respublika.lt

Gailestinga verktinių dalia - straipsnio komentarai:

 • PASKAITYKITE dar ir dar kartą! 2019 lapkričio mėn. 17 d. 11:21:44

  "kai dar tik statėme nepriklausomą valstybę, praktiškai visi pagrindiniai politikai pristatinejo doktriną, kad Lietuva bus laisva ir nepriklausoma ir pozicionuos save kaip tiltas tarp rytu ir vakaru. Privalomos karo tarnybos nebus ir apskritai Lietuvai reikės tik pasienio policijos kuriai užteks savanorių. Tačiau metams bėgant, "giluminė valstybe" išvogė viską: net miškus, žemes ir ežerus. Jie sukurė gerai funkcionuojantį mafijos principu veikiantį modelį kai žmonės vėl, kaip ir sovietmečiu, rinkimuose nieko nesprendžia, nes renkasi tik iš to paties kruopščiai atsijoto sąrašo. Visnas kitas netinkantis mafijai greitai pašalinamas per apkaltą ar kitokį mechanizmą. Štai tada ponus ir ėmė kaustyti baimė, kad ir vėl kažkas gali pareikalauti grąžinti išvogtą turtą bei pertvarkyti sistemą į demokratinę. Čia ir atsirado noras kurti kariuomenę, kuri gintų juos pirmiausia nuo savų piliečių, nes jokių išorės priešų niekada nebuvo ir nebus. Tuo pačiu tikslu buvo prisikviesta ir svetima kariuomenė"

 • . 2019 lapkričio mėn. 17 d. 09:10:16

  Pirmiausia turi atitarnauti armijoje anūkėlis, paskui į armiją turi imti absoliučiai visus, arba nė vieno. Dabar įdomiai gaunasi - seimui, valstybės tarnautojo postui tinkamas, o į armiją eiti sveikata netinkama, jei sveikata netinkama armijai, reiškia jokio posto valdiškose institucijose gauti negali.

 • Ką reiškia prievolė? 2019 lapkričio mėn. 17 d. 04:27:00

  Tai aiškiai nėra teise. Greičiau jau priešingai. Tai kodel prievolių rinkinys vadinamas šalimi? Tiesiog parašius, kad privalote ginti savo prievoles būtų aiškiau, dėl jo verkti norisi.

 • čiukčia 2019 lapkričio mėn. 16 d. 19:54:32

  o tos violetinės žiukės vaikis bus gražintas į Lietuvą atlikti pareigos?

 • Pirmas komentaras liux 2019 lapkričio mėn. 16 d. 15:45:49

  Pats pirmas komentaras esmę šitu klausimu teisingiausiai nusakė. Geriau jį spausdinkite nei šį kvailą straipsnį.

 • zm 2019 lapkričio mėn. 16 d. 14:59:35

  Esmė tame, kad pagal mūsų valdžiai vadovauja kitos valdžios. Anksčiau neėmė studentų į armiją, atseit bjaurūs sovietai tik galėjo, o mes nuo gandžių taikos balandžių sunatėjom, aplipom militarizmo etatais, kuriems trūksta eilinių. Tada plokštelė buvo pakeista, nuo profesiaonalų armijos idėjos liaupsinimo persimesta į visuotinę tarnybą, kas, kad ne visus pagauna, ne visi nori, kokie ten bus kareiviai šiuolaikiniame kare, kai ant galvų mėto raketas, o jie poligonuose ir miškuose žaidžia indėnus. Tai va, žinokit - gryniausia politika, prisitaikymas prie užsakymų iš užsienių, o gražūs žodžiai yra makaronai...

 • .>Teisybė yra tokia 2019 lapkričio mėn. 16 d. 10:05:28

  Aš irgi palaikau jūsų nuomonę.Ištikrųjų tie šoriniai priešai, tai pasakos mūsų naivios visuomnės daliai...

 • senis 2019 lapkričio mėn. 15 d. 14:44:33

  tie visi verktiniai, kurie issisuko nuo tarnybos, yra musu elito, lenku vadinamo bydlo, vaikai ir anukai. Kuris seimo nario, vyriausybes ministro, ar JAV rezidenturos darbuotojo, vaikas tarnavo? Kodel Nausedos dukros netarnauja? Galetu parodyti pavyzdi.

 • BUDULYNUI 2019 lapkričio mėn. 15 d. 14:36:33

  GINSIT,UBAGAI LITVINIJOS,GINSIT MANO IR GABRIUKO SU AUSTEJA, MORTOS EURUS,GINSIT CYPDAMI... TODEL,KAD AS-ZMONIU PARTIJA,AS JUSU VALDOVAS :-)

 • Idomu 2019 lapkričio mėn. 15 d. 14:08:40

  O kak privaloma tarnyba????? Juk is musu- mokesciu moketoju mokami sitokie pinigai natavcu karo masinai. Juos mes samdomes!!!! Tegul samdiniai ir gina

 • pats pirmasis komentaras " Teisybė yra tokia" 2019 lapkričio mėn. 15 d. 12:13:10

  puikiai atspindi visą šio reikalo esmę- sūnus grįžo atitarnavęs,tai pasakojo kad beveik visą laiką mokino kaip surasti ir neutralizuoti priešą miško masyvuose,ir kaip kovoti su priešais mieste tarp pastatų,akivaizdu kad tie "priešai mieste ir miškuose" tai esame mes,nes nenumaldomai artėja tas laikas,kada net kaimo bobutė netikės valdžios vyrų ir tetų sekamomis pasakomis

 • tam >Teisybė yra tokia 2019 lapkričio mėn. 15 d. 12:01:32

  pačiam "ponuliui" kaip matau yra gerokai praplautos smegenys? ar pragertos?Jūsų žiniai dabar lauke XXI amžius ir su jokiu išoriniu priešu LT kariuomenė neruošiama kariauti,nes pasaulio galingųjų bus padalinta kam reikia, užtat būsimus maištus tie vargšai jaunuoliai mokinami malšinti pratybomis miestuose ir gyvenvietėse.Atsibusk,ponuli!

 • net nezinojau, 2019 lapkričio mėn. 15 d. 09:01:40

  kad tokia nesamone vyksta. Va tik klausimelis, jei tiek pinigu kisama krasto apsaugai, tai kodel tiems nabagams negali normaliai sumoketi, juk tai protingiau, nei sukisti pinigus nereikalingai įrangai, "auksiniams saukstams"

 • Šaukštas 2019 lapkričio mėn. 15 d. 08:45:17

  Jei dedasi patriotu, tai ruošiasi ką nors pavogti.

 • musu kariuomene, tai soti lesyklele savu svogeriu kontoroms 2019 lapkričio mėn. 15 d. 06:24:24

  siuo metu 10 proc. biudzeto, (nes netoli 1 jardo skiriama KAM) neblogas kasnis kas turi keliu prieiti prie "kariunu" apsipirkimu.. "Nota bene" po siai dienai "riebu papa" ciulpia tik jau kitais pavadinimais. musu "kariunai" kaip ir tautinis futbolas 1:1, tik brangiau kainuoja ir pasekmes butu tragiskesnes, nes jei cia kas rimto prasidetu, nes pasoneje yra Kaliningradas, tai is LT per puse dienos padarytu gyvenimui netinkama teritorija, kas yra dabar Rakoje, Mosule, Bengazyje, tik pas mus dar 7 menesiai ziema uz lango ir miske po egle ilgai patrioto neprivaidinsi.

 • Man tai keista 2019 lapkričio mėn. 15 d. 00:05:50

  Negi tikrai tokia maža šalis, kurią per kelias valandas galima skersai - išilgai pervažiuoti, su pora milijonų žmonių tikisi prieš ką nors apsiginti?.. Negi tikrai kas nors mano, kad užsienio vakstybės dėl tokio "ruoželio" konfliktuos su Rusija?.. Juokinga. Niekam ta Lietuva neįdomi, įdomi tik saviems vagims -dabartinei valdžiažmogių mafijai. Ir kam kam nors iš vis tokią šalį pulti, kai jau ji pati save beveik sunaikino? Tie pinigai "kariniams tikslams" tik lesyklėmės ir pinigų plovykloms. Su užsieniečiais pažįstamais net gėda kalbėtis, kai yra tokios istorijos apie išvogtas-išparduotas Mažeikių naftą, nesąmones su atomine, kai prie pat Vilniaus atsirado atominė, su tuo Grybaitės dujų laivu - juokias už pilvų susiėmę. Žodžiu nusivažiuota į tokį lygį, ne ką kitaip nei tarybiniais laikais. Žodžio laisvės jau dabar nėra. Žurnaliūgos - marionetės -atidirbinėja politiniams klanams. Tiesą visi bijo net įvardint. Teisėsauga susidoroja su kitaip mąstančiais, kaip gerais tarybiniais laikais.

 • Vytautas 2019 lapkričio mėn. 14 d. 22:12:05

  Nebėra ką pridėti ,,teisybė yra tokia". Autorius pilnai išsakė mano, o gal ir daugelio, mintis. Ačiū už gerą komentarą.

 • :)) 2019 lapkričio mėn. 14 d. 21:44:05

  Kažin kaip mūsų valdžiai sektųsi kariauti su rusais , jei gaisrą Alytuje dešimt dienų gesino .

 • Nustebino Gafurova 2019 lapkričio mėn. 14 d. 21:36:19

  Kaip ir mastanti budavo... ir tas " verktiniai" naudojimas. Cia kaip " homofobas" , kuriam besireklamuojantys ligoniai nepatinka. Nors homofobas- bijantys zmoniu. T.y.jokio rysio tarp ligonio ir nemegstancio bendrauti. Tas pats ir su " verktiniai" . Kurie- mastantys placiau: t.y.nenorintis buti paristas karo pramonej iki 60 m. Ir ne tu 9 menesiu bijo vaikinai, o pririsimo prie mafijines strukturos; medziojimo oro uostu atvykimo salese; LR ambasadose ir pan., O kur dar tevai, seneliai, bombarduojami laiskais su bauda gaudomam ju giminaiciui, isvykusiam i uzsieni. Vnz.,apgailetinas rasinelis.

 • LTSR 2019 lapkričio mėn. 14 d. 21:21:33

  eičiau ginti,net dabar, senis būdamas. O tą vagių valdžią lai velniai gina...

 • TIK VISIŠKI KVAILELIAI GALI TIKĖTIS, 2019 lapkričio mėn. 14 d. 21:13:16

  apsiginti šarvuočių BOXER pagalba nuo vidutinio nuotolio sparnuotų branduolinių raketų, kurios jau šiemet dislokuojamos prie Gdansko ir Kaliningrado srityje - tokios vienos užteks Klaipėdai, o bet kurio taikinio Lietuvoje pasiekimo laikas 5 - 10 min. Ką ginsite - radioaktyvius pelenus ir apdegusius griuvėsius? Dar daugiau – PROJEKTAS Lietuva be LIETUVIŲ – tai dykynėje įkurtas NATO poligonas, kur 10 trobų skirtos JAV politinėms prostitutėms ir propagandistams, o dar 10 – realioms fizinėms jankių šliundroms.

 • JEIGU LIETUVA 2019 lapkričio mėn. 14 d. 21:10:18

  skirs karo isterijos reikmėms 2,5 procento nuo BVP - tai sudarys apie 13% šalies biudžeto, o Normaliose ES valstybėse 2,5% nuo BVP yra tik 5% šalies biudžeto. Taigi, Prezidentūra, valdančiosios ir tradicinės partijos projektuoja Lietuvai visišką ubagynę ES dugne be jokios galimybės pasiekti deramą pragyvenimo lygį, o rusofobija yra tik vienas iš įrankių pateisinti nežabotą Lietuvių Tautos plėšimą. Dar daugiau - Lietuva vienintelė ES valstybė, kuri skiria karo reikalams daugiau nei 10 procentų metinio biudžeto - pagal biudžeto sandarą Lietuva labiau primena Totalitarinę ubagų Š.Korėjos tipo valstybę - neveltui Lietuvoje vykdoma masinė žiniasklaidos priemonių cenzūra spjaunant Į LR KONSTITUCIJOS 44 str

 • KOKS TIKSLAS - TOKS IR REZULTATAS 2019 lapkričio mėn. 14 d. 21:09:16

  1. Jei tikslas - LIETUVIŲ TAUTOS GEROVĖ - tai šiandien nesedėtume ES dugne su didžiausia ES socialine nelygybe. 2. Jei tikslas - išsaugoti Lietuvos teritoriją kaip JAV REGIONINIO BRANDUOLINIO KARO SU RUSIJA POLIGONĄ - TADA SPJAUT KIEK TŲ LIETUVIŲ ČIA LIKS – TEGU NORS VISI IŠSILAKSTO AR DVĘSIA BADMIRIAUDAMI.

 • tam apačioj 2019 lapkričio mėn. 14 d. 19:28:32

  Nusišneki, užkąsk po trečios...

 • >Teisybė yra tokia 2019 lapkričio mėn. 14 d. 19:22:42

  ....."nes jokių išorės priešų niekada nebuvo ir nebus" ... Ponuli, iš kur turi tiek akiplėšiškumo prieš Lietuvą ? Juk rašai šimtaprocentinę ,loginę nesamonę ,pagal kurią Lietuva per naktį būtų vėl "apženyta" ar su taikingąją Rusija(nam nužen mir. Želatelno vesj ...ar su kuria kita ,pvz. D.Britanijos premjero įvardyta Europos hiena.

 • 18-metis 2019 lapkričio mėn. 14 d. 17:51:22

  Nėra ką ginti. Tuos veidmainius intrigantus Seime? Cha! Metus prarasti, lakstant pagal kažkokio asilo riksmus? Metai: 12*1200=14400eu. Na, jau ne, pasaulis platus.Lietuviu galiu būti ir nebūdamas Lietuvos piliečiu.

 • turtuolis 2019 lapkričio mėn. 14 d. 17:42:53

  pats turi apsigint. ir viskas,ubagai is viso neturi kariaut, nes nier uz ka ,ir viskas,

 • ats 2019 lapkričio mėn. 14 d. 17:40:48

  kodel nei vienas seimerio vaikas neina tarnauti,o tik kaimieciai ir miesto ubagu vaikai?

 • etc 2019 lapkričio mėn. 14 d. 17:37:39

  grazint man tuos metus,bet i kariuomienia tikrasi nieiciau, ponu vaikai ne vienas netarnauja, tik zino mergom snukius lauzit ir zino padlos kad nebus pasodinti, ne jie nieina ir as nieiciau,oi verktiniai bravo, tegu ponai patis kariauja,

 • z 2019 lapkričio mėn. 14 d. 17:19:50

  o verktiniausi verktiniai tai seimaclieniu ,sunvaldininkiu,ministeriu palikuonys... pasakykite ka ir nuo ko mokytis ginti? sita armija sunaujos ,seimerius,sunvaldininkius,ju privogta turta??? patys tegu ir gina,neilgai beliko,isivaizduoju komsomolca kiaulina su uniforma ir automatu... :-) reiks specialiai apmokyti kareivius pagal komsomolco kiaulino subine apkasus iskasti... :-)

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APTARĖ: Lenkijoje su vizitu viešintis ministras pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Lenkijos Vyriausybės vadovu Mateuszu Morawieckiu ir aptarė abiejų vyriausybių indėlį stiprinant dvišalį bendradarbiavimą ir strateginę partnerystę.
 • AVARIJA: Šalčininkų rajone antradienį susidūrė du automobiliai, žuvo vieno jų vairuotojas, sužalotos keleivės.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar po karantino jau naudojatės viešojo transporto paslaugomis?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+12 +13 C

 

+13 +14 C

 +23 +24 C

+25 +26 C

 

+22 +23 C

0-2 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1375 PLN - 4.4781
RUB - 80.8370 CHF - 1.0691
GBP - 0.9078 NOK - 10.7110

Nuorodos