respublika.lt

Kai visuomenei neatskleidžiama tiesa, ji ją sugalvoja - straipsnio komentarai:

 • Pupa 2019 lapkričio mėn. 11 d. 14:09:28

  >Salvinijai. Nederėtų painioti bylų ir situacijų. Ano kubiečio berniuko gal neskriaudė vaivorykštiniai?

  0 0
 • Pupa 2019 lapkričio mėn. 11 d. 14:05:14

  O prisimenate anuomet Latvijoje buvo panaši byla? Ten atsirado drąsių ir garbingų prokurorų. Jie išaiškino ne vieną itin aukštą postą užimantį ištvirkėlį. O Lietuvoje nejau neatsiras nė vieno, nė vienutėlio garbingo teisininko. Drąsaus? Sąžiningo?

  0 0
 • Ne valdzios 2019 lapkričio mėn. 11 d. 13:58:20

  kaltos,kad suverenas - bailus sliuzas...

  0 0
 • XXXL >Salvinija 2019 lapkričio mėn. 11 d. 13:58:08

  "Demokratija ir teisinės valstybės pagrindai buvo apginti, o miniai nebuvo leista diktuoti valstybei savo valios". Jūs čia kalbate apie civilizuotus kraštus ar apie Lietuvą? Kodėl viena prie Seimo rūmų susirinkusi minia (runkeliniai, vatnikai ir pan.) yra pavaišinama guminėmis kulkomis, o kita minia (tapinoidai, eurovatnikai ir pan.) gali valstybei diktuoti savo valią? Lietuva nė iš tolo nėra panaši į teisinę valstybę, kurioje visi yra lygūs prieš įstatymus. Aš Jums galėčiau pateikti begalę pavyzdžių, kuomet vištą ar dviratį pavogęs žmogelis atsiduria už grotų, užtat pavogę bankus, elektrines, viešbučius, laivyną ir t.t. yra apdovanojami ordinais ir medaliais. Ar taip galėtų būti teisinėje valstybėje? Gal Jūs gyvenate ne toje valstybėje, kurioje gyvenu aš? Jeigu vis tik toje pačioje, tai rekomenduočiau nusiimti rožinius akinius, išjungti televizorių ir apsižvalgyti aplinkui.

  0 0
 • Valdas 2019 lapkričio mėn. 11 d. 13:33:52

  Zmones kurie uzeme valdzia pavergia zmones kurie juos maitina anksciau ar veliau bus tu zmoniu paskandinti ju paciu kraujo upese. Tai neisvengiama. Atstovejom rusiskus bolsevikus, atstovesime ir evrosojuzo pedofilus komunistelius.

  0 0
 • Salvinija 2019 lapkričio mėn. 11 d. 13:25:26

  Pateiksiu galbūt negirdėtą, bet pamokomą vaiko grąžinimo istoriją. 1999 metais kubiečio berniuko Eliano Gonzalezo mama kartu su juo bėgo iš komunistinės Kubos į JAV. Deja, jų laivas nuskendo, tačiau berniukas išsigelbėjo ir atsidūrė Floridoje. Kubiečių emigrantai ėmėsi triukšmingos „berniuko gelbėjimo“ kampanijos, daugiatūkstantinių demonstracijų, kad berniukas liktų Amerikoje, o ne grįžtų pas Kuboje likusį tėvą. Tačiau Amerikos teismas, remdamasis sena kaip pasaulis taisykle – vaikai turi gyventi su tėvais, o ne su giminaičiais – nusprendė vaiką grąžinti tėvui į Kubą. Giminaičiai su tuo nesutiko. Tuomet ginkluoti antstoliai įsiveržė į berniuko namus, jį paėmė ir atidavė tėvui. Ši istorija plačiai nuskambėjo, nemažai žmonių smerkė JAV valdžios „brutalumą“, bet valdžia dėl to ramaus miego neprarado. Demokratija ir teisinės valstybės pagrindai buvo apginti, o miniai nebuvo leista diktuoti valstybei savo valios.

