respublika.lt
 

Butaforija - straipsnio komentarai:

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 12 d. 10:29:07

  Paskaičius komentarus manau kad nie vienas jos rasės ne rinko keleutojo KGB draugo.

 • man atrodo 2019 spalio mėn. 28 d. 20:10:18

  Matyt visi negave zinuciu naudojo Huawei telefonus,o kitaicai,tai turbut sudare sutarti su Lukasenka,kad nepraleistu zinuciu apie Astrava,naudokit ,kaip Korablis amerikoniskus ir tada gausit visas zinutes

 • Manau 2019 spalio mėn. 28 d. 14:58:20

  valdininkai tai supras kaip butinybe pasididinti sau ¨atlyginimus¨

 • esmė 2019 spalio mėn. 28 d. 14:51:11

  Alytuj per partijas į valdymą nepraleidžia kompetentingų ūkinėj kompetencijoj. Kur tokias situacijas gali suvaldyt. Todėl postuose sustatyti jaunimas jie nesigaudo ūkiniuose reikaluose. praktiškai net ne tų kompetencijų. kuo tarsi paklusnesnis būtų ir mažiau suvokų ant ko rašosi...Alytaus išpūstas burbulas ir parodė, kaip galima už nosies Lietuvą vedžiot..

 • Primenu jums visems, 2019 spalio mėn. 28 d. 13:47:46

  kad zmoniu valstybe - jus praradote pries 30 metu! Dabar cia - kriminalines kilmes verslo valstybe! Jis deleguoja savo kandidatus i valdzias,jis dalina jiems dovanas uz leidimus jus nuodyti,vardan savo pelnu. Ir taip bus visada,kol jus bijosite,tik kasmet vis sunkiau bus praregeti.

 • Algirdas 2019 spalio mėn. 28 d. 11:13:21

  Kuo didesnis valdzios aparatas tuo daugiau atsilikusi ir korumpuota valstybe. O Lietuva is viso nebe valstybe, tai tik siaures rytu regionas komunistineje ES federacijoje. Zmones net nezino, kad Lietuvos politikai jau seniai atidave visa musu valstybiskuma i nerinktu ES komisaru rankas.

 • Vytis 2019 spalio mėn. 28 d. 08:54:40

  Labai geras straipsnis! Liux

 • Jurgis 2019 spalio mėn. 27 d. 21:00:10

  Visas gyvenimas tik butaforija

 • Anglas 2019 spalio mėn. 27 d. 14:00:07

  vienintelė išgyvenimo garantija - patikimas ginklas su didele atsarga šovinių...

 • Alius 2019 spalio mėn. 27 d. 11:49:03

  Kietai pavaryta

 • Grasilda 2019 spalio mėn. 27 d. 10:52:13

  Idiotui, pasivadinusiam "ir vistiek". Nuo 1991 m., nuo "naujosios daugumos" susidarymo, o nuo 1992 m. jau ir visai atvirai Lietuvą valdo sovietiniai nomenklatūriniai klanai (LDDP/LSDP/LSDDP + DP +TT + LVŽS). Dabartinė valdžia - kolchozinių latifundininkų, apsimetusių žaliaisiais, valdžia. Ji šios katastrofos akivaizdoje parodė visišką neįgalumą. Mesti lauk visus iki vieno. Na, o grįžtant prie temos, V. Landsbergio šalininkai ir nenomenklatūriniai komunistai (kokie 10 proc. LKP) iš visur buvo kruopščiai išvalyti. Kol šito nesuprasite - tol ir Lietuvos valstybės nebus.

 • Na 2019 spalio mėn. 27 d. 10:16:14

  Kietas realistinis straipsnis. Mūsų visos buvusios ir esamos liberastinės valdžios tinkamos tik EU pinigams įsisavinti, o realiai yra tik menkaverčių mankurtų savanaudiškos gaujos. Lietuva tikros valdžios dar neturėjo, tik butaforijos beveik visose srityse. Tie kas realiai Lietuvą valdo turi namus užsienyje, jei kas rimto atsitiktų, tai bėgtų neatsigręždami

 • Dampis 2019 spalio mėn. 27 d. 09:48:02

  Važiuoti degalų į Varėną... Sugalvoti taip dar reikia ... O kur cisterna su degalais, kad ekstremaliu atveju gaisrinės galėtų gesinti gaisrą nenutrūkstamai? Šitas gaisras tikrai parodė ko vertos tarnybos ekstremalioje situacijoje. Neduok Dieve kas rimčiau nutiktų, tai amen ... kol pirkimus organizuotų, kol teismai tarp dalyvių pasibaigtų ...

