respublika.lt

Lietuviška laisvė - straipsnio komentarai:

 • Algimantas Končius 2020 rugsėjo mėn. 24 d. 12:21:20

  Okupacija nesibaigia išvedus okupacinę armiją - okupacija baigiasi pašalinus iš valdžios, teisėsaugos, žiniasklaidos, okupanto paliktus talkininkus. Lietuvoje tas nepadaryta, komunistai ir kgbistai kaip valdė, taip tebevaldo. Iki tikros Laisvės Lietuvai dar eiti ir eiti.

  3 0
 • Euras+ 2020 rugsėjo mėn. 22 d. 01:53:15

  Jei tas 30 metų trunkantis bardakas yra laisvė, tai eina velniop tokia valstybė ir tokia valdžia! Grąžinkite LTSR!

  8 0
 • senis 2020 rugsėjo mėn. 20 d. 14:02:46

  Mūsuose laisvė tai laisvė reikšti vienintelę oficialiąją teisingą nuomonę. Jeigu kas tik pabando reikšti neteisingą nuomonę, iškart tuos užgula ir nutildo valstybinės institucijos, teisingoji laisvoji žiniasklaida ir medijos. Visa tai man primena sovietinius filmus, kai visa intriga būdavo tarp teigiamų ir superteigiamų herojų. Paskutinis laisvės ir demokratijos mūsuose pavyzdys, kai nekurie laisvieji portalai bruka slapukų pasirinkimą. Pasrinkimas čia tik vienas teisingas ir demokratiškas: ,,sutinku". Kitaip tau bus uždengtas ekranas.Jeigu tik vienas, tai kam vaidinti laisvę pasirinkti? Galima paprasčiausiai informuoti, kad jie naudojami.

  34 0
 • Anti 2020 rugsėjo mėn. 20 d. 11:27:36

  Lietuviška laisvė primena socializmą

  8 8
 • Laisvė be teisingumo yra baisiau už nelaisvę,net faktai 2020 rugsėjo mėn. 20 d. 09:29:43

  byloja,kad ištremta buvo mažiau iš Lietuvos,nei patys žmonės pabėgo,dėl neteisybės.Užtenka pagauti vagis ir tu jau garantuotai sėdi kaltinamųjų suole,o baisiausia,kad praktiškai valstybę valdo nusikalstamos grupuotės,ir net Prezidentas neturi teisės trukdyti nusikaltėlių grupuotėms veikti valstybės vardu.Todėl daug žmonių palaiko Lukašenką,nes jis kovoja su antivalstybinėmis grupuotėmis,kurios yra pavojingos žmonėms ir valstybei.

  36 1
 • zero 2020 rugsėjo mėn. 19 d. 22:47:40

  galime vaziuot kur norim nejuokinkit gal lietuvos pensininkas is savo pensijos gali nuvaziuot kur nori vokietis pensininkas tai gali zmones buvo atvaziave is Vokietijos jie pasibaisejo sake pas juos kainos mazesnes nei Lietuvoj nors atlyginimai didesni gerokai tai va kokia musu nepriklausomybe kai turteja grupe zmoniu o i kitus nusispjaut

  44 0
 • An 2020 rugsėjo mėn. 19 d. 20:37:34

  Autorius taikliai pastebejo. Pas mus reklamuojami ir finansuojami soroso paradai, kaip armonaiciu BLM, geju paradai, tapino "laisves" keliu susikabinimai... Neseniai ivykusi Vilniuje akcija, kurioje maciau Sustauska su kitais zmonemis, laikancius rankose tautines veliavas ir priesais juos stovincius 10-15 landsberginiu paaugliu, kurie laike rankose ir buvo apsisiaute Jav, ukrainos, naujaja Baltarusu - veliavomis, bei plakatais su konservatoriu "laisves" simboliais, ir skandavo galas zino ka. Tiesiog, tie snargliai saipesi is musu tautines veliavos. Per TV pagarbiai buvo pranesta, kad marginalai {t.y. zmones su tautinemis veliavomis} buvo sulaikyti patriotisko jaunimo { su Jav, Ukrainos veliavomis}. Tokio absurdo dar nebuvau macius, nei girdejus. Ir tai rodoma per TV, ir aiskina, kas marginalai, o kas patriotai. Siaubas, kur nuejome. O jeigu iseitu tauta, kaip 2009m. vel butu apsaudyta guminem kulkom. Dviveidyste.

