respublika.lt

Skaitytojo laiškas: Ne lyderiai, o tik statytiniai - straipsnio komentarai:

 • D
  Dzūkija 2020 spalio 09 14:50:11

  ...nesistebėkite...kol šaukėt ir rėkėt, vietoj to, kad dirbti , Lietuva ėmė ir dingo, kaip miražas - matote, bet neturite...ji jau ne jūsų...ar galima susigrąžinti ??? gal, bet tą gali padaryti tik tauta , turinti tas pačias vertybes...o dabar ??? kai kas net lyčių turi daugiau nei proto, o kai kam gimti namai jau visas pasaulis...

  45 3
  Atsakyti
 • N
  Nuomone 2020 spalio 09 14:44:06

  durnynas, o ne respublika-neturit ka spausdinti, tai tas, tai Tomkaus keistos ispazintys

  7 64
  Atsakyti
 • a
  as 2020 spalio 09 14:38:17

  o dabar dar apie šiuos mūsų rinkimus. Debatų jokių, tik reklamos ir klausimų - atsakymų vakaronės. Ir tai Miliūtė dažnai neduoda atsakyti į klausimus, nes galvoja, kad ji geriau žino atsakymą ir nėra čia ko pašnekovui (kviestam) aušinti burnos. Labiausiai išsiskiria Puteikio ir Krivicko reklama, kur lėkdami per aikštę rėkia, kad visą kas bloga Lietuvoje "padarė jie!" (anksčiau buvusieji). Kai žiūri į tą Puteikį, tai taip norisi spjauti jam į snukį, tik kad reikės paskui televizoriaus ekraną valyti. Kiek metų jis Seime malasi? Kelios partijose jis buvo? Kodėl tada jis net nebandė užkirsti kelio toms negerovėms? Visi jie malasi po partijas, po koalicijas, po sąrašus, visur abrakadabra ir po rinkimų pamatai, kad vėl tie patys veidai Seime, kad tie rinkimai tik todėl, kad taip reikia pagal įstatymą. Juk ir viešųjų pirkimų konkursai skelbiami tik dėl to, kad taip reikia, ir aukštesniems postams konkursai tik todėl, kad taip reikia, nes šiaip viskas jau seniai aišku kam, kodėl, ir už kiek.

  66 8
  Atsakyti
 • a
  as 2020 spalio 09 14:12:15

  esu tokio amžiaus, kad pusę savo amžiaus teko gyventi prie ruso. Prisimenu, kad tuo metu visur buvo kišami lozungai apie tautų draugystę, brolybę, taiką visame pasaulyje, net kiekvienas, nuo mažo vaiko iki garbaus amžiaus senolio, žinojo ką simbolizuoja balandis su šakele. Dieve mano, kaip viskas pasikeitė šioje sąjungoje - pradėjom trokšti kraujo! Pirmiausia tą akivaizdžiai pradėjo rodyti Grybauskaitė, rodydama savo kietą ranką, stiprią retoriką, nepagarbą kaimynams. Apie Rusija net nekalbu, visą tai ji pradėjo demonstruoti ir kitoms kaimynėms. Pradėjo šalti santykiai, prasidėjo nesusikalbėjimai. Pagaliau baigėsi jos viešpatavimas. Labai patiko Nausėdos kalba, ramus, taktiškas. Iš pat ryto bėgau balsuoti už jį. Bet... O siaube! Iš to romaus avinėlio labai greitai tapo kraujo ištroškusiu vilku - pradėjo tiesiogiai lįsti į kitos šalies reikalus, kiršinti, provokuoti. Dabar turiu savo nuomonę - ką berinktum, rezultatas tas pats. Tai rodo, kad yra kita jėga kuri vadovauja iš viršaus.

  96 9
  Atsakyti
 • N
  Nausėda ir Grybė - tikri NATO lyderiai 2020 spalio 09 14:12:07

  Lietuva baigiama išvalyti nuo gyventojų, kad atlaisvintų vietos NATO bazėms, o kad būtų tikriau - dar ir teritorijos teršiamos. Pagal užterštumą esame prie ES lyderių.

