respublika.lt

Būti mokytojais tėvams nepatiko - straipsnio komentarai:

 • Ne tas kelias 2020 liepos mėn. 05 d. 08:30:54

  Mokytojo pažemintas autoritetas,atimta iš jo teise reikalauti iš mokinio drausmės ,mandagumo ,pagarbos mokytojui. Seneliai,tėvai pasakojo kaip buvo nuo Vokietyjos kraštų uzgriuve ginkluoti plešykai.Jie tikino visus ,kad jums užteks mokslo išmokti skaičiuoti iki dešimties. Kaip ir kiekviena profesija taip ir mokytojo reikalauja pašaukimo.Tai labai atsakingas ir sunkus pedagogo darbas,bet labai reikalingas.Lietuvoje mokytojas uždirba tiek kiek vakaruose neturintis kvalifikacijos darbininkas,todėl jų gretos mažės,atsiųs iš tolių išsilavinusius,kurie valdys mūsų gyvenimus.

  0 0
 • O 2020 gegužės mėn. 19 d. 22:07:21

  Po kerių metų išvis nebus kam mokyti: mokyyojo profesiją renkasi dauguma mėmiu, kurie nesugebės dirbti su supermamyčiukais.O ir už yokius pinigus nedirbs

  0 0
 • QR 2020 gegužės mėn. 18 d. 11:19:46

  Argi nesuprantame, kad gyvename rinkos fundamentalizmo ir klasių visuomenė. Kokia ekonomika ir visuomenė, tokia ir mokykla: teikiamos švietimo paslaugos. Savivaldybė yra mokyklos steigėja, siekianti kuo pigiau jas išlaikyti. Patikrinus etatus, pamatytumėm, kad aptarnaujančio ir biurokratinio personalo yra daugiau nei tų pačių mokytojų. Mokytojai klasėse ir sukuria edukacinį produktą, kuriuo naudojasi mokiniai, tėvai, vadovai, vertintojai, ministerija, jau nekalbant apie korepetitorius. O gal taip ruošiamasi panaikinti tradicinį ugdymą nuo 2022 m.? ,

  0 0
 • O Dieve, 2020 gegužės mėn. 17 d. 16:47:55

  Kiek daug pavydinčių mokytojams: kokios jų algos didelės, kaip puiku, pusę dienos dirba ir t. t. Tai ko laukiat, mielieji?, marš visi į persikvalifikavimo kursus ir - būsit mokytojais, gausit tūkstančius, dalį dienos dirbsit, taip puikiai gyvensit. Tuo labiau, kad žiauriai trūksta mokytojų. Jūs tiesiog laukiami... ko neveikiat, o pavydit ir piktinatės.

  0 0
 • To Kaip gera gyventi 2020 gegužės mėn. 17 d. 16:42:20

  Tai ir matosi, kad tamsta iš mokyklos žaliut žalitėlis išėjai, gal net ir universitetas nepadėjo, jokios „nuvalkiotos tiesos“ komentare - nė kvapo. Jus ta bjauri mokykla ir mokytojai tikrai sužlugdė, nors, ko gero, tos žlugdančios mokyklos ir nebaigėt...

  0 0
 • Pilietis 2020 gegužės mėn. 17 d. 11:49:06

  Taip, gyvenimas karantino sąlygimis įrodė Kas yra Kas! Daug rašyta ir kalbėta ir vykdomos deklaratyvios reformos mokytojo profesijos prestižo gaivinimui,bet viskas nepavyksta,nes arba nesugebama,arba trūksta noro. Tragiškiausia ,kad buvo uždarytas specializuotas mokytojų ruošimo universitetas, kai tuo metu tik ir buvo kalbama apie mokytojo prestižinės profesijos stiprinimą. Visumoje niekas nesikeis ,jeigu neatsiras protingų ,suprantančių švietimo problemas ir viziją.

  0 0
 • Iseities nera. 2020 gegužės mėn. 17 d. 09:17:45

  Vaikai, kuriu tevai juos atiduoda nuo mazens i auklejimo/prieziuros istaigas veliau skriaudzia kitus seimose gerai aukletus vaikus. Dinges tevu autoritetas nepataisomai ir neigiamai itakoja vaiku elgesi ir nepagarba savo tevams bei kitiem zmonems. Kadangi mokytojai neprivalo aukleti, bet suteikti priejima prie ziniu jie atsimusineja ir kencia nuo tokiu vaiku, kuriu, net tevai nemoka pamokyti, pakesti ir peraukleti. Tuo metu vaikai, is kuriu buvo tyciojamasi, per nuotolini mokyma atrado nora mokytis ir pazinti, nes dingo pastovus spaudimas ir prievarta is klasioku ir, kartais, mokytoju.

