respublika.lt

Jurgita ŽEMAITYTĖ: Ieškoti tiesos ar leisti būti apmulkintiems? - straipsnio komentarai:

 • B
  Bolekas 2021 lapkričio 24 11:55:13

  Apie "tikėjimą" mokslu: mokslas nėra religija, tai ir tikėti juo neverta ir prasmės nedaug, taip teigti gali tik demagogai arba beraščiai. O štai pasitikėti mokslo pasiekimais verta. Ir gerokai labiau verta, negu socialinių tinklų influenceriais, kurių dauguma net gimnazijos kurso nesugebėjo įveikti. Ir beždžioniavimas beraščių influencerių teiginius kartojant kaip mokslo pasiekimus ("anglijos vienas mokslininkas pasakė") yra tikrai ne geriausias sprendimas. Reikėtų perskaityti dešimtis Anglijos, o taip pat JAV, Australijos ir kitų šalių mokslo darbų , kad teigti pagrįstą nuomonę

  3 0
  Atsakyti
 • G
  Geriausia 2021 lapkričio 23 13:52:02

  iseitis is viso neskaityti Antirespublikonų, nes ten absurdiski pakratai, melas, nupirktos sorosines " gviazdos ", kurios ateina i darab atidirbti ir pridirbti kaip liepe senio klonuoti patronai. Todel tik sveika zmoniu nuomone ir supratimas kam skalyja skalikai isves is sio liuno, kuri bukalauriniai jau paverte matoma plika akim. Bet ju ziurovais nebeilgai tauta bebus, teks sudel rankutes kaip dulkiui ir destyti, destyti..ir dar karta destyti kas yra kas. Nuo dulkio ir bus pradeta si procedura, nes tokio bukucio dar LT nemacius..Kiaukset nuo lapuko gali ir eiline melzeja, bet dirbti svarbiose pareigose privalo buti issilavinimas. atpirkimo oziukai tik kenkia valstybei, pis jau laikas keist savo akinius ir ziureti i realybe, o ne per miglotus taskiukus..

  12 1
  Atsakyti
 • s
  senis 2021 lapkričio 23 12:29:46

  del viso melo kaltas seimas. Lietuva skelbiasi respublika. Respublikoje, auksciausias valdymo organas, yra pilieciu isrinkti atstovai, seimo nariai. Vien siemet tas organas vadinamas seimu, buvo tris kartus pasiustas nato. Pirmakart pasiunte Miliute, kai organas norejo suzinoti kur lrt tv deda milijonus. Antrakart pasiunte Grybauskaite, kai organas norejo suzinoti, kodel Indipenden nuoma kainavo 5 kart brangiau, negu pirkimo kaina. Trciakart, ta minksta organa, nato pasiunte pati Simonyte, kai tas minkstas organas norejo suzinoti, kodel ji eme paskola su 10% metiniu palukanu, kai buvo siuloma po 1,5% . Ka atstovauja tas seimas? Kodel tie seimo nariai neraudonuoja, kai juos, kas netingi, siuntineja nato? Suprantama kodel tie seimo nariai negerbia saves, vagys, pridurkai, gosdepo prostitutes, ka cia gerbti. Beda, kad tas seimas ima kosmines algas, prisiduria vagiliaudami, o musu interesu negina. Jeigu seimas nesugeba gauti atsakymus i uzduotus klausimus, toki seima reikia isvaikyti.

  16 1
  Atsakyti
 • A
  Ačiū 2021 lapkričio 22 14:49:32

  Absoliuti tiesa parašyta. Sisteminiai žiniasklaidos šaltiniai nuolat mulkina žmones, iškraipo informaciją, slepia statistinius duomenis (niekur nėra skelbta kiek Lietuvoje imunizuotų žmonių (persirgusių + vakcinuotų). Būtų per 80 proc. garantuotai. Bet kam naudinga tai nutylėti? Gal " Respublikai" pavyktų tokius duomenis iš kažkur išpešti?

  28 1
  Atsakyti
  • 4
   456 2021 lapkričio 22 15:02:38

   Gal pirmiausia reiketu issiaiskinti, ka mes suprantame po tuo zodziu "imunizacija". Jei persirgusiu+pakiepytu. Tai tie skaiciai skelbiami ant kiekvieno kampo. Virs 1,8 mln paskiepytu+0.46 mln persirgusiu. Viso 81% populiacijos Na bet jeigu, imunizuotais vadinti tik konkreciu momentu turinciu antikuniu, tai siandien tokiu tik 31%. Taciau, jei imunizuotais vadinti tik zmones TURINCIUS ATSPARUMA virusui, tai tokiu gyventoju yra tik 10%. Priminsiu, jog sis koronavirusas turi 3 "raktus" atsirakinti zmogaus lastele. Nulauzus viena "rakta" - S spygli, virusui lieka dar kiti 2 "raktai".

   5 1
   Atsakyti
 • P
  Proletatas 2021 lapkričio 22 13:43:59

  Jug yra pacefistai, kurie dėl savo įsitikinimų neima ginklo į rankas. Ir niekas jų nesmerke. Net sovietmetį jiems karo privaloma tarnybą parinkdavo kur nors kur toliau nuo ginklų. Ligoninėse, skalbiklose ir pan Beje toks JAV pacefistas turi aukščiausią Amerikoje karo apdovanojimą, gavus karo metu. Atlykes zigdarbi, būdamas neginkluotas. Per kartą išgelbėjo virš šimto sužeistų kareivių. Tai kodėl dabar persekiojami tipo demokratinėje šalyje žmonės turintis įsitikina, kad tie skiepai nesaugus. Kodėl jiems draudžiama turėti savo įsitikinimus, bet užtvirtinti tokią teisę Konstitucijoje.

  12 1
  Atsakyti
 • R
  Renaldas 2021 lapkričio 21 13:05:03

  Nu čia jūsų talentas šioje srityje jus mokate iškirpti nereikalinga vaizda..tai nekniskite proto kitoms šalims.!

  5 3
  Atsakyti
 • t
  tai kad 2021 lapkričio 21 10:40:46

  šaika jau net neslepia, kad badymas ne gydymo ir ne ne medicininiais tikslais vykdomas.

  50 1
  Atsakyti
 • N
  Na 2021 lapkričio 21 10:27:40

  Tos "Srovės" jau seniai labai žemai nusiritę. Aną kartą netyčia mačiau, kaip kažkokius rodė.. ten šeima.. Sakė, kad ir vaiką jie turi. Nu, tokios nesąmonės.. Pora tuščių pižonų tamposi. Kam tai gali būti įdomu? Šiaip seniai nežiūriu šitos laidos. Ir ateity nežiūrėsiu. Kam su tokiais iš vis kalbėti? Kodėl Vokietijoje nėščioms nerekomenduoja skiepytis? Pasidomėkite.

  40 0
  Atsakyti
 • V
  Virginija 2021 lapkričio 21 10:09:14

  Mačiau įrašą apie įnirtingai puolancius niokoti sieną pabėgėlius. Ir vandens sroves juo kažkiek atstumiančius. Bet yra kas vistiek inirtingai puola sieną draskyti. Nenorėčiau,kad kas taip veržtusi į mano teritoriją

  12 1
  Atsakyti
 • K
  Kolia 2021 lapkričio 21 09:37:45

  Bavarijos ministras prezidentas aiškiai pasakė, mirti paskiepytam nuo kovido ligos 7 kartus didesnė tikimybė nei neskiepytam,nes toks baisus tas virusas, todėl reikia įvesti po naujų metų privalomą skiepijimą...

  22 0
  Atsakyti
 • c
  cia ir slypi problema 2021 lapkričio 21 09:34:50

  aplinkui tiek daug melo jog aklai netikėkite niekuo tampa gyvenimo norma. nebeimanoma pasitiketi politikais del ju melagingu itikinejimu medikais del ju noro gydyti sveikus zmones del pinigu gamintojais del prekiu vakcinu kokybes kai ieskoma visu budu susimazinti savikainas ir tt

  40 0
  Atsakyti
 • S
  Siaip 2021 lapkričio 21 08:33:30

  Labai tikslus straipsnis. Teko man susidurti lietuvks pasienyje kaip musu muitine prastai dyrbo savo darba ministerijos seke pasakas o issikviesti zurnalistai viska nufilmave iskarpe tikrus faktus sudeliojo taip kaip ministerijai palanku. Nusivyliau siandieniniais zurnalistais. Jie parsidave ir zemo lygio.

  76 1
  Atsakyti
 • H
  Hm 2021 lapkričio 21 00:47:05

  Akivaizdžiai matosi kad protas protui nelygūs,mokslas mokslui , tikslai tikslui...Matote,ką reiškia,kai trūkumas žinių ir nėra domėjimosi žiniomis.Mokėjimas analizuoti, suprasti kas yra kas, dabartiniu metu yra labai svarbu.Aklas pasitikėjimas tais,kurie prisidengę melo skraiste ir privedė prie bedugnės...Hm,o juk istorija kartojasi ir kartojasi...Tad kas ko išmoko...?Jeigu būtute atidesni,įžvalgesni,seniai būtute supratę kas yra parazitai ir kas istoriją panaudoja savo naudai .Žinoma, tai šlykštu,bet parazitai džiaugiasi,kad jiems sekasi mulkinti žmones.Bijau apsirikti,bet atrodo,kad tai žydų išsireiškimas"patys muša ir patys rėkia,ir nekaltus apkaltina"...

  73 0
  Atsakyti
 • G
  Gėjimybių pasas 2021 lapkričio 20 22:42:10

  leisti suleisti modifikuojancia injekcija. Sveiki patapus qr koduoti GMO organizmai. Gero vakaro.

  55 0
  Atsakyti
  • m
   manau 2021 lapkričio 24 11:39:24

   Tamstą iš durnyno išleis dar negreitai

   0 0
   Atsakyti
 • j
  jei yra mulkis, 2021 lapkričio 20 22:19:58

  tai kaip jo nemulkinti?

  43 0
  Atsakyti
 • T
  Tiesa aiski, seniai radomk 2021 lapkričio 20 21:29:35

  Kaip ja apginti?

  33 1
  Atsakyti
 • P
  Pastabėlês 2021 lapkričio 20 21:16:49

  Pirmą, nesu prieš skiepus, pati pasiskiepijęs, bet negaliu pakęsti melo, kad virusą platina nesiskiepijantys. Kas laksto kasdien po prekybcentrius, restoranus, visokius "jamam", jau nekalbant apie pastoviai aprašinėjamus ,elito" susirėmimus. Tai kas ten virusą platina? Antra, net vaikus valdžia surūšiavo, kurie galės su tėvais pirkti batus, drabužius, o kuriems tėvai eis batų su pagaliuku matuot. Trečia, serga visi, taip pat ir skiepyti, net gana sunkiai- pažįstu tokių, mirčių irgi visokių yra, net manipuliuojama skiepais ir skaičiais. Na, o Dulkys tai su savo nesąmoningais pliurpalais žmonėms dar po kelias ligas įvarys.

  157 1
  Atsakyti
  • >
   >Pastabėlės 2021 lapkričio 21 19:43:28

   Paskiepytas gali : susirgti , sirgti sunkiai, mirti, gali nesusirgti. Neskiepytas gali : susirgti, sirgti sunkiai, mirti, gali nesusirgti. Lygu- lygu. Skiepytas gali mirti nuo skiepo (anafilaksinis šokas, krešuliai ir t.t.) Neskiepytas gali to išvengti. Klausymas ,-kas geriau?

   30 0
   Atsakyti
  • m
   manau 2021 lapkričio 24 11:44:28

   Paskiepyto tikimybė užsikrėsti 7 kartus mažesnė , nei neskiepyto. Paskiepyto užsikrėtusio tikimybė susirgti 10 kartų mažesnė, nei neskiepyto Paskiepyto sergančio tikimybė mirti 100 kartų mažesnė, nei neskiepyto. Klausimas (ne klausymas)- kas geriau?

   0 5
   Atsakyti
 • (
  (Ne)keista antraštė. 2021 lapkričio 20 21:16:26

  Liūdna dėl tragedijų. Skaudu, jog pasaulis nėra nei toks, kokį mes jį įsivaizdvome būdami dar vaikais arba kokį jį norėtume matyti jau suaugę. Žema, kai individas, kraunasi kapitalą ( (ne)materialų) kitų individų sąskaita. Prancūzai pasakytų: "C’est la vie"(liet."toks gyvenimas"). Kuo šventai tikėjome 1990, tuo (ne)tikim 2021. Cinizmo, chamizmo, nihilizmo virusai sklando ore. Akivaizdu, jog "tikėjimas mokslu" čia jau nebepadės...

  97 1
  Atsakyti
  • s
   seniai sakiau 2021 lapkričio 21 09:39:18

   visos imones turi dirbti ne del pelnu o del visuomenes poreikiu tenkinimo. tai reiskua jog valdzios funkcija yra riboti virspelnius, investicijos neturi buti apmokestinamos o pelnas turi buti aukstai apmokestinamas

   9 0
   Atsakyti
 • j
  joo 2021 lapkričio 20 21:04:39

  žiauri laida per tv3. Išdūrė žmones konkrečiai. Reiškia reikia reikalauti sutarties dėl epizodo parodymo ir atitikimo pasakotojo nuomonei.

  84 0
  Atsakyti
 • V
  Va butu gyvenusi jei butu laiku 2021 lapkričio 20 21:02:09

  Gavusi skiepa. Bet paklause kremliniu antivakseriu melagienu ir mire!

  1 117
  Atsakyti
  • r
   ryh 2021 lapkričio 21 08:38:02

   Kai nebadytas, gydymo, nesuteikia, o paskui rėkia, kad nesibadė tai ir mirė. Patogu, ypač tiems kas nori užbadyt išbadyt aveles.

   54 0
   Atsakyti
  • >
   >Va butu..... 2021 lapkričio 21 19:47:46

   Komentatoriau, kai galvoje skystis, tai ir skiepas nepadės. Linkiu ilgai gyventi.

   6 1
   Atsakyti
 • l
  labai gaila 2021 lapkričio 20 21:00:22

  bet didžioji dauguma aklai tiki ką mato per žydruosiusvaivorikštinius visa ta prasme kanalus, priimdami tai už gryną tiesą.

  94 1
  Atsakyti
 • x
  xxx 2021 lapkričio 20 20:58:26

  Galu gale litovcai parodė savo aštrius dantis, kiek gi galima laukti? Dvidešimt metų ir galu gale tikrai atsirado dantys?

  47 1
  Atsakyti
 • P
  Psndemija kaip oras 2021 lapkričio 20 20:56:49

  jiem labai reikalinga o žmnės kaip melžema karvė

  54 0
  Atsakyti
 • T
  Thesaurus 2021 lapkričio 20 20:26:20

  Protingi zmones sako:pasitikiu mokslu,bet nepasitikiu Svabu,Simonyte,Dulkiu ir co.

  102 4
  Atsakyti
  • M
   Mokslu pasitiki liurbiai 2021 lapkričio 20 21:34:39

   Protingi arba jame dirba, arba Jo duomenis tikrina. Tikejimas yra atsisakymas zinoti.

   63 0
   Atsakyti
  • z
   zmogus neturi tiek laiko 2021 lapkričio 21 09:43:23

   gilintis i visu mokslu visus niuansus. mes gyvename aukstos specializacijos visuomeneje kur neisvengiamai remiames pasitikejimu tu konkreciu specialistu isvadomis

   0 13
   Atsakyti
  • g
   grynakraujis žmogus (nesimarmaliuojantis, nerūgštinantis organizmo namordnikais, ir t.t..) 2021 lapkričio 21 15:42:26

   to - zmogus ... Nepezėk. Tikri žmonės naudojasi savo galva, o ne ale specialistų pasisakymais. Ir pradžiai rekomenduoju pasidomėti žmogaus tema, prieš save įvardijant žmogumi.

   8 0
   Atsakyti
  • >
   >zmogus...... 2021 lapkričio 21 19:57:09

   Bet yra ir tokių specialistų, kurie remdamiesi įvairiais tyrimais aiškina, kad ši vakcina yra nuodas. Tai aiškina pasaulinio mąsto mokslininkai (profesoriai, Nobelio premijos laureatai). Dabartinėje "politikoje" jie "nemadingi".

   16 0
   Atsakyti
  • g
   grynakraujis žmogus (nesimarmaliuojantis, nerūgštinantis organizmo namordnikais, ir t.t..) 2021 lapkričio 22 19:13:18

   to - 19:57 Manau tai arba visiškas nesuprata, arba visai žalias troliukas. Taip naiviai mėgina išstatyti žmones kvailiais, kad net juokinga.

   1 0
   Atsakyti
 • J
  Jarobinas 2021 lapkričio 20 20:00:23

  Būtent pas daugelį itin pas jaunimą krytinis mastymas atimtas.... Užblokuotas...

