respublika.lt

Jei politikas, vadinasi, - nekaltas - straipsnio komentarai:

 • Prosenelis 2019 rugsėjo mėn. 24 d. 12:25:32

  As nematau us ka gyrti kad sau algas pasididins ir juokios gerovies tvarka ne daroma koks buvo bardakas toks ir yra padarykite tvarka policijoje prokuraturoja teismose viskas prezidento rankose.

  0 0
 • tai 2019 rugsėjo mėn. 23 d. 07:31:08

  Tai, kad ir šie praskolinėja. Vietoj to, kad efektyvint valstybės avldymą ir užsidirbt ką estai sugeba - lengviausiu keliu praskolinėja. Reiškia ir patys save tirt gali, kad tą patį daro.

  0 0
 • Ačiū Gerb. J.Žemaitytei - Danutė 2019 rugsėjo mėn. 22 d. 16:00:07

  Puikus straipsnis ! Labai teisingi pastebėjimai ! Daug žmonių laukė .Aš irgi. Galvojome, kad S.Jakeliūno Seimo komisijos tyrimai daug paaiškins? Ar bent už skolas ir didžiulius procentus kažkam nors pagrasins : nu nu nu .Apie NUBAUDIMĄ jau nėr ko ir svajoti ? Tačiau: Vienas puolė kandidatuoti į ES generalinius, kitas į prezidentus, trečias švariai užbaigė kadenciją .Draugai svajojo, gal teks ES vadovo postas ? Koks sutapimas ? Visiems NEPAVYKO ! Gal nubaudė AUKŠČIAUSIAS?

  0 0
 • >>>>>cia lietuvos krikstolas 2019 rugsėjo mėn. 22 d. 07:50:36

  O kad tą krištolą... nuvytų nuo lovio.... Kiti išsilakstytų išsigandę, jie tik krūvoj drąsūs, užnugarį turėdami.

  0 0
 • Juozas ,koks tu tupas, lietuvos teisesauga tik dievui priklauso,aisku 2019 rugsėjo mėn. 21 d. 22:41:13

  „Kaltas tik prieš Dieva“, – žurnalistams penktadieni V. Bavejanas, daves paaiškinimus Teiseju tarybai. Teisejas taip pat tvirtino, kad prezidentas Gitanas Nauseda neturi teises siulyti ji atleisti del teisejo vardo pažeminimo. „Mano supratimu, ne (neturi). Šis procesas turetu vykti apkaltos budu. Tokia mano nuomone“, – kalbejo V. Bavejanas. Jis atsisake detalizuoti pareikštu itarimu turini.Tad ponas, gluseli gintareli ,kviesk dieva.Jei ne tas nepades, lenzbergai tures jieskoti liucipieriaus

  0 0
 • Juozas 2019 rugsėjo mėn. 21 d. 13:06:33

  Pensiją pakelia 4 o prokurorams 400 eurų, tai ko jiems kelti bylas tiems, kurie juos pamaitino 100 kartų daugiau. Prokurorai visiškai nedirba savo darbo, o tik sukuria 10 ar 70 tomų apklausos, tyrimo bylų. Jeigu trukdo nuteisti įstatymai, juos reikia keisti. Kur Generalinės prokuratūros kontrolė, kur įstatymų prpojektai? Juk prokurorai geriausiai žino ko trūksta operatyviam bylų ištyrimui ir operatyviam nuteisimui.

  0 0
 • Išvada 2019 rugsėjo mėn. 21 d. 12:48:26

  Jei Seimo komisija konstatuoja žalą valstybei, turėtų įsijungti prokuratūra. Bet taip nėra. Tai įrodymas, kad prokuratūra neatlieka savo funkcijų - negina viešojo intereso.

  0 0
 • o kaipgi? 2019 rugsėjo mėn. 21 d. 11:43:33

  Tai vadinasi "atstovaujamoji demokratija". Išrinkai - tegul ir per apsirikimą,- patikėjęs jo pažadais, ir jau garantija visam gyvenimui. Pas Putiną valdoma demokratija, Vakaruose - atstovaujamoji. Kas yra vienas ir tas pats.

  0 0
 • Kazys 2019 rugsėjo mėn. 21 d. 11:39:20

  Taip, tai iš tiesų tiesa dalinai pasakyta.Niekas tikrai po tokių tyrimų nenukentės, tik bus švaistomi mokesčių mokėtojųpinigai.Aš manau, kad išaiškinus kaltuosius ,svarbiau yra užkardyti tai, kad tokių korupcijos apraiškų nebebūtų, o svarbiausia, kad Prezidentas ar buvusi Prezidentė, nedirbtų išvien su viena jai patinkančia partija, svarbiausia užtikrinti Seime demokratiją, kuri leistų ten dirbantiems patiems spręsti kokią kryptį pasirinkti.Valstiečiai pasirinko žmonių gerovę ir ta kryptimi eina ir eis tuos paskutinius metus Prezodentas visiškai netrukdo demokratiniams sprendimams ir iš jo pusės nėra jokios prievartos ir įsakinėjimų, ką darė Grybauskaitė, kuri per 10 metų Lietuvos ekonomikai pakenkė ,o ne padėjo.Dabar bus kitaip, kaip pasakė Skvernelis.Liko tik užkardyti teismų piktnaudžiavimą savo padėtimi, daryti pastoviai rotaciją, kad neįsigalėtų ten gimininė santvarka, kur vieni kitus dengia, o kenčia visiškai nekalti, jei tik jie tais teismų nedorais darbais pasiskundžia .

  0 0
 • Nesipykite , 2019 rugsėjo mėn. 21 d. 11:32:50

  žiūrėkite net Brazausko dovana "Draugystės" viešbutis Kristutei neatnešė laimės.

  0 0
 • Sigitas 2019 rugsėjo mėn. 21 d. 11:29:34

  Taip, tai iš tiesų tiesa dalinai pasakyta.Niekas tikrai po tokių tyrimų nenukemtės, tik bus švaistomi mokesčių mokėtojųpinigai.Aš manau, kad išaiškinus kaltuosius ,svarbiau yra užkardyti tai, kad tokių korupcijos apraiškų nebebūtų, o svarbiausia, kad Prezidentas ar buvusi Prezidentė, nedirbtų išvien su viena jai patinkančia partija, svarbiausia užtikrinti Seime demokratiją, kuri leistų ten dirbantiems patiems spręsti kokią kryptį pasirinkti.Valstiečiai pasirinko žmonių gerovę ir ta kryptimi eina ir eis tuos paskutinius metus Prezodentas visiškai netrukdo demokratiniams sprendimams ir iš jo pusės nėra jokios prievartos ir įsakinėjimų, ką darė Grybauskaitė, kuri per 10 metų Lietuvos ekonomikai pakenkė ,o ne padėjo.Dabar bus kitaip, kaip pasakė Skvernelis.Liko tik užkardyti teismų piktnaudžiavimą savo padėtimi, daryti pastoviai rotaciją, kad neįsigalėtų ten gimininė santvarka, kur vieni kitus dengia, o kenčia visiškai nekalti, jei tik jie tais teismų nedorais darbais pasiskundžia e

  0 0
 • Manau kad 2019 rugsėjo mėn. 21 d. 11:03:02

  Viena karta pasibags tautos kantrybie gal DAR metus iskes Prosenelis.

  0 0
 • Prosenelis 2019 rugsėjo mėn. 21 d. 10:58:19

  Prajuokinote kaip gali bausti vagis vagi jaigu jie dar iteisinti vot cia daug ??????? ?.

  0 0
 • Skaitytojas 2019 rugsėjo mėn. 21 d. 10:51:04

  Sistemoje nieko naujo. Visokie tyrimai labai gerai imituoja darbą tautos labui, o tolesnė eiga nesigauna niekaip, nes ir tyrėjų ir tiriamųjų ,,nuopelnai' labai panašūs.

  0 0
 • Referendumas - tribunolas Tautos budeliams 2019 rugsėjo mėn. 21 d. 09:43:58

  Už l sunkius padarinius Tautai bei Lietuvai, eiti link visų buvusiųjų bei esamų Seimo partijų visiško išjungimo (iš politikos).

  0 0
 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2019 rugsėjo mėn. 21 d. 09:39:00

  Seimo rinkimų įstatymas nedera su visagale konstitucija. Lietuvos Respublika nuo pat savo Konstitucijos priėmimo 1992.10.25 dar nė karto neturėjo teisėtai išrinkto Seimo. 7 seimai - atikonstituciniai, neteisėti. *** e k s p e r t a i.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825/

  0 0
 • Kaltų tikrai nebus,o kaip tik čia ir prasideda tautos nelaimė,kai valdžia atima iš žmonių, 2019 rugsėjo mėn. 21 d. 08:51:08

  pasitikėjimą valstybe.

  0 0
 • cia lietuvos krikstolas 2019 rugsėjo mėn. 21 d. 08:46:06

  STT buvo apklausta I.Simonyte. Politines korupcijos byla nagrinejantis Vilniaus apygardos teismas apklausia konservatore ,grybo apdovanota medaliu, Irena Degutiene Tadas Langaitis, Mykolas Majauskas, L.Kasciuno,a.A .domeno ir G.Landsbergio STT apklausos. Tai jau sistemine problema. Juk tai yra partijos lyderiai, o dabar visi jie turi problemu,G.Lansbergis pas Kurlianski, bego 3 kartus ,kas gali panegti ,kad 55 numerio Austejos batu dezes buvo tuscios.I viena susitikima su R.Kurlianskiu buvo atsivedes Seimo nari Žygimanta Pavilioni, i kita – Seimo nare Agne Bilotaite.

  0 0
 • na ...sis ,,,NAPAKALTINAMUJU,,, bordelis ne siandien prasidejo ..visa tai prazydo atgavus,,,nepriklausomybe,,, 2019 rugsėjo mėn. 21 d. 08:25:44

  ir y valdzia sulindus visiems buvusiems kadriniams ir rezervo[ neisviesintiems ir uzslaptintiems] KGB-esnikams ir ju parankinims ,,,stukaciams,,,stai tada buvo sukurta teisininku mafija ,is milicninku --policija , is sovietiniu praporsciku -lietuvos saunioji kariiuomene, o y Seima , vyriausybe ,prezidentura sulindo Burokeviciaus ,Kuolelio, parengti part.sekretoriai ,ir komjaunimo sekretoriai kurie sedejo ir dar tebesedi URM,STT, VSD, FNTTvisose prokuraturose Konstituciniam teisme ,teisingumo ministerijoj ir teismuose ....siandien --jie visi nepakaltinami ,kaip kad nepakaltinami ir ju vagys aferistai vaikai ir anukeliai

  0 0
 • Safyras 2019 rugsėjo mėn. 21 d. 08:18:07

  Gražiai atrodyti didelėse nuotraukose ar žiniasklaidos priemonėse yra svarbiau, nei gilintis į problemas ir jas spręsti dabar , o ne kažkada... Juk valdžios atstovai nebadauja, namus irgi pasistatė pakankamai didelius, kad tilptų visa armija elitinių svečių. O išsilavinimas ir darbas už centus priklauso juk ne nuo politikų valios, o nuo gamtinių jėgų... Dabar svarbesnės klimato atšilimo problemos, nei , kad alkani vaikai eina į mokyklą savame krašte ir valgo chemijos prifarširuotą maistą. Tada galima kviestis į pagalbą visokio plauko brangiai kainuojančius konsultantus, nes savi architektai nei statyti moka, nei žemdirbys buroką nuo ropės skiria... Bet moka įsijungti kai kas kompiuterį...

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • UŽPUOLĖ: antradienį Lenkijos Zeliona Guros mieste licėjaus moksleivė su peiliu užpuolė tris bendramoksles.
 • FINANSAVIMAS: 100 studentų iš Baltarusijos galės gauti finansavimą studijoms Lietuvoje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar miestai, kurie tapo koronaviruso židiniais, turėtų būti karantinuoti?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dirbate nuotoliniu būdu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+6 +8 C

+7 +9 C

 

+9 +12 C

 +17 +18 C

+16 +18 C

 

+17 +18 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos