respublika.lt

Skaitytojo laiškas: Ne lyderiai, o tik statytiniai - straipsnio komentarai:

 • p
  pasiulymas 2020 spalio 10 21:07:33

  Rusai galetu is Lietuvos saugumo pasimokyti,kaip reikia dirbti.Vienas baluteje paskesta,kitas nendrem uzspringsta- ir niekam nekyla jokiu abejoniu!:) O cia traukti kazkoki slapta baisuji chemini ginkla ,nuodyti nuodyti ir nenunuodyti...:)

  83 0
  Atsakyti
 • J
  Julius 2020 spalio 10 20:56:06

  Landsbergio niekas jau mums nepakeis, Šventas tas šitas žmogelis, Nors valdžioj jo seniai nebėra, Bet iš Turniškių rodo mums kelią

  51 5
  Atsakyti
 • .
  ... 2020 spalio 10 20:46:13

  Kai reikejo Sirijoje bombarduot,Asadas tuoj pat ,,panaudodavo chemini ginkla,, pries savo piliecius,kai reikia bet kokiu budu stabdyt milijardus Rusijai kainavusi dujuotekio projekta ,Putinas tuoj pat ,,nunuodija Navalna,,!:) Nunuodija ne iki galo ir duoda leidima iskrist gydytis i Vokietija!:)Ir atsiranda idiotu,kurie tiki tokiomis pasakomis?:) Jei tikrai saugumas noretu uzmusti ta mulki Navalna,tai jo jau seniai nebutu sitoj zemej,yra tukstanciai buidu tai padaryti,paslepus visus galus,bet vat saugumas ir Putinas tokie durni,kad nuodija visus tuo neveiksmingu savo ,,navicioku,,kuris negali nieko nunuodyti iki galo...:) Vyksta didelis zaidimas,bus karas,Lietuva bus poligonas.

  73 2
  Atsakyti
 • J
  Juk Roko Masiulio 2020 spalio 10 17:33:11

  "neprastume" magnolija. O norejo. Va, kokia eile vadovu-valdovu.

  48 0
  Atsakyti
 • G
  Gėda 2020 spalio 10 16:26:11

  Neturėjo Lietuva valstybės vadovų, tik briuselio ir JAV "namiestnikai" - marionetės. Tad jokios Nepriklausomybės Lietuva neturės, nes politikai yra JAV 5 -oji kolona ES.

  89 1
  Atsakyti
 • j
  jų vardas Gėda 2020 spalio 10 16:16:57

  Iš gėdos nei vienas politikas nenusišovė. Nėra Lietuvoj garbingų vyrų politikų.

  83 1
  Atsakyti
 • t
  to cia 2020 spalio 10 16:16:15

  tai kam skaitai,jei nepatinka? Tavo skoniui yra LRT tai ir spoksok

  36 1
  Atsakyti
 • d
  dabartinio 2020 spalio 10 14:25:49

  saziningumas bei dorumas isaiskejo,kai teismo keliu is lusnos pasistate melyna monstra,o niekuo kalta regioninio parko direktore,buvo atleista is darbo.Kai kam tokie darbai neuzkliuva,jie jauciasi ypac teisus,o kitiems tai saugok Dieve to negalima.Juk ir seimo pirmininkes sunui buvo leista skirtame sklype tik viena nama pastatyti,o atsirado trys- o kas balsa pakele- niekas.Tai leidziama tik konservatoriams.O kazkoki dainininkelio tai kelis metus rikde,kad kazka negerai padare.

  65 0
  Atsakyti
 • s
  susirupines 2020 spalio 10 12:43:34

  Deja daugumai lietuviu valdzia isrenka visokie pleptologai,politologai su visokiomis Gaidzio kontoromis kurie kabindami makaronus ant ausu isaiskina atseit pagal apklausas kas pirmauja.Dauguma tautieciu tam pritaria ir prabalsuoja.O kur dar masines informavimo priemones kurios skelbia tik ,,teisingas ,,nuomones .Mums valdzia, isrenka ir turime galimybe pasirinkti is dvieju blogybiu,maziausia.

