respublika.lt

Dvejopų standartų valstybė - straipsnio komentarai:

 • Beda 2020 birželio mėn. 08 d. 07:48:20

  valstybe be valdzios ,vieni sakalai ..... !

 • Kabelinėj televizijoj 2020 birželio mėn. 01 d. 03:56:42

  aukšti dažniai-galima daug kanalų leisti,gi elektros tiekime du laidai,220 voltų įtampa,dažnis 50 hercų-kokias makles čia dar galima primislyti?

 • Aha 2020 gegužės mėn. 31 d. 23:34:01

  renkuosi Batką: o kas užpildys dokumentus ir kaip man tą srovę atsinešti: kibirais ar vežios pakiemiais su benzovežiu? Nuo ko pradėti? Gal galima tada pasirinkti ir kokius Arabų emyratus ar ką nors panašaus?

 • MATĖM JAU TOKIŲ "PASIRINKIMŲ" 2020 gegužės mėn. 31 d. 23:31:47

  Ir kas, kad pasirenki, o po to PYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYST KAINOS Į VIRŠŲ, o išeiti negali, nes esi pririštas sutartimi TIK Į VIENĄ PUSĘ, t.y. TIEKĖJO NAUDAI, arba eik ir lieki be elektros.... Niekas čia banditinėje valstybėje nėra patikima ir pastovaus, visur melas ir apgaulė: jei neapgavo šiandien, išdurs ryt-poryt... O KO TA VALDŽIA TAIP STENGIASI? KĄ? Matyt kažkas jau turi savo ENERGOVERSLĄ dar sėdėdamas Seime, o kai išeis, tai va, dalis Lietuvos - bus jo kišenėje, čia visur taip yra jau pat VISAGINO AE uždarymo...

 • Gyventojas 2020 gegužės mėn. 31 d. 18:13:23

  burzujai nori apiplesti Lietuva ir jos zmones

 • Stasys 2020 gegužės mėn. 30 d. 11:59:03

  Jei ISAKOMA Pasirinkti Elektros Tiekeja Tai Turbut Nedvejodami Pasirinktume Zymiai Pigesni BALTARUSIJOS elektros Tiekeja Tik be Lietuvos Tarpininku Po kuriu isikisimo ir Gobsumo Pigi Baltarusiska Elektra Tampa Brangesne

 • Bevardis 2020 gegužės mėn. 30 d. 06:56:55

  Taip jums ir reikia, mulkiai.

 • Jurgis Paketuris 2020 gegužės mėn. 29 d. 17:14:38

  Joks čia ne dvigubas standartas. Visiškai viengubas. Čia iš kovos su Astravu serialo ištrauka. Seimas nusprendė - nepirksiąs Astravo energijos. Tam Lietuvos energetikų chebra ruošiasi iš anksto. Kovos su Astravu dingstimi energiją, kaip teisingai atspėjo vartotojai, pirks iš tipo Ofšerovičiaus net 4 tarpininkų. Galvokite, ar Jo Ekscelencija Nausėda juos sutrėkš ar apdovanos. Jurgis Paketuris matė, jog viename kaimely žmonės šviesą rėčiais į kamarą nešiojo.

 • Sansara 2020 gegužės mėn. 29 d. 12:33:22

  Taigi ponas milijonierius, tapes is musu pinigu R.Masiulis pretendavo tapti Ignalinos AE uzdarymo projekto vadovu. Pajuto vel milijonu kvapa. Bet pritruko vieno balso.

 • bauda uz nepaklusnuma... 2020 gegužės mėn. 29 d. 09:35:35

  ok...tada elektra pirksliu pas baltarusus...aa - sakot nebus galima....ok - tada pas rusus --eee irgi negalima...nu tada belieka balana ir.... tebunie skersas jum i aki

 • negabūs 2020 gegužės mėn. 28 d. 08:55:18

  Dėl valstybės dirbt negabūs. Dėl savęs pasirūpina prisikūrę perteklinių postų su gerais atlyginimais. Praskolinėdami valstybę išsidalija su vergvaldžiais ir dzin jiems tauta.

 • 300 bebrų dirba Litgrid !!! 2020 gegužės mėn. 28 d. 07:13:14

  Vidutinis atlyginimas- 5200 eurų į rankas ! Va čia tai Bebrų koncentracija-politikų sūneliai meilužės švogeriai- ne veltui Ignalinos Atominę uždarė- va čia tai biznis vagims

 • M 2020 gegužės mėn. 27 d. 18:26:13

  Ko norėtų.kada daugiau nieko nesugeba kaip tik aferom užsiimti.o kad dar geriau pavyktų per prievarta ne tik reiks kažką rinktis bet ir per prievarta liepa parduot akcijas esančias pas žmones.matyt nusimato gera afera.ko čia su kitais dalintis

 • Prabuskim 2020 gegužės mėn. 27 d. 17:00:59

  Reikia vykti prie Astravo AE ir numusti landsbergiui barete...

 • senis 2020 gegužės mėn. 27 d. 15:46:45

  gera kritikuoti visu musu mylima seima, ypac ten antra amziu sedincius 100 metu uzsislaptinusius kgbistus, bet ir juos reikia suprasti ir atjsusti. Jau 30 metu tie uzsislaptine Kremliaus kgbistai priimineja istatymus, ka nors baudziauninkams draudziancius. Pirma. Nebe kas liko uzdrausti, baudziauninkai jau gyvena kaip zydaiHitlerio Vokietijoje. Antra. Sedint ant kiausiniu antra amziu, protiniai gebejimai nyksta. Tarybiniais laikais mus nuo musu gerbiamu ponu, lenku vadinamu bydlo, gelbejo Maskva, dabar, gelbeti nebera kam, Briuselis dziugauja kai geri darbininkai lietuviai bega nuo tokiu ekonomistu-geniju, kaip kubilius, grybauskaite, simonyte, butkevicius.

 • Idomu 2020 gegužės mėn. 27 d. 15:28:13

  Ar konservatorius Garbaravičius vis tarpininkas???

 • Trumpai 2020 gegužės mėn. 27 d. 14:51:07

  Dar viens fondas grįžta su lndipenden kvapeliu ir gerovės stumiku.

 • terra incognito 2020 gegužės mėn. 27 d. 12:12:13

  Teisus buvo filosofas Končelovckii išsireikšdamas ,kad politikai nekuria rojaus žemėje ,bet kuria pragarą. Ką jie nešioja savo galvose kurdami planus.

 • tik niuanselis 2020 gegužės mėn. 27 d. 10:50:14

  ne 25 proc brangiau... ten tik vienai dedamajai priedas, tai realiai centu ar jo dalimis skirsis. Bet kad vyksta prievartinis monopolio naikinimas rinkoje, kurioje veikia masto ekonomija, yra nesąmonė

 • Vytautas 2020 gegužės mėn. 27 d. 10:21:53

  Tarpininkų biznis. Duodu pavyzdį: tarkime elektros savikaina kw. 8 centai, pardavimo kaina 10 centų, atsiranda tos pačios elektros keli perpardavinėtojai ir ją parduoda už13 centų, bet tarpusvyje jie lenktyniauja katras daugiau pritrauks klientų ir kainos šiek tiek skirsis ir tai bus vaidinama- konkurencija, o nukentės paprasti vartotojai mokėdami už tą pačią elektrą padidintomis kainomis. Lobs perpardavinėtojai. Pati valdžia tokią sistemą ir kuria, nes Seime sėdi verslininkai su Karbauskiu priešakyje.

 • labai neatsakingi 2020 gegužės mėn. 27 d. 06:32:34

  Labai neatsakingi aukščiaausiuus postus užimantys seimo pirmininkas, prezidentas ir premjeras nesugeba ir Alytaus atveju spręst savo kompetencijose klausimų. Nesukontroliuota Alytaus padangų gaisras institucijoms žinant, kad nuo 2016 metų 9 gaisrai ir įmonė neįtraukta į tikrintinų įmonių sarašą. Valdančioji koalicija Alytaus miesto taryboj išsilakstė prisidirbę. Šiom dienom Alytaus aerodromo turtą perima su policija ir anstoliais piaustydami spynas. Keista, jei jie nesugeba, ko neužleidžia postų sugebantiems užtikrint normalų valstybės vystymą?

 • Nieko nesupratau 2020 gegužės mėn. 27 d. 03:09:38

  Teks žvakių uzsipirkti, kol galutinai valstybė nenurubavojo.

 • Bet koks sutapimas! 2020 gegužės mėn. 27 d. 00:25:34

  Ne už kalnų Astravo AE paleidimas, o mums ne už kalnų teks rinktis vieną iš keturių tiekėjų. Kas nuleido tuos 4 mįslingus fruktus žmonėms ant galvų? Gal Nausėda galėtų plačiau apšviest kokias makles jo sėbrai rezga? Tikrai čia jis ne nuošaly.

