respublika.lt

Kaip ne gėda žmonėms į akis pažiūrėti - straipsnio komentarai:

 • NUOMONĖ 2019 lapkričio mėn. 21 d. 18:55:12

  Jei taip bus taškomi pinigai , valstybės biudžetas bus deficitinis , o nepatenkintų žmonių savo gyvenimo kokybe , didės geometrine progresija .

 • veidrodis 2019 lapkričio mėn. 19 d. 12:30:24

  Valdžia juos rinkusių žmonių veidrodis. estai atsakingai renkasi ir atsakingos valdžios. Lietuvoj neatsakingi neatsakingų prisirenka ir vieni kitus gėdija...Ar ne gėda tokių prisirinkt už kuriuos patiems gėda?

 • Kis 2019 lapkričio mėn. 18 d. 10:39:10

  gerieji zmones,kur jus gyvenote,kad stebites Uzsienio reikalu ministerijos norais?Arteja rinkimai ir "tradiciskai"reikia pradeti dalybas pinigu,kad renkamus geniukus i valdzia zmones balsuotu,kaip" reikiant",tam reikelingi pinigai nors siam momentui.Tad kodel uzsienieciai blogesni uz kitus,bet Sapoka beveik kasdiena aiskina,kad jeigu kazkam duoti,reikia is kazko atimti,labai norima atimti is pensininku,nes tie is inercijos vis tikisi "komunizmo",tad net "zmoniu partija"aiskins kaip jie mus atves i roju ,kuri jie kure 30 metu.Man tokio rojaus nereikia,as pasitikiu valstieciais,kurie bent pabarsto del vaistu,o valgyti siandiena skamba visi "itakingi",kad kenksminga,ypac nepersivalgyti mesos.Kad jiems paskutinius smegenis gaidys isspardytu.

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 18 d. 09:26:19

  Ko galima norieti iš komjaunimo vado bet perskaičius laisva laikrasti tauta turi didesne gieda negu dešimt milijonu kad rinko Nausieda i prezidentus kuris atsisakie būti tautos prezidentu o nuėjo su mafijuozu gauja su žudikais kurios įslaptino save vadinantis prokurorais tai tautai atskleidė laisvas laikraštis atskleisdamas. Visa teisybe skatykite ir suprasite.

 • Na 2019 lapkričio mėn. 17 d. 11:04:35

  Tie kurie prie lovio tik kriuksi ėda š...ka ir miega ir turtus sau kraunasi.

 • komunistai kagebistai 2019 lapkričio mėn. 16 d. 19:04:28

  kada grazinsit zemes

 • Eugenijus 2019 lapkričio mėn. 16 d. 15:38:11

  Vargšai renka nukainuotus maistus, o žulikai milijonus ištaško....žmonės nebeturi jėgų su tuom kovoti.

 • vakar rinko aukas 2019 lapkričio mėn. 16 d. 15:28:07

  zmones aukojo skurstantiems vaikuciams o valdininkai remokeliui skyri astuonis milijonus o balkono remontui viena milijona ar jie visai n]proto neteko uz milijona galima nama pastatyt didziuli o ne balkoneli suremontuit netra jokiu komisiju kurie tikrintu vagiamus pinigfus visi kas tik prieina vagia ir ju nieklas nenuteisia

 • moka 2019 lapkričio mėn. 16 d. 15:17:01

  jie jau seniai gedos nebeturi vilniaus savivaldybe balkona remomntavosi uz milijona euru ne uz tukstanti bet uz milijona jie jau nebesupranta pinigu jiems milijonas kaip mums tukstantius o kalti psatys zmones ksad tyli kas netreika;lauja jokiu ataskaitu kur padeda pinigus juk po tais milijonais auga ir ju namai kur nors graxzioje vietoje kirek ilgai mes leisimes kvailinami to,l mus ir laikys kvailiais o kitais metais i valdzia braunasi konservatoriai ir prasibraus nesvarbu uz ka liaudis balsuos rinkimai neteisi ngi bet mes vel tylim

 • nuomonė 2019 lapkričio mėn. 16 d. 13:32:39

  Šios komjaunuolio kontoros iškaboje turėtų būti parašyta: "Facebook ir teatro gastrolių reikalų ministerija", manau tai jų pagrindinė veikla.