  68 4
  Atsakyti
 • S
  Straipsnis puikus! 2020 spalio 09 14:06:26

  Tiesiai į dešimtuką!

  67 1
  Atsakyti
 • D
  Duseikiu plyta 2020 spalio 09 13:46:07

  Laikas praskleisti politinę širmą,kokia politika vykdo kai kurios Lietuvos partijos su jų vadovais ir buvę prezidentai [tė] ir esamas! Stebint įvykius Baltarusijoje po rinkimų ir begalinį norą nušalinti prezidentą A.Lukašenka ir "prastumti-įteisinti",kaip prezidentę kažkokia niekam nežinomą atsiprašant žydiška "mandavoškę" darosi graudu ir šlykštu! Susikibimą link Baltarusijos organizavo JAV, UK, Lenkija ir V.Adamkus su visais karjeristais vištgaidžiais nupirktais ir šantažuojamais pastumdėliais Lietuvoje šokančiais apie paauksuota WC už 170 tūkstančių LITŲ stovinčio prezidentūroje! Pastatyto Anglijos karalienės šeimos garbei jos atvykimo proga į Lietuvą prie Adamkaus! V.Adamkevič-šlepetinis į prezidentus buvo prastumtas dėl idėjos suvienyti Liublino ketvertuką:Lietuva-Lenkija-Ukraina ir Baltarusija!Vienijantis faktorius monarchija-karūna! Nuotaka ukrainietė-lenkė-"lietuvė" D.Gžybova-Grybauskaitė! O princas iš Lietuvos-Žemaitijos. Garbačiovas 89m. atvyko Lietuvą princo pamatyti!

  39 3
  Atsakyti
 • O
  Ona komentatoriui "Stebėtojas-tik dvi ištraukos iš poros komentarų" 2020 spalio 09 13:44:01

  Žinote kas labiausiai kenkia Lietuvai?Tokie "stebėtojai".Jie visada prisitaiko prie situacijos,valdžios,laiku ištraukia reikalingą ženklelį ar vėliavą.Niekada,nei sovietiniais laikais,nei "nepriklausomybės " laikais,nebuvau užmerkusi akių,nebuvau tik stebėtoja.Visada koviausi su biurokratais,melagiais,aferistais ir sukčiais.Pasakysiu tik tiek,kad,sovietiniais laikais buvo galima išversti iš kėdės valdžios ir kitų struktūrų atstovus.Gal todėl,kad tuo metu buvo tik viena partija,vadinasi ir viena gauja.Dabar partijų-daugybė,visose savi,giminės,palaižūnai,vadinasi,gaujų -jau ne viena,o keliolika.Su jomis kovoti jau beveik neįmanoma.nes visur,direktoriais,vadovais sėdi jų statytiniai.Tie statytiniai-jauni,ciniški,įžūlūs ir intelekto nesužalotais veidais,su dirbančiais žmonėmis elgiasi kaip nori,daro su jai ką nori.Keliems dirbantiems,vadovauja net keli savi direktoriai.Savivaldybės- giminių,draugų,palaižūnų irštvos.Nežinau kas turi atsitikti,kad Lietuvoje būtų gera ir šviesu.

  66 1
  Atsakyti
 • i
  is Vokietijos 2020 spalio 09 13:42:46

  Puiku ir dekui autoriui. Tuo paciu dar karta noriu paraginti: kolegos, jau rasiau, kad Uzsienio lietuviu apygardoje balsu skaiciavimas yra vykdomas, pazeidziant JT Visuotines Zm. teisiu Deklaracijos 21 str.3 dali. LR Vokietijos ambasada ignoruoja musu prasyma paskelbti balsu skaiciuotoju pavardes, ju kilmes regionus ir kelinta karta yra balsu skaiciavimo komsijoje. Tos pacios istaigos mes reikalavome, kad paskaiciavus balsus, LT visuomene butu informuota, kiek, kokioje konsuineje Ist. ir uz ka buvo buvo atiduoti balsai. Kiek zinau, iki siol tai nebuvo daroma. Is rinkimu LT yra padarytas (atleiskite uz rusiska zodi) visiskas bardakas- net bjauru skaityti. Priesrinkimines agitacijos laikotarpiu buvo pazeista visiu kandidatuojanciu teise i vienodas galimybes rinkimu agitacijai ir reklamai. "Respublika" turi kelis simtus aktyviu skaitytoju. Nejaugi ne vienas nenori, kad valdziau pajustu tautos valia (ir galia) ir rinkimai, kaip ivykes faktas, butu uzprotestuti JT ?

  46 0
  Atsakyti
 • a
  as 2020 spalio 09 13:31:49

  tulpe kuprius kumele kubilas turi buti teisiami nes isvoge lt mokesciu moketoju pinigus

  64 1
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 spalio 09 13:16:14

  Nauseda toks pat lyderis, kaip Navalnas, Broileris, Tichanovskaja ar Simonyte. Musu visi lyderiai, greiciau fyderiai. Visi jie i nasym, i vasym. Mus jau 30 metu, anot fyderiu, puola maskva, Kremlius, o mums paliktus kgbistus musu seimas uzslaptina 100 metu. Dauguma dabar einanciu i rinkimus partiju vadovu, tylejo kai buvo uzslaptinami tie kgbistai. Padugnes. Judo ir Kaino hibridai. Juozaitis, Radzvilas, Simonyte, Broileris. Vidi sitie hitleriukai is Soroso kisenes. Jie kurs gerove Lietuvai, ar Sorosui?

  63 4
  Atsakyti
 • S
  Silva 2020 spalio 09 12:58:51

  Perskaičius komentarus,pastebėjau pesimistines nuomones,nenusivilkim ir tikėkim,kad išsirinksim geresnius,o ne prisiklijavusius prie ėdžių.

  31 8
  Atsakyti
 • s
  senelis 2020 spalio 09 12:40:04

  Išvardinsiu visus statytinius kuriuos mes išsirinkome patys per 30 metų. 1. CK sekretorius ir mafijos tėvasAMB.Buvo raudonas iki panagių ir vogė kiek galėjo.2. Fermeris Valdukas iš CŽV ir SS. Bazarino Lietuvą jankiams kaip norėjo 10metų. Dabar laukia kol užsilenks ir bus valdiškai užkastas. (dėlCŽV kalėjimo lig šiol neprisipažino) 3. Erelis iš DOSSAF lig šiol besikaunantis už svo teises.4. Magnolija Burokevičiūtė iš KGB. Ta per10 metų prisiveikė labai daug Ir rusai visą laiką puolė ir SNORAS su sėbrais pasidalintas.Na ir dujų gelda užkrauta tautai ant sprando. Bet kiša ir dabar savo snarglį visur kolegos iš KGB Dėdulės pakurstyta. Na o paskutinis fenomenasAukštas ir gražus BANKYRAS susikūręs sau gerovės valstybę(kabinantis mums makaronus ant ausų apie gerovės valstybę) Dėdulės reguliuojamas ir kurstantis karą. Mylintis baltarusius, jankius ir Briuselio kopūstgalvius.

  89 6
  Atsakyti
 • Ė
  Ėgis 2020 spalio 09 12:29:27

  Autorius aiškiai raudonai papuves

  2 84
  Atsakyti
 • S
  Siaip, 2020 spalio 09 12:20:45

  idomia informacija radau feisbuke. Ten rasoma, kad Tichanovskajai isvykus i Vilniu, opozicijos lydere Baltarusijoje tapo Kolesnikova. O Tichanovskaja liko jos visiskame seselyje, antrame ar treciame plane. O tada sita Kolesnikova ir buvo per prievarta isodinta i masina ir isvezta link Ukrainos (tai padare ne Lukosenkos zmones). O ko jinai buvo vezama i proamerikietiska Ukraina ? Logika viena - pravesti ten jai "aiskinamaji darba", kad nekistu nosiems ku nereikia. Mat protestu organizatoriams matyt zymiai geriau tinka ziopla, bet "lenciugine" Tichanovskaja, nei matoma, bes turinti savo nuomone Kolesnikova. Na, Kolesnikova spejo suplesyt savo pasa, tai tas reikalas neisdege. Ji dabar kalejime - ir jai ten dabar saugiau negu laisveje.