  125 1
  Atsakyti
 • A
  Anonimas 2021 lapkričio 20 19:57:28

  Ar matėte kas vyksta Austrijoje? Policistai ir kariškiai stojo į žmonių pusę. Globalistai apsišiko?

  169 1
  Atsakyti
  • A
   Anonimui 2021 lapkričio 23 21:14:58

   Būna, kad ir valstybės apsišika...

   9 0
   Atsakyti
 • l
  lygtai 2021 lapkričio 20 19:56:58

  merga, bet apžėlusia krūtine???

  18 3
  Atsakyti
 • p
  pro-natural; no tests, no masks, no injections 2021 lapkričio 20 19:56:31

  Kas nors paaiškinkite kodėl mano aplinkoje pagrinde serga susimarmaliavę, tačiau tie, kurie nedaro nieko ir net turintis įvairias sveikatos būkles, kaip neserga madinga sloga taip neserga!

  114 4
  Atsakyti
  • T
   Teisingai. To ir buvo siekiama 2021 lapkričio 20 21:05:16

   Su tomis vakcinomis čia velnias kojas nusilauztu.

   59 0
   Atsakyti
  • p
   pro-natural; no tests, no masks, no injections 2021 lapkričio 20 21:45:28

   Pastebėjau, kad trečia dozė daug kam akis atvėrė. Deja toli gražu ne visiems. Na... Reik tikėtis, kad ketvirta tai padarys. Tik kiek tada bus likę žmonių su normaliu (natūraliu) imunitetu?

   73 0
   Atsakyti
 • w
  wow 2021 lapkričio 20 19:51:35

  teisingai

  40 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • IŠARDĖ: Ukraina antradienį pranešė išardžiusi Maskvos koordinuojamą diversantų grupę, kuri rengė seriją išpuolių Ukrainos pasienio regionuose, siekdama „destabilizuoti“ situaciją šalyje.
 • MIGRANTAI: Jungtinėse Valstijose pernai sulaikyta beveik 2 mln. migrantų, mėginusių patekti į šalį per Meksikos sieną. Tai naujas rekordas.
 • NUOSTOLIAI: „Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupei nuo vasario 1-osios nutraukiant sutartį su į JAV sankcijų sąrašus įtraukta viena didžiausių pasaulyje kalio trąšų gamintojų ir eksportuotojų „Belaruskalij“, pastaroji pareiškė ketinanti reikalauti atlyginti visus įmanomus dėl to patirtus nuostolius.
 • PASITRAUKIMAS: JAV technologijų milžinė „Nvidia“ greičiausiai pasitrauks iš planuojamo 40 mlrd. USD vertės britų mikroschemų gamintojo „Arm“ įsigijimo sandorio.
 • PVM: Lietuva neplanuoja sekti kaimyninės Lenkijos pavyzdžiu ir mažinti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifą maistui, kartoja finansų ministrė.
 • INTEGRACIJA: Siekiant pagerinti neįgaliųjų socialinę integraciją, koordinuoti savalaikę pagalbą neįgaliesiems kiekvienoje savivaldybėje siūloma įsteigti neįgaliųjų reikalų koordinatoriaus pareigybę.
 • NAFTA: Geopolitinės įtampos palaiko naftos kainą, kuri antradienio rytą yra pakilusi 0,74%, iki 86,9 USD už „Brent“ rūšies žaliavos barelį.
 • KAINOS: 2021 m. antrinėje būsto rinkoje metinis kainų augimas siekė 23,9% ir buvo didžiausias per pastaruosius 14 metų o labiausiai brango būstai Kaune.
 • STATISTIKA: Visuotinio gyventojų ir būstų surašymo duomenimis, 2021 m. sausio 1 d. Lietuvoje gyveno 2 810 761 nuolatinis gyventojas.
 • LIKVIDAVIMAS: Taršos Danėje likvidavimo darbai Klaipėdos miesto savivaldybei kainavo 55.000 Eur, žala aplinkai dar neapskaičiuota.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar bijote karo Ukrainoje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurioje tvoros pusėje stovintys asmenys Jūsų nuomone labiau pažemino Sausio 13-osios aukas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-6 -1 C

0 +3 C

 

+1 +3 C

-2 +3 C

+1 +4 C

 

0 +2 C

0-7 m/s

0-10 m/s

 

0-10 m/s