respublika.lt

Iš mokytojų karo fronto - straipsnio komentarai:

 • To Etika 2020 birželio mėn. 07 d. 19:04:48

  Užsidaryk langus, jau pas tave lipam.

 • etika 2020 birželio mėn. 07 d. 12:20:04

  o tai per langą šiemet mokytojai į ŠMM nelips ?

 • Taigi 2020 birželio mėn. 06 d. 21:09:43

  Skaitau komentarus ir taip graudu pasidarė- dirbau tikrai daug, Zoom pamokos kiekvieną dieną nuo 9 iki 13 val, tada pasiruošimas kitos dienos Zoom ir atsiųstų darbų taisymas. Darbą baigi vakarėjant, o mintyse dar ir dar kartą suki mintis apie kitos dienos pamokas, apie auklėjamą klasę, kam reikia paskambinti, kam reikia pagalbos. Tačiau paskaičius komentarus supratau, kad ir kaip tu stengtumeis, vis tiek tave kritikuos ir tyčiosis. O dėl ilgų atostogų, tai jūs labai klystate. Turiu dvyliktokus, o jiems egzaminai baigiasi tik rugpjūčio 5 dieną. Iki to laiko teks ir egzaminuose sudalyvauti, ir dokumentus pildyti ir psichologe savo klasei pabūti. Darbe turiu būti rugpjūčio 25, tai tiek tų atostogų ir bus. Aišku, galiu pasiimti 2 savaites liepą, bet atsisakiau, nes po tų 2 savaičių darbo bus dar daugiau. Klausiat apie ateitį, savaime aišku, kad ieškosiu kito darbo.

 • pagalvokim 2020 birželio mėn. 06 d. 11:54:40

  Kazkam svarbu padaryti nuotolini mokymasi, ivesti kriptovaliuta, gasdinti virusu bangom, atimineti vaikus, mokyti genderizo ir kitu issigimimu... Kam tai naudinga ir kas ta muzika uzsako?

 • Sako 2020 birželio mėn. 06 d. 00:46:37

  Kai nieko daugiau nesugebu, mokami kitus ir dar skundėsi. Čia nieko keisto. Keista, kad už tai dar ir moka.

 • Mokytojam 2020 birželio mėn. 05 d. 20:43:40

  buvo pusiau atostogos (pagal darbo laiko trukmę), alga kaip dirbant normaliai, dabar bus 2 mėn tikros atostogos, tai ar dar turit teisę skųstis? O kad tėvų visokių yra- ne naujiena, tokia tapo nepriklausomos valstybės visuomenė-mat laisva rinka, demokratija, darau, ką noriu, jei nedirbu, net valgyt atneša į namus , vaikus prižiūri dienos centrai.

 • >Buvęs... 2020 birželio mėn. 05 d. 20:13:06

  labai gerai, kad tamsta buvęs. Nes matosi, jog visą laiką dirbote nemėgstamą darbą ir galvojote apie pinigus. Kaip jūs įsivaizduojate savo atlygį, jei vaikų tėveliai neuždirba ir jūsų atlyginimo? Sakote svarbus darbas? O aš manau, jog visi darbai svarbūs ir be daugėlio kitų, jūs pats nebesugebėtumėte gyventi. Ko jūs išmokyti galite jei net nekovojate, kai į mokyklų programas kišamos genderizmo ir globalizmo idėjos? Jeigu jau viską reguliuoja rinka, gal reikėjo eiti mokytojauti į karalienės Mortos mokyklas?

 • Buvęs... 2020 birželio mėn. 05 d. 16:22:17

  Kai ką nors sužinai ar perskaitai reikia apibendrinti ir padaryti išvadas. Perskaičiau komentarus ir ką gi aš matau?... O gi, kad gi... nereikia dabartinei Lietuvai jokios mokyklos, nei pradinės, nei pagrindinės, nei gimnazijos nei tuo labiau nuotolinės. Nes... mokymasis - tai rimtas sunkus darbas, o dirbti nieks nenori, juolab, kad už šį darbą niekas į sąskaitą banke nieko neperveda... o viltis ir tikėtis, kad ateityje iš to turėsi naudos??? Kam? Kai ateityje reikės tai ir turėsi.:-))) Va tokios mintys beriasi pasiskaičius kaikuriuos komentarus. Bėdžiai jūs bėdžiai, vargšeliai, tokie kaip ir mūsų renkama valdžia, niekam, nei jums, nei jiems, mokytojai niekada nieko nedirba ir nedaro, veltui tik algas gauna ir vis burnoja kaip jiems sunku ir blogai.:-))) Karantinas puikiai parodė, kiek reikia su vaikais dirbti, ir ne vienu, dviem namuose, o su 25-30 klasėje... Na ir ką mieli tėveliai, lengva? Nieko nereikia dirbti? Jokių pastangų įdėti? Nereikia sudominti, išaaiškiti? Nereikia?:-DD

 • Saule Kristina Zemeckiene 2020 birželio mėn. 05 d. 13:19:37

  Laba diena, kai buvo pagrobti mano 2 vaikai, aš važevau pas juos i mokykla i vaiku namus, kasdien, mečiau darba. Atvaževus karta randu vaikai gal 9 m, uz kampo rūkanti. Pasibaisejau, sudrausminau ir pasakiau aukletojai. Del to mano vaikai buvo skriaudziami ir baudziami. Vaiku kriziu centre, rūko auklėtojos su globotinem nepilnametem, neišeje net iš kiemo. Kiti vaikai mato aš matau. Bet jaigu kam pasakysi, kentes tavo vaikai. Vaikai atkentejo 4 menesius, ir aš juos pasivojiau ir išgelbejau, nes jie to nebuvo mate niekada. Ir pavokti buvo del mums paliktu palikimu apie kuriuos nežinojom. Mus kankino ir nežinom už ka? Kode? Ar tai vaiku teises? Isvaikyti visas tokes organizacijas, uzteks ir policijos. Nes organizacijos vaikus gasdina ir programuoja buti nusikalteliais ir dar uz tai gauna atlygi ir vaiku pinigus. Banditizma augina tos pačios kurios ekranuose gina vaikus nuo ju tevu, kas apgins vaikus nuo ju pačiu? Niekas ir jie privalo paklusti.

 • Čia vyksta karas 2020 birželio mėn. 05 d. 01:56:38

  Už ką, ar prieš ką? Teisiškai karas ne okupuotoje šalyje reiškiaa teisėkūra ir teisėtvarkos broka.

 • nuomonė 2020 birželio mėn. 04 d. 19:49:17

  Ačiū. Jūs teisi. Mes tėvai, kurie dirbome kartu su vaikais, irgi pavargome. Ypač penktokų. Mokytojų daug, užduočių daug. Mes patys patyrėme stresą, nes reikėjo dirbti pačių darbą ir padėti vaikams. O ne ne visi dirbome nuotoliniu būdų. Medikai ėjome į savo darbus, o grįžę turėjome dar ruošti pamokas. Streso buvo daugiau nei naudos. O juk yra tėvų, kurie nemoka dirbti su kompiuteriu. Kokį stresą patyrė jų vaikai, lakstydami per klasiokus ir prašydami pagalbos...

 • To puta 2020 birželio mėn. 04 d. 12:06:26

  Putyte, tai eik mokytojaut, kam taip kažkur kitur sunkiai dirbi, čia bent padykaduoniausi. Ai, tu ne mokytoja? Nieko baisaus: dabar prisisteigė mokytojams kepti įvairių įstaigų - iškeps ir tave, būsi dykaduonė gerai apmokama mokytoja, kaip įvardijai - niekdarė. Pirmyn.

 • Baisiai pvargę 2020 birželio mėn. 03 d. 21:59:02

  per vieną mėnesį, dabar atostogaus iki rudens! Gaudami atlyginimą ir nedirbdami. Niekas nesako, kad tas nuotolinis mokymas yra gėris, bet juk tai buvo ypatingas atvejis, leidžiantis patiems mokytojams išsaugoti darbo vietas ir atlyginimą. O štai darbininkas, kurio įmonė užsidarė, liko be pajamų. Ir patikėkite, būtų sutikęs dirbti taip "sunkiai nuotoliniu būdu" :)

 • !!! 2020 birželio mėn. 03 d. 21:10:26

  Visi čia pasipiktinę ir nepatenkinti nuotoliniu, o ypač pradinukų tėvai, nu kokie gali būti iš vaikų studentai, apversti šimtais elektroninių laiškų, kažkokia beprotybė ir dar izoliuoti 3 mėnesiams, apie emocinę vaikų ir tėvų beja ir mokytojų sveikatą kas nors pagalvojo? Todėl nekvarksėkit apie antras, trečias ir t. t. koronkės bangas, nes atrodo kad manipuliuojama situacija ir artėjančiais rinkimais.

 • puta 2020 birželio mėn. 03 d. 21:08:13

  As jums pasakysiu , visi tie nuotoliniu budu dirbantys tokie "nusikale" , kad neimanoma ziuret . Niekdariai.Tfu!

 • kita medalio pusė 2020 birželio mėn. 03 d. 20:52:45

  Kauno mokykla. Vaikų tėvai skundžiasi mokyklos direktorei kad mokytoja prisijungia valandą - dvi, supila užduotis visai savaitei ir atia iki kitos savaitės.

 • ajus 2020 birželio mėn. 03 d. 19:11:37

  Del nuotolinio mokymo pilnai tiesa-visiska mokymosi imitacija, naudos jokios.

 • Visiska tiesa 2020 birželio mėn. 03 d. 18:14:32

  Pritariu mokytojai.

 • OG 2020 birželio mėn. 03 d. 17:36:27

  Nuotoliniu būdu nori mūsų vaikus padaryti nemastančiais. Man protu nesuvokiama, kodėl vaikai negali mokytis mokykloje, būti su draugais. Ar mūsų valdžia bijo, kad šios kartos vaikai bus protingesni už juos. Šalin rankas nuo vaikų!

 • Algis 2020 birželio mėn. 03 d. 17:24:19

  Tai gal ponai mokytojai gali užsikrėsti koronu per kompiuterį, nuotoliniu būdu Navickas reikalauk 250%priedu už darbą epidemeloginimis kenksmingomis sąlygomis

 • Sakyčiau 2020 birželio mėn. 03 d. 16:41:05

  visada galima pasirinkti kitą darbą. Bet juk jūs pasirinkote gauti pilną atlyginimą nepaisant kai kurių sunkumų?. Tuo tarpu daug žmonių išvis prarado darbą ir būtų buvę laimingi dirbti bele ką, kad tik gauti pajamų! Nebuvo jokio "karo fronto" nei mokytojams nei didesnei daliai medikų, kurie užsirakinę prasėdėjo poliklinikose. Patys paskaičiuokite kiek teko vienam miestui ligonių, jeigu Lietuvoje jų gulėjo ligoninėse tik šiek tiek daugiau nei šimtas. Kas per noras vis ieškoti lygesnių už lygius?

 • SP.QR 2020 birželio mėn. 03 d. 16:13:31

  Sukurtas straipsnis apie kaimo mokytoją, o tiksliau - amoralią pletkininkę. Jeigu tokia mokytoja yra, tai ji atstovauja nemažą dalį žmonių dirbančių pedagogais. Žinau abi barikadų pusės: kiek vaikai iškentê psichologinės mokytojų prievartos, patyčių, tiesiog brutaliai siekiančių kontroliuoti ir mokinių ir tėvų asmeninį gyvenimą, jų asmeninę erdvę. Priekaištų, kad vaikams padeda tėvai, nors ugdymas per nuotuolį orientavosi į šeimą. Tad tegul tokios ,,mokytojos,' verčiau padėkotų tėvams, o ne įsijausti į neobolševikus su visu nuotòliniu lažu, bet ne ugdymu.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AVARIJA: ketvirtadienio popietę Rokiškio rajone susidūrė lengvasis automobilis ir motociklas; pirminiais duomenimis, įvykio metu nukentėjo motociklo vairuotojas.
 • SPROGIMAS: netoli karo ligoninės Afganistano šiaurinėje Balcho provincijoje nugriaudėjus dviem sprogimams žuvo du žmonės, dar aštuoni buvo sužeisti.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia uždrausti rinkti miško gėrybes privačioje žemėje arčiau nei 100 m iki savininko sodybos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau lankėtės Lietuvos pajūryje?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+15 +17 C

+13 +15 C

 

+13 +15 C

 +25 +27 C

+21 +23 C

 

+21 +23 C

0-5 m/s

0-2 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1200 PLN - 4.4583
RUB - 79.6793 CHF - 1.0620
GBP - 0.9043 NOK - 10.7736

Nuorodos