  41 0
 • dar 2020 rugsėjo mėn. 19 d. 10:34:38

  ne laisve,bet genocidas

  43 0
 • Punch 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 20:21:06

  Siandien atkreipiau demesi i prezidento nuotraukas. Sutapimu nepavadinsi,kai visada kazkur aplink prezidenta smezuoja grybauskaites fizionomija. Kai pamatai sita KGB simboli,tai apie kazkokia demokratija kalbet liezuvis nebeapsivercia

  53 1
 • man 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 19:33:48

  tik kirba vienas klausimas jei reiktu kovoti uz tokia laisve kokia yra ar eitu zmones kovoti uz ja kaip kovojo sajudzio vedami

  60 1
 • Tiksliai 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 18:11:43

  ir taikliai į taikinį. Pabandyk šioje laisvoje šalyje surasti teisybę, paprastas žmogau, krūva pastangų, o tiesa tik toj pusėje, kur veikia klanai. Kaip ginti savus interesus, kai vagies interesai svarbiau už tiesą. Ir kas gali paneigti, kad dalybos vyksta abipusiai. Nesibaigiantys tyrimai parodė. Ir kažkodėl prie "okupanto" gyvenome laisviau, smagiau, draugiškiau. Ir kodėl toje laisvėje tiek daug savižudžių, latrų, pamestų vaikų.

  69 0
 • Aš suprantu 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 16:26:42

  LAISVĘ tokią, kurioje žmogus, pradedant nuo vaiko, dirbančio ir pensininko, galinčio oriai gyventi ir būti savo šalies šeiminku, o ne pastumdėliu pačios AUKŠČIAUSIOS institucijos BRIUSELIO ir taip laipteliais žemyn iki savivaldybių ir šeimų. Laisvai balsuoti - nereiškia, kad tu gali kažką padaryti, kurti partijas, kai gyventojus gali ant pirštų suskaičiuoti, o partijų sąrašas ilgiausias nors vežimu vežk...Ir tai tik butaforija... Laisvai keliauti ar emigruoti, tai ne laisvė, o būtinybė. Keliauja ir kinai, rusai, baltarusiai ir kitų diktatoriškų kraštų žmonės, bet tam reikia pinigų, o ar eilinis darbuotojas gali keliauti iš Lietuvos darbininkų klasės??? Ir t.t. ir t.t.

  48 0
 • Aš suprantu 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 16:20:35

  LAISVĘ tokią, kurioje žmogus, pradedant nuo vaiko, dirbančio ir pensininko, galinčio oriai gyventi ir būti savo šalies šeiminku, o ne pastumdėliu pačios AUKŠČIAUSIOS institucijos BRIUSELIO ir taip laipteliais žemyn iki savivaldybių ir šeimų. Laisvai balsuoti - nereiškia, kad tu gali kažką padaryti, kurti partijas, kai gyventojus gali ant pirštų suskaičiuoti, o partijų sąrašas ilgiausias nors vežimu vežk...Ir tai tik butaforija... Laisvai keliauti ar emigruoti, tai ne laisvė, o būtinybė. Keliauja ir kinai, rusai, baltarusiai ir kitų diktatoriškų kraštų žmonės, bet tam reikia pinigų, o ar eilinis darbuotojas gali keliauti iš Lietuvos darbininkų klasės??? Ir t.t. ir t.t.

  32 0
 • kengūra 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 15:11:50

  Žinau tik viena,kad tikrai laisvoj šaly nereikia ubagų įtikinėti per visas žiniasklaidos priemones,kad jie yra laisvi ir nepriklausomi.O nereiklaus proto publika tuo net tiki...

  57 0
 • senis 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 12:27:10

  vakar praslido informacija, kad stojant i ES, buvo pasirasyta sutartis, LGBT reikmems skirti 10% nuo biudzeto. Kasmet! Patys lietuviai, ne pederastai, gali rengti mitingus, bet tik nurodytu laiku ir nurodytoje vietoje, nurodytu klausimu. Vakar buvau isijunges LRT tv foruma. Visi nabagai dalyviai buvo su plastmasiniais namordnikais, tik ponia Miliute be namordniko. Namordninkai reikalingi tik baudziauninkams? Gerai, nors Venckiene, pagadino senmergei nervus.

  74 0
 • Gerai parasyta. 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 12:23:35

  100%pritariu,kad musu laisve yra tik utopine.

  78 0
 • paaiskinkite nesupratelei 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 12:16:16

  Jeigu laisva ir nepriklausoma valstybe vadinasi valstybe okupuota NATO, JAV ir visokiu kitokiu kariuomeniu; jeigu laisva ir nepriklausoma valstybe vadinasi tokia, kuriai viska-nuo tuoletu iki absoliuciai visu gyvenimo klausimu nurodineja ir isakineja Briuselis ir Vokietija; jeigu laisva valstybe vadinasi ta, kuri yra PRIVALOMOJE "sajungoje", is kurios net toks ekonominis ir politins milzinas, kaip JK nepajegi iseiti; jeigu laisva ir nepriklausoma valsybe yra ta, kur zmonems atimta teise i parlamenta rinkti asmenis, o ne SARASUS", jei laisva ir neprikl. valstybe yra ta, kur yra be kaltes kalinami politiniai kaliniai; jeigu laisva ir neprikl: valsybe yra ta, kur is tevu atiminejami vaikai, o seneliai mirsta is bado, ligoniai- nuo specialiai negydomu ligu; jeigu laisva ir neprikl: valstybe yra ta, kuri -taikius, savo valia reiskiancius piliecius- isvaiko guminemis kulkomis ir lazdomis; jeigu negru ir arabu teises svarbesnes uz vietiniu gyventoju,... TAI KOKIA yra PRIKLAUSOMA valstybe!?

  92 1
 • Liūdėsys 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 12:00:58

  Tuoj Armonaitė suteiks pilną "laisvę" Lietuvoj. Reikia Tapino paparašyti,kad suorganizuotų "laisvės" mitingą ir Lietuvoj, o ne prie Baltarusijos sienos. Gal galėtų su tarybine vėliava ir šūkiu Lansbergiui "DėduleIšeik "ir gal Lietuvoj nušvys tikra Lietuviška LAISVĖ.

  63 1
 • teisingai , miseviče 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 11:53:55

  "tai yra specifinė, tik Lietuvai subalansuota, jos atmaina, nes net kaimyninėse šalyse laisvė atrodo gerokai kitaip... " tu teisus_Lietuvos laisvės nesupainiosi su "laisve" rusijoj, bielorusijoj, kinijoj - šios "laisvės " visai kitokios atmainos :)))

  14 19
 • lietuviska laisve, tai teise emigruoti 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 11:09:46

  o visa kita, kaip ir pats LT uab-as yra tik butaforija. valstybe kaip zinom sudaro zmones, o kokia valstybe gali buti, kai didesne dalis zmoniu tokia LT kokia ji yra dabar nebepasitiki. tai cia ir yra atsakymas, kad pagal visa peizaza ka mes dabar matome, sitam LT uab-ui nebedaug jau liko.

  59 1
 • arvis 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 11:02:39

  ... labai atsargiai, švelniai, '' puse balso'' užsiminta apie problemą. O problema didžiulė, reikia rėkt ...

  58 2
 • NF 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 10:06:28

  Mano manymu,kad paemus ir BALTARUSIJA,TENAI NEDIDELIS PROCENTAS ZMONIU NUO VISOS BALTARUSIJOS ZMONIJOS NUORI LIETUVISKO KURSTYMO IR SALIES PERVERSMO. LIETUVA PIESIA BALTARUSIJOS POLITINIA ZMONIJA,KAIP DIKTATURINE,O LIETUVOJE ISAKEI MINTI IR TAVE IMA PERSEKIOTI VISOKIAIS BUDAIS. MAN ASMENISKAI PASIDOMEJUS DIDZIOSIOS BALTARUSIJOS ZMONIJOS NUOMONE,TEN DEMOKRATIJA IS TESU YRA DAUG DIDESNE,NEGU MANO TEVYNEJE. DAUG KAS MANE DEL SITO ISIREISKIMO SMERKS IR SMERKS TIE KURIE PATAIKAUJA MUSU SESELINIAMS SAVE LAIKANCIAIS NEPAKEICIAMAIS POLITIKAI IR KURIU PRAEITIS YRA SUSISLIEJUSI SU BUVUSIA TIRONISKA IR KANKINTOJE KGB STRUKTURA,KURI YRA TOS ZMONIS UZVALDZIUSI AMZIAMS. TODEL TIE KURIE UZSISLAPTINO SAVO PRAEITI,DEL KGB SENDIENA JIE LAISVAI NAUDOJASI KGB PRIEMONEMIS PRIES NIEKO DIETUS LIETUVOS ZMONIS. KITA SMERKS MANE IR TIE KURIE NERA SUSIDURE SU LIETUVOS SAVE VADINUSIOMIS SLAPTOSIOMIS TARNYBOMIS,KURIOS PERSEKIOJE TEVYNES ZMONIJA IR JOS KANKINA TIEK PSIHOLOGISKAI,TIEK FIZISKAI,TAI DARO NEBAUDZ

  51 3
 • dar 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 10:03:10

  visiskas genocidas

  48 0
 • Punch 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 09:09:43

  Viskas taip,tik parasyta dar labai svelniai. Apie laisve lietuvoje galima tik pasvajoti,kaip ir tarybiniais laikais. Dabartine valdzia,duok dieve jos niekada nebematyti po rinkimu,labai isryskino diktatura. Tik ateje i valdzia pradejo nuo draudimu ir baudu,ka ir tese visa kadencija. Kitko ir negalima buvo tiketis,kai valdzia gavo kopas ir kersto istroskes zemgrobys. Turbut norint tureti padoria vyriausybe reikia ginti velniop seime senatves sulaukusius marazmatinius pirdylas ir statyti naujus seimo rumus,nes senuju jau ir sienos prisigerusios komunistines bacilos.

  48 16
 • L 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 09:00:17

  Straipsnio autorius atsakymą į tai, kodėl taip vyksta, manau žino, tačiau apie tai kalbėti draudžiama. Į tai drąsiai atsakė jūsų dienraščio veteranas, tarnaujame užjūrio šeimininkams, todėl politikai ir žiniasklaida jų rankose.

  85 3
 • Rimantas 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 08:50:24

  Prisivogusiems, prisikombinavusiems, arba jojantiems ant kitų žmonių sprando "patriotams" (savo kišenės) buržuazinėje Lietuvoje tikrai yra kuo džiaugtis. Turiu pripažinti, stambiausi buržujai turi ABSOLIUČIĄ laisvę išnaudoti, plėšti, engti samdinius, o progai pasitaikius – vogti milijonus. Beveik ABSOLIUČIĄ laisvę turi ir prie valdžios prisisiurbusios erkės.Lietuvos žmonės irgi darosi vis laisvesni ir laisvesni...nuo darbų...Netrukus Lietuvoje gali atsirasti laisvė ir nuo gyvenimo, kai žmonės,gaudami minimalų atlyginimą,nebegalės susimokėti net už komunalines paslaugas.TOKIŲ ŽMONIŲ,SAVO NORU IŠEINANČIŲ IŠ GYVENIMO,JAU YRA...IR JAU NE VIENAS - NUO 1990 PO 1100 – 1700 KASMET!!! Kai žmogus, gavęs algą 400 €,už butą,elektrą,vandenį,šildymą,paslaugas atiduoda 300 €,belieka išeitis – emigruoti,arba kilpa ant kaklo...Patriotai besipiktinančius tokia "laisve" vadina koloborantais.Tegu patriotai džiaugiasi, kad tie 70% Lietuvos "kolaborantų" dar kažkiek pakenčia 30% Lietuvos "patriotų".

  89 2
 • Laisve yra suprastas butinumas... 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 08:47:32

  Bet tas butinumas priklauso nuo pinigines storio ir valdzios klano lygio. Tai todel ta laisve ir yra nevienoda...

  56 1
 • PILIETIS. 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 08:28:45

  Pats patyriau mūsų teisinės sistėmos absurdą per visą trisdešimtmetį,o ir kitos valdžios struktūros ir milžiniška biūrokratija sukurtos tam,kad sudaryti kuo daugiau problemų piliečiui ir verslui,tai daug blogiau negu COVID-19.ir su kauke nuo jų neapsisaugosi.Blogis veisesi savaime,o gėrį kurti reikia daug pastangų ir išminties.

  82 0
 • 999 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 08:25:18

  Autoriui.Mokotės būti žurnalistu?

  7 46
 • tikrai 2020 rugsėjo mėn. 18 d. 08:18:04

  kartą mandagiai pabandžiau užsistoti priekabiavimą kenčiančias moteris - gavau baudžiamąją bylą. Daugiau niekada neužsistosiu nei moterų nei mergaičių. Niekada.

  52 1
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jūsų kaimynai vis dar rūko balkonuose?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar šiuo metu gyvenate fiziškai aktyvų gyvenimą?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +1 C

 -1 +1 C

 

 -4 -3 C

0 +2 C

 0 +2 C

 

   -2  0 C  

2-7 m/s

  0-4 m/s

 

0-2 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2152 PLN - 4.5409
RUB - 91.6732 CHF - 1.0772
GBP - 0.8880 NOK - 10.3478

Nuorodos