respublika.lt

Kai pinigas - rankoj - straipsnio komentarai:

 • Naujiena 2019 lapkričio mėn. 19 d. 20:14:47

  Skelbia rusenu MGU finansų profesorius Valentin Katasonov ,kad nuo 2019m. lapkričio 1d.paleidziamos popieriu spausdinimo,pjaustymo stakles. Ar ne nutyks ,kaip nutyko Vokietyjoje 1930m. kaip duonos kepalą pirko karutį prikrauta markių.Atejus hitleriui į valdžia jis rudmarskyniu saikai mokejo algas $.Ju gretos augo geometrine progresija šeimoms badas ne žvelgė į akys.Greitai rudmarskinius apvilko reicho uniformas.

 • klausimėlis 2019 spalio mėn. 22 d. 23:30:52

  bankas man nuskaitė mokestį, nes pagal juos per daug tą mėnesį nusiėmiau grynųjų. Kas dar bus? Einama prie to, kad būsi visiškai priklausomas nuo bankų. Grynų nebus, o jie sugalvoję gali užblokuoti tavo sąskaitą. Ir ką tada jiems padarysi?

 • Euras žlugs iki 2023 metų 2019 spalio mėn. 21 d. 17:23:22

  Rašoma vokiečių portale MM-news, kad euras žlugs ne vėliau 2023 metų. Europos centrinis bankas (ECB) daro viską, kad jį išgelbėti,tai bus „didžiausias visų laikų krachas“.Kažkokiu procentu savo santaupas galima išsaugoti investuojant į materialias vertybes: nekilnojamą turtą, auksą ir pan. Yra daug požymių, kad ruošiamasi aukso standarto atstatymui pasaulyje .Viskas gali prasidėti tose šalyse, kurių centriniai bankai pastaruoju metu ypač aktyviai kaupia geltoną metalą. Kalba eina apie Kinijos liaudies banką ir Rusijos banką…

 • Gal 2019 spalio mėn. 21 d. 12:20:16

  Kai kortelse LT taps nemokamos kaip pvz UK, taip pat nemokamos banko operacijos be jokiu menesiniu mokesciu - gal tada zmones ims pasitiket bankais ir pajus ju patoguma. Gi dabar pensininkai ziuri kaip sutaupyt kiekviena eura ta jiems tai yra tik papildomos islaidos.

 • Antanui 2019 spalio mėn. 21 d. 10:32:58

  taip-pritariu-ten surasyta visa tiesa apie tai-prie ko mus nori privesti-o juk tai ir yra pagrindine gresme Lietuvai,Tradicijoms....o ruskelio korta tai yra tu paciu ekskomunisteliu priedanga nuo tautos-smegenu pudrinimas-jei laabai but reikeje-butu uzpuole-o gal ir gerai butu buve -butume pamate tikra snuki tu-kurie rekia issijuose apie gresmes-o patys tas gresmes tik is vikingu - iskrypeliu puses -uz pinigus isileido-Banku marska prisidengusius...fu brudai-anokia cia demokratija-cia baisus pajuodes kapitalizmas...

 • ne kolonijos 2019 spalio mėn. 21 d. 10:13:41

  gyventojams spręsti. Kolonijos gyventojai nuolankiai vykdo tai, kas nurodyta okupanto.

 • Jeigu bankas neturi 2019 spalio mėn. 20 d. 22:34:59

  ar nepriema Grynuju Pinigu - yra ne bankas, bet Šaraškino Kontora. Monetos yra LYGIAI tokie pat gyni pinigai kaip ir popieriniai banknotai. Jei Lietuvos valdzia nesirupina tokiu banku savivaliavimu - reiskia tik viena - Valdzios Korupcija, kitaip tai nepavadinsi. Lietuvos turetu kreiptis Europos Sajungos Skyriu, kuris Reguliuoja Banku Veikla, apie toki banku savivaliavima Lietuvoje - nesinori tiketi, kad kitose ES salyse yra tokia pat padetis Banku veikloje.

 • mociute 2019 spalio mėn. 20 d. 20:09:41

  Tikras pinigas yra tas,kuris tavo rankoj.

 • Tik 2019 spalio mėn. 20 d. 11:43:32

  Tik protiskai nesveikas zmogus gali pasiduoti pagundai atsisakyti grynuju pinigu to labai nori globalistai sorosiniai per bankus zmones valdyti labai lengva uzdarei saskaita ir tu niekas zmogau Nulis

 • savininkas 2019 spalio mėn. 20 d. 10:22:35

  jeigu žmogus perka už eurą ir atsiskaito kortele man,kaip parduotuvės savininkui tai yra nuostolis,nes bankas pasiima 10 centų

 • Bronius 2019 spalio mėn. 20 d. 01:16:24

  Kiekvienas pirkejo pirkimas, net uz 10ct, kainuoja pardavejui 20ct. Taigi, rusiskas stilius lietuviskos demokratijos.

 • ceslovas 2019 spalio mėn. 19 d. 20:22:30

  Nieko nera geriau kaip grynieji ir joks bankas negali versti piliecius atsisakyti grynuju. Pinigai yra asmenine nuosavybe ir kiekvienas sprendzia kokius laikyti virtualius ar konkrecius, o banku okupantams jei nepatinka tegul pasiima savo glabotini nauseda ir sliukina i svedija.

 • Is JAV 2019 spalio mėn. 19 d. 17:01:54

  Cia tokius "bajerius" bankai krecia tik Lietuvoje ar visoje Europoje? As JAV kiekviena diena po darbo parejes namo visas monetas sudedu i stiklaini. Kai susirenka daugiau - $100-200 monetomis, nuejes i banka gaunu(NEMOKAMAI) popieriniu tubeliu i kurias sudedu monetas surusiaves - 1, 5, 10, 25 centu. ir nunesu tada ir priduodu banke uz ka jokio mokescio nera. Yra bankas TD Bank(gal ir kitu tokiu yra), kuriame stovi masinos - kurios priema monetas. Jei turi saskaite tame banke - jokio mokescio nera uz monetu pridavima. Mokestis yra - 3% atrodo - jei neturi sakaitos tame banke. Gal ES yra kokia Tarnyba, kuri reguliuoja banku veikla ir lietuviams reiktu kreiptis ten del banku Lietuvoje Plesikavimo.

 • senis 2019 spalio mėn. 19 d. 16:27:22

  Vilniuje negali atsiskaityti mokejimo kortele. Buvo nesenai straipsnis. Kol neistojome i TSRS, buvo balanu gadyne, dabar, p*******u gadyne. Jie nemoka skaiciuoti pinigu, todel jiems reikia korteliu. Nepasiduokime tiems parazitams.

 • centai 2019 spalio mėn. 19 d. 15:33:36

  Netyčia susikaupusius smulkiais centais du eurus Sweed/b paprašiau iškeisti, Ir ką? Štai ką. Už šią paslaugą bankas ima trijų eurų mokestį. Išvada: aš iš banko gausiu du eurus tik tada kai bankui sumokėsiu tris eurus. Faina aritmetika verkiantiems bankams. Tai, va, tau ir ką? Nieko.

 • gerb Kostui 2019 spalio mėn. 19 d. 11:54:02

  be reikalo Jūs taip rašote čia : šitų,kokiais dabar tapo didžiulė dauguma lietuvos gyventojų neišgelbės niekas-juos reikia fiziškai sunaikinti,kitaip tęsis ir tęsis šitas velnių šokis kapinėse : neliko jokios atjautos jausmo,neliko minimaliausios pagarbos kitam asmeniui,sąžinė pasidarė ne šio pasaulio dimensija,tereikia pažiūrėti kaip tie paprasti runkeliai elgiasi prekybos centruose,keliuose ar ant šaligatvių ir darosi daugiau nei akivaizdu,kad tautos sąmonė yra sunaikinta,viską ir visame valdo pinigas,jei gali tai plėšia vieni iš kitų,pavydi baltai ar juodai jokio skirtumo,skundžia vieni kitus,specialiai kliūtis trukdžius sudaro - tokia tauta turi žūti,nes dvasinių išsigimimų skaičius trigubai viršija sveką protą nepraradusius ir sąžinės balso klausiančius tautiečius.

 • Na 2019 spalio mėn. 19 d. 10:09:47

  Šalin skandinavų lupikautojų bankus, ir nereikia pergyventi, nes tusčių vietų nebuna. Problema korumpuoti valdžiagyviai visų partijų sulindę į bankų užpakalį ir vaizduojantys besirūpinantys žmonių gerovę. Ir Vasiliauskas, ir Skvernelis ir anūkas ir socdemai yra bankų nuolankūs klientai-draugai. Tai jų darbai rodo.

 • Kostas 2019 spalio mėn. 19 d. 09:09:52

  Ko dabar verkiat? Juk taip norėjot "geriausios pasaulyje" santvarkos – kapitalizmo, kuriame vyrauja grobuoniškas išnaudojimas, cinizmas, viskas perkama ir parduodama, kuriame vienintelė vertybė yra pinigai, o ELITO atstovais laikomi tie, kurie sugebėjo kuo daugiau prisigrobti turtų. Gal jau pamiršot, kaip alpot iš laimės, griaudami socializmą? Jūsų mylimoj kapitalizmo citadelėj - JAV – 2008 - 2013 m. žlugo šimtai bankų, ir indėlininkams ten niekas nieko nekompensavo. Jums buvo negerai, kad per visą pokarį iki 1990 m. nebankrotavo NĖ VIENA ĮMONĖ, NĖ VIENAS BANKAS, negerai, kad bankuose ir už einamąsias sąskaitas 2% palūkanas mokėdavo, visus mokesčius priimdavo be jokių komisinių, o dabar lupa pinigus už kiekvieną piršto krustelėjimą, o už einamąsias sąskaitas – ne tik jokių palūkanų, bet dar ir už „sąskaitos tvarkymą“ reikia mokėti. Ar sunku buvo suvokti, kad kapitalistinėje sistemoje valdo pinigas? Kad viskas joje sukurta tam, kad ištraukti jūsų varganai uždirbtus grašelius.

 • Nusigyvenome... 2019 spalio mėn. 19 d. 09:03:17

  Bankai užvaldė valstybę. Bankai diktuoja savo sąlygas ne tik valdžiai, bet ir šokdina Tautą. Čia ne taip paprasta, čia tikroji korupcija. Tik su ja niekas nekovoja, nes ji ir yra tikroji.

 • Antanas 2019 spalio mėn. 19 d. 08:54:21

  Citata: "Juk gyvename demokratinėje šalyje ir turime teisę rinktis." (!) apie mūsų "demokratiją" ir "teisę rinktis" yra nuostabus Godos Juocevičiūtės straipsnis. Nustebau, negi delfistai pradeda akis prasikrapštyti :) Pasigooglinkit: Goda Juocevičiūtė . Tikrai verta perskaityti!

 • Edmas 2019 spalio mėn. 19 d. 07:02:20

  Su ta kortele net užpakalio nenusivalysi.

 • Euras+ 2019 spalio mėn. 19 d. 06:06:15

  D*bilėjam? Sunku iki 200 suskaičiuoti prie kasos? Aš visai nepasigendu tų kreditinių kortelių! Čia juk boboms išmislas, kad lakuotus nagučius monetomis nenusibraižyti...Pakišai kelis banknotus,permetei akimis grąžą ir viskas! Aišku, daug kam psichika nelaiko stumdytis eilėje. Tai čia pas daktarus reikia kreiptis. O dėl vagysčių ir plėšikavimų - kur ta policija su šūkiu ,,ginti ir saugoti"?

 • SIALIUS 2019 spalio mėn. 18 d. 23:41:22

  AR REIKALINGAS LR BANKAS SU V VASILIAUSKU?IR AR REIKALINGI ISTATIMU KUREJAI KURIE JI PALAIKO?

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2019 spalio mėn. 18 d. 21:12:08

  Reikalingas Lietuvos bankas - piniginė su litais.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2019 spalio mėn. 18 d. 21:08:39

  Reikalingas sąjūdis 2 - sukilimas

 • www 2019 spalio mėn. 18 d. 19:19:33

  Globalistinė spauda finansų krizes bando vaizduoti taip, tarytum jos yra stichiniai procesai, tačiau tokia pozicija neturi nieko bendro su realybe. Šios krizės yra iš anksto pasaulio pinigų šeimininkų suplanuotos operacijos, skirtos tam, kad atimti iš pasaulio gyventojų pinigus.Italijos dienraščio Il Giornale nuomone,žydas Džordžas Sorošas prieš 30 metų apiplėšė Italijos valstybę, suorganizavęs jos piniginio vieneto lyros griūtį.Il Giornale nurodo, kad tai, ką Soroša vadina labdara, yra aktyvi politika.2017 metų pradžioje Sorošo fondas atgaivino savo ardomąją veiklą Lietuvos valstybėje.

 • toliau seks visuotinis čipavimas 2019 spalio mėn. 18 d. 19:02:16

  .

 • Safyras 2019 spalio mėn. 18 d. 17:43:22

  Jei Lietuvos valdžia nesugeba organizuoti darbo taip, kad žmonėms būtų patogu, o ne politikams ir bankams, tai daug metų ir klestėjo šešėlinė ekonomika, o didelės algos ar premijos buvo skiriamos pagal pažintis , o ne pagal darbo rezultatus. Todėl ir skurdas didėjo... Gydytojas, operuodamas ligonį kelias valandas, tikrai negauna tūkstantines algas už kelias valandas, o šou atstovai -gauna ...Tai kam tada mokėti už mokslą, dirbti 8 val. penkias darbo dienas, kai galima gauti algą net neateinant į darbą ar net nebalsuojant Seime be pateisinamos priežasties...

 • Visais laikais 2019 spalio mėn. 18 d. 17:28:06

  Ieškodama durniu ir ant jų jojama.Pjaustytu popiergalių gaspadoriai ir ieško tokiu.Palukanos nulines,o atnešti ...tampa jų nuosavybe. Skolina už dideles palukanas vargšui ant 30metu ir savo noru nelaimingas tampa jo kumščiu.Kuo daugiau prinesa pjaustytų ,tuo daugiau turi kumeciu. Skelbimas parduodamas namas,tuoj jaunavedžių tėvai užstato vienintelis butelius ,o jaunavedžiai apsigyvena name,kuris tik geriausiu atveju bus ju po keliu dešimčių metu.. Mūsų seneliai taip nesielgė plaukė buriniais į Amerike sunkiai dirbo,o uzsidirbe isugrįžę pirko .Jie ne buvo vergais. Kaimuose,vienkiemiuose ne reikalingos kokios tai kortos,atsiskaitoma natūra ,nereikalingi ir pjaustyti.Maistas savomis rankomis sveikai užaugintas ,šviežias.Malkos savo miško ,garielkos trys kartus varyta iš sveiku rugiu,žiema pri dirbame nagi nainiu,jos odines,lengvos ,tai ne plastmase..Elektros vartojame mizeri ,jei brangs atsijungsime,dujas senai pamiršome.Zeme apdirbama arkliais.Atvyksta miesto valgytojai pirkti eko maist

 • //////// 2019 spalio mėn. 18 d. 16:50:27

  tik grynieji kol neturim lietuvisko banko ir vyt korupcini vasiliauski lauk

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUSTOJO: Europos Sąjungos mokymo misija (EUTM) Malyje sustabdė savo veiklą po to, kai vienam personalo nariui diagnozuotas COVID-19.
 • NEMOKAMAI: Indijos Aukščiausiasis teismas trečiadienį priėmė sprendimą, pagal kurį šalies vyriausybė turi užtikrinti, kad testai dėl koronaviruso būtų atliekami nemokamai valstybinėse ir privačiose laboratorijose.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar gera mintis į brandos atestatą įrašyti pažymių vidurkius ir atleisti nuo egzaminų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar po Velykų reikėtų dar kartą pratęsti karantiną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+6 +7 C

 +2 C

 

-1 +1 C

 +15 +18 C

+10 +12 C

 

+8 +9 C

1-6 m/s

0-5 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0871 PLN - 4.5442
RUB - 82.1046 CHF - 1.0557
GBP - 0.8795 NOK - 11.1940

Nuorodos