respublika.lt

Gelbėtojai - straipsnio komentarai:

 • Kęstutis 2020 balandžio mėn. 15 d. 17:19:30

  Neišgelbės Europos jokios paskolos, kol visa Europa maitins pabėgėlius. Vokietija liko viena, kuri tempia likusias šalis. Jeigu visas šitas ale gelbėjimas prasitęsti iki 2025, po to bus viskas.

 • Gelbėtojų anabazis (toliau komentaruose) > 2020 balandžio mėn. 11 d. 23:57:37

  "Na štai ir pati Angela kartu su savo ministrais jau viešai pripažino, kad Europos centrinio banko taip vadinama kiekybinio skatinimo politika ((tuščiaviduriais emisinis pinigais dengiant nekurių beviltiškai prasiskolinusių (bet privilegijuotų) eurobloko valstybių vyriausybių trilijonines skolas ir taip kartu gelbstint neatsakingai toms vyriausybėms skolinusius bankus bei kitus finansinius lupikautojus)) privedė prie visą euro zoną apėmusios euro krizės ir tai verčia klausti, "ar tik Vokietija neketina palikti Europą bėdoje". Šiuo dramatišku laikotarpiu Lietuvos valdżios elitas bei sisteminiai politikai svaigsta nuo politžaidimų "kovojant" su koronavirusu ir jiems nė motais, kad Lietuva gali paskęsti, žurnalisto Ričardo Čekučio žodžiais tariant, eurokūdroje kartu su "manjanos" specialistais, kurių valstybės iš esmės yra bankrutavusios. Apsvaigusi valdžia turėtų atsikvošėti ir nedelsiant imtis darbo organizuojant "kamzėlkinio" sunaikintų litų banknotų bei monetų atsargų pagamynimą.

 • > "06:21:41" 2020 balandžio mėn. 11 d. 23:35:27

  Svekinu su atsikvošėjimo pažanga ir taikliu ES įvardijimu, nors ne iki galo suprastu jos, kaipo vienos iš Biblinio projekto atmainos esme (apie tikėtiną šios atmainos vieno iš segmentų - euro zonos (eurobloko) kolapsą žr. Vokietijos kanclerės ir jos ministrų komentare - medijose pubikuotame straipsnyje "Per 24 valandas trys pasaulio lyderiai parodė tikruosius savo veidus" bei tolesniuose komentaruose. Patartina pačiam stengtis susiturėti nuo panikavimo ir isterijos, nes tai nepadeda tinkamai atsikvošėti. Sėkmės.

 • tik domonuoja 2020 balandžio mėn. 11 d. 09:33:23

  Briuselio veikėjų darbotvarkėje ir galvose, kaip greičiau sunaikinti krikščionišką Europą....

 • peticija 2020 balandžio mėn. 11 d. 09:16:00

  Peticija. lt Pasirasykit, kas pries 5G...

 • > 19:10:38 2020 balandžio mėn. 11 d. 06:21:41

  o tai kas ES jei ne imperija, gal gailestinguju-skaisciuju mergeliu davatkynas. o kaip tada del "rytu partnerystes" ir pletros i rytus, naikinant konkurentus ir pleciant savo itaka, pradzioj finasine, o is paskos ir karine per jankiu NATO. tu cia pries Velykas kazkokias maldaknyges gudrias skaitai:) gal laikas atsibusti "minties galiune". pasauli jau taip senai nera, kad "gaves per viena zanda, atsuk ir kita". tokius kaip baltijos luzerius suvalgys priespieciam, o kitus kiek gudresnius pasiliks desertui, ar aisku mastytojau...

 • D 2020 balandžio mėn. 10 d. 20:42:23

  Geras straipsnis,siuo nelinksmu laikotarpiu pakele nuotaika,nors labai prasmingas pagalvojimui.Nors musu,lietuviu ,mentalitetas(tos viduriniosios ubagu klases)nuo senu senoves,bociu ismokytas,niekada nelysti i bankus,ir kad skola ne rona,neuzgis.Padoriam zmogui tai labai suprantama,na o makleriui viskas manjano.O kas geriau kiekvienam pagal sazine.