 • Ei 2020 gegužės mėn. 26 d. 22:20:18

  Nurodykit tą sąrašą elektros tiekėkų, kuriuos stūmiat mums pasirinkti. Kaip rinktis, jei nežinai kas per įmonės-tiekėjai? Ar jau pablūdot, kad siūlot prekę pirkti užrištam maiše. Laikuam sąrašo, skelbkit, o paskui gąsdinkit-pasirinksim. Kai žinosim iš ko rinktis.

 • Jonas 2020 gegužės mėn. 26 d. 21:58:29

  Iro ius tiketes is "profesionalu" snargliniu vyriausybes su be mentalito mentu?

 • H 2020 gegužės mėn. 26 d. 20:32:35

  Ta sugalvojusiam rupūžei klozetą ant galvos užmaut . Gandragalviai .......

 • KAIP 2020 gegužės mėn. 26 d. 20:24:51

  kas nors susije su elektra,tuoj atsiranda daug gudreciu.Labai informatyvus ..Laisvo laikrascio,, straipsnis apie musu atomines elektrines uzdaryma Rasoma apie V.L.. GLOBOJAMA PILIETI,KURIS ISTRATINO MILIJONUS IR TOLIAU SAU RAMIAI GYVENA,Kazin ar ne tokie veikejai turedami uznugari ir veikia visos tautos skurdinimo keliu,sukaupdami sau turtus.Tauta uzdusinta- ji jau tik vaitoja,bet tyli ir save kaltina,kad taip per 30 metu nieko gero ir neturi,viskas nepastovu,viekas eina tik i savuju rankas,o eiliniam tai tik telieka nuoskauda uz tokia baisia neteisybe.

 • Cha cha cha... tamstai nenusipezėk, 2020 gegužės mėn. 26 d. 20:02:58

  o kas gi ten in tą Vilniaus gyvenvietę yra sugūžėją? Ar tik ne kaimų miesčionys tik baigę kokų tai mokslą ir širdy tyliai garsiai raudantys kaip jiem buvo sunku vaikystėje, kai reikėjo dalintis saldainį-sausainį su sese ar su broliu? Ar, tai ne vienas kito artimo apgaudinėjimas, ar ne dėlto žlugo LDK? Aš iš vis apkaltinčiau akmens amžiaus protėvius, kad jie buvo godus ėsti ar valgyti (nenudėdamas kits kito). Netoli pasistūmėjome nuo tų laikų mentaline kryptimi tik tiek kad įnagiai-priemonės patobulėjo, o nužudyti galima ir be kuokos. Kame tada Valstybės esmė, kai tik atsisėda į valstybinę kėdę ir pirmyn dėt in savo kišenes( per ofšorus, per gimines artimuosius-tolimuosius, kad tik už rankos nenutvertu( parašas yra-vagono elektronų nėra, parašo nėra-vagonas ir atomų, ir elektronų yra)).

 • Tai, 2020 gegužės mėn. 26 d. 19:39:16

  Tai valstybė iš Astravo nepirks. O pigiai iš AES pirks privatūs tiekėjai ir darys biznį.

 • Cirkas ir tiek 2020 gegužės mėn. 26 d. 19:17:56

  apie skirtingus "operatorius". Juk elektros tinklai ir apskaitos prietaisai vienose rankose! O tai jau savime sukuria monopolį. Manau tiesiog kai kurie dabartiniai bosai įsteigs savo ragų ir kanopų "firmas" su adresu, bet be jokio turto ir pardavinės tą pačią elektros energiją, nes jungtys su Lenkija ir Baltijos jūros dugnu irgi yra monopilinės! Tai dar vienas būdas apiplėšti gyventojus ir smulkų verslą per fiktyvius tarpininkus, kaip jau yra su dujomis. Dujos jau seniai rinkose krito 3-5 kartus, o mes ir toliau stabiliai mokame kosminę kainą visiškai neaišku kam. Tas pats yra ir su naftos produktais, kurių kaina nekrito nei iš tolo kiek turėtų kristi esant dabartinei naftos kainai.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar esate patenkinti pirmaisiais metais, nugyventais prezidentaujant G.Nausėdai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +11 C

+12 +13 C

 

+16 +17 C

 +18 +20 C

+16 +19 C

 

+19 +21 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1286 PLN - 4.4765
RUB - 80.4584 CHF - 1.0624
GBP - 0.8992 NOK - 10.6885

Nuorodos