 • ir vistiek 2019 spalio mėn. 26 d. 21:12:08

  kalti tik rinkėjai. Atkakliai renka 30 metų tuos pačius lansberginio ožyno atstovus. Kada pagaliau suprasit, kad reikia balsuoti už patriotines partijas, bet ne už liberastines-globalistinias.

 • jonas 2019 spalio mėn. 26 d. 20:22:15

  Gerai parašyta.Nieko nedaryti,plaukti pasroviui ir laiku "įsisavinti" europos skiriamas lėšas.Nieko nesitikėkit,tikėkit tik savo jėgomis.NeįsivaiZduoju,kas bus,jeigu ES sugrius.Bus baisiau,negu 1990.Tuo laiku banditizmas tik atsirado,o dabar viskas vietoje.

 • "Justina" 2019 spalio mėn. 26 d. 18:06:57

  Jeigu nesiliaus tokio pobūdžio skelbimai(nes komentarais tai teisiškai pavadinti negalima) ir esant visiškam "Respublikos "laikraščio internetiniame puslapyje moderatorių infantilizmui šiuo atžvilgiu Jumis užsiims tam tikri visuomenės nariai,kurie JUS suras ir nubaus savo nuožiūra.Tai paskutinis įspėjimas JUMS .

 • senis 2019 spalio mėn. 26 d. 16:52:16

  labai teisingai lenkai musu elita vadina Bydlo. Nepavyko bydlo sukurti valstybes 1918 metais, bydlo buvo susikurusi lovi, o 1940 bydlo pasiprase po TSRS sparneliu. Dabar, fasistiniam diktatoriui, palikusiam savo kariuomene ir dezertyravusiam, kitas atidengineja jam paminkla. 1990 m.irgi nebuvo laiko kurti valstybe, bydlo nuskubejo vogti. Ministrai skiriami tik surinkti otkatams ir nunesti rezidentams. Vienas net apvoge rezidente, pats pasisavino Mockaus otkata Tulpei.

 • Pra lungu 2019 spalio mėn. 26 d. 14:39:13

  Paprasčiausiai suveikė lietuviškas pavydas: "susiedas subudavuoja atšlaimi grytely , a ašej neturu tami patencijas")

 • ž*pa 2019 spalio mėn. 26 d. 14:33:42

  Kažkada vienas žaliųjų pirmininkas pasakė:"Tai ne valstybė,o n*gro s..binės skylė".Jis buvo teisus šimtu procentų.Tarybiniais laikais tie,kurie buvo idiotais,dabar tapo ministrais ir valdininkais.

 • V. Ladas 2019 spalio mėn. 26 d. 14:12:42

  Čia pamokymas apie piemenį, šaukusį "Vilkas. Vilkas- Astravo AE", kuris gali ir neatbėgti". Visi žiūri į tą pusę, apleidę visas kitas atsargumo priemones. Ir sukaukė priešgaisrinėmis sirenomis "vilkas", iš kur jo nelaukė, iš Alytaus. Prieš tai viename miestelyje degė milžiniška pjuvenų krūva. Klausimas: ar reikia degias medžiagas sandėliuoti milžiniškomis krūvomis?. Gal jau dabar laikas susandėliuoti žaliavą mažiau koncentruotai, saugiais atstumais, su priešgaisriniais pakankamais vandens telkiniais. Prisimenu karinę tarnybą. Brangūs viršgarsiniai naikintuvai-bombonešiai aerodrome stovėjo sparnas į sparną. Buvo patogu juos aptarnauti. Bet praėjo Izraelio- arabų "penkių dienų karas", kuriame vienas žydų naikintuvas vienu skrydžiu sunaikindavo ištisas arabų eskadriles, sustatytas "tarybine" tvarka. Po to, visoje TSRS visą aviaciją išskirstė kas 50 m., apkasė kaponyrais. Daug prakaito teko man kareiviui išlieti, velėnuojant tuos kaponyrus. Buvo pasimokyta iš kaip ir svetimos klaidos.

 • ceslovas 2019 spalio mėn. 26 d. 14:11:30

  Kazkodel reikalaujama tik vidaus reikalu ministres atsistatydinimo, bet pagrindinis veikejas aplinkos ministras K. Mazeika paliekamas seselyje.

 • Jonė 2019 spalio mėn. 26 d. 13:11:48

  iki Baltarusijos mums kaip iki mėnulio. jie turi savo valstybe, savo pramone savo žemės ūkį. Nėra tokios atskirties tarp gyventoju. Ir svarbiausia niekas negrobia iš žmonių vaikų, neperpildyti miestai, nes kaimuose, miesteliuose verda gyvenimas.VISI valdžios veiksmai nukreipti žmonių gerovei.

 • akivaizdu 2019 spalio mėn. 26 d. 12:38:59

  kad zuvis puva nuo galvos...ir ta zuvis jau dvokia gan pavojingai...Alytiskiai tuo isitikino....ir manau, kol rinksim "zvynelius" pagal partiju sarasus, tol niekas nesikeis musu valstybeje.

 • o Jeigu?) 2019 spalio mėn. 26 d. 12:23:07

  IKI šiol veiktų mūsiškė Sniečkaus AE, ar būtų TIEK butaforinio triukšmo?)

 • dar noriu 2019 spalio mėn. 26 d. 12:08:13

  visai geras straipsnis, tik labai trumpas ir ne pagrindiniuose portaluose

 • Visiškai teisingai 2019 spalio mėn. 26 d. 12:05:06

  visi jie elgiasi lyg laimėję loterijoje šiltą vietą garantuojančią sotų ir laimingą gyvenimą. Vien pasiklausius daugumos kalbų, norisi bėgti kuo toliau nuo tų vienadienių savanaudžių armijos. Dar baisiau iš jų lūpų girdėti apie "laisvą ir nepriklausomą valstybę" ir visų gerbiamą "Konstituciją". Ir vis naujoms aferoms pridengti reikalingas "priešas" kaimynuose, kad tūlas pilietis net nedrįstų abejoti, jog liūti dalį pinigų reikia nereikalingam valstybės militarizavimui ir svetimų kariuomenių savo teritotijoje dislokavimui. Taip atsiranda nesąmonongi dariniai "energetinė nepriklausomybė" ir "nesaugi elektros energija". Kiekvienas toks projektas šildo visą armiją jo sumanytojų ir įgyvendintojų ir skurdina visą valstybę. Ir visame šitame fone prabylama su raginimu susitaikyti su naujais visuotiniais mokesčiais mat reikia keliasdešimt milijonų "padidinti pensijas".......Ir visai nieko, kad tuo pačiu metu randama 300 milijonų pirkti sraigtasparniams iš JAV, o karinis biudžetas 1 milijardas!

 • neziniukui 2019 spalio mėn. 26 d. 11:49:18

  Matomai su proteliu nedraugauji.

 • Nežinojote?) 2019 spalio mėn. 26 d. 10:49:20

  Baltarusiai yra super atsparūs radiaciniam fonui, todėl pasistatė pačia nesaugiausią elektrinę regione.) Bėda tame, kad jie nepagalvojo apie kaimyno menką imunitetą.. Kokie n e e m p a t i š k i !)

 • issigimieliu 2019 spalio mėn. 26 d. 10:40:36

  valdzia,

 • XXXL 2019 spalio mėn. 26 d. 10:36:30

  Tvarkyti valstybės reikalus yra labai lengva - kiekvieną kartą, priimant kokį sprendimą ar įstatymą, tereikia savęs paklausti, ar tai yra naudinga valstybei ir jos žmonėms. Kitas dalykas, jeigu valdžioje esantys pirmiausia pradeda nuo klausimo "O kas man iš to?". Visos bėdos tuomet ir prasideda, kadangi valdžia pavirsta į valdžiasnukius. Sprendžiant iš to, kaip "aktyviai" dalyvaujame rinkimuose ir kaip įjungiame savo smegenines rinkiminių kamanijų metu, nepanašu, kad artimiausiu metu mums pavyks užkirsti kelią į valdžią patekti niekšeliams, menkystoms ir neišmanėliams, kurie tiesiog valosi kojas į valstybę ir mus visus.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATSISTATYDINO: Jungtinės Karalystės premjero Boriso Johnsono vyriausybės patarėjas Andrew Sabisky'is atsistatydino, iškilus jo komentarams, kuriuose jis susiejo intelektą su rase ir išreiškė paramą eugenikos principais paremtai politikai.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, vasario 17-ąją, pirminiais duomenimis, policijos pareigūnai Lietuvos keliuose ir gatvėse užregistravo 76 eismo įvykius.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar gerai, kad politikai medžioja su verslininkais ir tai slepia?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +3 C

+1 +2 C

 

+1 +2 C

+4 +6 C

+4 +6 C

 

+2 +4 C

4-5 m/s

5-6 m/s

 

3 m/s

Nuorodos