respublika.lt

Ar smagu kiaulidėje? - straipsnio komentarai:

 • senis 2019 spalio mėn. 22 d. 18:27:08

  kiekvienas Vilniaus rajonas turi savo seimo nari. Kiekvienas seimo narys gauna kosmine alga. Susirinkite rinkejai, ir ipareigokite savo seimo nari aprinkti siuksles aplink konteinerius. Maziau tures laiko vogti, laikui begant supras, kaip sveika padirbeti ir gauti atlyginima uz darba, o ne alga.

 • Dzin 2019 spalio mėn. 21 d. 16:04:01

  Seimas yra kiaulide visi zviegia kaip daugiau pavogt

 • Už kiekvieną darbą [ šiuo atveju rūšiavimą ] turi būti mokama. 2019 spalio mėn. 21 d. 14:08:23

  Štai ir viskas. Turime ir gerąją praktiką - plastiko tarų surinkimą : iš tarptautinių institucijų girdime vien pagyrimus. Taigi - pirmyn.

 • wbnw 2019 spalio mėn. 20 d. 21:53:56

  Aha,dabar jau šiukšlėmis gąsdina,atšilimo tema išsisėmė ar ką? Dabar Lietuvoje bus išgąsdinti jau visi: tėvai puolančių rusų ir sprogsiančios baltarusių AE, o vaikai – klimato kaitos. Tik pensininkų Lietuvoje nereikia gąsdinti, nes jie kiekvieną dieną su išgąsčių stebi brangstančio maisto ir vaistų kainas.

 • Sitiek mokant 2019 spalio mėn. 20 d. 13:37:07

  uz siuksliu isvezima - sio verslo korifejai turetu uzeiti pas mane ir pasiimti jas patys! As kazkodel turiu eiti i darba ir dar dirbti,kad gauciau atlyginima,o ne kazkas atnesa man darba kur pageidauju ir dar surusiuoja ji.

 • >2019 SPALIO 20, SEKMADIENIS respublika.ltPrenumerata vz2 Naujausios Lietuva Pasaulis Sportas Kultūra Pramogos Mokslas Nuomonės ir komentarai Archyvas InterviuKultūros naujienosPortretaivz24"Vakaro žinių" redakcijos skiltisAr smagu kiaulidėje? - straipsni 2019 spalio mėn. 20 d. 11:01:46

  o kelintas tavo reikalas,taksiste:)))) ,kur žmogus gyvena . Palaikau jį šimtu procentu ,kad šiukšlių auksiniams bizieriams ,kur užtenka ir keturių klasių, reikia šnipus sukišt į tuos šiukšlių kalnus,kurie atsirado po jų "naujovių ". Tai dabar dar nieko - dar paraleliai veikia ,sakyčiau , tobula buvusi šiukšlių surinkimo sistema .Kas bus,kai "sąmoningiems piliečiams pageidaujant" tuos šiukšlių vamzdžius po sausio 1 d. visai užvirins ir šiukšlių kiekis "naujovei" padvigubės. O juk ir buvusiai vamzdinei sistemai aiškiai trūko kvalifikuotos priežiūros . Normaliai prižiūrint ta sistema dirbtų kaip išblizginta , be jokių ten kvapų. Bet kai visas "darbas" buvo tik išstumt prisipilžiusį konteinerį apačioje , tai ir suteikė aferistams galimybę net nesitarus su gyventojais jų kiemuose įsteigt atvirus šiukšlynus - atseit taip bus kur kas geriau . Kam geriau ? Išvada: tuos "naujus konteinerius " būtina likviduot ,o šiukšlių vamzdžių užvirint jokiu būdu neleist . TVARKOS .

 • tam "asmuo 2019 spalio mėn. 19 d. 13:34:" 2019 spalio mėn. 19 d. 19:51:26

  esi inkilėlio gyventojas ar ne?!

 • asmuo 2019 spalio mėn. 19 d. 13:34:42

  Na taip, gyventojas visuomet liks kaltas... Kurių galų šitiek šiukšlina? O kur žiūri šiukšlių biznieriai? Jei tokie dalykai dedasi, vadinasi reikia peržiūrėti savo paslaugų teikimo kokybę. Konteineriai nepatogūs. Jų aiškiai per mažai. Ir aiškiai per retai atvažiuoja šiukšlių surinkėjai.

 • >le 2019 spalio mėn. 19 d. 12:36:10

  Manau nusišnekėjai "le". Nueinanti karta ne visa tokia kaip tamstos tėvai. daugiau jaunoji karta tingi apsiliuobti. Busi sena ir tada suprasi, kad daug priežasčių senam žmogui pasidaryti nevalyvam, nes akys nusilpsta ir be akinių nemato nutekėjusios uogienės ar puodelių nevisai išplautų. Aš nueinanti karta ir virtuvėje be akinių ne viską pastebiu, tai viena, o antra stuburas suvaržė taip, jog pasilenkti negali, o pritūpus ar atsiklaupus negali atsistoti... Tad nežinai kiek tau likimas atseikės ir ką "padovanos" iškęsti senatvėje. Kaip nekeista, man 86 - galva dar dirba, o stuburas ilgame gyvenimo kelyje stipriai nukentėjo ne nuo traumų, bet net pati nežinau nuo ko, nes daug ko buvo...

 • Net jei 1o 2019 spalio mėn. 19 d. 12:30:04

  Siuksliu konteineriu bus,zmones viska mes kiauliskai,jiems nesvarbu nei grozis nei tvarka.Vokietijoje konteineriai rakinami ,o primetus netinkamu atlieku ,jie neisvezami,kol nesusitvarko. Savivaldybes ir gyventojai privales kazka daryti kitaip. Nors netvarkos yra ne tik prie namu,paziurekim,kur daug sveciu,turistu,saligatviy plyteles istrupeje,duobeta,ir senamiestyje,ir prie viesbuciu komplekso ,pro Prekybos centro ,einant pro Planetariuma link Radisson Lietuvaviesbucio,Swedbanko,atrodo,Vilniaus valdzia svecius vilioja netvarka

 • Stromskis S. 2019 spalio mėn. 19 d. 12:25:32

  kas leido fotografuoti mano garaže?

 • sss 2019 spalio mėn. 19 d. 11:41:43

  na visai kaip seime, :-),,,ten dar didesnis bardakas-kiaulide... :-)

 • Ie 2019 spalio mėn. 19 d. 11:38:55

  Kiekvieną rytą atsikėlusi, maždaug 10 minučių šveičiu virtuvę, nes gyvenu su tėvais ir negaliu nesitvarkyti. Jie daug ko nepastebi: aptekėjusių puodelių, apdrabstytų uogiene spintelių durelių, dėmėtos viryklės. Nueinančios kartos ženklai ir yra prastesnė higiena ir nenoras tvarkytis. Antra vertus, negalima ir per prievartą versti, nes tai daryti reikia sąmoningai. Ir bendrai jau senai žinau, kad viskas - tik švaros klausimas. Ir moteris tik tuo ir patraukli, kad yra švaruolė. O ne šiaip moteris. Lietuvoje tas baltiškas supratimas yra labai gyvas, jis tuose baltuose nuometuose ir pataluose. Šiugždančiuose baltuose marškiniuose ir nėriniuotose apykaklėse. Ir net tame, kad viską valgome su grietine. Ir dar tame, kad Vilniaus senamiestis žavi daugumą atvykusių rusų aktorių (rašoma "Ekspressnedelia"). Nes dvelkia švara. Švaros lygmuo yra pati gryniausia mūsų valiuta ir mūsų šalies svarbiausia biudžeto įplauka.

 • a 2019 spalio mėn. 19 d. 11:35:10

  inkilėliuose gyvenantys tokie ir yra: bute jei gali,tai pasidaro brangius remontus,o už butų durų smarvė,kačių myžalai,šiukšlinos laiptinės ir kalnai šiukšlių prie konteinerių,tai bedvasės materializmo aukos,labai geros apie save nuomonės daugiabučių kaliniai

 • Euras+ to JE 2019 spalio mėn. 19 d. 09:44:36

  Itališkai. Viskas tam straipsnyje šlykštu, net nuotraukos velniažin iš kur ištrauktos! Šūdmalys plunksnagraužys...

 • JE 2019 spalio mėn. 19 d. 09:29:10

  O paskutinėje nuotraukoje ten ispaniškai ar itališkai parašyta? Gera iliustracija apie netvarką Lietuvoje.

 • Pensininkė 2019 spalio mėn. 19 d. 09:24:37

  Tik viename vaizdelyje matyti, kad konteineriai pilni, todėl belieka numesti šalia. BET KITi NET NEATIDARYTI, NES TŪLAS PILIETIS PATINGĖJO PAKELTI DANGTI IR PIRMASIS NUMETĖ ŠALIA, O KITOS BEZDŽIONĖS PASEKĖ JO PAVYZDŽIU. O GELTONASIS SU TUŠČIA ANGA LAUKIA NESULAUKIA, BET VĖL IŠMINČIAI PATINGĖJO ĮMESTI Į ANGĄ. BELIEKA KALTINTI VALDŽIĄ, KAD NEATVAŽIUOJA IR NESUMETA Į KONTEINERIUS KIAULIŠKŲ ŠIUKŠLIŲ. Fui, kokie mes lietuviai nevalyvi, nes esame nuo tvartų netoli nubėgę, nors bėgome "sparčiai".

 • nepraustburniams 2019 spalio mėn. 19 d. 09:10:22

  tie ,kurie beatodairiškai keikia žmones - tiesiog nupušėliai neverti jokio dėmesio . Nes ir niekad nieko nepasiūlo - iš ko ? Juk galvose ,kaip sakoma , raudonas šniūras nuo vienos ausies iki kitos vietoj smegenėlių . O šiaip,šiukšlių išvežimo bizniuku užsiimantiesiems tiesiog būtina pavest ir jų aptarnaujamų konteinerių priežiūrą , kokybišką ,SAVALAIKĮ,jų išvežimą. O kaip atsakomybės už švarą konkrečią sąlygą - užfiksavus netvarkingą aplinką - tiesiog už tą dieną nutraukt apmokėjimą (tam ir apmokėjimo sąlygos privalo keistis atitinkamai) .Kur jūs, apkiautėliai žmonių kaltintojai matėte, kad žmonės patys privalėtų dar ir apsitarnaut už savo apmokėtą paslaugą . Gal Niujorke? Londone ? Paryžiuj ? Neee.Jei jau kas užsiima šiukšlių išvežimu , tas privalo ne tik pelną už mašinytės privažiavimą nusigriebt , bet ir ,būtinumui esant, samdyt darbuotojus aplinkai tinkamai sutvarkyt , jei reikia - papildomus konteinerius įrengt IR JUOS TINKAMAI PRIŽIŪRĖT (švara visuomet reikalauja nemažai darbo)

 • Oi, ne veltui. 2019 spalio mėn. 19 d. 08:52:20

  Ne veltui Sicilijos mafija savo veiklą pradėjo nuo šiukšlių verslo. Šiuo verslu galima parklupdyti bet kokią valdžią, jeigu ji nors kiek žioplesnė ar sukalbamesnė.

 • Ka besakytumet 2019 spalio mėn. 19 d. 08:43:09

  Kalciausi rinkejai. Isrenka bile ka. Ir dar nekontroliuoja isrinktuju.

 • Vingių Jonas 2019 spalio mėn. 19 d. 08:34:56

  Netrukus valdžia žada užvirinti šiukšlių vamzdžius daugiabučiuose. Tada žinosit.: mokėsit pinigus už Vingrienės žiedinę technologiją.

 • aptvaro 2019 spalio mėn. 19 d. 08:19:07

  chalop v zokonne kiaulydeje-slykstu,neramu,pavojinga ir beviltiska.Kiaules per amzius voge,melavo ,plese ir zviege,Kiaules niekados tinkamai nesivalde ir neturejo valdymo patirties.nesimoke is iskilesniu kaimynu.Prievarta,smurtas kiaulydes principas.Jam ateina ku-ku...nes kritine nase jau sudaro tinginiu ir sikininku lauke salininkai....

 • Safyras 2019 spalio mėn. 19 d. 08:12:15

  Kaune padarė atskirus gilius 6 konteinerius, tai šiukšlių šalia konteinerių sumažėjo... O ir šiukšlių vežėjas vienas, bet išveža šiukšles kasdien.. Todėl kalta miesto ar rajono valdžia, kai rengia konkursus, bet nepasidomi ar sugebės vykdyti įsipareigojimus. O kaimuose konteineriai dažnai stovi pilni, jei jais naudojasi daug žmonių ...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip manote, ar memorandumas apsaugos žmones nuo algų mažinimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+11 +12 C

 

+10 +12 C

 +19 +21 C

+19 +21 C

 

+17 +19 C

2-4 m/s

2 m/s

 

4-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0975 PLN - 4.4506
RUB - 77.7494 CHF - 1.0600
GBP - 0.8888 NOK - 10.8943

Nuorodos