Jurgita ŽEMAITYTĖ: Landsbergis dėl visko kaltas? Ne. Bet žmonės irgi nekaltinuotraukos (403)

2021 lapkričio 07 10:00:00 Perskaitė 14733

Naujų koronaviruso atvejų skaičiui augant kaip ant mielių, visi ieško kaltininko. Kam kirsti galvą, jog žmonės serga? Lengviausia turbūt būtų nukirsti galvas patiems ligoniams, bet tikriausiai Briuselis neleistų...

 

Čia visai rimtai rašau, nes kol vieni riejasi: Dulkys kaltas, Veryga kaltas... Ne, tai Nausėda antivakseris, ne, Šimonytės liaudis nemyli, todėl ir neklauso, atsiranda tokių, kurie visą atsakomybę užkrauna susirgusiems žmonėms.

Skaitau vienos ponios, prie Verygos dažnai televizijoje šmirinėjusios įrašą „Facebook", kuriame ji teigia, jog „virusas atkeliavo pas mus su mūsų draugais, artimaisiais ar giminėmis. Būtent tuo metu, kai nusprendėme, kad turime teisę gyventi laisviau. Ar tuomet, kai patikėjome, kad, vieną kartą nenusiplovus rankų ar neužsidėjus kaukės, nieko tokio neatsitiks." Pala pala... O tai ne taip žmonėms buvo sakoma? Juk atsiradus skiepams, iš valdžios viršūnių būtent taip ir buvo komunikuojama. Esą norite gyventi laisvai - skiepykitės. Tik pasiskiepiję nugalėsime virusą! Norite keliauti - reikia skiepytis! Pasiskiepykit ir eisit į grožio saloną, ir į „Akropolį"! O rudenį į parduotuves užėjus su Galimybių pasu, leista net kaukių nedėvėti! Oficialiai ir legaliai. Net tokia lengvata raginta skiepytis! O dabar štai - vėl žmonės kalti, kad rankų neplauna ar kaukes po nosim dėvi...

Žinoma, negi žmonėms aiškinsi, jog pasiskiepykit - gyvensite laisviau, bet vis tiek reikės kaukes dėvėti, atstumų laikytis, rankas plauti (lyg kas tų prakeiktų rankų neplauna!). Na ir dar vis tiek liks tikimybė užsikrėsti koronavirusu... Tokia komunikacija tikrai šiaip sau, nors būtų labai sąžininga.

Todėl nei Landsbergis, nei žmonės dėl „koronos" siautėjimo nekalti. Galima galvas kapoti iki begalybės, bet tada teks jas kirsti ir tiems, kurie ir pasiskiepijo, ir prausėsi, ir net kaukes kas keturias valandas keitė, bet apsirgo.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net