 • to stebėtojas 2019 lapkričio mėn. 16 d. 12:50:31

  Net nusikvatojau, koks geras komentaras apie gėdą. Lietuvoje visi valdžios vyrai atvirais klynais (perkeltine prasme) vaikšto, nes sąžinės nuplaukė it dūmas nupustas vėjo... jos nėra nuo pat atgimimo metų... Žinoma gal tik vienetai atsirastų, todėl jų atsiprašau...

 • sss 2019 lapkričio mėn. 16 d. 12:48:04

  komsomolco kiaulino ir chebros paskutinis riebus kasnis :-) ... zino,kad ismes... :-)

 • Sygas 2019 lapkričio mėn. 16 d. 12:10:31

  Jiems niekas negėda:už Lietuvos valdžios vairo vien plėšikai,kurie nori ko patys nežino:reikia seimą remontuoti,reikia užsienio ministerijos remonto,o kad nekurie žmonės galo su galais nesuduria-tai jiems nė motais.Jau turime GEROVĖS VALSTYBĘ ir privalome ją mylėti ir gerbti paga vado nurodymus.

 • zemaitis 2019 lapkričio mėn. 16 d. 11:40:31

  padugnes niekada neturi gedos

 • Išvada 2019 lapkričio mėn. 16 d. 11:15:14

  Kad valstybė visiškai nuskurdusi,tiksliau-Tauta, rodo tas faktas , kad valdžia nerado pensininkams pakelti bazinės pensijos 3 eurais >Vakar taip nusprendė Seimo soc.klausimų komitetas, o jo pirmininkė Šalaševičiūtė vis verkšlena ,kad "pinigėlių nėra".Todėl kai esame skurdo duobėje ir dangaus iš jos nesimato,tai reikėtų nuo tokių išlaidų bent keliems metams susilaikyti ir nekelti algų niekam , o seimūnams išimtinu atveju kelti algą 3 eurais (kaip buvo planuota pensininkams).

 • Kernave 2019 lapkričio mėn. 16 d. 10:42:45

  Puse ten dirbanciu atleidus,nes ner ka veikti. Kortom per dienas zaidzia, gauna priedus reziduodami LT uz diplomatini ranga, ko nera niekur sviete. Per statybas voge ir prie Azubalio. Kankinasi 3 m. savo salelej (tik is komandiruotpinigiu dasisurdami) ir riejasi del norimu vietu ambasadose, o tada jau atsigauna....puikus sveikatos draudimas (prisideda imlantu i nasrus ir net papus),privacios mokyklos vaikams (nes valstybines prastos), sutaupo nuo nuompinigiu, jei nori, isnuomoja turima buta LT, vizas pardavineja, vagia per ambasdu nuoma,remontus, irenginejima, renginius, visokius pirkinius.

 • senis 2019 lapkričio mėn. 16 d. 10:33:22

  Lietuva ne valstybe. Be priziuretojo lietuviai gyventi nesugeba. Jau Liublino Unijos metu Lietuvos elitas visa valdzia pardave lenkams. 1918 metais Leninas liepe lietuviams kurti savarankiska valstybe, dave pradziai 13 tonu aukso. Sukurti valstybes tada nepavyko, jau 1940 metais Lietuva pasiprase i TSRS sudeti. Taip vadinamas prezidentas Smetona pasiraite kelnes ir pabego palikes savo kariuomene ir sali. Po 1990 metu lietuviai net nepradejo kurti savo savarankiskos valstybes, paliko dirbti LTSR administracini aparata, patys nuskubejo vogti tai ka zmones sukure per 50 socializmo metu. Viska isvoges, Lietuvos elitas, 2004 metais pasiprase i ES sudeti. Kaip ir Liublino Unijos metu, atsisake bet kokio savarankiskumo. Musu elitas moka tik vogti. Kai Kremlius 50 metu jiems vogti neleido, Lietuvs tapo viena turtingiausiu saliu Europoje. Bydlo gali sukurti tik gyvuliu uki.

 • palyginimai 2019 lapkričio mėn. 16 d. 09:24:41

  Estai būdami atsakingi ir vieningi ir į valdžią atsakingus išsirenka ir kitų nekaltina. Lietuvių tauta pradėję nuo referendumo į es už ... ir po kiti rinkimai tik blogesnius renkasi, ar ne gėda? ir dar kitus kaltint, kad patys be atsakomybės prisirenka?

 • Jonas 2019 lapkričio mėn. 16 d. 09:18:22

  Kai state gen Prokuraturos pastata taip pat melavo kad uzteks pinigu pardavus senus pastatus. Deja kaip visada tapo pasipelnymo objektu ! Kazkam!gave lesu is eu nesugebejo isvalyti Didziulio ezero! Mat ten ne ka nuvogsi! Teko grazinti! O gal ir ne!???

 • Stebėtojas 2019 lapkričio mėn. 16 d. 09:06:55

  Gėda būna tada, kai iš klyno kažkas išlenda, o čia - normalus reiškinys ant tos Lietuvos. Už ką kovojom - ant to ir užsirovėm!!!

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 16 d. 08:56:10

  Komjaunoliu vadas labai gerai jaucesi nes visi komunystai kagebistai kartu su jo ir isi labai diekingi spikui DEDULE I jiems visiems reikietu i kamera.

 • KOKS TIKSLAS - TOKS IR REZULTATAS 2019 lapkričio mėn. 16 d. 08:31:42

  1. Jei tikslas - LIETUVIŲ TAUTOS GEROVĖ - tai šiandien nesedėtume ES dugne su didžiausia ES socialine nelygybe ir ubagizmu. 2. Jei tikslas - išsaugoti Lietuvos teritoriją kaip JAV regioninio branduolinio karo su Rusija POLIGONĄ - TADA SPJAUT KIEK TŲ LIETUVIŲ ČIA LIKS – TEGU NORS VISI IŠSILAKSTO AR DVĘSIA BADMIRIAUDAMI.

 • AR TOKIA BUS GEROVĖS VALSTYBĖ: 2019 lapkričio mėn. 16 d. 08:26:45

  1. Vis didėjanti ekonominė stagnacija ir atsilikimas nuo Latvijos ir Estijos. 2. Lotynų Amerikos lygio socialinė nelygybė ir ubagizmas. 3. Beprotiškos karo mafijos išlaidos su „RUSAI PUOLA“ isterija. 4. Dirbtinių didvyrių garbinimas ir priešų ieškojimas KGB metodais. 5. Vienintelė užsienio politika – būti JAV politine prostitute. 6. Vidaus politika – TOTALITARINĖ, nacių cenzūros lygio, pseudopatriotinių menkystų diktatūra.

 • Užkniso tos kalbos apie gėdą 2019 lapkričio mėn. 16 d. 08:12:06

  Kiaulė yra kiaulė, tik ėda kriuksi, š...ka ir miega, na dar lašinius auginasi. Galima šaukti...gėda kiaulei. O jai nei šilta nei šalta.

 • >Macas 2019 lapkričio mėn. 16 d. 08:11:13

  dar vienas durnius išlindo - jis matai protingas ,o visi Lietuvos žmonės - paskutiniai avigalviai:))) . Na , bet visokių yra ,visokių Lietuvai reikia - ką jau čia. Iš mano varpinės - viskas laiku ir logiškai pastebėta straipsnyje . Linkevičius tikrai "netraukia" tose pareigose ,nebejaučia žmogus ir realios situacijos Tėvynėj.

 • to lietuviskos....pajegos 2019 lapkričio mėn. 16 d. 08:04:13

  tu cia visus apkaltinai, tai pridek ir save - kur buvai tuos 30 metu.

 • Macas 2019 lapkričio mėn. 16 d. 07:50:13

  Rašo žmonėms į akis pažiūrėti o ar liko Lietuvoje normaliu mąstančių žmonių deja neliko o likę tai pastumdeliai bailiai ir vergai prakeikti

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2019 lapkričio mėn. 16 d. 07:40:00

  Tautą žudantis bei Lietuvą naikinantis režimas yra l lengvai išjungiamas su Lrt pagalba. Tautai susigrąžinus gaujų užvaldytą Lrt, l lengvai būtų tvarkomos visos Lietuvos problemos. ____________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, karbauskinių bei panašių. 209 lapkričio 16

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATIDARYTAS: šeštadienio vakarą Nidos evangelikų liuteronų bažnyčioje šventiškai suskambo XXIV Thomo Manno festivalio akordai.
 • MINĖS: antradienį į Lietuvoje dislokuotą NATO priešakinių pajėgų batalioną atvykę kariai minės Prancūzijos nacionalinę šventę – Bastilijos paėmimo dieną.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+9 +10 C

 

+10 +11 C

 +19 +20 C

+20 +21 C

 

+18 +22 C

0-4 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos