakyti
 • v
  vergams 2020 birželio 30 23:36:56

  Naujoji pasaulio tvarka. A new world order. #NWO Tai globalistu tikslas paversti visa planeta paklusniais vergais.Dirbanciais uz maista ir uz komunalinius mokescius, kas Lietuvoje jau vyksta labai daug metu ir zmonems tai labai patinka. Jeigu jus turite kazkokias iliuziju, kad jus laisvi ir jus kazkam rupite, taip nera, jeigu jus galvojate, kad kazkam idomi jusu nuomone ir dalyvaujat valstybes valdyme, taip nera. Jeigu jus galvojate, kad jus turite kazkokias teises, jus neturite. Jums bus sukurti dar grieztesni istatymai, kad tik butu jums kuo blogiau. Bet gi yra istatymas ir privalai vygdyt, o tie kurie bando kviestiuonuoti istatymu legituma daznai yra sutrypiami sistemos. Karantino metu aiskiai parodyta buvo, kaip mes naikinsim smulkius verslus ir dirbs tik oligarhai.Na o zmones patikejo, kad virusu maximose, ar kitur nera, o smulkiams versle yra. Smulkus verslas net nekovojo uz savo duonos kasni, susitaike su viskuo ka lieps ir pasakys neiskot logikos.

  0 0
  Atsakyti
 • G
  GERAI TAS MITINGAS: 2020 birželio 30 23:56:02

  Pagaliau sujudino avinams smegenis: nors jau už anūkines ir lyberastines partijas spalio 11 Tauta nebebalsuos. Minėsite mano žodį, ožiatvartis gaus gal tik 2% balsų, o brendadėžininkai iš tulpadaržio su sysaliniu pliažu ir angliškais plakatais paims viso labo tik 0,5%. Totalizatorius tikrai nemeluoja. Jau geriau balsuoti už Juraitį ar Puteikį, negu už xagiebiastinius Tautos naikintojus.

  0 0
  Atsakyti
 • l
  lietuva prarado laisve 2020 liepos 01 00:25:46

  siandien ji yra okupuota ameroimkonu o zmones islakste kur kas o like tikprisimena fewrus laikus kai ;ietuva is tiesu biuvo laisva

  0 0
  Atsakyti
 • N
  Nuomonė 2020 liepos 01 00:45:03

  Straipsnis žinome geras, tačiau kaip buvome JAV kolonija, taip ir liksime. Lietuvoje viešpatauja totalus melas, esame paprasčiausiai okupuoti, visa žiniasklaida ir politikai senai įsukti į didelę melo sistemą, kuriai vadovauja Vašingtonas ir jų vasalai Briuselyje. Ir tai tik aizbergo viršūnė, nes esame JAV nešamos "demokratijos" patrankų mėsa.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  TĘSINYS 2020 liepos 01 02:52:36

  O mus kasdien chaosas verčia vemti: Sukūrė Tautai vieną bendrą ligą, Užrišo kaukes, - o kam laikas senti, Nusprendė skirti veltui tiktai špygą. Kaimų vardai Tėvynėje štai nyksta, Net kalnas nori jau iš vietos slinkti, Čia satanistų velnio norai dygsta Bei kuria planą Tautai išnaikinti. O kur kita – tamsi medalio pusė? Kam dirba vagys ir kolaborantai? Kodėl „elytas“ dvasiškai nususęs? Ir kas tarnauja globalistų bandai? Kas siunčia mums bacilą lyberastų? (Net mitinguoti angliškai mus moko). Tad, ar patapsim aukomis „agrastų“, Tauta ir šiaip, - nuoga, be undaroko. O kas „Gerovės šalį“ bando kurti, Tam, rodos, viskas tik į peklą ritas,- Nėra valstybėj votį kam pradurti, Todėl ir Vytis dar nepastatytas. Kasdien – blogyn, o vagys - vis turtėja, Akis užglaisto aikštės pliažo smėlis,- Valdžia susirgus dvasios gonorėja Ir falą skersai deda anūkėlis. ** Tačiau, manau, pakils šalis iš miego, Ženklai tylom iš kvailo rūko kyla. Ir kas nuo chuntos dar čia neišbėgo, Užves banditams storą teismo bylą.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  TAIP: TIKRAI SUPUVO - seniai viskas supuvo dar nuo 1995-ųjų... 2020 liepos 01 03:01:58

  Rašiau seniai: valstybė jau supuvo, Net prezidentas kabo ant virvučių. Tad, kur ta Laisvė? Buvo ar nebuvo? Ir kas sugrūdo Tautą čia į bučių? Jau gražūs trys dešimtmečiai prabėgo, Net pinigai ketvirtą kartą keitės, Net milijonas iš šalies išbėgo Ir prieš Europą kelnes atsiraitėm. Kareiviui jankių leidom žemę trypti, Kažkas už Litą biznį sau nupirko, O šiandien rodo Briuselis mums kryptį Ir ekrane – kasdien labai daug cirko. Pradžioj, kaip žintot, gaujos susikūrė, Vėliau turtai Tautos kažkur pranyko; Sava valdžia savus gražiai išdūrė, Tad, laukas plikas be pušelės liko. Vėliau pajutom spąstus ir vergovę, Nes kgb-istai valdžią uzurpavo; Net į šeimas sulindo po palove Ir džiaugias tyliai Tautą iškastravę. Juodai kol kas istoriją dar piešiam: Štai Garliavoj supuvus sperma kvepia Dar turim brendžio raugo visą dėžę Ir tulpių daržo rausvo dvoko blakę. Kažką slaptai kankinom čia su jankiais Ir babkes mokam už banditų darbus. Ir ką mes pulsim seno laužo tankais Kodėl Astravui esame taip svarbūs?

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Jonas 2020 liepos 01 08:51:02

  Kodėl geriausi, gabiausi ir protingiausi jauni žmonės bėga iš Lietuvos? Pagrindinė bėgimo priežastis,deja,ne ekonominė,bet politinė.Bėgama nuo netvarkos, nepagarbos žmogui,bėgama nuo patyčių ir paniekos,bėgama iš NENORMALIOS valstybės.Ponas R.Valatka klausia: Ar egzistuoja tokia alga,kuri sustabdytų šį bėgimą?Absoliučiai didžiausia alga Lietuvoje pernai buvo 111 kartų didesnė už vidutinį darbo užmokestį ir 258 kartus – už minimalią algą.Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) pateiktų pajamų deklaracijų duomenimis nuo 2005 m. kasmet apie 10 žmonių deklaruoja gavę daugiau nei 250000 € algos per metus,kai 700.000 dirbančiųjų aria už minimumą.Štai jums ir atsakymas: lietuviai bėga iš savo krašto,bėga iš NENORMALIOS valstybės.

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Prabuskit ir apsidairykit 2020 liepos 01 10:12:13

  Kur ta Lietuvos valstybė aū.... Yra ti UAB Vagių šaika,smaugianti dar nepadvėsusį vergą

  0 0
  Atsakyti
 • e
  estai 2020 liepos 01 11:23:09

  Estai vienas už kitą stodami rimtą valdžią išsirinko. Kuri iškart mažino skolas ir žmonėms gerino. Lietuvoj vienas kitą pardavinėdami taip ir turi. Praskolinti, beteisiai...Kitiems rinkimams vieni oligarcho lizinginiai nesiteisino, paruošti kiti..

  0 0
  Atsakyti
 • t
  tam reikalui ir milijonas jaunu z,moniu 2020 liepos 01 16:44:17

  buvo isvytas nes boijojo kad jauni sukils pries sita beteisiskuma dabar kas iskovos vel mums laisve nuo sitos vergyjos dauguma seni paliege o jauni ir siandien isbega is tokios tevynes kuri savo zmones paverte betreisiais vergais ir dar atimineja ju vaikysa pardavineja pedofilams kas mums pades atsikovot laisve kad is kur bus tie geradariai mes viwni nepajegus lietuca skesta ourve reikia isvafuot kuo skubiau

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Panašu, kad bus riba - žmonės ilgai netemps 2020 liepos 01 17:41:25

  prasidės masiniai pasipriešinimai ir valdininkų dusinimas darbo vietose pavieniui, o paskui viskas gali peraugti į masinį reiškinį, pogrindinę kovą prieš fyderasinę valstybę, nes Tautos kantrybė jau perlaužta, belieka palaukti tik kibirkšties. Vladas teisus buvo, sakydamas, kad iš kibirkšties įsidegs liepsna, taip ir buvo 1917. Taip bus ir dabar: Kai vergo gyvenimas palieka baisesnis negu mirusiojo, tuomet Tautai nebėra ko prarasti, tokiais atvejais spontaniškai ir įvyksta revoliucijos bei perversmai. Melskime Dieva, kad viskas greičiau Lietuvoje prasidėtų.

  0 0
  Atsakyti
 • v
  visa ši sistema tam ir skirta, kad žmones budintu iš letargo miego. kad žmonės nebūtu apkiaute avinai, o kovotų už save ir savo ateitį. 2020 liepos 01 19:19:49

  Panašu, kad bus riba - žmonės ilgai netemps 2020 liepos mėn. 01 d. 17:41:25 prasidės masiniai blablabla...

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Teisti 2020 liepos 01 22:57:56

  Reikėtų teisti armonaitę ir nesilaikant nustatytų leidimo demonstruotis terminų šimašių. Nuteiskit nors kartą ir bus šalyje tvarka. Nedaug laiko po vaikų demonstracijos ir vėl nauja ataka-šimašius pliažą atidaro centrinėje sostinės aikštėje..Kas toliau? Gal po išeiginių prie Prezidentūros jau baseine (pripučiame) pliuškensis šimašius su armonaite. Juk reikia pigios reklamos, prieš okupuojant Seimą. Viskas tik į prieky, tik šimašiaus siautėjimai. Kur visa Lietuvos valdžia???

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Peršasi išvada 2020 liepos 02 03:15:02

  kad į tą aikštę reikės sugrąžinti "VETERANĄ" iš GRŪTO PARKO, nes prie Sovietų bent jau elementari tvarka valstybėje buvo, o dabar - vien tik sysalinė anūkinė putra drabstosi...

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar, Jūsų nuomone, judėjimo ribojimai dar turi būti taikomi?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar esate susipažinę su informacija apie Stambulo konvenciją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
2. Lietuvos banko puota maro metu
3. Vitas Tomkus: KRACHAS LIETUVAI!!! Su autoriaus trigrašiu. Plius įdomus video apie tai kas bus 2030m.
4. Policiją V.Landsbergiui iškvietusiam kauniečiui gresia kalėjimas
5. Tautos parašus rinkęs R.Grinevičius: Valdantieji jau pralaimėjo (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
6. LGBT propagandistai jau puola kunigus
7. Visuomenininkas Valdas VIŽINIS: Valstybė privatizuota. Laimė, jie dar nenusavino Tėvynės
8. Gintaras Furmanavičius: Į JO EKSCELENCIJOS SVEIKATĄ!
9. Karantino žala didesnė už naudą
10. Misija Seime - ginti idėją
11. Kompensacijos už vakcinas bus?
12. Nusikaltimas prieš Lietuvos žmones
13. Sugriuvęs gyvenimas Druskininkuose
14. Apklausos vaikams be tėvų žinios
15. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
16. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
17. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
18. Valdžios „durnumą“ apmokės mūsų vaikai
19. Šešėlinės Vyriausybės premjeras R.Karbauskis: Prakeiksmas valdančiuosius užgrius labai greitai
20. Taikos balandėliai nusipelnė premijų
21. Advokatas Jonas Ivoška: Mūsų Seimas renkamas neteisėta
22. V.Rakutis smerkiamas už istorinę tiesą
23. Reikalavimas valdžiai - nustoti gąsdinti
24. Kodėl slepiasi Ingrida Šimonytė? (Su Vito TOMKAUS trigrašiu)
25. Sudie, svajonių Amerika
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0  -1 C

-3  -6 C

 

 -6 -8 C

0 +2 C

 0 -1 C

 

  +1  +3 C  

0-3 m/s

  2-8 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos