respublika.lt

Skaitytojo laiškas: Ne lyderiai, o tik statytiniai - straipsnio komentarai:

 • as 2020 spalio mėn. 09 d. 14:12:15

  esu tokio amžiaus, kad pusę savo amžiaus teko gyventi prie ruso. Prisimenu, kad tuo metu visur buvo kišami lozungai apie tautų draugystę, brolybę, taiką visame pasaulyje, net kiekvienas, nuo mažo vaiko iki garbaus amžiaus senolio, žinojo ką simbolizuoja balandis su šakele. Dieve mano, kaip viskas pasikeitė šioje sąjungoje - pradėjom trokšti kraujo! Pirmiausia tą akivaizdžiai pradėjo rodyti Grybauskaitė, rodydama savo kietą ranką, stiprią retoriką, nepagarbą kaimynams. Apie Rusija net nekalbu, visą tai ji pradėjo demonstruoti ir kitoms kaimynėms. Pradėjo šalti santykiai, prasidėjo nesusikalbėjimai. Pagaliau baigėsi jos viešpatavimas. Labai patiko Nausėdos kalba, ramus, taktiškas. Iš pat ryto bėgau balsuoti už jį. Bet... O siaube! Iš to romaus avinėlio labai greitai tapo kraujo ištroškusiu vilku - pradėjo tiesiogiai lįsti į kitos šalies reikalus, kiršinti, provokuoti. Dabar turiu savo nuomonę - ką berinktum, rezultatas tas pats. Tai rodo, kad yra kita jėga kuri vadovauja iš viršaus.

  94 9
 • Nausėda ir Grybė - tikri NATO lyderiai 2020 spalio mėn. 09 d. 14:12:07

  Lietuva baigiama išvalyti nuo gyventojų, kad atlaisvintų vietos NATO bazėms, o kad būtų tikriau - dar ir teritorijos teršiamos. Pagal užterštumą esame prie ES lyderių.

  67 4
 • Straipsnis puikus! 2020 spalio mėn. 09 d. 14:06:26

  Tiesiai į dešimtuką!

  66 1
 • Duseikiu plyta 2020 spalio mėn. 09 d. 13:46:07

  Laikas praskleisti politinę širmą,kokia politika vykdo kai kurios Lietuvos partijos su jų vadovais ir buvę prezidentai [tė] ir esamas! Stebint įvykius Baltarusijoje po rinkimų ir begalinį norą nušalinti prezidentą A.Lukašenka ir "prastumti-įteisinti",kaip prezidentę kažkokia niekam nežinomą atsiprašant žydiška "mandavoškę" darosi graudu ir šlykštu! Susikibimą link Baltarusijos organizavo JAV, UK, Lenkija ir V.Adamkus su visais karjeristais vištgaidžiais nupirktais ir šantažuojamais pastumdėliais Lietuvoje šokančiais apie paauksuota WC už 170 tūkstančių LITŲ stovinčio prezidentūroje! Pastatyto Anglijos karalienės šeimos garbei jos atvykimo proga į Lietuvą prie Adamkaus! V.Adamkevič-šlepetinis į prezidentus buvo prastumtas dėl idėjos suvienyti Liublino ketvertuką:Lietuva-Lenkija-Ukraina ir Baltarusija!Vienijantis faktorius monarchija-karūna! Nuotaka ukrainietė-lenkė-"lietuvė" D.Gžybova-Grybauskaitė! O princas iš Lietuvos-Žemaitijos. Garbačiovas 89m. atvyko Lietuvą princo pamatyti!

  39 3
 • Ona komentatoriui "Stebėtojas-tik dvi ištraukos iš poros komentarų" 2020 spalio mėn. 09 d. 13:44:01