  56 4
  Atsakyti
 • D
  D Laivo Kapitonė 2020 spalio 09 12:19:11

  Banko steigti nereikia,.. PERLAS. Daug kas ten sumoka mokesčius. Siunčiasi pinigus. Tereikia tik saskaitos piliečiams ir bus bankas- PERLAS. Terminalu daug. Ka manote?

  23 7
  Atsakyti
 • D
  Dar vienas 2020 spalio 09 12:15:04

  visazinis.

  5 25
  Atsakyti
 • N
  NUOMONĖ 2020 spalio 09 12:12:30

  Pritariu, daugiau tokių straipsnių

  46 2
  Atsakyti
 • 0
  0 2020 spalio 09 12:03:52

  Jie pasidzege gerove ,bet vistik jie pastips ,viskas laikina ,viskas eina y pabaiga,dzeugiuosi kad mirsim visi kartu ir ciklopai tipo Grybes ir vargsai

  33 2
  Atsakyti
 • L
  Lietuvis 2020 spalio 09 11:56:14

  Lietuviai balsuojam už Nacionalinį Susivienijimą! Susigrąžinkim valstybę į savo rankas!

  26 14
  Atsakyti
 • D
  Drg. Mauzeris 2020 spalio 09 11:55:28

  Anot Kisos Vorobjaninovo, "kažkokie niekai". "Jeigu jis per prezidento rinkimus reguliariai surenka vos pora procentų balsų, tai Kremliui jis labai patogus, gali sau kritikuoti ir toliau..." Kada Navalnas dalyvavo bent vienuose prezidento rinkimuose?:) Navalnas dalyvavo Maskvos mero rinkimuose (2013 m.). Jo neprisileido nei TV, nei radijas, tačiau surinko 27, 24 proc. balsų. Tai labai daug, todėl visuose kituose rinkimuose tiesiog neleido dalyvauti.

  18 38
  Atsakyti
 • K
  Kazys 2020 spalio 09 11:53:05

  Tai kad šitos atgrubanagės pieškos tik orogantiškai skriausti negalinčius apsiginti gali! 30 metų statėm nepriklausomybę, bet jinai matyt nulinko, ir gyvenam ne kiek negeriau ,kaip gudai prie lukošenkos! Tik anas ūkio nedrąskė ir nešvaistė skolintų pinigų auksiniams šaukštams ,tankams ir raketoms pirkti ant bargo!, skriausdami visuomenę! Gėda!!

  64 4
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2020 spalio 09 11:32:51

  Overtono langas.Kas pries 30-15metu butu pasake ,kad EU yra kitas sajuzas ir mes niekuciai savo salyje butu suplesytas i skutelius.O Lanzbergis su tautine juostele vietoje slipso dar ir apdergtu.Saunu vis daugiau zmoniu mato viso sito globalizmo zala musu tautai ir tevynei.

  93 2
  Atsakyti
 • l
  lietuvis 2020 spalio 09 11:24:08

  na sitie statytiniai prezidentai ir buvo prastumti, kad sunaikintu Lietuva ir tauta.Vien tas pinigu prasymas uz emigravusius lietuvius parodo, kaip nuoseda PARDAVINEJA lietuvius- RESURSUS, KURIE YRA LIETUVOS TURTAS.

  71 0
  Atsakyti
 • A
  Aiškiau nebuna 2020 spalio 09 11:15:38

  Bet statytiniu į irgi būtinos tam tikros savybės: galimybę tapyti už virvių, paklusnumas slaptiems vadams ir žiaurumas engiamiesiems, besąlyginės komandų vykdymas ir tt. Dėl to Lietuvos politiką yra ne tik nesuprantama tautai, bet ir turi katastrofiškas pasekmes jai. Kad ji vis labiau primena reketą, rodo slaptųjų vadu asmenybes

  35 0
  Atsakyti
 • P
  Po seimo rinkimu 2020 spalio 09 11:14:27

  Tauta suprasti kad tautai butinas prezidentas ne Gribauskaities Lanzbergio statytinis Nausieda kol kas ne gerybies bet iteisintu vagiu gaujos valstybie.

  43 2
  Atsakyti
 • s
  stebėtojas- tik dvi ištraukos iš poros komentarų : 2020 spalio 09 11:01:54

  "ONA" 09d. 09:05 min : "....žinai,kad nieko negali pakeisti,kad po rinkimų,politikai pradeda vykdyti ne rinkėjų,o savo valią,siekius,nuomones ir melą." "XXXL" 09d. 08:36 min.:".... ketinu paskutinį kartą ateiti prie balsadėžės ir atlikti savo pilietinę pareigą...manau, kad prie balsadėžių susirinkęs ...kumečių palikuonys...prie valdžios vairo pastatys ...kostiumuotus banditus " Du žmonės,du komentarai ,dvi nuomonės. Vienas jau atmerkė akis ir pamatė realybę,o kitas ,laikantis save "kažkuo xxxl dydžio aukštesniu" už mus visus eilinį kartą eis svieto juokinti....beje,yra dar vienas jau atsikėlęs,bet neprabudęs lunatikas "Na" . 09 d. 10:26 min.,kuris ir vėl siūlo rinktis mažesnę blogybę - tai akivaizdus vergo sindromas ir šioje vietoje daugiau nėra ką komentuoti. Mano asmeninė PAGARBA komentatoriui " VYTAS". 09 d. 08:34 min.-kai matai ,kad esama tokių tautiečių,tai supranti kad Lietuvai kad ir mažų,bet šansų išlikti dar yra.

  13 4
  Atsakyti
 • b
  baikit svaigti vyzokeliai, lietuvos herbo kuinas senai jau isromytas 2020 spalio 09 10:57:31

  ir ta mes patys leidom padaryti kai uzverte galvas be jokiu salygu puolem i ES glebi.uzdarem gera veikiancia atomine leidom vakaram prichvatizacija pagal "razinu is pyrago isrankiojima" modeliuka tada visi kumetyno finansai atsidure pas gerus dedes skandinavu vikingus o jau po to beliko tik apsiskelbti vakaru kolonija ir letai merdeti.tas procesas tesis iki pilno isnykimo nes jei kas pastebi tai vakarams laukia naujas etapas kai jie tarp saves dede Semas uz balos bandys ant trumpo pavadzio paimti savo europos klapciukus kad tie per daug del savo savarankiskumo nesvaigtu ir savo pinigus kur nepriklauso neisleistu. o kai pas ponus ju snukiai terska ju baudziauninkams beliks tik ponu snarglius sluostyti ir nuolauzas rinkti. po brexito ir covido ateina naujas rinku persidalinimas ir cia europos koloniju laukia kaip tam "paskutiniam parsui, kuriam papas visada prie sik..nos".aisku pigi darbo jega visada bus paklausi todel tokie ivykiai kaip UA, BY yra vakaru isgyvenimo esme bet mes sekantys

  45 2
  Atsakyti
 • S
  Seras 2020 spalio 09 10:41:51

  Ačiū, kad Lietuvoje dar yra realiai mąstančių žmonių, nepaisant šikniasklaidos smegenų plovimo.

  77 0
  Atsakyti
 • N
  Na, 2020 spalio 09 10:26:10

  kurie isgelbetu Lietuva, tokiu cia nera - valstieciai ir konservatoriai del uzsienio politikos isvis vienas prie vieno, todel ko gero, as pirma karta isvis nebalsuosiu.. O jei balsuot, tai is visu blogybiu gal reiketu rinktis maziausia - nebent uz Juozaicio judejima.

  20 22
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertintumėte lyties pasirinkimo galimybę pase?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
7. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
8. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
9. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
10. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
11. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
12. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
13. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
14. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
15. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
16. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
17. Algimantas RUSTEIKA: Atsiskleidimo metas
18. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
19. Algimantas RUSTEIKA: Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +7 C

+1 +6 C

 

+1 +7 C

+5 +11 C

+5 +10 C

 

+10 +14 C

0-7 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos