respublika.lt

Fronto linija - straipsnio komentarai:

 • Juozas 2020 sausio mėn. 15 d. 14:36:22

  Patarėjai Prezidentą pastatė į labai nekokią padėtį. Priimdamas sprendimą dėl Narkevičiaus, turėjo remtis ne faktais, o žiniasklaidos ištiražuotu melu. Nekažką..

  0 0
 • Ie 2020 sausio mėn. 15 d. 14:36:42

  Paskutiniu metu man patinka tik redakcijos skiltis. Visgi gana gerai rašoma apie pagrindinius dvasinius virsmus ir psichinę lietuvių būseną per konkretaus redaktoriaus prizmę. Įdomu, nes brandu ir tikra. Ir apie "labai blogai, kurs esi danguje" ir apie atsirašinėjimo veltėdystę, ir apie fronto liniją man patiko. Tiesa ta, kad dar yra vienas batalionas, kuris kovoja, kurio vadus galima įvardinti, jų ne vienas. Jie galėtų būti ir šie trys redaktoriai. Ir šiaip keli blaivaus proto vyrai, suvokiantys, kad yra ne tik pirmas, bet ir antras frontas. - Kada gi pagaliau bus atvertas antras frontas? - klausia dvidešimtmetis. O keturiasdešimtmetis jame jau kovoja. Suprasdamas, kad tiesa visada lieka anapus ir kad visada pralaimi. Bet turi kovoti, išlaikyti blaivų protą, suvokdamas, kad judesys yra ne tik į priekį, bet ir į vidų, ne tik į aukštį, bet ir į svorį. Tam batalionui vadovauja ne lietuviai, bet jis veikia ne tautos mastu. Vadai yra Batalovas, Kikabidzė... tai tik senos kartos aktoriai..

  0 0
 • stebuklų nebūna,mielas autoriau 2020 sausio mėn. 15 d. 14:38:09

  jau kokia palangi "opozicionieriaus" broilerio padėtis - geriau nesakyk :)))). Konservams ateinantys rinkimai - AMEN. Ir vis labiau panašu - visiems laikams . Gi nebūna taip ,kad ,anot Šveiko , už tokį kiekį išmestų Tautai kiaulysčių , nebūtų NIEKAIP.

  0 0
 • Jetau 2020 sausio mėn. 15 d. 14:45:03

  Koks panašus į laidojimo namų administratorių. Trūksta krematoriumo reklamos

  0 0
 • Juozas 2020 sausio mėn. 15 d. 14:50:41

  Kur opozicijos sudarytas vadinamas valstybės šešėlinis biudžetas, kur sudaryta šešėlinė vyriausybė, kur pasiūlymų paketas dėl švietimo, sveikatos apsaugos ir kita? Nematyti jokių konkrečių darbų, realių pasiūlymų, o vien besaikis valdančiųjų menkinimas, tyčiojamasis, šmeižtas. Kada pradėsite draugiškai dirbti visi seimo nariai valstybės ir žmonių labui?

  0 0
 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 sausio mėn. 15 d. 14:56:46

  Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad: - seimas - antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų, stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime); - prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, ...) seimu; - premjeras neteisėtas, konstitucinio nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei neteisėto seimo patvirtintas; - ir tt. Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt). __________________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių bei panašių. 2020 sausio 15

  0 0
 • Dieve, saugok 2020 sausio mėn. 15 d. 14:58:49

  Čia kam dar sutartinumo trūksta? Kuo prasta įprasta praktika, kai nauja valdžia palaiminta visus buvusios . valdžios prisidirbimus, uzbraukdama brūkšnį po kiekvienu rinkimų uztvirtinimu: viskas teisėta. Tik reformuosime i mums reikiamą. Jokių nesutarimų nekyla. Monolitas

  0 0
 • jUozas 2020 sausio mėn. 15 d. 15:08:11

  Ponas G.Landzbergis daugiau negali paskyti,nes neismano,kad kartoja paneles D.Grybauskaites zodzius,kad pono Narkeviciaus is vis negalima buvo skirti Susisiekimo Ministru.Bet kodel tyli STT vadovas,FNTT vadovas,uz kokiu pinigus pleciamas G,Landzbergio zmonos Austejos darzeliu ir mokyklu tinklas Lietuvoje,kokie finansiniai resursai.Gal ,,bijomasi,,taip vadinamo Nepriklausomybes vadovo V.Landzbergio.Bet kyla klausimas,kur Sajudis,kur a.a.Ozolas,A.Juozaitis,Radzvilas Prunckiene,o kyur disidentai A.Terleckas,dabartinis kardinolas S.Tamkevicius,Disidente Sadunaite ,,Laisves pppremijos laurete,kur paprasti Lietuvos zmones,nes be ju,mes nebutume tureje Nepriklausomos Lietuvos.

  0 0
 • 3D vienybės analizas 2020 sausio mėn. 15 d. 15:09:10

  Lietuvoje vienybę būna vertikali ir horizontali. Vertikalioje ( istorinėje) vienybėje valdžių pasikeitimas nereiškia nieko, išskyrus veikėjų veiklos plėtra, tęstinumą, ir teisėtumą. Horizontali vienybę išreiškia interesus dėl vertikalios vienybės valdymo vienu, ar kitu laikotarpiu. Horizontali ir vertikali vienybę visada vieningos dviem klausimais- jos brangios, o ne korupcija dar brangesnė. Ir vaiko zakonno. Jei dar nera- iteisinsim

  0 0
 • nezinantis Juozui 2020 sausio mėn. 15 d. 15:12:24

  Norint pasiūlyti reikia turėti ką, kitaip apsijuoksi ir tie patys 16 procentų neateis balsuoti.Tokiu atveju geriau išlaikyti intrigą, kad turiu genialų projektą tik niekam nesakau.Žiurėk ir atsiras naivuolių kurie patikės?

  0 0
 • Taika 2020 sausio mėn. 15 d. 15:24:21

  Ponaitis Lansbergis pamiršta savo ir savo senelio griekus. Tas senelis iš eterio niekur nesitraukia.Jo garbei visos šventės,o ne tų kurie tikrai iškovojo laisvę.O senelis,ponaiti,vėl tribūnoje\ir kursto visus,nes jo prigimtis nori kraujo. Genai.

  0 0
 • neskaniai atrodo 2020 sausio mėn. 15 d. 15:25:37

  prezidento kalbejimas Narkeviciaus adresu. Prezidentas pavirto i pletkininke, nesiojancia gandus.Pagarba jam tirpsta su kiekvienu tokiu pasirodymu. Pasirodo, rinkejai neklydo galvodami, kad nuoseda to paties adamkinio, grybinio, libkonservinio klano narys, dabartiniai jo veiksmai tai patvirtino. Aisku, kodel tiek dievinamas rokas, nes jo klanas maitina visus, simones, "geroves" valstybes architekta. Neveltui Grubliauskas demonstratyviai tempe ponia per Vilniaus miesta. Smarve, kuria leido nuoseods remejas, kvepuoja visa Klaipeda. o nusikaltelis gentvilas vel kandidatuoja i seima ir yra pagrindinis puolejas ant valdanciuju, nors jo paties vieta butu kalejime

  0 0
 • Ministras 2020 sausio mėn. 15 d. 15:27:20

  puikus kokių seniai nebuvo. Apie tuos "pietus" seniai išaiškinta, kad nei vienas iki jo irgi nemokėjo tokioje pat situacijoje. Beje ar Magnolijos pakaitalas susimokėjo už pietus Japonojoje ar už kelionę pas dukrą į Korėją? O visa ministro kaltė, kad jis pamatė baisiausią korupciją Lietuvos pašte ir geležinkeliuose, kurią organizavo jo pirmtakas, durnių laivo statytojas, Masiulis. Ir pasipylė kaltinimai, oi kaip drįsta ministras ardyti korupcines schemas! Broileriui išvis geriau patylėti, nes jo bjauri boba, suka verslą iš valstybės pinigų!

  0 0
 • Pastoviausia 2020 sausio mėn. 15 d. 15:36:32

  Visų valdžių vienybę su ketvirtąja. Valdžios kritika pasireiškia valdžios viršininku už mokesčių pinigus. O kur dar įvairūs personalinių vaikai, kai ketvirtajai valdžiai kyla interesas ne žurnalistinis, o turtingos, pakeisti vieną, ar kita valdžios persona

  0 0
 • Broileris 2020 sausio mėn. 15 d. 15:46:45

  be reikalo matuojasi naujas pareigas...Jo senelis irgi visą gyvenimą svajojo tapti prezidentu, bet tauta jo niekada nerinko. Liko paskutinė viltis - stalčiuose seime, guli įstatymas, pavadinti jį pirmuoju prezidentu ir taip įrašyti į vadovėlius. Kai užvers kanopas.

  0 0
 • Ina 2020 sausio mėn. 15 d. 15:57:58

  Kam kam tik ne Gabriui stebėtis. KĄ JIS NEŽINO KAIP JO SENELIS DARO NE TIK INTRIGAS, BET UŽSIBAIGĖ GABRIAU, TAVO DIENOS NES SENELIS SU ŠIUO PREZIDENTU NEVAIKŠTO SUSIKIBĘ UŽ RANKŲ, KAIP BUVO PRIE GRYBAUSKAITĖS!!! O TAU NĖRA KO STEBĖTIS JŪS, KONSERVAI NE TAIP DRASKOTĖS, KAI NĖRA KAMERŲ IR NEVAIDINK ČIA ŠVENTO!!!

  0 0
 • vidmantas 2020 sausio mėn. 15 d. 16:28:40

  Prisiminkime Brazausko prezidentavimo laikotarpį, o seimo pirmininką V.Landzbergį. Tai prezidentas jokios galios neturėjo, seimui ir vyriausybei duodavo nurodymus tik seimo pirmininkas.

  0 0
 • O kodel 2020 sausio mėn. 15 d. 16:38:42

  nevertejo skirti sio ministro?Gal vertejo skirti toki kaip R.Masiulis?Tiksliau, toki, kuris netrukdytu tvarkyti tamsius reikaliukus.Sis ministras tikrai ne is tokiu.Todel ir kilo klyksmas, nes jis trukdo tvarkyti "reikaliukus".

  0 0
 • jis tik broileris 2020 sausio mėn. 15 d. 17:18:21

  užvers kuprius kanopas ir suės jį ten vilkai, šakalai iš savos gaujos

  0 0
 • LAIMA 2020 sausio mėn. 15 d. 17:33:55

  Lyg tai lansbergis, ozelyte,laurinkus....kuria nauja sajudi-atgimima Nr.2, Dieve, apsaugok mus nuo karo, maro ir bado ir nuo naujo lansbergio atgimimo...

  0 0
 • Okei 2020 sausio mėn. 15 d. 17:38:50

  baikit rodyt ir cituoti visus kreivazubius

  0 0
 • //////// 2020 sausio mėn. 15 d. 18:12:26

  ministras gerai dirba savo darba todel ji puoia korupcine kordupelio savanaudziu chunta

  0 0
 • Gresme Lietuvai-koncervai 2020 sausio mėn. 15 d. 18:39:57

  Na vakar koncervu aferistai po balsavimo buvo ORGAZME.Lansbirbiukas turejo gryzt namo geros nuotaikos,galimai ir savo boba pakirkino.kuri deda auksinius kiausinius jam is Lietuvos biudzeto.

  0 0
 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 sausio mėn. 15 d. 19:30:36

  Nacionalinis susivienijimas – sąjūdis 2 (sukilimas) susivienijimas. l t

  0 0
 • Pritaikyti rotacija! 2020 sausio mėn. 15 d. 20:14:06

  Lanzbergis skyre visiems tremtiniams, ju vaikams didelias ismokas ir iki gyvos galvos moka,mokes kiekviena menesi priedus! Padaryti rotacija, moketi visiems lietuvos zmonems, kurie nebuvo istremti, bet gyveno ruso priespaudoje, labai vargo, skurdo. Kiek zinau visi tremtiniai parvaziavo turtingi, vaikai mokesi aukstosiose mokyklose, o cia gyvenusu ne visi, nes neturejo pinigu isleisti mokytis i kita miesta. Moketi pradeti nuo sios dienos, o tie kurie gavo nutraukti mokejima. Va tada pamatyzime, kas balsuos uz tatos gauja! Ju galia gaunamos balsuotoju ismokos is biudzeto. As tai traktuoju, kad yra rinkeju papirki ejimas.

  0 0
 • Rolandas 2020 sausio mėn. 15 d. 20:52:31

  Šis ponaitis nieko daugiau nežino kaip tik prieštarauti, kreiptis į Konstitucinį teismą ir kiršinti žmones.

  0 0
 • Tegul linkčioja anūkas, 2020 sausio mėn. 15 d. 21:05:50

  na ir kas - karaliui špygą parodė. Nepamirškim, kad rinkome vieną geresnį iš dviejų blogiausių, kad tik mergužėlė neįšoktų. Viena dešimtmetį per gerklę lindo, būtume visai nupušę, išsirinkę dar vieną tokią. Beje, kas per fruktas tas anūkėlis, kad be jo trigrašio joks klausimas neapsieina. Ir iš kur tiek užsispyrimo, kad kuo labiau jį deda į šuns dienas, tuo aršiau lenda į medijas, bele tik pasimaivyt, o protingos minties - nulis. Negi galvoja kaip kokia vargana bobelė, kad jeigu muša - tai myli? Pajuokos objektas.

  0 0
 • taigi prid...rke anukeli ..juk ta,,pabalnota skandala,,, ir antra fronta 2020 sausio mėn. 15 d. 21:09:23

  tu pats su savo konservatKGBesnyku hunta ir atidarei ..pats sukelei visa sy ermidely ...dabar snuky surauke ir ciaudo...

  0 0
 • < to Rolandas 2020 sausio mėn. 15 d. 22:01:55

  Vakar Seimo posėdyje kalbėjo P.Gražulis .Jis pasakė, kad KT pirmininkas Žalimas yra ilgametis konservatorių partijos narys.Ir dar visokių neigiamybių KT atžvilgiu P.Gražulis pasakė.

  0 0
 • Šiaulietė 2020 sausio mėn. 15 d. 22:23:50

  Vakar per vakarinį Seimo posėdį dėl rinkimų kartelės 3% TRŪKO tik VIENO balso! Reikia už 71 ,o balsavo 70 .Konservatoriai nuo posėdžio nušalino pirmininkaujantį Nekrošių .Posėdį vedė R.Baškienė. po balsavimo prie mikrofono prisoko p.P.Urbšys ir pranešė ,kad buvusio konservatoriaus Dagio balsavimo kortelės mechanizmas sugadintas.Dagys negalėjo įkišti savo balsavimo kortelės ir jo balsas uź liko neužskaitytas.Posėdžiui pirmininkaujanti .Baškienė nekreipė dėmesio,nes landsberginiai ir paluckiniai rėkė, plojo,ka nepavyko sumazinti kartelės iki 3% Po to Urbšys, Dagys ir dar kt. parlamentarai užregistravo vėl įstatymą dėl 4% kartelės.Bus suvienodinta su rinkimais savivaldybėse

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. Vitas TOMKUS: JUOKAI JAU BAIGIASI, arba TEGYVULIUOJA PIDERALDEMOKRATIJA!
6. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
7. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
8. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
9. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
10. Ką jie dabar pasakytų žuvusiųjų artimiesiems?
11. Prieš 30 metų dėl laisvės buvome pasiruošę viskam
12. Nesiskiepysi nuo COVID-19 - greitai lėksi iš darbo?
13. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
14. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
15. O jeigu karas?
16. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
17. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
18. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
19. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
20. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
21. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
22. Ką atnešė Žiurkės metai
23. 2020-ieji - ne tik pandemijos metai
24. Algimantas RUSTEIKA: atėjo numirėlių metas
25. Koronaafera 3. Globali psichozė mistikos fone

Dienos klausimas

Ar jau skiepijotės nuo COVID-19?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-20 -15 C

-13 -10 C

 

-18 -15 C

-11 -8 C

-8 -6 C

 

-4  0 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

1-6 m/s

       

Nuorodos