  59 0
  Atsakyti
 • T
  Tam =cha cahachs 2020 spalio 10 12:20:23

  Visi neigalus , padaryti situ Kur 30 metu plove smegenis Tautai ,bet gal ne visus iplove ,rytdiena parodys ankiek isplauti? Gal dar nesugryztamai neisplauti?

  42 1
  Atsakyti
 • n
  namudininkas, 2020 spalio 10 12:17:34

  kur idėjos pagal mūsų nauseda nusėdo, o juk ponia dalia kada tapo prezidentė iš paskos niekas nebėgo ir nesirodė net prezidenturos rūmose, o čia žiūrėk jau ponia mėlyna ten jau tvarka daro ir spragsi, ir mokina o iš paskos tata savo iškripusias idėjas skaito, o tas jaunis bankiras šokinėja iš paskos kodėl paksas nelenda i aukštas platybes ,adamkus retkarčiais žodi ieterpia bet su sąlyga neperženk raudonu lyniju, berneli, pamoko o tas vis kažkur i užpečki iš palubu žiūri matai neklauso o juk sake kad iš adamkaus prezidentinio styliaus mokėsi, bet tiesos tik pagal motejiuka ir dainele, liko, nieko nėra o juk gražiai pasakyti poniai netrugdik ir mokam be tamstos lankimosi,ten pamiršk ir tupėk senmergė, o mokynti pagal tatos partijos lynijos kodeksa nėra net kalbu, statyk stabdik ir tvarka vesk, o nebek iš paskos, kaip paskui pele, žmonės tavo darbo pasiilgo kur žadėjai, dirbti, tarnauti liaudžiai taip ką pamiršai, užtenka rūbu demonstravimo tavo ponios,

  38 0
  Atsakyti
 • C
  Chachacha 2020 spalio 10 01:17:20

  Jei visi statytiniai,tai kas jūs, kurie renkat-avinų banda,priekvailių tauta...

  32 8
  Atsakyti
 • P
  Punch 2020 spalio 10 00:46:05

  Nauseda be grybo,kaip be galvos. Jis fotkinasi ir televizijoje vaidenasi,o jo smegenys - Grybas visada salia eina. Tik grybas nusisuko trumpam,zek Nauseda jau suspejo nusisneketi.

  61 4
  Atsakyti
 • T
  Taigi 2020 spalio 09 21:42:20

  nuotraukos viską pasako

  54 2
  Atsakyti
 • C
  Ceslovas 2020 spalio 09 19:56:33

  Ne lyderiai, o pastumdeliai.

  82 3
  Atsakyti
 • R
  RK 2020 spalio 09 19:45:32

  Negi yra nežinančių, kad viši ĹIETUVĖLĖS prezidentai yra suderinti pagal sorošo įpareigojimus ir sąrašus. Jų patarėjaį, praėję sorošinius kursus ir pasitobulinimus.

  71 2
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2020 spalio 09 19:18:11

  Ir dar pridursiu valstieciu ir koncervatoriu vadai tokie pat bekiauciai.Ir abudu yra nr.2.Kam tokie reikalingi kurie slepesi uz kitu nugaru?))

  25 13
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2020 spalio 09 18:54:37

  >Jonui.Joku valstieciu.Ta pati šaika elektros jegainiu parkas 3milijardai,korunes testai 4,5milijono ,nebetinkami monitoriai ligoninem 1,8milijonai.Suzlugdyta gydimo istaigu veikla.Ir per 4metus nieko nepadaryta nei del kgb bylu ,nei del 1€sklypo.Kodel dar juos rinkti,kad dar 5milijardus pasiskolintu ir vakcinu pripirktu.Tokia pat kolhozo saika kaip ir koncervai

  36 40
  Atsakyti
 • j
  jonas 2020 spalio 09 17:41:19

  Rinkti tik valstiečius su Skverneliu ir leisti jiems dirbti,išviešinant kgb paliktinių juodus ir griaunančius valstybę darbus.Tai buvę prezidentai,kurie gal iki šiol tarnauja kitoms valstybėms.,bet ne Lietuvai.Neleisti,kad žydai niekintų lietuvius ir žydšaudžiais vadintų.

