respublika.lt

Atiduodame SGD laivą, mainais į savo vaikus - straipsnio komentarai:

 • KIAULĘ 2019 gruodžio mėn. 05 d. 11:33:58

  pakišo Panelė Grybauskaitė. Ir tai antroji jos pakišta kiaulė. Pirmoji- kai su Kubiliumi ir Ingrida Šimonyte paėmė 3 milijardų dolerių paskolą 2008 metais už 8 procentus palūkanų, Kai TVF siūlė už 3.Ir tai ne vienintelės kiaulės.Reikia būti visišku idiotu, kad nesuprastum, jog buvusių KGB-istų nebūna.

 • Skirmantas 2019 gruodžio mėn. 05 d. 11:13:48

  del sitos aferos reikia imti uz ziaunu V. Lansbergi,D. Grybauskaite ir R. Masiuli ,o ten jie pasakys kiek kuris is ju daugiausia prisidejo prie sios aferos ir kam eina dividentai is ofsoro .Na ,o sita gelda Independen atiduoti norvegams nebepratesiant nuomos sutarties.Aferistams turi buti atidaryta zalia sviesa i kalejima.Kiek galima mulkinti tauta ?

 • Strikulienei 2019 gruodžio mėn. 05 d. 11:06:24

  Pasidomėkite ,kaip ŽURNALISTĖ,ar tame OFŠORE Bermuduose nėra pasislėpęs koks mažas mažas rusų kilmės ŽYDĖJUS,melžiantis iš lietuvių SOCIALIZACIJOS mokestį.

 • BUDULYNUI 2019 gruodžio mėn. 05 d. 10:57:19

  rinkit konservatorius ,lianzbirbi ,anuka broileri,mortos atpirdolinta :-)

 • ajajai, babyte olava 2019 gruodžio mėn. 05 d. 10:54:45

  kaip graudžiai-"atiduodam vaikus". Teisingai , kam gi šiais laikais dujos, Mažeikių nafta su plūduru ar nuosava atominė elektrinė. Pasiliekam balanos gadynėj , vaikučius aprengiam tautiniais karbauckio kostiumėliais ir šokam su degančiais smalėkais ant naisių piliakalnio krivio piziaus garbei :)

 • Boobo 2019 gruodžio mėn. 05 d. 10:53:27

  Pasvarsčius, tikrai Lietuva mafijinė-teroristinė valstybė. Netik valstybės turto prichvatizacija grįsta lavonais.Garliavos , Bražuolė ir daugelis kitų problemų užkimšti valstybinių organų kumščiu. Be jokių skrupulų dorojami jų kėslams trukdantys. Tyla arba įvykių teisėsaugos kvailoki paaiškinimai tik patvirtina, kad viskas kontroliuojama. Svarbiausia ir šlykščiausia, kad valstybė toleruoja ir vykdo šių žudynių planavimą.Štai Jums saldus žodis NEPRIKLAUSOMYBĖ.

 • Landsgrybinė mafija 2019 gruodžio mėn. 05 d. 10:12:48

  organizuoja vieną už kitą didesnes aferas naikindama Lietuvos valstybę. Pirma buvo Mažeikių nafta, atbloškusi šalies ūkį mažiausiai 10 metų atgal. Po to pasipraktikavo su Lietuvos Telekomu, vėl apiplėšdami gyventojus. Po to buvo LEO LT kūrimas, tinklų nustekenimas ir vėl išpirkimas kai jau iš jų išsiurbti finansai. Suplanuota naujos atominės afera nepavyko, todėl buvo paskubomis sukurpta durnių laivo nuoma per ofšorus, perspjaunanti ir Mažeikių naftą pagal nuostolius. Noriu atkreipti dėmesį, kad visas aferas lydėjo fizinis susidorojimas su tais, kas trukdė jas įgyvendinti. Pirmu atveju banditų rankomis pašalintas gamyklos direktorius kartu su sūnumi ir vairuotoju. Ignalinos atominės direktorius, kuris vadovavo kai buvo pavogtos pagrindinės lėšos irgi staiga nuskendo buriuodamas. Na, o a.a Lubys buvo tuoj pašalintas, kai tik pažadėjo pastatyti dujų laivą-saugyklą už savo pinigus be biudžeto lėšų. Nepamirškite šito žmonės!

 • TAI - PAMINKLAS ŽMONIŲ KVAILUMUI… 2019 gruodžio mėn. 05 d. 09:54:41

  Kitaip tos geldos pabvadinti negaliu... Didžiausią nuostolį Lietuvai padarė ir daro nekreipimas dėmesio į dar viduramžių pastebėjimą, kad koloborantai vieniems būna koloborantais ir kitiems: tarnavę Maskvai, tarnaus ir Briuseliui, Amerikai, žinoma, Lietuvos sąskaita. XX a. antroje pusėje JAV per Tarptautinį valiutos fondą (TVF) ir Pasaulio banką (PB) vykdė kitų valstybių valstybingumo mažinimo politiką, ypač Rytų Europos šalių. Lietuvos irgi.. Visoms buvo primesta nuostata, kad perėjime iš socializmo svarbiausia - privatizavimas.Taip daugelį Vidurio ir Rytų Europos valstybių užvaldė užsienio kapitalas. Šios valstybės buvo užimtos šiuolaikiškai – be šaunamųjų ginklų.Lietuvos valstybiškumas naikinamas, priimant 1992 metais parlamentinę Konstituciją, 1995 m. įstatymais apribojant prokuratūros galimybes ginti valstybės ir piliečių teisėtus interesus, konservatorių (TS) pradėtą, LDDP (dabar LSDP) ir kitų valdančių partijų tęstą prichvatizavimą ir visuomeninio turto išgrobstymą

 • Labai blogai 2019 gruodžio mėn. 05 d. 09:53:25

  Kad tauta prasauna trecia karta matomai Lanzbergis teisus AVINAI.

 • Lietuvis 2019 gruodžio mėn. 05 d. 09:51:47

  Kažkodėl žinios tyli :D

 • Macas 2019 gruodžio mėn. 05 d. 09:43:33

  O sako nėra mafijos tai grybauskaites ir koncervu liberastu darbas dabar skiname vaisius ir gojai vėl nori tuos valstybės parazitus liberastus rinkti atsikvosek zmogeli

 • Jo 2019 gruodžio mėn. 05 d. 09:08:30

  Šalia dujų monstras,o kainos kyla,panorėjus prisijungti dujas prie pastatyto namo už 150 m linijos praklojimą paprašė 5,5 t. EUR.

 • Kelmas 2019 gruodžio mėn. 05 d. 08:54:12

  Ponia,Olava,juk čia Grybauskaitės, TS-LKD ir ,,elito '' ant rankų nešiojamo Roko Masiulio dovana Lietuvai. Na,gal ir buvo ,,klaidelė'' ,bet ne tokia didelė kaip Narkevičiaus pavalgymas,kainavęs 14 eurų, už kurį jis ,,skalpuojamas''.

 • KELETAS NAIVIŲ KLAUSIMŲ LIETUVOS TEISĖSAUGAI. 2019 gruodžio mėn. 05 d. 08:53:45

  1. Ar tiesa, kad nuoma už Klaipėdos suskystintų dujų terminalą INDEPENDENCE yra mokama ne Norvegijai, o privačiai kompanijai į ofšorines sąskaitas? 2. Ar tiesa, kad iki sutarties pasibaigimo 2024 metų termino, Lietuva nuomos mokęsčių pavidalu bus sumokėjusi dvigubą suskystintų dujų terminalo kainą? ATSAKYMAI: 1. Taip, tiesa. Terminalo savininkas yra Norvegijoje registruota įmonė „Leif Höegh & Co“, tačiau 10 metų trukmės terminalo nuomos sutartis yra sudaryta su šios įmonės padaliniu „Höegh LNG Partners LP“, kuris yra registruotas adresu: Wessex House, 5th Floor 45 Reid Street Hamilton HM 12 Bermuda (Kaip atrodo pastatas galite pamatyti čia: goo.gl/maps/U2o2s6Uanz82 ) 2. Taip, tiesa. Laivo kaina: ~330 mln. USD ( www ship-technology com ). Pagal 10 metų trukmės nuomos sutartį, „Klaipėdos nafta“ (72% akcijų priklauso valstybei) įmonei, registruotai Bermudų mokesčių rojuje, moka ~116 tūkst.€ kasdien (viso terminalo kaštai sudaro 189.000 USD kasdien – www naturalgasworld com )

 • Nesikesinkit i komerciniu patriotu grobiamus pinigus, civiliokai 2019 gruodžio mėn. 05 d. 08:31:40

  Juos saugo milzino jega. Na nebent cypej norit kaledas ir n.m. sutikti, jei cypsit. Geros dienos....

 • zona 2019 gruodžio mėn. 05 d. 08:27:27

  kam D dave zmogui galva? kad galvotu. baisu, kai galvojama sedima kuno dalimi. Lietuvai reikia seimininko. o jo nera. ir matyt , nebus. neveltui zmones su galva jau senai paliko gimta krasta. dar baisiau gyventi buforinej zonoj...

 • Ar ne Rokas 2019 gruodžio mėn. 05 d. 08:23:51

  Masiulis su konservais ismuomavo,yoki dideli ir super brangu laiva ir idomu kas gauna is ofsoro dividentus?

 • Prosenelis 2019 gruodžio mėn. 05 d. 08:22:59

  Laivas ne prie ko tik duonos galvos buvusiu idijotu ir KGB majuries kurios vieta kaliejime.

 • cia konservatlyberastines KGBesniku lansbirkines statytines grybauskaites ,sekmoku , masiuliu 2019 gruodžio mėn. 05 d. 07:41:05

  ydirbis ,vygdant valstybinio turto isvogima , ir tautos nuskurdinimo plana uzsakyta is Briuselio ir jankyno.....Faktai kaip sakoma ant akiu , kada kiseninis gen.prokuroras iskels grybauskaitei ir kitiems vagims aferistams , byla ?????ar tam ir buvo pasodintas y prezidento posta Nauseda --kad tokia byla nebutu keliama??

 • jei 2019 gruodžio mėn. 05 d. 07:27:19

  Jei Estija ir kažkada kaip valstybė pasiskolijo , iš kart dirbdami per es paramos projektus pasiekė. kad žmonėms gyvenimus gerina ir valstybės paskolas mažino iki 2 milijardų dabar ir pajėgūs atiduot. Gyvent iš savęs. Lietuva priešingai ir šie valdžioje per paskutinius metus tik praskolinėja tęsdami ir ant anų verčia. Per es paramos projektus dirbt nesugeba ir sugebančių nepraleidžia. O formuoja biudžetus prasiskolinėdami ir ant anų versdami. Ir nuo ko paimt ir kitiems pridėt...Visai nesirūpina kas atiduos apie 17 milijardų valstybės paskolų. Kur kitais metais jau dalim gražint reikės pradėt. Kaip valstybė labai nerimti.

 • siaip normalioj valstybej tokiom aferom 2019 gruodžio mėn. 05 d. 07:21:44

  kaip Mazeikiu nafta, LEO, Independent senai butu uzsieme VSD, FNTT, prokuratura ir visi kam priklauso butu senai ivertinti pagal nuopelnus, nes tai akivaizdus valstybes pamatu griovimas. o pas mus viskas ramu grazu, bet uztat paziurekit kaip situ kontoru galvos gyvena, nors LT valstybele ubagu ir prie Carito sriubos davinio su istiesta ranka pastoviai stovi. tai is cia ir darykit isvadas kur tokia butaforine valtybele ritasi.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • STATISTIKA: Irane koronaviruso aukų skaičius išaugo iki 3 452, tai, anot Sveikatos ministerijos, yra 158 aukomis daugiau nei ankstesnę parą; patvirtintų infekcijų šalyje yra 55 743.
 • NELAIMĖ: netoli Rusijos sostinės Maskvos sprogus dujoms sugriuvo daugiaaukštis gyvenamasis namas; yra žuvusiųjų ir sužeistųjų; Rusijoje dėl koronapandemijos gyventojai raginami likti namuose.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jums neramu dėl savo darbo vietos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  0 +1 C

 0 -2 C

 

+1 C

 +6 +8 C

+10 +11 C

 

+13 +14 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s

Nuorodos