Jurgita ŽEMAITYTĖ: Aukščiausio lygio pasišaipymasnuotraukos (54)

2021 gegužės 10 16:49:00 Perskaitė 5568

Šiandien net visokie valkatėlės po parduotuves vaikšto su naujomis veido kaukėmis, dezinfekcinis skystis liejasi per kraštus, o medikai chalatus keičia dažniau nei kojines. O prisiminkite praėjusių metų pavasarį - kai kaukių nebuvo kur įsigyti, o jei rasdavai internete, tai kaina jų buvo kosminė, dezinfekcinį skystį, geriausiu atveju, atstojo degtinė, o medikai chalatus laikydavo maišeliuose ir naudodavo po kelis kartus. Tais laikais iš Sveikatos apsaugos ministerijos panosės kažkas nujojo 20 vagonų šių aukso vertės prekių.

 


Kai pasklido ši žinia, akimirką buvo sunku suvokti. Ne adata dingo, ne kokios nors dvi dėžutės. 20 vagonų! Kad valdininkai nežino, kas juos nujojo - niekada nepatikėsiu. Juk šiandien kiekviename žingsnyje mus stebi kameros, už kiekvieną menkniekį reikia pasirašinėti visokius perdavimo-gavimo popierius. Klausykite, valdiškose įstaigose net tušinukai virvele pririšti prie stalų, kad interesantai nepavogtų. O dabar dingsta 20 vagonų už beveik milijoną eurų ir... prasideda neaišku kiek truksiantis prokurorų tyrimas.

Manote kitąmet tokiu laiku jau turėsime kaltininką? Ne tik turėsime, bet jis ar ji, ar jie jau bus išgirdę teismo nuosprendį? Nejuokaukite! Garantuoju, kad tyrimas parodys, jog neįmanoma nustatyti, kokioje tiksliai grandyje 20 vagonų išgaravo, kaip išgaravo ir kodėl, todėl atsakingo už stambaus masto vagystę nebus. Nei pabarti nebus ko. Ir iš darbo nėra ko atleisti - visi šventi, niekuo dėti! Juk čia ne kokia višta pavogta arba, kaip šią savaitę rašė „Vakaro žinios", - ne inkilai kelti per karantiną, kad kažką išmesti iš darbo būtų galima. Taip taip, jei praleidote, tai iš darbo dabar gerą darbuotoją atleidžia už tai, jog paukšteliams kelis namukus į medį iškėlė. Buvo karantinas - negalima, baisus nusikaltimas. Ačiū, nors moteriškės į kalėjimą už tokį kriminalą nepasodino. Štai už tokius blogus darbus mūsų Lietuvėlėje žmonės persekiojami, o už milijonines vagystes namus statosi, geromis mašinomis važinėja ir kojas į mus valosi. Ai, dar tokie vertelgos Seime sėdi.

 

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net