  Žinote kas labiausiai kenkia Lietuvai?Tokie "stebėtojai".Jie visada prisitaiko prie situacijos,valdžios,laiku ištraukia reikalingą ženklelį ar vėliavą.Niekada,nei sovietiniais laikais,nei "nepriklausomybės " laikais,nebuvau užmerkusi akių,nebuvau tik stebėtoja.Visada koviausi su biurokratais,melagiais,aferistais ir sukčiais.Pasakysiu tik tiek,kad,sovietiniais laikais buvo galima išversti iš kėdės valdžios ir kitų struktūrų atstovus.Gal todėl,kad tuo metu buvo tik viena partija,vadinasi ir viena gauja.Dabar partijų-daugybė,visose savi,giminės,palaižūnai,vadinasi,gaujų -jau ne viena,o keliolika.Su jomis kovoti jau beveik neįmanoma.nes visur,direktoriais,vadovais sėdi jų statytiniai.Tie statytiniai-jauni,ciniški,įžūlūs ir intelekto nesužalotais veidais,su dirbančiais žmonėmis elgiasi kaip nori,daro su jai ką nori.Keliems dirbantiems,vadovauja net keli savi direktoriai.Savivaldybės- giminių,draugų,palaižūnų irštvos.Nežinau kas turi atsitikti,kad Lietuvoje būtų gera ir šviesu.

  65 1
 • is Vokietijos 2020 spalio mėn. 09 d. 13:42:46

  Puiku ir dekui autoriui. Tuo paciu dar karta noriu paraginti: kolegos, jau rasiau, kad Uzsienio lietuviu apygardoje balsu skaiciavimas yra vykdomas, pazeidziant JT Visuotines Zm. teisiu Deklaracijos 21 str.3 dali. LR Vokietijos ambasada ignoruoja musu prasyma paskelbti balsu skaiciuotoju pavardes, ju kilmes regionus ir kelinta karta yra balsu skaiciavimo komsijoje. Tos pacios istaigos mes reikalavome, kad paskaiciavus balsus, LT visuomene butu informuota, kiek, kokioje konsuineje Ist. ir uz ka buvo buvo atiduoti balsai. Kiek zinau, iki siol tai nebuvo daroma. Is rinkimu LT yra padarytas (atleiskite uz rusiska zodi) visiskas bardakas- net bjauru skaityti. Priesrinkimines agitacijos laikotarpiu buvo pazeista visiu kandidatuojanciu teise i vienodas galimybes rinkimu agitacijai ir reklamai. "Respublika" turi kelis simtus aktyviu skaitytoju. Nejaugi ne vienas nenori, kad valdziau pajustu tautos valia (ir galia) ir rinkimai, kaip ivykes faktas, butu uzprotestuti JT ?

  46 0
 • as 2020 spalio mėn. 09 d. 13:31:49

  tulpe kuprius kumele kubilas turi buti teisiami nes isvoge lt mokesciu moketoju pinigus

  64 1
 • senis 2020 spalio mėn. 09 d. 13:16:14

  Nauseda toks pat lyderis, kaip Navalnas, Broileris, Tichanovskaja ar Simonyte. Musu visi lyderiai, greiciau fyderiai. Visi jie i nasym, i vasym. Mus jau 30 metu, anot fyderiu, puola maskva, Kremlius, o mums paliktus kgbistus musu seimas uzslaptina 100 metu. Dauguma dabar einanciu i rinkimus partiju vadovu, tylejo kai buvo uzslaptinami tie kgbistai. Padugnes. Judo ir Kaino hibridai. Juozaitis, Radzvilas, Simonyte, Broileris. Vidi sitie hitleriukai is Soroso kisenes. Jie kurs gerove Lietuvai, ar Sorosui?

  63 4
 • Silva 2020 spalio mėn. 09 d. 12:58:51

  Perskaičius komentarus,pastebėjau pesimistines nuomones,nenusivilkim ir tikėkim,kad išsirinksim geresnius,o ne prisiklijavusius prie ėdžių.

  31 8
 • senelis 2020 spalio mėn. 09 d. 12:40:04

  Išvardinsiu visus statytinius kuriuos mes išsirinkome patys per 30 metų. 1. CK sekretorius ir mafijos tėvasAMB.Buvo raudonas iki panagių ir vogė kiek galėjo.2. Fermeris Valdukas iš CŽV ir SS. Bazarino Lietuvą jankiams kaip norėjo 10metų. Dabar laukia kol užsilenks ir bus valdiškai užkastas. (dėlCŽV kalėjimo lig šiol neprisipažino) 3. Erelis iš DOSSAF lig šiol besikaunantis už svo teises.4. Magnolija Burokevičiūtė iš KGB. Ta per10 metų prisiveikė labai daug Ir rusai visą laiką puolė ir SNORAS su sėbrais pasidalintas.Na ir dujų gelda užkrauta tautai ant sprando. Bet kiša ir dabar savo snarglį visur kolegos iš KGB Dėdulės pakurstyta. Na o paskutinis fenomenasAukštas ir gražus BANKYRAS susikūręs sau gerovės valstybę(kabinantis mums makaronus ant ausų apie gerovės valstybę) Dėdulės reguliuojamas ir kurstantis karą. Mylintis baltarusius, jankius ir Briuselio kopūstgalvius.

  88 6
 • Ėgis 2020 spalio mėn. 09 d. 12:29:27

  Autorius aiškiai raudonai papuves

  2 83
 • Siaip, 2020 spalio mėn. 09 d. 12:20:45

  idomia informacija radau feisbuke. Ten rasoma, kad Tichanovskajai isvykus i Vilniu, opozicijos lydere Baltarusijoje tapo Kolesnikova. O Tichanovskaja liko jos visiskame seselyje, antrame ar treciame plane. O tada sita Kolesnikova ir buvo per prievarta isodinta i masina ir isvezta link Ukrainos (tai padare ne Lukosenkos zmones). O ko jinai buvo vezama i proamerikietiska Ukraina ? Logika viena - pravesti ten jai "aiskinamaji darba", kad nekistu nosiems ku nereikia. Mat protestu organizatoriams matyt zymiai geriau tinka ziopla, bet "lenciugine" Tichanovskaja, nei matoma, bes turinti savo nuomone Kolesnikova. Na, Kolesnikova spejo suplesyt savo pasa, tai tas reikalas neisdege. Ji dabar kalejime - ir jai ten dabar saugiau negu laisveje.

  56 4
 • D Laivo Kapitonė 2020 spalio mėn. 09 d. 12:19:11

  Banko steigti nereikia,.. PERLAS. Daug kas ten sumoka mokesčius. Siunčiasi pinigus. Tereikia tik saskaitos piliečiams ir bus bankas- PERLAS. Terminalu daug. Ka manote?

  23 7
 • Dar vienas 2020 spalio mėn. 09 d. 12:15:04

  visazinis.

  5 25
 • NUOMONĖ 2020 spalio mėn. 09 d. 12:12:30

  Pritariu, daugiau tokių straipsnių

  46 2
 • 0 2020 spalio mėn. 09 d. 12:03:52

  Jie pasidzege gerove ,bet vistik jie pastips ,viskas laikina ,viskas eina y pabaiga,dzeugiuosi kad mirsim visi kartu ir ciklopai tipo Grybes ir vargsai

  33 2
 • Lietuvis 2020 spalio mėn. 09 d. 11:56:14

  Lietuviai balsuojam už Nacionalinį Susivienijimą! Susigrąžinkim valstybę į savo rankas!

  26 14
 • Drg. Mauzeris 2020 spalio mėn. 09 d. 11:55:28

  Anot Kisos Vorobjaninovo, "kažkokie niekai". "Jeigu jis per prezidento rinkimus reguliariai surenka vos pora procentų balsų, tai Kremliui jis labai patogus, gali sau kritikuoti ir toliau..." Kada Navalnas dalyvavo bent vienuose prezidento rinkimuose?:) Navalnas dalyvavo Maskvos mero rinkimuose (2013 m.). Jo neprisileido nei TV, nei radijas, tačiau surinko 27, 24 proc. balsų. Tai labai daug, todėl visuose kituose rinkimuose tiesiog neleido dalyvauti.

  18 38
 • Kazys 2020 spalio mėn. 09 d. 11:53:05

  Tai kad šitos atgrubanagės pieškos tik orogantiškai skriausti negalinčius apsiginti gali! 30 metų statėm nepriklausomybę, bet jinai matyt nulinko, ir gyvenam ne kiek negeriau ,kaip gudai prie lukošenkos! Tik anas ūkio nedrąskė ir nešvaistė skolintų pinigų auksiniams šaukštams ,tankams ir raketoms pirkti ant bargo!, skriausdami visuomenę! Gėda!!

  63 4
 • Vasia 2020 spalio mėn. 09 d. 11:32:51

  Overtono langas.Kas pries 30-15metu butu pasake ,kad EU yra kitas sajuzas ir mes niekuciai savo salyje butu suplesytas i skutelius.O Lanzbergis su tautine juostele vietoje slipso dar ir apdergtu.Saunu vis daugiau zmoniu mato viso sito globalizmo zala musu tautai ir tevynei.

  92 2
 • lietuvis 2020 spalio mėn. 09 d. 11:24:08

  na sitie statytiniai prezidentai ir buvo prastumti, kad sunaikintu Lietuva ir tauta.Vien tas pinigu prasymas uz emigravusius lietuvius parodo, kaip nuoseda PARDAVINEJA lietuvius- RESURSUS, KURIE YRA LIETUVOS TURTAS.

  70 0
 • Aiškiau nebuna 2020 spalio mėn. 09 d. 11:15:38

  Bet statytiniu į irgi būtinos tam tikros savybės: galimybę tapyti už virvių, paklusnumas slaptiems vadams ir žiaurumas engiamiesiems, besąlyginės komandų vykdymas ir tt. Dėl to Lietuvos politiką yra ne tik nesuprantama tautai, bet ir turi katastrofiškas pasekmes jai. Kad ji vis labiau primena reketą, rodo slaptųjų vadu asmenybes

  35 0
 • Po seimo rinkimu 2020 spalio mėn. 09 d. 11:14:27

  Tauta suprasti kad tautai butinas prezidentas ne Gribauskaities Lanzbergio statytinis Nausieda kol kas ne gerybies bet iteisintu vagiu gaujos valstybie.

  43 2
 • stebėtojas- tik dvi ištraukos iš poros komentarų : 2020 spalio mėn. 09 d. 11:01:54

  "ONA" 09d. 09:05 min : "....žinai,kad nieko negali pakeisti,kad po rinkimų,politikai pradeda vykdyti ne rinkėjų,o savo valią,siekius,nuomones ir melą." "XXXL" 09d. 08:36 min.:".... ketinu paskutinį kartą ateiti prie balsadėžės ir atlikti savo pilietinę pareigą...manau, kad prie balsadėžių susirinkęs ...kumečių palikuonys...prie valdžios vairo pastatys ...kostiumuotus banditus " Du žmonės,du komentarai ,dvi nuomonės. Vienas jau atmerkė akis ir pamatė realybę,o kitas ,laikantis save "kažkuo xxxl dydžio aukštesniu" už mus visus eilinį kartą eis svieto juokinti....beje,yra dar vienas jau atsikėlęs,bet neprabudęs lunatikas "Na" . 09 d. 10:26 min.,kuris ir vėl siūlo rinktis mažesnę blogybę - tai akivaizdus vergo sindromas ir šioje vietoje daugiau nėra ką komentuoti. Mano asmeninė PAGARBA komentatoriui " VYTAS". 09 d. 08:34 min.-kai matai ,kad esama tokių tautiečių,tai supranti kad Lietuvai kad ir mažų,bet šansų išlikti dar yra.

  13 4
 • baikit svaigti vyzokeliai, lietuvos herbo kuinas senai jau isromytas 2020 spalio mėn. 09 d. 10:57:31

  ir ta mes patys leidom padaryti kai uzverte galvas be jokiu salygu puolem i ES glebi.uzdarem gera veikiancia atomine leidom vakaram prichvatizacija pagal "razinu is pyrago isrankiojima" modeliuka tada visi kumetyno finansai atsidure pas gerus dedes skandinavu vikingus o jau po to beliko tik apsiskelbti vakaru kolonija ir letai merdeti.tas procesas tesis iki pilno isnykimo nes jei kas pastebi tai vakarams laukia naujas etapas kai jie tarp saves dede Semas uz balos bandys ant trumpo pavadzio paimti savo europos klapciukus kad tie per daug del savo savarankiskumo nesvaigtu ir savo pinigus kur nepriklauso neisleistu. o kai pas ponus ju snukiai terska ju baudziauninkams beliks tik ponu snarglius sluostyti ir nuolauzas rinkti. po brexito ir covido ateina naujas rinku persidalinimas ir cia europos koloniju laukia kaip tam "paskutiniam parsui, kuriam papas visada prie sik..nos".aisku pigi darbo jega visada bus paklausi todel tokie ivykiai kaip UA, BY yra vakaru isgyvenimo esme bet mes sekantys

  44 2
 • Seras 2020 spalio mėn. 09 d. 10:41:51

  Ačiū, kad Lietuvoje dar yra realiai mąstančių žmonių, nepaisant šikniasklaidos smegenų plovimo.

  76 0
 • Na, 2020 spalio mėn. 09 d. 10:26:10

  kurie isgelbetu Lietuva, tokiu cia nera - valstieciai ir konservatoriai del uzsienio politikos isvis vienas prie vieno, todel ko gero, as pirma karta isvis nebalsuosiu.. O jei balsuot, tai is visu blogybiu gal reiketu rinktis maziausia - nebent uz Juozaicio judejima.

  20 22
 • Nuomonių daug... 2020 spalio mėn. 09 d. 10:07:58

  Bet už ką balsuoti? Kurie čia išgelbės Lietuvą ?

  34 0
 • Plius 2020 spalio mėn. 09 d. 10:04:50

  Jūs visi taip tikite valstybiniu banku? Manau, dėl tokio banko labiausiai rankas trina žydai ir tik laukia kol toks bankas bus gerai įmitęs ir amerikos žydpalaikiai galės jį lengvai pasiimti. Kaip ir atsitiko su Latvijos nacionaliniu banku, kuris dabar vadinamas Citadele. Žydpalaikiai tikrai nedaleis funkcionuoti jokiems nacionaliniams bankams.

  46 6
 • Taigi, 2020 spalio mėn. 09 d. 09:57:19

  Tik Tomkus taip moka. Tiesiai šviesiai ir su priskoniais. Pagarba.

  76 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BE PANIKOS - NEVERYGINĖ STATISTIKA: per šių metų sausio-rugsėjo mėnesius Lietuvoje mirė 29699 žmonės (pernai per tą patį laiką mirė 29017 žmonių), iš jų nuo kraujotakos sistemos ligos – 16137; nuo piktybinių navikų - 6070; kitos mirties priežastys - 2772; išorinės mirties priežastys - 1689; virškinimo sistemos ligos - 1548; kvėpavimo sistemos ligos - 859; infekcinės ir parazitinės ligos - 529; DĖL „COVID-19“ – 95 ŽMONĖS.
 • EISMO ĮVYKIAI: praėjusį savaitgalį, lapkričio 20-22 dienomis, Lietuvos keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 29 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.
 • PERTRAUKA: siekiant apsisaugoti nuo koronaviruso plitimo, Seimas plenariniuose posėdžiuose nutarė padaryti vienos savaitės pertrauką.

 • NEPRITARIA: sekmadienį Kirgizijoje į gatves išėjo šimtai žmonių, protestuojančių dėl Konstitucijos pataisų, kurios, pasak kritikų, suteiktų prezidentui daugiau galių ir pakenktų žodžio laisvei.
 • GRŪDAI: ekologiškų grūdų supirkimas iš Lietuvos augintojų trečią ketvirtį, palyginti su pernai, padidėjo 31,11 proc., rodo Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenys.
 • IŠAUGO: viešąsias bei administracines paslaugas gyventojams, verslui ir viešajam sektoriui teikiančio Registrų centro paslaugų kiekis šiemet išaugo 1,5 karto.
 • VIRTUALIAI: JAV prezidentas Donaldas Trumpas dalyvaus virtualiame Didžiojo dvidešimtuko (G20) šalių viršūnių susitikime, kurį šeštadienį organizuoja Saudo Arabija, pranešė aukšto rango JAV pareigūnas.

 • ŽEMĖS DREBĖJIMAS: Čilės šiaurinę Ramiojo vandenyno pakrantę supurtė 5,6 balų stiprumo žemės drebėjimas; jis užregistruotas 23.11 val. penktadienį vietos laiku šiauriniame Kokimbo regione.
 • STATISTIKA: trečią ketvirtį šalyje padidėjo paukštienos gamyba, pardavimas ir importas, o eksportas ir kainos sumažėjo, rodo Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenys.
 • SUTARĖ: Afganistano vyriausybė ir Talibanas susitarė dėl pagrindinių klausimų, dėl kurių taikos derybos buvo atsidūrusios aklavietėje; dabar šalys yra pasiruošusios oficialioms deryboms.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turite santaupų juodai dienai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dėl pandemijos pasikeis Jūsų išlaidos kalėdinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +6 C

+2 +4 C

 

+3 +5 C

 +7 +9 C

+7 +9 C

 

 +6 +10 C

1-6 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1863 PLN - 4.4639
RUB - 90.2622 CHF - 1.0811
GBP - 0.8939 NOK - 10.6613

Nuorodos