  0 0
 • kodėl? 2019 lapkričio mėn. 11 d. 13:13:44

  Kodėl estai iš savęs reikalauja rinkdamiesi ir jų valdžios dirbantys ir atsakingi? Lietuvoj per rinkimus atsilošę ir tik mandrumas.. Valdžioje tokie patys. Seimo pirmininkas iš Vilniaus į Kauną.. Prezidentas turistauja. Premjeras ligoje tai dirba, tai... Kur pažvelgsi kur patys renkas, visur neatsakingumas. teisėsauga, kuri be politikų palaikymo nei žingsnio, čia ir politikams gal naudinga baugint per juos? žiūrėkit, kas gali būt. Kur rimta tauta taip nedrįstų. Lietuvoj karžygiai. Baltijos kelią šturmavo, prie seimo gynė.. O čia reikia ir...nėra kam.

  0 0
 • atsakomybė 2019 lapkričio mėn. 11 d. 12:13:58

  Pagal kompetenciją Prezidentas kaip įstatymų laikymosi garantas ir siūlantis seimui tvirtint teisėsaugos vadovus per tai atsakingas už teisėsaugos veiklą. ir jei įstatymų pažeidimai, kaip iš 39 kaltinimų tik 4 likę neeilinės atestacijos tų, kur kaltinimai nepasitvirtinę, ir iš atleidimai iš postų. Kaip ir premjerui gali pasiūlyt žmoniškai, jei nėra sveikatos dirbt tegu užleidžia vietą sugebantiems...juolab visi mato, kad su Gamta juokaut nereikia.

  0 0
 • Faktas 2019 lapkričio mėn. 11 d. 12:11:12

  - suskaldytą liaudį lengviau valdyti.

  0 0
 • ant 2019 lapkričio mėn. 11 d. 11:34:19

  jau Amerika numetė iš 39 kaltinimų 4 neesminiai likę. Parodė kokios nesamonės Lietuvoje dedasi. tauta nesugeba ir tiek patys iki tvarkos prieit. Vis tiek kiti kalti, bet jie...Kažkas turi padaryt. Kaip referendumą į es už . .suorganizuot. O tokie karžygiai pasigirt, švęst...Patys neseniai rinkos Prezidentą ir iš to vengia pareikalaut rimčiau dirbt ir atsakyt. Gi čia prezidento kompetencija vertint įstatymų laikymąsi. jei iš lieka 4 reiškia nesilaikoma įstatymų. Persekiojimai, slopinimai...

  0 0
 • Sviestinis tepalas. 2019 lapkričio mėn. 11 d. 11:22:28

  Iš pono Požėlos tono jau dabar aišku, kaip viskas pasisuks. Šiame straipsnyje ryškiai atsispindi vienas elementas - visuomenės susiskaldymo leitmotyvas. Na, ėmė visuomenė ir susiskaldė iš niekur nieko. Ne paslaptis, kad tokius skaldymo metodus visaip taikė sovietinė kgb, kuri beveik niekuo nesiskiria nuo kriminalinių nusikaltėlių - irgi be skrupulų žudo nepalankius jiems žmones. Taigi, tokios kryptingos ir sistemingos veiklos sulauksime daugiau. Pedofilinės mafijos ir kriminalinio pasaulio agentų žiniasklaidoje apstu. Per ją žmonėms į pasąmone nuolat diegiama paniekos ir neapykantos Venckienei ir Kedžiams programa. Kodėl - klausimų nekyla. Kai Venckienė ir Kedžiai bus likviduoti , programa suveiks jau sąmonėje ir visi tik džiaugsis , kad nebėra niekšės ir siaubūnės Venckienės, niekas nesipiktins ir nesmerks žudikų. Priedo, ta proga valdžia tą dieną paskelbs visuotine metine švente - DIDŽIOJO DŽIAUGSMO DIENA. Viskas kaip per sviestą.

  0 0
 • paprasčiausia 2019 lapkričio mėn. 11 d. 11:22:22

  Tauta rinkus prezidentą kuris skiria teisėsaugos vadovus su Seimo pritarimu turi reikalaut. Kodėl nesilaikoma įstatymų kaip iš 39 tik 4 likę. Dirbt prezidentą savo darbą ir atsakyt. kad įvertintų kur prirašė įstatymų nesilaikant. Dabar karžygių tauta prie Baltijos kelio, gynė seimą ir kaip pareikalaut iš savo rinktų atsakomybės - ir nėra... karžygių realybėj. Patys renkas, patys...

  0 0
 • O 2019 lapkričio mėn. 11 d. 11:16:11

  SADUNAITEI AR KAS ATSAKE

  0 0
 • Sygas 2019 lapkričio mėn. 11 d. 11:11:10

  Labai teisingi komentarai ir čia nieko nei atimsi nei pridėsi.Tauta supranta ir mato kas čia darosi toje GEROVĖS VALSTYBĖJE.Gaila buvusios politikės-teisėjos N.Venckienės,kurią neapgynė LIETUVOS BENDRUOMENĖ AMERIKOJE ir išdavė susidorojimui.Dabar jau jos laukia negeri dalykai,nes į viską įpainiotas Požėla,kuris vadovavo Skverneklio nurodymu šturmuojant Garliavą.Matome Lietuvoje kas darosi ir matyt ilgainiui reikalai su teisingumu tik pablogės,o į JAV bėgti nuo politinio persekiojimo yra ABSOLIUČIAI BEPRĄSMIŠKA.nE TĄ KRYPTĮ PASIRINKO N.VENCKIENĖ SU SŪNELIU.

  0 0
 • Tai ir tada 2019 lapkričio mėn. 11 d. 11:07:10

  kai Garliavą mentai "pakavo", Grybauskaitė pagal iškrypėlių programą, visai į Ameriką irgi išvažiavo.

  0 0
 • iš Vokietijos 2019 lapkričio mėn. 11 d. 10:53:20

  Baisiausia yra tai, kad visi - ir tie, kurie už Venckienę, ir prieš- mato, kad šioje istorijoje yra kažkas ne taip. Valdžios aukščiausi pareigūnai ir politikai nusišalino ir paliko spręsti teisėsaugai, kai tuo tarpu kaip tik privalėtų aiškintis, kokius spektaklius čia daro prokurorai: ekstradicija dėl tų kelių likusių lengvų kaltinimų aplamai turėjo būti atšaukta iš Lietuvos pusės. O Požėla jau paskyrimo dieną pranešė, kad sulauksime kažko įdomaus dėl Venckienės...Viskam buvo ruošiamasi, net ir Požėlos paskyrimas įkalkuliuotas? Štai tau ir teisinė valstybė...Kai Venckienei JAV teisme buvo paskelbtas sprendimas dėl ekstradicijos, ji pasakė, kad tai mirties nuosprendis jai.Žinant korupcijos lygį Lietuvoje ir pamačius teisėjus su antrankiais bei žinant, kad Pernavas nebuvo paskirtas antrai kadencijai po Kauno policijos nusikalstamos veiklos išaiškinimo, Venckienei tik stiprybės reikia linkėti. Vien neteisinis jos suėmimas įrodo, kad ji bus vanagų suvalgyta...Baisu.

  0 0
 • Kis 2019 lapkričio mėn. 11 d. 10:41:11

  Venckienes byla dar karta irode ant kiek musu teisesauga supuvusi,tai anuor Kryzeviciaus mus pulinys,nes jie dirba tik ne zmonems ir Lietuvai.Stebina ,kad niekam tas nerupi,juos visaip paniekina,o jiems lyg ir patinka.Is didziulio saraso Venckienes "nusikaltimu" paduodant popierius del ekstradicijos surase 4 pacius "baisiausius" straipsnius,del kuriu niekas nesodina,nes nera baudziamos atsakomybes,o toji jau 18 menesiu atbubino Jav ir dar issityciojo pakisdami dar 2 menesiams,nes pabegs.Ir kur begs vel i amerika ,tai zmonems sako kazkoks begalvis prokuroras?Niekas cia nesiima pakeisti,Nauseda gera cyrvfa,laksto po pasauli,kai Lietuvoje bardakas,seime ne seime,veikiama banditeliu schemomis ,spauda temato Landzbergio "Igilo" nuopelnus,rasinek nerasinejus,cia reikia slubio vokiecio,pasibaigtu ta bardakyne,

  0 0
 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 11 d. 10:05:54

  Prajuokinote seni ar mafija turi tiesa ir ar gali atskleisti tautai tiesa nuo tautos nusisuka vireuses mafijos šulas tautai pasakie kad i mafijos pederasu reikalus nesikiš matomai buvo išgąsdintas kagebisties ir kagebistu spiko Diedulies tauta ir toliau gyves baiseme bardake.

  0 0
 • problema 2019 lapkričio mėn. 11 d. 10:04:51

  Problema tautos neatsakingume renkantis. ir neišreikalauja iš valdžios atskaitingumo. Ir šiuo atveju, politikams atskaitinga teisėsauga iš 39 kaltinimų tik 4 reiškia nesilaikoma įstatymų ir tylu. O kur reikia susidorot su neįtinkančiais kaip ir šiuo atveju, prirezgia kiek nori.. dėl savęs jie gerai paskaičiuoja kiek nuo tautos nulupt. Kuri juos rinkos. tai kam tokius renkasi? prezidentas turistauja. Seimo pirmininkas iš Vilniaus į Kauną namo.. Premjeras ligoje tai dirba, tai...nėra kam atsakyt ir įvertint. Atlyginimus yra kam imt, atsakyt nėra.

  0 0
 • Suvalkas 2019 lapkričio mėn. 11 d. 09:37:24

  Temide-uzristom akim,bankininkas-turistas,Maskvos kontroliuojancios rankos seniai nusipurtytos,Vasingtonas toli,Briuselyje savu problemu pakanka,taip kad musu provincijos karaliukai kaip nori taip mus ir smaugia...Kas neistveria pabega,o kiti-sako ir suo kariamas pripranta...

  0 0
 • deja 2019 lapkričio mėn. 11 d. 09:29:47

  Deja, vaizdas politikai naudoja teisėsaugą susidorot su neįtinkančiais. Viskas priklauso nuo Tautos reiklumo Prezidentui ir seimui, kurie kontroliuoja teisėsauga. Ar jos pagalba ir doroja neįtinkančius, kad kitus įbaugintų. Nes ir šis Prezidentas kol kas rimčiau dirbt ir atsakyt privengia. Nori gaut gerą atlyginimą ir turistaut, o į rimtų problemų sprendimą ir atsakyt nesiveržia.

  0 0
 • AR TOKIA BUS GEROVĖS VALSTYBĖ: 2019 lapkričio mėn. 11 d. 09:19:23

  1. Vis didėjanti ekonominė stagnacija ir atsilikimas nuo Latvijos ir Estijos. 2. Lotynų Amerikos lygio socialinė nelygybė ir ubagizmas. 3. Beprotiškos karo mafijos išlaidos su „RUSAI PUOLA“ isterija. 4. Dirbtinių didvyrių garbinimas ir priešų ieškojimas KGB metodais. 5. Vienintelė užsienio politika – būti JAV politine prostitute. 6. Vidaus politika – TOTALITARINĖ, nacių cenzūros lygio, pseudopatriotinių menkystų diktatūra.

  0 0
 • Siaip 2019 lapkričio mėn. 11 d. 09:17:33

  Liudniausia,kad turime 'TEISINGUMO'ministerija!!kuria beje mes patys islaikome ir kuri nera girdejusi tikros zodzio reiksmes _TEISINGUMAS...

  0 0
 • Jeigu prisikeltų 2019 lapkričio mėn. 11 d. 08:53:41

  Jeigu prisikeltų religinės mokyklos ir kunigų seminarijos auklėtinis draugas J. Džiugašvilis-Koba-Stalinas ir ateitų į “laisvą bei nepriklausomą” Lietuvą, jis labai apsidžiaugtų daugybe “valstybinių”, komercinių ir dar galai žino kokių paslapčių, totalios kontrolės galimybėmis ir sveiku protu nesuvokiamais teismų sprendimais. Statistika siaubinga – ji rodo, kad Lietuvoje organizuotas totalus gyventojų sekimas, kuris gali prilygti tik diktatorinio režimo valstybėms. Teismai vieną po kito NULINČIUOJA neatsargų žodį parašiusį komentatorių – tokio “teisingumo” nėra net Baltarusijoje.Na, o ko vertas įstatymas dėl bausmių iki 2 m. kalėjimo už „sovietinės okupacijos“ neigimą, labai jau primenantis J. Džiugašvilio-Stalino laikų garsųjį 58 str...Už „negerus“ komentarus internete jau nuteista virš 900 žmonių... – Teisingu keliu einate! – pagirtų mus draugas Stalinas, pabudęs iš amžino miego.

  0 0
 • na ...manau isvada persasi pati ..gryzus Venskienei pedofilu mafija supanikavo... 2019 lapkričio mėn. 11 d. 08:53:33

  skubos tvarka ismete is posto Parnava ,O y jo posta pasodino sava patikrinta,,,musyje pries tauta,,, Pozela.....

  0 0
 • Misteris 2019 lapkričio mėn. 11 d. 08:40:54

  DIEVAS visus mato ir žino ką galvojate.Yra KARMINĖ Valdyba.Ji ir nuspręs . Gyvenkite pagal Dangaus Įstatymus,civiliokai.

  0 0
 • Tai kovos prieš 2019 lapkričio mėn. 11 d. 07:58:31

  lietuviškąją KGB dalis.Tai prilygsta partizanų judėjimui.

  0 0
 • XXXL > straipsnio autorei. 2019 lapkričio mėn. 11 d. 07:55:22

  Nežinau, ar labai Jus šokiruosiu, jeigu pasakysiu, kad mes nesame nei teisinė, nei jokia kita valstybė - mes esame teritorija, apgyvendinta dar neišvažiavusių nuolankių, nelinkusių smegenis mankštinti kumečių ir valdoma kostiumuotų banditų.

  0 0
 • Įžanga 2019 lapkričio mėn. 11 d. 07:52:44

  Įžengęs į sostą, naujasis Prezidentas turėjo visoms sufabrikuotų bylų "nusikaltėliams" paskelbti amnestiją.

  0 0
 • VEIDMAINIAI PSEUDOPATRIOTAI, 2019 lapkričio mėn. 11 d. 07:49:23

  nuo 2018 m. liepos mėn, Lietuvoje vaikgrobiai paėmė 1000 vaikų, o Latvijoje - 8. Prašau viešai informuoti apie paimtų vaikų likimą: 1, Kiek pateko į užsienį - t.y. buvo parduoti? 2. Kiek pateko į pedofilų nagus? 3. Kiek vaikų organų buvo parduota? 4. Ką reiškia Lietuvos vaikų nuoma skelbiama per tarptautinių nusikaltėlių tinklalapius - apie tai rašė net lrytas.lt?

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar spėjate pasidžiaugti saulėtomis dienomis?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau žinote, už ką balsuosite Seimo rinkimuose?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+17 +18 C

+16 +18 C

 

+9 +11 C

 +24 +26 C

+24 +25 C

 

+17 C

2-7 m/s

1-6 m/s

 

0-3 m/s

       

Nuorodos