  72 15
  Atsakyti
 • D
  Duseikiu plyta 2020 spalio 09 17:09:02

  Norėčiau balsuoti už Nr.1 Neringos Venskienės partija. Bet ir balsuoti prieš rytų politiką: korupciją ir Covid 19 sklindančio iš Vilniaus ir Kauno... Prieš Lietuvos naikinimą 2,5 miestų vystyme tik. Prieš kaimo naikinimą auginant praktiškai tik grūdines kultūras...Jei nuo manęs priklausytų žemės ūkio politika tai didžiąją dalį ES pinigų skirčiau pradžiai šaldytuvų-šaldiklių įrengimui.Kad užauginus derlių jo užtektu ištisus metus ir būtų idarbinta labai daug kaimiečių ir miestiečių pensininkų ir moksleivių ir bedarbių. Sutikčiau ir aš pensininkas skinti uogas ir vaisius ar rinkti riešutų nes mėgstu. Mėgstu vyšnias slyvas, avietes, juoduosius serbentus, riešutus ir t.t. Sutikčiau už darbą ir produkcija pasiimti ir pirkti... Balsuosiu už vakarų politiką-Klaipėdą. Pasirinkimas tik iš 2 partijų vadų, deja: N. Puteikio Nr.6 ir A. Juozaičio Nr.10. Pasirinkau centro partija N.r.6 N. Puteikio partija!

  9 23
  Atsakyti
 • K
  Ko šita lerva vis prie Nausėdos prilipusi? 2020 spalio 09 17:06:07

  Ar ne per daug ji moko Nausėdą?

  73 2
  Atsakyti
 • m
  m@m 2020 spalio 09 16:57:47

  keleta dienu is eiles i rankas emiau balsavimu biuletenius ir vis nesupratau-kas man TAIP juose nepatinka. Siandien protas apsisviete. Paskaitykite apacioje po partiju sarasu:" Pirmumo balsai. I siuos langelius irasykite penkiu kandidatu numerius is saraso, uz kuri balsavote." Isverciau visa voka: o kur tie sarasai? Gerai- turiu kompa, mokesiu susirasti. O senas, arba gilaus kaimo zmogus, arba neturints kompo,..? Jis gi nezino, kas sarasuose! O per TV,itiek menesiu, girdejo apie Landsbergio partija, dabartinius valdanciuosius, socialdemokratus,...O apie kitas net negirdejo! Net pavadinimu neisimine! Tai stai kur "suo" pakastas: zmones balsuoja tik uz tuos, apie kuriuos girdi, o isarasus iraso pirmus pasitaikiusius. Dabar supratau: kodel mama sake balsuosianti uz Skverneli ir, supratau jos zodzius:"Kad kitu neatsimenu." Geri psichologai ir strategai dirba Landsbergiui, Karbauskiui, socialdemokratams,.. Ar vis dar neatsiranda norinciu prisideti prie rinkimu pazeidimu apskundimo JT ?

  41 2
  Atsakyti
 • I
  Ir iš kur tas NAIVUMAS? 2020 spalio 09 16:21:33

  Kokie čia Navalno "apnuodijimai" KĄ? Ką čia garodijat per globalistų coronos išgleizotą tarpukojį? Matyt netraukia protelis, kaip dirba KGB metodikos? Navalnas yra tik "pakišamoji antelė", tarptautiniam įtampimui sustiprinti. Kokie jūs visi naivūs: Rusija niekados nieko nepuls, o tik GINSIS, įsikalkite tą sau į galvą ateinančiam tūkstantmečiui. Rusija padarys taip, kad reikia GINTIS, ir tuomet GINSIS jau taip, kaip reikia, o apie puolimus, pamirškite. Greičiau lietuvių sysaliniai politprostitutai bus išprovokuoti tokia kryptimi, kad patys (kokia tai forma) puls Rusija, o šioji, gindamasi, na, gali ir kokį Astravą pastumti 50 km į Vakarus pelenų pavidalu? Nejau nesuvokiate, nejau dar vis mąstote Šimašiaus pliažo lygiu?