 • Dar kartą tam dvasios ubagėliui "02:39:10" 2020 balandžio mėn. 10 d. 19:10:38

  Galingųjų galia tėra ne kas kita, kaip, pavyzdžiui, komunizmo šmėkla (Biblinio projekto atmaina), sklandanti po Europą. Ar tamsta bent žinai, ar nenori žinoti koks nepavydėtinas jos likimas? Arba, pavyzdžiui, koks Europos Unijos (EU) elito sukurptos ES Konstitucijos likimas, kai Nyderlandų piliečiai savo šalies refererendume nubalsavo griežtai "ne" tai konstitucijai ir ji tapo niekine, nors tuometiniai galingieji EU nariai buvo "už" tokią imperinę konstituciją. Panašių pavyzdžių yra daug. O kalbant apie tai, kiek Danijai, Švedijai, Lenkijai ir dar kitoms penkioms ne Eurobloko narėms, nepriklausančioms nuo to bloko ECB pinigų politikos diktato bei turinčioms imunitetą prieš to bloko šalių valdžios sektoriaus nepamatuoto išlaidavimo pasekoje besiformuojančias paskolų keizes ir galimą euro griutį. Toks minėtų valstybių statusas bei jų pačių valdomi pinigų politikos instrumentai leido nekurioms jų iš ankstesnės ekonominės krizės išeiti netgi laimėtojoms (pvz. BVP net išaugo). Amen.

 • Isidemekit 2020 balandžio mėn. 10 d. 18:26:04

  Isidemekite jeigu priims 'elektromagnetines tarsos padidinima' (del 5G), kuri taip stumia greituoju budu Lietuvoje (ir aisku kitose salyse) , nes tie kas balsuos uz (seimo nariai, aiskiai fiksuokite kas tokie) , jie zais 'genocida' , su zmoniu sveikata. bus 100x blogiau nei kazkoks Grigeo chemikalu pylimas i upes 30 metu.

 • A 2020 balandžio mėn. 10 d. 16:22:00

  Tai, kad musiskiai lygiuojasi i jankius, o ne i Europa.

 • Mainotas 2020 balandžio mėn. 10 d. 13:33:07

  neduot tiems manjanoms nei cento. kaip pirkinėt futbolistus už astronomines sumas tai visokie realai ir barselonos pinigų turi.

 • Leitenantas Dubas 2020 balandžio mėn. 10 d. 08:51:10

  Dar prieš karą aš apie tai šnekėjau su apskrities viršininku.

 • > 1:31:14 2020 balandžio mėn. 10 d. 02:39:10

  nu ir kas kad Danija yra visu tavo isvardintu dariniu nare, visos sutartys galioja iki tol kol jos yra naudingos galingiesiem, o Danija prie tokiu nepriklauso, todel jei bus nuspresta kurti europos valstijas ar skirstytis po savo trobas manau Danijos niekas per daug neklaus, o tik leis pasisakyti, nes be Danijos europa neprapuls, o va be europos neaisku kaip Danija toliau vartytis su savo krona ir mokesciais kuriuos tektu moketi uz savo pilna laisve.

 • Tam dvasios ubagėliui "00:15:11" 2020 balandžio mėn. 10 d. 01:31:14

  Nejaugi paties smegenys jau tiek užzombuotos, kad net nežinai, jog Danija yra pilnateisė ES narė bei Šengeno erdvės narė ir naudojasi visais jai parankiais privalūmais tarp jų ir bendrosios rinkos privalūmais. Taigi iš esmės Danija, budama ES nare kartu yra išlaikiusi Europos Ekonominio Bendradarbiavimo Unijos statusą, o įsivesti eurą ir tapti Eurobloko nare galėtų tik tuomet, jeigu tai būtų naudinga valstybei ir jeigu tam referendume pritartų Danijos piliečiai. Nabagėli "00:15:11", studijuk Mastrichto sutartį bei kitus ES dokumentus, gal atsizombėsi?

 • Ričardėli, 2020 balandžio mėn. 10 d. 00:39:59

  mes jau "ATĖJOM", - jau turime broilerinę trisdešimtmečių kartą su perplautomis smegenimis ir fyderasinėmis bambytėmis. Ta kūdra - virš mūsų galvų, dumblas - skrandyje, o xomuniagos su brendadėžiniais xagiebiastais, atrodo, kad visiškai pribaigs Tautą "Koronai" padedant....

 • > 20:51:19 2020 balandžio mėn. 10 d. 00:15:11

  o kas tokia Danija be tos pacios ES rinkos, gal galetum is sito tasko padestyti, kad piniga savo turi tai dar ne viskas, bet ES kolxozo rinka irgi ne suns papai.

 • nuomonė 2020 balandžio mėn. 09 d. 23:25:20

  Pietinių šalių valdžios nesmaugia taip savo tautiečių ir moka kelis kart didesnius atlyginimus,pensijas nei Lietuvos valdantieji laikydami tautą ant "trumpo pavadžio"-skurdo.Kadangi Lietuva pirmauja didžiausia ES atskirtimi,baisu pagalvoti, kad galimai oriai gyvendama mūsiškė valdžia 'pasirašys" dengti pietiečių skolas,kas antro vargstančio žemiau skurdo ribos tautiečio sąskaita. Jei tai atsitiks,ateinantys rinkimai valstiečiams bus aršiau koronuso...

 • Pinigai. Pinigai. Pinigai ... 2020 balandžio mėn. 09 d. 23:10:10

  Pinigai, tik mainų įrankis paremtas pasitikėjimu . Jei stabdoma gamyba, o trūkumus bandoma dengti didinant pinigų masę, nesunku suprasti kuo tai gresia. Finansinės sistemos gelbėjimas ją ir pražudys, nors tai nutiktų bet kuriuo atveju. Dėl Italijos ir Ispanijos būkit atsargesni, gali nutikti ir taip jog jie galėtų tapti donorais į krizę krisiančioms Prancūzijai, Švedijai, Belgijai ... ,be to ir Britanijai nusimato ne geriausios savaitės. Pietiečiai iš krizės išlips pirmieji, tada ir primins už "solidarumą". Niekas dar nesibaigė, viskas tik prasidėjo,bus dar visko. Ateitis priklausys lokalioms ekonomikoms, nes tai ne pirmas ir ne paskutinis atvejis.

 • > 18:59:48 2020 balandžio mėn. 09 d. 20:51:19

  Panašu, jog tamsta nesiorientuojate apie ką šiuo metu kalbama Briuselio veikėjų darbotvarkėse, taip pat ir mūsų aptariamoje publikacijoje "Gelbėtojai" bei komentaruose. Taigi, yra diskutuojamą, deramasi, polemizuojama bei ieškoma sprendimų kaip bent išgelbėti ES tokią, kaipo jos pirmeivių sukurtą Ekonominio Bendradarbiavimo Uniją, o ne kaip nelegitimiai egzistuojančią "pusiau nėščią" Ekonominę ir pinigų sąjungą (ji nėra pripažįstama tarptautiniu subjektu, nes nevaldo teritorijos, žemės ir jos išteklių). Tuo tarpu pastarosios sąjungos darinys - taip vadinama euro zona arba Euroblokas, apimantis tik 19 ES narių, jau senokai yra patekęs į valdžios sektoriaus paskolų krizę, nes 9-nios šio bloko valstybės iš esmės yra mažiau ar daugiau memokios, o jų egzistenciją palaikoma ECB trilijoninėmis niekuo nepadengtų pinigų emisijomis. Štai apie šį bloką-pulinį, kurio narių valstybės sektoriaus skolios pasiekė pavojingą dviejų dešimčių trilijonų eurų ribą, eina kalba. O pavizdinė šalis - Danija.

 • SVARBIAUSIA ! 2020 balandžio mėn. 09 d. 19:30:43

  NENUSKRIAUSKIM NATO! O visa kita-čepucha. Pavasaris.Bus ir vasara. Pievose žolių N visokių. Dauguma jų ir maistingos, ir vaistingos. O jei mūsų mokslininkai sugalvotų patiekalų iš Sosnovskio barščių, tai išvis būtų dviguba nauda. Ir žmonės būt sotūs ir barščiai išnaikinti.Taip,kad nenusiminkim.Badu nemirsim.

 • > 18:35:50 2020 balandžio mėn. 09 d. 18:59:48

  graziai cia pas tave surasyta, kaip is vadovelio. gal gali pateikti konkretu pavyzdi krasto pagal toki modeliuka ilgai isbuvusiu savarankisku subjektu.

 • Su kuo mes!? 2020 balandžio mėn. 09 d. 18:43:34

  Su niekuo! Anos salys,kiekvienos savaip,iesko kaip nenustekenti eiliniu savo pilieciu,nes butent jie vartos ir mokes mokescius! Musu gi salis,iesko kaip papildyti valdzios sponsoriu kisenes,pigiu,neapmokestintu "issinuomotuju" svetur darbu ir mokestinemis lengvatomis spekuliaciniam "verslui",o biudzeto praradimus - uzkaria ubagams mazejanciu darbo vietu,atlyginimu ir socgarantiju pavidalu! Kad ir dabar : "rupinamasi" ne kaip apsaugoti eiliniu zmoniu sveikata,gyvybes ir pajamas,o kaip turciams neprarasti eilinio milijono! Atviru tekstu ir visa valdziu politika "neribojant galimybiu atvykti uzsienieciams su darbo leidimais" ir nezymiai,patyliukais primenant,kiek padaugejo vietiniu bedarbiu... Tai su kuo mes!? Ogi su diversija pries savo valstybe ir suverena!

 • Nei su kuo, o su savimi, kaip ir kitos civilizuotos šalys 2020 balandžio mėn. 09 d. 18:35:50

  Pirmiausia, mes ne su "manjanos" specialistais, nes jų beviltiškai vyriausybių praskolintos valstybės tampa nemokiomis de facto ir de jure apie tai jų vyriausybės tegali paskelbti tik susugrąžindamos savo nacionalines valiutas, skelbdamos defoltus ir derėdamosios su kreditoriais bei jų valstybėmis dėl tų skolų restruktūrizavimo, taip pat stodamos prieš savo rinkėjų teismą naujuose valdžios rinkimuose. Antriausia, mes ne su turtingąja egzotiška šiaure (skandinavias) ir ne su naujai besiformuojančiu Reichu (pagal Acheno mieste 2019-01-22 d. pasirašytą Merkel-Machrono p a k t ą ir jo protokolus), nes tos šalys Residential prigerti murzinoje krizės kūdroje, o jų gelbėjimosi ratas tegali būti tik antikrizinio imuniteto stiprinimas susigrąžinant savo nacionalines valiutas bei savarankišką pinigų politiką. Trečiausia, mes nei su kuo, o patys su savimi, atsikratę vergo sindromo, susigrąžinę savo nacionalinę valiutą bei savarankišką pinigų politiką ir grįžę į civilizuotų valstybių gretas.

 • T0mas J. 2020 balandžio mėn. 09 d. 18:23:01

  Lietuvoje karantinas dėl gripo epidemijos paskelbtas 2020 m. kovo mėn. 4 dienos Verygos raštu Nr. V-285. Cituoju iš to rašto: "dėl COVID-19 ligos plitimo prevencijos, pavedu visoms Lietuvos savivaldybių administracijoms paskelbti gripo epidemiją savivaldybės teritorijoje ir vykdyti priemones"... ir t.t. Šiandien 36 -ta gripo epidemijos diena. Per jas Lietuvoje numirė apytiksliai 3960 žmonių, 16 iš jų buvo apsikrėtę ir sirgo COVID-19. Tai yra baisu - 0,4% nuo visų mirusių miršta nuo šios naujos baisos ligos, varančios siaubą visam pasauliui! Naujasis gripas dar nenusinešė pasaulyje tiek aukų, kiek tas, kuris užpraeitą sezoną buvo, bet žmonės labai įsibaiminę - juk epidemija dar nesibaigė, o panika kurstoma didžiulėmis pajėgomis. Ir ne be reikalo !! Juk ligai siautėjant tokiu tempu toliau, po 15-os tūkstančių metų nebeliks žmonių Lietuvoje.

 • po sitos krizes daug kam "manjanos" ir "siestos" pasibaigs visam laikui 2020 balandžio mėn. 09 d. 18:14:54

  aisku tas liecia ir musu baznytkaimi, nors pas mus jokiu "majanu" ir nebuvo tik isrinktiesiem pastoviai atlaidai tesiasi, 2.5 mln baznytkaimi seime 141 lodorius, kai pas vengrus 199 ant vos ne 10 lemu galvu, 14 ministeriju, o kas prie tu ministeriju dedasi su visokiais "svogeriu" VsI ir kitokiais UAB-ais, 60 savibliadu su merais ir savais selsovietais, kai milijoninius miestus valdo meras su 40-50 galvu taryba. o kur dar plikbajoriska kumetyno kariauna su kruva parketiniu generolu ir tai kariaunai islaidos, kokiu svietas nemate, ubagai skiria 10 proc. biudzeto, kad vyrai graziai atrodytu ir moketu darniai po dudu orkestro marsu prazygiuoti. sveiku protu nesuvokiama ubagu prabanga, bet jau nebeilgai tai tesis, slubas vokietys pataisysy visa reikala be dideliu ovaciju ir reklamu, untermensham tik finansini "deguoni" prisuks ir galesit toliau sau savo biudzetini planktona veisti, kariaunos divizijas rikiuoti, bet tik jei turesit is ko... ir vokietys pasakys uz savus, visa cesa prasom.

 • dalia 2020 balandžio mėn. 09 d. 17:54:34

  O man atrodo,kad ateina dideli pokyciai,juk taip kaip gyvenama dabar negali ilgai testis,prancuzai juk pradzia padare,bet gaila ne iki galo-koronas sumaise,reiskia valdantiesiems jis padejo.Deja...neilgam,juk kada nors koronas baigsis,krize bus dar baisesne,o liaudis jau samoningeja.Vat kas tuomet?

 • tiek 2020 balandžio mėn. 09 d. 17:35:08

  tam "Lietuvos buduliui to nepaaiškinsi...." Lietuvos buduliui jau 30 metų gyvenimas tik sunkėja. Jei keliems pūzrams gręsia skolos ,bankrotas, tai prie ko čia Lietuva? Juk iš Lietuvos tie pūzrai pirmiausia ir padarė ,jų terminologija , vientisą ,stabilų budulyną ,kur ,kaip teisingai pastebėta , visiški elgetos ES mastu , pas pūzrų samdytų žurnaliūgų pravardžiuojami "vidutine " klase (gal vidurine buvo norima...? ).

 • Vytas 2020 balandžio mėn. 09 d. 16:47:24

  ES karvės mėšlas pasirodė visu gražumu......Nereikėjo tos narystės pirkti už alų ir skalbimo miltelius. Bet Lietuvos buduliui to nepaaiškinsi....

 • Su kuo??? 2020 balandžio mėn. 09 d. 16:35:07

  Su prasiskolinusiais, bet onorą rodančiais ir mafijozų pagraužtais pietiečiais ar žiūrim šiauriau, kur romūs, išdidūs ir proto nestokojantys savarankiški verslo ir mokslo žmonės. Man italai, ispanai, karštakošiai arba atlapaausiai palaidūnai.

 • Kestut 2020 balandžio mėn. 09 d. 16:33:53

  Laikas vyriausybei ir Seimui sugrįžti prie savojo augintojo ir gamintojo,gana remti spekuliantus,taip vadinamus verslininkus.Vienas toks verslininkas sunaikina tūkstančius darbo vietų.Tūlas valdininkas laimingas-nieko neveikia ,o gauna nepelnytai pasiskirtą algą.Jeigu neremsime savos gamybos,valstybė bus sunaikinta.Rinkimai artėja,gal pamastykime.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, gegužės 26-ąją, pirminiais duomenimis, eismo įvykiuose Lietuvos keliuose žuvo 2 žmonės - motociklo vairuotojas ir lengvojo automobilio keleivė, sužeista 10 žmonių.
 • ĮKOPĖ: Kinijos alpinistų ekspedicija trečiadienio rytą įkopė į aukščiausią pasaulyje Everesto (Džomolungmos) viršukalnę; kaip pranešė Kinijos centrinė televizija, jie ten sumontuos specialią įrangą, kad dar kartą išmatuotų kalno aukštį.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar karantino metu naudojatės viešuoju transportu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+11 +12 C

 

+10 +12 C

 +19 +21 C

+19 +21 C

 

+17 +19 C

2-4 m/s

2 m/s

 

4-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0975 PLN - 4.4506
RUB - 77.7494 CHF - 1.0600
GBP - 0.8888 NOK - 10.8943

Nuorodos