respublika.lt

A.Rusteika: Niekas nebeišgelbės tų, kurie neturi už ką numirti - straipsnio komentarai:

 • Vitozis <> to 2019 balandžio mėn. 24 d. 17:14:09

  Taigi turėjome išsirinkę klauną Valinską ir jo komandą.Ką gero nuveikė?Penki metai kaip šuniui ant uodegos.Uždraudė alkoholį Seimo kavinėje-didžiausias darbas.

 • zeka 2019 balandžio mėn. 24 d. 15:33:29

  Dabar reikia statyti naujas bažnyčias , o ne bandyti sulipdyti išgriuvusias.Bet kol subinės juodukai tiesiogine prasme ne spardo , visi gyvena virtualioje realybėje "viskas gerai". Nebegerai.Norint išlikti reikia tą daryti.Žmogaus gyvenimas yra baigtinis projektas , bet tauta, lyg gyvas organizmas, turi galimybę atgimti eigoje.Labai to linkiu Lietuvai.

 • to 2019 balandžio mėn. 23 d. 21:41:34

  Lietuvai reikia kažkokio savo zelenskio... Gal tada išsisuksim... Kitaip Dainius tikrai bus TEISUS!

 • pastaba 2019 balandžio mėn. 23 d. 21:36:48

  beveik 30 laisvu metu ir... i dugna. kodel? kas kaltas? o gal smegenines susalusios?

 • Kas mūsų laukia? 2019 balandžio mėn. 23 d. 20:58:46

  gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com

 • Tautos vadas 2019 balandžio mėn. 23 d. 20:21:05

  kai paskaitau komentarus, atrodo, kad patekau į beprotnamį. Kur jums vaidenasi tie komunistai, štazi, ir KGB? Jau ant tiek prisprogę pragaro ožio spirų, kad visiškai apimti kliedesių. Beje, ar kartais nepravažiavo ponas Čiapajevas su kulkosvaidžiu vežimėlyje? Jei pastebėjote, skubiai praneškit į tvartelį, kad mūsiškis ožys subadytų.

 • Dainius 2019 balandžio mėn. 23 d. 20:05:18

  Lietuviai jau seniai pasirašė sau nuosprendį,kai po 1990 įvykių pasidavė lengviems pinigams,godumui ir begaliniam "baltam" pavydui geriau už save gyvenantiems,todėl nereikia dabar piktintis,kad tauta "išsivažinėja",nes tiek tėveliai,tiek jų vaikeliai jau nuo mokyklos suolo renkasi paklausią specialybę užsienyje,ir kai gauna reikiamą išsilavinimą tuojaus kelia sparnelius.Godumas,pavydas ir vartojiškumas retina mūsų ,jau ir taip nuo lietuviško MIP zombiais patapusių ,tautiečių gretas.Tokia tauta PRIVALO išnykti nuo žemės paviršiaus,nes ima daug ir dar daugiau nori nieko atgal neduodama.

 • steiks 2019 balandžio mėn. 23 d. 19:54:40

  Komunistine hidra iki tiek gaji kad vien,tik ekonomiskai gali sunaikint ir turtingiausia sali,,vokietijos vade komuniste,,visose valdzios postuose komunistai,,is visu tsrs kampeliu mongolams sudarytos siltnamio salygos atvykt i vokjetija istisais kolhozais nieko nuo pat 1945 nedirbt,,but visko aprupintiem,,net laidojimas veltui,,ir tai tokie burliokai kur su vok isvis neturi nieko bendro,,ju apie 10 milijonu,,bet zyde sako kad rusu mazai,,,taip ,kadangi tie milijonai paslepti po vokuskais pasais,,ir tas pats visuos vakaruos,,,musliai tik rusu mokiniai

 • atsakau 2019 balandžio mėn. 23 d. 18:55:50

  Komunistų. KGB. Štazi. Kaip manai, kur jie visi pasidėjo, įvykus permainoms? Sulindo į savo irštvą ir suko galvas, kaip viską atkurti. Ir atkuria. Ir dar baisiau ir išradingiau, nei buvo.

 • Tai kieno visi šie projektai 2019 balandžio mėn. 23 d. 18:27:52

  ir muslimų antplūdis , ne žydų , o piderastija iš kur , kieno visos tos politkorekcijos , liberastinis mėšlas iš kur , kas numetė mums ant galvų vaikų pirklius , čia ne žydas , jiems tai biznis , asile tu

 • Pagarba 2019 balandžio mėn. 23 d. 18:01:59

  Autoriui,1000 procentu tiesa,ziuriu vokietijoj juodis ,,gal girtas galapsirukes,,tampo policininkei uz sagos svirduliuoja,,,,,aisku ne darbo,,,,o ta vargse rekia ,,allio ,,,alliioo,jam sikt ant to jos allliooo,,,vakaru europa Prarasta,,,ko nepadare zudiko stalino tankai ,padare komunistai su stazi

 • to zydui 2019 balandžio mėn. 23 d. 17:10:11

  europa isprotejo... bet yra benkartu, kurie iskart zino, kad kalti zydai... atsipeikek... issivaduok is soc-realizmo sukiu.

 • litexit 2019 balandžio mėn. 23 d. 17:04:27

  PC - political correct - paskandino varliaedzius! Ir fricus bei nydrelandus... Skubiai palikti puvanti eurosojuza. Gaila zmoniu. Gaila salies!

 • Romka 2019 balandžio mėn. 23 d. 16:50:13

  Drąsiai ,piktai ir labai tiksliai.Saunuolis.

 • o-o-o 2019 balandžio mėn. 23 d. 16:46:06

  Jeigu tautoje nėra laisvės ir suverenumo minties, tai neiškils joks vadas, kuris vestų, nebus jokios gerbiamos valstybės. Dega, o jie verkšlena. Vėlu. Ta katedra sudegė jau per jų revoliuciją, dabar tik atgarsis rodantis, kad europa miršta. Prancūzai buvo iniciatoriai išmesti iš evrosojūzo dokumentų teiginius apie krikščioniškas eurokultūros šaknis. Tai ko dar nori?Musliai kas savatę pleškina bažnyčias,prancūzai tyli. Pagal mane, tegu jie daro, ką jie nori, jeigu užsileido ant galvos negrus, muslimus, azijatus, tai jų problemos. Ir jokio čia solidarumo su durniais ir pasidalijimo bastūnais negali būti. Mums turėtų būti svarbu, ar liko mūsų, lietuvių, galvose suverenumo mintis. Deja, panašu, kad ji visais būdais trinama nelogiškais kliedesiais, kad Lietuva evrosojūze yra nepriklausoma ir laisva. Ir daugelis šventai tuo tiki. Jeigu nutukęs, apdujęs šeimininkas debilas nutarė nusižudyti, tai kodėl su juo turi žudytis ir tarnai. Litexit iš to liberastinio mėšlo vienareikšmiškai.

 • Kaunas 2019 balandžio mėn. 23 d. 16:13:28

  Juk Prancūzijoj Makronas lyginimas su Napaleonu! Makron-Napaleon.Ką padarė Napoleonas?Atstatė sugriauta po Prancūzijoj.revoliucijos sugriauta Paryžiaus katedra!O nelaimės žmonės vienija!Tai taip pat ir dabar Makronas suvienis verkiančius prancūzus

 • Kaunas 2019 balandžio mėn. 23 d. 16:08:57

  Atsiprašau,Makronas ne Makedonas

 • Kaunas 2019 balandžio mėn. 23 d. 16:07:46

  Tai kad pats Makedonas ir padegė ta Katedra!Negi nesuprantat?Kad pakelti savo reitingus,kurie ziauriai buvo nukrite po geltonuoju liemeniu siautėjimo.Geltonas liemenes užtaise jankiai(klintoniniai) ,todėl kad Makronas su Trampu išvien eina.O už Trampo stovi kiti-ne Klintoniniai,kiti...

 • na 2019 balandžio mėn. 23 d. 13:12:58

  labai teisingas ir korektiškai parašytasstraipsnis. Tik gaila, dauguma komentatorių net nesuprato apie ką jie tik ką perskaitė.

 • senis 2019 balandžio mėn. 23 d. 12:19:49

  buvo laikas lipti is medzio, dabar, laikas vel lipti i medi.

 • Žydus reikia patraukti 2019 balandžio mėn. 23 d. 11:56:34

  nuo pinigų spauzdinimo ir valdžios , kitaip pasaulis neišsilaisvins iš šetono valdžios

 • > Almantas 2019 balandžio mėn. 23 d. 11:10:22

  Neziurint to, ka pripezejo Simonyte, pensininkai vistiek rekia, kad uz ja balsuos.Nauseda yra liberastu kandidatas, Skvernelis tikinciu, kad ji isrinkus "zemumoms" bus geriau.Izvalgus vistiktai buvo a.a.V.Petkevicius, parases "Durniu laiva".Arba dar anksciau a.a.Sikorskis, pavadines mus avinu tauta.Siuo metu geriausias pasirinkimas mums (kito, deja, bet nera, tikekimes, kad bus veliau) yra A.Juozaitis.Bet...tai ne durniams ir ne avinams suprasti.

 • Rita Belazariene 2019 balandžio mėn. 23 d. 10:26:53

  Neadvekačių nemokšų karjerystų valdžioje, pradedant Vakarų ir Rytų (išskyrus centrinę ir Višegrado šalių) Europos bukais vadukais, baigiant visa ES postelių valdžiuke -pasekmė. Užtenka jau vuen Lietuvis pavyzdžio, kur nemokša, bet arši karjerystė užropojo iki persireikšminusios prezidentės-Vakarų padlizės ir vasalės postelio. Iki tiek susireikšmino, kad net į premjero tarptautinius pasitarimus ir posėdžius pati važinėjo, tokius pat nemokšas savo patarėjus į strateginius šalies postus sustatė, pardavė ofšorų rezidentams bendranacionalinės reikšmės paslaugų rinkas, kur šalies žmoneliai bus apiplėšiami dešimtmečiais. Įsijautė į godžių geopolitinių grobuonių pakliusnios vasalės vaidmenį, pradedant Ukraina (kur sukeltas chaosas buvo įvertintas tos šalies rinkėjų ką tik įvykusių rinkimų pasirinkime) , baigiant karo isterijos kurstymu. Neveltui popiežiaus šv.Velykų perspėjimas dėl vadukų piknaudžiavimo galia ir egoizmu, buvo tikslus ir teisus. Išlepę makroniukai ir merkeles - Europos žūtis.

 • Almantas 2019 balandžio mėn. 23 d. 10:21:35

  Nieko kito mes ir neverti,jeigu Vilnius issirenka mera vien uz tai,kad tas apsilanke pedklube ir perejas dazo vaivorikste tai ko mes tada verti!!!Kiek prisikure visokiu "teisiu"gyneju-moteru teises,gyvunu teises,geju teises dabar dar JAV bando prastumti medziu teises...Kazkodel visi mini tik liberastus,bet "anukas"labiausiai pasisako uz geju santuokas,uz babaju teises,Kazkaip visi uzmirsta,kad vaiku grobima organizavo Sakaliene ir MAJAUSKAS.dar neaisku kuris labiau "nusipelnes"tuo klausimu.Arteja prezidento rinkimai turime suprasti,kad Nauseda ir Mkronas tai vienas ir tas pats,aisku koncervatoriu stumiamas berniukas-mergaite yra dar baisiau.Juk ji paklausta apie nacionaline valstybe pasake-"Briusely to nera ir as nezinau kas tai yra ir net klausimu tokiu daugiau neuzdavinekite"Tai ivyko KTU per kandidatu pristatyma.Dabar turbut sakys "as to nesakiau"Turbut tuo lezbes ir panasios tai yra ipratusios "laizyti"Briuseliui i gera vieta.

 • ZUK 2019 balandžio mėn. 23 d. 09:52:28

  Būtina uždrausti islamo tikėjimą visame pasaulyje,kaip radikalią religiją,uždrausti Koraną,kaip knygą,kurstančią rasinę ir religinę neapykantą.Tik tada pasaulyje neliks teroro,daugelio karų ir skurdo.Nėra jokių abejonių,kad Paryžiaus Katedra buvo padegta musulmonų,bet bailys Makronas bijo apie tai net pagalvoti.

 • Už „pilietį Lietuvos“ 2019 balandžio mėn. 23 d. 09:49:38

  Taikliau ir teisingiau straipsnio apibūdinti neįmanoma. O kad didžioji dauguma būtų tokių kaip autorius ir „pilietis“! Gal taip ir yra tik skirtingai psiaudopatriotų nepratę garsiai rėkti ir per galvas laipioti. Rinkimai greit parodys...

 • pilietis Lietuvos 2019 balandžio mėn. 23 d. 09:01:16

  Esu sužavėtas šito žmogaus įžvalgų ir sugebėjimo išreikšti tai žodžiais. O, kad jis būtų mūsų prezidentas! Net vengrai mums pavydėtų. Bet jis nėra mūsų prezidentas. Kodėl? Įtariu, kad mes to neverti, nes yra tokia tiesa - kožnas turi tai, ko yra vertas.

 • tikrai 2019 balandžio mėn. 23 d. 08:55:21

  vietinis "elitas" iki soties atsiragavęs babajų "kūno", jau nebegali sustoti. Jie jau reikalauja dar ir dar.. Čia kaip narkotikai, netgi dar baisesni.

 • Autoriau 2019 balandžio mėn. 23 d. 08:52:13

  tavo straipsnyje 1 milijono procentų teisybė. Išvada viena: kol nepradėsime dėti į vietą vietinių , per gerklę babajų išoralintų, tvarių, tol ir toliau tęsis tas nebaudžiamas pasaulinio rudojo maro siautėjimas mūsų namuose.

 • sutrauka 2019 balandžio mėn. 23 d. 08:43:29

  Senoji Europa miršta,baltajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjją rasę pakeis barbarai .

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar Valstybės dieną kartu su visais giedate himną?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau lankėtės Lietuvos pajūryje?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+17 +19 C

+13 +14 C

 

+11 +12 C

 +18 +21 C

+17 +19 C

 

+16 +18 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1224 PLN - 4.4687
RUB - 80.2153 CHF - 1.0623
GBP - 0.9012 NOK - 10.6775

Nuorodos