  82 4
  Atsakyti
 • D
  Duseikiu plyta 2020 spalio 09 16:10:48

  Visos partijos ir ypač jų vadovai kurios buvo laimėje rinkimus ir formavo vyriausybes dirbo ne Lietuvos ir jos žmonių naudai. Įvykiai Ukrainoje parodė ,kad ir darbo partija Viktoras Graužinienė A.Guoga už Liublino ketvertuką manau. Konservatoriai, socialdemokratai, liberalai irgi už Liublino ketvertuka už sąjunga su Lenkija. Ir,kad tai tik kalbos barjeras,sakė A.Guoga per vakarėlį liberalams-Šimašiui laimėjus Vilniaus mero postą.Viktoras net šlepetiniui V.Adamkevičiui skolino pinigų rinkimams į Lietuvos prezidentus. Na o ir Karbauskio partija Viktoras V.Pranskietis nuo V.Adamkevič nesitraukia kai tik pasirodo viešumoje ir apdovanojimai jam iš Lenkijos. Premjeras irgi Lenkijai labai palankus su savo bobše lenke.Net pinigus moka iš Lietuvos biudžeto Lenkijai už tv programų transliavimą į rytinę Lietuvą. Smirda išdavystėmis, pedofilija ir šantažu pagrindinėse visose partijose kurios turėjo realia valdžią ir įtaką... O kumpanosi su lenkiška pavarde faktinis partijos vadas tyli deja!!!

  21 10
  Atsakyti
 • L
  Logiška 2020 spalio 09 16:02:13

  Bankininko tikslas nugręžti klijentą.Šiuo atveju klientas-Lietuva..Kam klientui savas bankas?

  57 0
  Atsakyti
 • č
  čia tai žodis tartas - 2020 spalio 09 15:56:57

  statytiniai. Net ne kolaborantai - pastatyti atlikti juodą darbą, kad būtų galima lengviau ištrinti valstybę nuo žemėlapio. Žūt būt - JEV be europiečių. Šiomis dienomis viename vokiečių laikraštyje interviu V. Landsbergis pasakė, kad ES neturi užsidaryti nuo migrantų. Tiesiai šviesiai. O mums vis dar patriarchas tas vilkas avies kaily.

  65 1
  Atsakyti
 • N
  Nejaugi 2020 spalio 09 14:59:19

  visa gyvenima mes busime subinlaiziai,kur Lietuvio garbe dingo?

  74 3
  Atsakyti
 • D
  Duseikiu plyta 2020 spalio 09 14:56:48

  Buvo ir yra begalinis Lenkijos noras pakartoti tą pačią politinę kombinaciją kaip Jogailai uždėjo karūna ir suvienijo Lietuvos ir Lenkijos žemes... Ir kiek iš to suvienijimo liko Lietuvos ir jos žemių dabar! Ir kokios dabar yra pretenzijos iš Lenkijos hienų pusės Lietuvai! O kgb nuotaka taip stengėsi dėl Europos karališkų valstybių ekonominės naudos naikindama Lietuva matyt tikėjosi, kad atvyks tos šeimos į jos vestuves tampant jai karaliene??? Kažkur prieš 8-9 metus kelis kartus internete buvo matyt suinteresuotų asmenų-piršlių gundymai dėl tokių karališkų jungtuvių. Kad nuotaka jau yra pasiruošusi užsišaldžiusi moteriškų ląstelių gimdymui... Na taip norėjo tapti karaliene, kad net tenkino JAV prezidento Obamos sex norus ovaliniame kabinete... Ir lenkiškas vištgaidis šlepetinis Adamkevič niekada neprieštaravo viešai dėl lenkiškos kekšės Gžybovos "Lietuvos prezidentės" daromų ekonominių nusikaltimų Lietuvai ir jos žmonėms. Išdavikai Lietuvos turi būti sunaikinti nedelsiant!

  36 5
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija>Silva 2020 spalio 09 14:55:15

  ...gal pradėkim mąstyti...

  17 3
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija>Nuomone 2020 spalio 09 14:53:29

  ...skauda galvą ??? bet taip ir turi būti - reiškia dar ją turite...

  19 3
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APSINUODIJO: valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, penktadienį gavusi informacijos iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vadovybės apie sunegalavusius vaikus ir virtuvės darbuotoją, nedelsiant pradėjo tyrimą - blogai pasijuto 12 vaikų, kurie maitinosi šios mokyklos valgykloje ir keletas iš jų jau gydomi ligoninėje.
 • AR NEBAISU: ketvirtadienį Vilniuje, atliekų surinkimo bei rūšiavimo teritorijoje, rasta galimai žmogaus kaukolė - policijos departamento pranešime sakoma, kad ji aptikta apie 15 val. Liepkalnio gatvėje.
 • PAVOJINGA ZONA: Filipinams priklausančią Mindanao salą sudrebino 5,1 balo stiprumo žemės drebėjimas, ketvirtadienį pranešė šalies Vulkanologijos ir seismologijos institutas.
 • RADINYS: trečiadienį atliekant remonto darbus Bulgarijos sostinėje, Caro Boriso III gatvėje, buvo rasta XX amžiaus vidurio aviacinė bomba - radinio vieta atitverta, sprogmens neutralizuoti atvyko išminuotojai.
 • VĖL NEBUS: didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“, sutraukdavusi šimtus tūkstančių pirkėjų, šią gegužę nebus organizuojama - tai jau trečias kartas iš eilės, kai dėl pandemijos ir karantino ribojimų „Akropolis Group“ nusprendė atšaukti didžiųjų nuolaidų dienas.
 • STEBUKLAS: moteris iš Malio antradienį pagimdė devynetuką – dviem kūdikiais daugiau nei medikai matė motinos įsčiose per tyrimus ultragarsu - 25 metų Halima Cissė dėl geresnės medicininės priežiūros atvyko į Maroką, kur jai po cezario pjūvio operacijos gimė penkios mergytės ir keturi berniukai.
 • NEDRAUGIŠKI: sulaukusi kelių vartotojų skundų, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nustatė, kad statybinių medžiagų ir apdailos prekių prekybos tinklas „Ermitažas” nevykdė pareigos atsakyti į rašytines vartotojų pretenzijas ir todėl įmonei skirta 400 eurų bauda.
 • KELIAUKIME: Dzūkijos nacionaliniame parke lankytojų laukia atsinaujinęs Merkinės piliakalnis - populiarus ir gilią istoriją menantis piliakalnis buvo tvarkomas pagal Valstybinės saugomų teritorijų tarybos vykdomą projektą „Kraštovaizdžio vertybių apsauga ir pritaikymas pažinti“.

 • PAGALIAU: Vilniuje šildymo sezonas bus baigiamas trečiadienį, gegužės 5 dieną, pranešė Vilniaus miesto savivaldybė.
 • IRAKE: į oro pajėgų bazę Irako Bagdado oro uoste, kur dislokuoti JAV vadovaujamos koalicijos kariai, sekmadienį buvo paleistos dvi raketos, viena iš jų buvo perimta, tačiau už ataką niekas atsakomybės neprisiėmė, o aukų rasta nebuvo.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertintumėte lyties pasirinkimo galimybę pase?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +7 C

+1 +6 C

 

+1 +7 C

+5 +11 C

+5 +10 C

 

+10 +14 C

0-7 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos