respublika.lt

Skaitytojos laiškas: Bėgantys pabėgėliai - mūsų problemų epopėjoje - straipsnio komentarai:

 • pagarba 2019 gruodžio mėn. 17 d. 14:13:47

  štai pagaliau normalus straipsnis. Pagaliau realiai rašoma.

  0 0
 • Nausiedai 2019 gruodžio mėn. 16 d. 14:55:30

  Ar galima sukurti Lanzbergio Gribauskaities sukurtame baiseme bardake gerovės valstybe?Jus trečias jų draugas pirma panaikynkite ta baisu bardaka bet ar būsite priesas savu numilietiniu kuriems tarnaujate ar prisimenate ką prizadiejote tautai kad įvesite tvarka savo pavaldžiose įstaigose?????????

  0 0
 • Juk be to biurokratai negali 2019 gruodžio mėn. 15 d. 10:13:52

  Ka jie veiktu,iš kur pinigus gautų jei nebutų susikurtų problemų...Daugiau nieko juk nemoka.Kai patys į savo namus priims ir pasirūpins kažkuo-galės kalbėti...

  0 0
 • iš Vokietijos 2019 gruodžio mėn. 15 d. 09:47:40

  Puikus straipsnis.Teisingas: Lietuvoje pamirštos eilinių žmonių problemos... O Vokietijos spauda šiandien skelbia apie itin didelius sifilio ir triperio skaičius Vokietijoje:))) Atvykėliai atsidėkojo...

  0 0
 • Pries 20 metu sakiau 2019 gruodžio mėn. 15 d. 01:42:17

  Kad Lietuva Sajungoje su armenais, gruzinais, latviais, rusais, turkmenais ir kitais atrodys kaip Rojus palyginus Lietuva Sajungoje su afro-prancuzais, afro-vokieciais, turkais, "pabegeliais", gejais ir panasiai.Bet, kas dedasi Lietuvoje dabar - tik PRADZIA

  0 0
 • Musu prazutis 2019 gruodžio mėn. 13 d. 15:37:25

  ne isbegantys pabegeliai,o i musu darbus,mus ismetant,masiskai ivezami atvykeliai,susaistyti tokiomis "darbuotoju nuomos" sutartimis,kad negali is cia pabegti net noredami!

  0 0
 • Padėtis darbo rinkoje, nušviesta su humoru 2019 gruodžio mėn. 13 d. 12:59:41

  Žinau žmogų, kuris ne už pinigus, bet pats mokydamasis- savo galva gavo keturis diplomus: universiteto bakalauro ir magistro ir du kolegijų, iš kurių viena- užsienio. Nepriklausydamas jokiai partijai, išsitarnavo iki departamento direktoriaus pareigų. Ir ką jūs galvojate? Dėl įmonių sujungimo darbo neteko abipusiu sutarimu, gavo pasakišką išeitinę pašalpą ir jau beveik metai kaip nedirba. Žinant valdžios toleruojamus darbdavių bespredelus, šitokio dydžio pašalpa rodo tai, kad žmogus buvo geras darbuotojas. Jis pusę metų, zonduodamas esamą Lietuvoje darbo rinkos situaciją, ieško darbo, kad būtų tokio, arba puslaipčiu žemesnio, pagal pareigas lygmens, bet su atlyginimu panašiu kaip buvo. Žmogui dar nė 45-erių nėra, tačiau jis vieniem- per senas, kiti ieško durnių. Ko gero teks eiti dirbti parduotuvėje ar valytoju. Pasirodo 1-as partškolos diplomas Lietuvoje- vertinamas labiau negu keturi normalūs, arba, neturint jokio diplomo, geriau priklausyti valdančiajai partijai.

  0 0
 • Ps. 2019 gruodžio mėn. 13 d. 09:21:29

  Problema tai, jog bėga iš LT ? Juk sėkmė manau !

  0 0
 • As 2019 gruodžio mėn. 12 d. 23:58:47

  Pabėgėliai- tai žydų projektas.

  0 0
 • Skaitytojo laiškas: Bėgantys pabėgėliai - mūsų problema? 2019 gruodžio mėn. 12 d. 19:01:46

  Šita problema turėtų būti ne "skaitytojos" ,o valdžios : juk MES renkame į valdžios postus tuos žmones,kurie kelia pasitikėjimą,kad rūpinsis kraštu ir jos gyventojais?Taip? Tada kodėl mūsų rinkta valdžia apeina tylomis tą klausimą,kurį iškėlė "skaitytoja"?

  0 0
 • klausimas 2019 gruodžio mėn. 12 d. 18:46:35

  Ar bebus Lietuva ,kaip valstybe priemus koki milijona ,kita pabegeliu,tur but bus kokia ukraina ,ar somalis

  0 0
 • soldatas 2019 gruodžio mėn. 12 d. 16:59:14

  Siulau skubiai grizti i ru glebi... viskas issipres: atstatys ae, zvejyba, svietima... es su savo nato - ne pirsto nepajudins baltu gynybai.

  0 0
 • Macas 2019 gruodžio mėn. 12 d. 16:28:47

  O jau pradėjo zmonelam daiti kad vyksta tautos naikinimas bet dar daug yra idiotu ir tas ilgam kurie tiki liberastais ir renka juos tai idijotizmas

  0 0
 • Nausedai 2019 gruodžio mėn. 12 d. 11:35:36

  Nusileiskite treis laipteliai žemiau ir pamatysi gierio valstybe sukurta per tos trisdešimt metu tauta ją vadina baisiu bardaku matosi visapusiškai.Prosenelis.

  0 0
 • SUTINKU: puiki mintis, jiog "Padėti visuomet yra humaniška ir teisinga" 2019 gruodžio mėn. 12 d. 10:57:05

  bet kadangi mūsų teritorijoje tai nevyksta, reiškia LT VALDŽIA: 1) NEI HUMANIŠKA 2) NEI TEISINGA Tuomet, kodėl čia klesti atviras teisinis, ekonominis ir moralinis BANDITIZMAS? Kas uzurpavęs valdo šią teritoriją? Kieno metodikos veja Tautą iš šalies? KAS turi įvykti, kad Tauta atsitiestų nuo JUNGO ir CHUNTOS?

  0 0
 • An 2019 gruodžio mėn. 12 d. 10:49:39

  Atrodo, kas sedi aukstai, labai aukstai ir labai toli, specialiai naikina Europa. Juk tuoj nebeliks melynakiu, sviesiaplaukiu...krikscioniu. Juk Prancuzijoj buvo svarstomas klausimas del prakarteliu uzdraudimo, nes jos gali erzinti kitatikius. Tas pats su agitacija vaivorykstiniam kuriniam. Barbes jau gaminamos belytes, kokia nori tokia pasidarai.Dar kai kurios salys kazka bando sustabdyti kuriam laikui. Vengrija atsisake dalyvauti eurovizijoj, nes tai geju fligelis, kaip pareiske jie, dar kazkaip bando savo nuomone pareikst lenkai, gal dar kas, tik ne lietuviai. Jau labai senai Sopenhaueris parase knyga "Vakaru civilizacijos zutis" ir daug mokslininku pastebi, kad europa degraduoja... Susidaro ispudis, kad kazkam tai naudinga. Pasaulio elitui? Ar kokiems iliuminatoriams, masonams ar galai zino kam.

  0 0
 • Rokas 2019 gruodžio mėn. 12 d. 10:38:50

  Panašu,kad pagrindinis LIETUVIŠKOS poitikos tikslas – LIETUVA BE LIETUVIŲ.1000.000 tautiečių jau išvijome svetur. Dabar jų vietas užpildys svetimšaliai. Lietuvos valdžia skelbia - geometrine progresija didėja svetimšalių srautai. Kolonizaciją skatina USA ir ES milijardierių valdomų nevyriausybinių atviros pilietinės visuomenės kontorų, fondų, institutų samdiniai, svetimšalių investicijų tvarkytojai ir jų biznio politikai. Mūsų erdvėje nori pasipelnyti “strateginiai” investitojai su iš užsienio į Lietuvą atvežtais darbuotojais. Lietuvos laukus apstačius investitorių fabrikais nepakaks ir milijonų svetimšalių darbui juose. Tarybiniais laikais lietuvių kalba klestėjo – vaikai ir suaugę koncertuose dainuodavo tik LIETUVIŠKAI, tik kartais įterpdami kokią rusišką dainą, o dabar net ir darželinukai veblena angliškai... Tai, ko komunistai neįstengė padaryti per 50 m., patys su ES pagalba padarysime.

  0 0
 • ceslava 2019 gruodžio mėn. 12 d. 09:59:28

  Pavardziu neminesiu;tik priminsiu mazeikiu nafta,zemes kilnojima,imoniu privatizavima,skolinimasi uz 10procentu,partijos dovanojima anukui,indenpenden machinacija ir chaoso kelima ir dar daugybe blogybiu-tai braziaus ir landsburginiu 25 metu darbo vaisius.Balsuok uz lansburginius suniukus.

  0 0
 • N 2019 gruodžio mėn. 12 d. 07:58:31

  taip isejo-nesenai tapau bedarbiu (57m.), darbo birzoj mane TARKAVO atsakanciai,o atejo vietine grazuole su savo juoduku(jaunu),tai jam ir kavos isvire.....

  0 0
 • laikas viena karta suprasti, kad su viesuoju sektorium reikia radikaliu reformu ir cia negali buti jokiu demokratiju ir pageidavimu koncertuiko 2019 gruodžio mėn. 12 d. 06:44:21

  nes kitaip taip ir bus kad merdinciuose baznytkaimiuose turesim vos ne didmiesciui priklausancias ligonines mokyklas su apjungtom klasem ir savivaldybes su pulkais valdisku tranu kurie prie tu savivaldu priveise savo svogeriniu kontoru ir plauna paskutinius centus gaunamus is ES ir biudzeto. pats seimoj turiu du mokslo daktarus kurie taip buvo geri studentai su ziniom bet kaip jie patys pasakojo jiems tiesiog pasiule tapti mokslo daktarais ju mokslo vadovai ir jie asigyne dar viena diploma pasidejo i stalciu ir dirba darba kuriam visai nereikia tokiu moklso cenzu. kaip pavyzdi galiu pateikti ir kita pavyzdi, uzsienio banku valdybose sedi zmones tik su bakalauru ir stumdo milijardinius projektus is kurio yra nauda ir seimininkui ir valstybems. todel nera ko kaltinti jei valstybe issigimus, ar jei snukis kreivas veidrodzius dauzyti. kai partijos dovanojamos anukams ar seimynine ranga pas sarasinius seimunus ir cia viso ko pradzia valstybes erozijai. visi mato ir ta pati daro tik pas save

  0 0
 • rusai puola 2019 gruodžio mėn. 12 d. 06:38:16

  begu i vokietija

  0 0
 • Daiva 2019 gruodžio mėn. 12 d. 00:41:18

  Vadinkime daiktus tikraisiais vardais. Ne pabėgėliai, o migrantai. Tie, kurie bėga nuo karo, sustoja artimiausioje saugioje šalyje.

  0 0
 • pupa 2019 gruodžio mėn. 11 d. 22:42:09

  kai lietuvis lietuviui - lietuvis, tai pabegeliams dar blogiau. ir jie, pabegeliai, teisus: nera ko laukti is ubagu.

  0 0
 • Gluodenas 2019 gruodžio mėn. 11 d. 19:53:37

  Dėl gydytojų. Chirurgas, išgelbėjęs man sveikatą, pats jau miręs, nors visai jaunas buvo. Nesunku suprasti, kodėl - tarkim, man operaciją atliko naktį. Ir nebuvau tą naktį pirmas nei paskutinis. Maži atlyginimai ir įtemptas darbas visus išvaikė, liko tik aršiausi pasišventėliai, tad dirba be poilsio iki patys nukris.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GRAIKIJOJE: Graikijoje nustatytų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius per parą padidėjo 196 ir pasiekė 5 942, mirė vienas infekuotasis.
 • ATAKAVO: antradienį Turkijos bepilotė skraidyklė per klaidą atakavo Irako pasieniečių koloną Irako šiaurėje, į šiaurės rytus nuo Erbilio.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip vertinate S.Tichanovskajos atvykimą į Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur dažniausiai perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13+15 C

+10 +13 C

 

+10 +12 C

 +22 +24 C

+20+23 C

 

+20 +22 C

3-4 m/s

3 m/s

 

1-2 m/s

       

Nuorodos