  0 0
 • Kaip gera gyventi 2020 gegužės mėn. 16 d. 22:24:23

  tiems mulkiams , jiems ant galvų sisioja , o jie galvoja , kad šiltas lietutis lyja , 12 metų atsimoko ir išeina žaliut žažiutėlis , apie tai kaip gyventi toliau jokio supratimo , na nebent tėvai pamoko . Kam reikia kišti į galvas tas nuvalkiotas tiesas , kurios dar ir ne tiesos , koks tikslas tos švietimo sistemos , jeigu jos kaip žlugdymo sistema nepavadinsi ... retas mokytojas kompetencijos turi , dauguma skirsto mokinius pagal jų tėvų pareigas ir ryšius , visiška degradacija .

  0 0
 • klausimas 2020 gegužės mėn. 16 d. 20:54:43

  Ar tie mokytojai profesionalai, jei reikalauja is teveliu pedagoginio issilavinimo? Be to, metodines medziagos teveliai taip pat neturi. O ko mokoma ir kaip mokyklose? Mastyt? Tikrai ne. Irasyti i uzduociu knygeles pasirinkta atsakymo varianta-taip. Kam tas kirsinimas ziniasklaidoj? Kas ji uzsake? Stai esminis klausimas.

  0 0
 • tai Sistemai 2020 gegužės mėn. 16 d. 14:48:34

  jums jau siūlė mažiau gerti, bet jūs neklausote. baigiate visai nusišnekėti.

  0 0
 • Na 2020 gegužės mėn. 16 d. 14:36:08

  Super tėveliai kaip sekėsi mokslai kaip atžalėlės labai gabios neišužė galvelės taip ir toliau mokslai iš namu. Nereiks raudot kad nėra laiko su vaikais pabūt.

  0 0
 • Nuomonė 2020 gegužės mėn. 16 d. 13:30:10

  Negaliu patikėti. Juk jie visi rėkia, kaip gera mokytojams turėti ilgas atostogas ir nieko nedirbant uždirbti minimumą ir neduok dieve daugiau. O čia pusantro mėn. pamokytojavo ir basta. Kai mokytojais padirbsite 9 mėn ir tik su vienu ar dviem vaikais, tai kas bus tada? O mokytojai dirba su 30 jūsų atžalų. O turint 6 val. per dieną ir su 180 tenka. I r 9 mėnesius.

  0 0
 • Sistema išsigimus 2020 gegužės mėn. 16 d. 12:20:41

  lieka tik visiška degradacija arba totatus sekimas , nes degradacija reikia pateisinti , kitaip blaivus protas nugalės ir visus šituos degradus iš tvartelio partijos ir jiems prijaučiančius verygžmogus sukiš į kalėjimus . Taigi viršunėlems visiška degradacija , apčioms , totalus sekimas , arba tvartelio partiją į kalėjimą ...

  0 0
 • Tikrai baisiausia 2020 gegužės mėn. 16 d. 11:46:20

  buti mokytoju,slaugytoja ir tolimuju reisu vairuotoju. Atsakai vienas uz viska,neuzdirbi net padoriam pragyvenimui,o 3,14sa - visi,kas netingi...

  0 0
 • Sistemai 2020 gegužės mėn. 16 d. 11:21:02

  Tikrai vaidenasi. Gal mažiau gerkite.

  0 0
 • Sistema išsigimus 2020 gegužės mėn. 16 d. 10:59:01

  ir niekur neveda , nebent į susinaikinimą ,ką beje debilgeitsiai ir planuoja . Švietimas išsigimęs , valdžia išsigimus kubu , kapitalizmas , kaip tarpinis ,,evoliucijos '' etapas į feodalizmą , pvz. Karbauskis išsigimus , sveikatos apsauga nuo žmonių (chemija ir skalpelis) išsigimus , šeima link išsigimimo (rudosios skylės specialistai nori įsivaikinti berniukus) kas iš jo išaugs ? gal įvyks stebuklas ir jis įveiks psichologines problemas ... Klausyk , manai man vaidenasi?

  0 0
 • tam Tas 2020 gegužės mėn. 16 d. 10:44:13

  ir jūs tikite šiomis nesamonėmis???

  0 0
 • Tas ,,klausimėlis" 2020 gegužės mėn. 16 d. 10:39:51

  gal prie kabalistų , kad bando neigti iškrypelišką sistemą .

  0 0
 • Jonui 2020 gegužės mėn. 16 d. 10:37:42

  Jūs teisus: kuo daugiau teisių vaikams, tuo mažiau jiems pareigų, o tuo pačiu - ir proto, Tuomet ir išauga tokie ,,protingi" komentarų rašinėtojai apie visokius kabalistų ,,sąmokslus".

  0 0
 • Jonas 2020 gegužės mėn. 16 d. 10:31:06

  kuo daugiau teisiu vaikams, to maziau proto ju galvelese, to do daugiau "klausimelio" didvyriu.

  0 0
 • jei toliau tęs nuotolinį mokymą 2020 gegužės mėn. 16 d. 10:22:21

  tai tikrai kažkam parūpo mokyklų pastatai ir žemė po mokyklomis......

  0 0
 • Klausimėlis 2020 gegužės mėn. 16 d. 09:36:49

  Kokiasmčia ,,proto bokštui" visur vaidenasi kabalistai ir dar kažkas? Nes komentarai... žemiau plintuso.

  0 0
 • Manau šio straipsnio 2020 gegužės mėn. 16 d. 09:24:10

  Potekstė labai gili , tėvai nesugeba mokyti savo vaikų , vaikus reikia atiduoti tiems kurie juos moka mokyti , visu pirma juos reikia atimti iš tėvų nemokančių mokyti savo vaikų . Štai ir pasirodė dantys satanistines - kabalistines sistemos . Tėvai neturi mokyti visu tu marazmu , ką kiša vaikams į galvas debilizacijos sistema , tėvai vaikams turi perduoti patirtį .

  0 0
 • panele Žemaityte, 2020 gegužės mėn. 16 d. 08:13:02

  nėra tos mokytojų algos jau tokios menkos. ir užkiekvieną p...rstelėjimą jiems moka.Ir darbų taisymus ir egzaminus. ir net bilietukus nuvažiuoti į egzaminų centrą apmoka. Mano vaikučiai buvo olimpiadų dalyviai, respublikinės net prizininkai. Nė valandžikės neužgaišo ne pamokos metu mokytojai padėti pasiruošimui. Vardan objektyvumo - pasiimk vienos kitos mokyklos algalapius - jei mokytojas ne slunkius, apsigynęs vardą, turi krūvį - gali nesiskųsti. Tik kad lietuvis, neverkdamas, gyvent negali.

  0 0
 • Mokyklos atėmė iš mūsų 2020 gegužės mėn. 16 d. 07:48:33

  Vaikų galimybę perimti patirtį iš tėvų , išmintį vaikų darželiai atėmė perimti vaikams iš senelių , ši sistema satnistine - kabalistine ir nereikia aiškinti , kad tėvai su mokytoju pareigomis nesusitvarko , į kas juos to mokė ? Ar reikalingos visos tos nesąmones ,kurios kišamos į vaikų galvas , jos 90% nereikalingos bei melagingos , tai ne vaikų ugdymo , o vaikų žlugdymo sistema . Galiu pasakyti , kam visa tai reikalinga , kad vaikai nepasiektų progreso , eitų iš naujo , pagal nusikaltėlių kabalistu programa.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • FUTBOLAS: „Kauno Žalgirio“ futbolo komanda rugpjūčio 10 dieną sužinos savo varžovus UEFA Europos lygos pirmajame kvalifikaciniame etape; jais taps Estijos, Norvegijos arba Vengrijos komanda.
 • ŽEMĖS DREBĖJIMAS: Irano Kermanšaho provinciją sekmadienį supurtė 5,1 balo stiprumo žemės drebėjimas.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip manote, ar reikėtų ilginti atostogas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar buvote grybauti, uogauti?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+16 +18 C

+17 +19 C

 

+16 +17 C

 +28 +30 C

+28+30 C

 

+22 +24 C

0-2 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos