respublika.lt

Skaitytojo laiškas: Ne lyderiai, o tik statytiniai - straipsnio komentarai:

 • c
  cia 2020 spalio 09 08:35:52

  svarbiausia " varyt" ant konservatoriu. Visa kita nesvarbu.

  3 97
  Atsakyti
 • Ė
  Ėgis 2020 spalio 09 12:29:27

  Autorius aiškiai raudonai papuves

  2 84
  Atsakyti
 • t
  t 2020 spalio 11 14:11:04

  Vieninteliu ir tikru prezidentu buvo Grybauskaitė, ovisi kiti jos pirštelio neverti, o paskutinis - net nago juodymo

  5 83
  Atsakyti
 • N
  Nuomone 2020 spalio 09 14:44:06

  durnynas, o ne respublika-neturit ka spausdinti, tai tas, tai Tomkaus keistos ispazintys

  7 64
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2020 spalio 09 18:54:37

  >Jonui.Joku valstieciu.Ta pati šaika elektros jegainiu parkas 3milijardai,korunes testai 4,5milijono ,nebetinkami monitoriai ligoninem 1,8milijonai.Suzlugdyta gydimo istaigu veikla.Ir per 4metus nieko nepadaryta nei del kgb bylu ,nei del 1€sklypo.Kodel dar juos rinkti,kad dar 5milijardus pasiskolintu ir vakcinu pripirktu.Tokia pat kolhozo saika kaip ir koncervai

  36 40
  Atsakyti
 • D
  Drg. Mauzeris 2020 spalio 09 11:55:28

  Anot Kisos Vorobjaninovo, "kažkokie niekai". "Jeigu jis per prezidento rinkimus reguliariai surenka vos pora procentų balsų, tai Kremliui jis labai patogus, gali sau kritikuoti ir toliau..." Kada Navalnas dalyvavo bent vienuose prezidento rinkimuose?:) Navalnas dalyvavo Maskvos mero rinkimuose (2013 m.). Jo neprisileido nei TV, nei radijas, tačiau surinko 27, 24 proc. balsų. Tai labai daug, todėl visuose kituose rinkimuose tiesiog neleido dalyvauti.

  18 38
  Atsakyti
 • D
  Dar vienas 2020 spalio 09 12:15:04

  visazinis.

  5 25
  Atsakyti
 • D
  Duseikiu plyta 2020 spalio 09 17:09:02

  Norėčiau balsuoti už Nr.1 Neringos Venskienės partija. Bet ir balsuoti prieš rytų politiką: korupciją ir Covid 19 sklindančio iš Vilniaus ir Kauno... Prieš Lietuvos naikinimą 2,5 miestų vystyme tik. Prieš kaimo naikinimą auginant praktiškai tik grūdines kultūras...Jei nuo manęs priklausytų žemės ūkio politika tai didžiąją dalį ES pinigų skirčiau pradžiai šaldytuvų-šaldiklių įrengimui.Kad užauginus derlių jo užtektu ištisus metus ir būtų idarbinta labai daug kaimiečių ir miestiečių pensininkų ir moksleivių ir bedarbių. Sutikčiau ir aš pensininkas skinti uogas ir vaisius ar rinkti riešutų nes mėgstu. Mėgstu vyšnias slyvas, avietes, juoduosius serbentus, riešutus ir t.t. Sutikčiau už darbą ir produkcija pasiimti ir pirkti... Balsuosiu už vakarų politiką-Klaipėdą. Pasirinkimas tik iš 2 partijų vadų, deja: N. Puteikio Nr.6 ir A. Juozaičio Nr.10. Pasirinkau centro partija N.r.6 N. Puteikio partija!

  9 23
  Atsakyti
 • N
  Na, 2020 spalio 09 10:26:10

  kurie isgelbetu Lietuva, tokiu cia nera - valstieciai ir konservatoriai del uzsienio politikos isvis vienas prie vieno, todel ko gero, as pirma karta isvis nebalsuosiu.. O jei balsuot, tai is visu blogybiu gal reiketu rinktis maziausia - nebent uz Juozaicio judejima.

  20 22
  Atsakyti
 • j
  jonas 2020 spalio 09 17:41:19

  Rinkti tik valstiečius su Skverneliu ir leisti jiems dirbti,išviešinant kgb paliktinių juodus ir griaunančius valstybę darbus.Tai buvę prezidentai,kurie gal iki šiol tarnauja kitoms valstybėms.,bet ne Lietuvai.Neleisti,kad žydai niekintų lietuvius ir žydšaudžiais vadintų.

  72 15
  Atsakyti
 • L
  Lietuvis 2020 spalio 09 11:56:14

  Lietuviai balsuojam už Nacionalinį Susivienijimą! Susigrąžinkim valstybę į savo rankas!

  26 14
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2020 spalio 09 19:18:11

  Ir dar pridursiu valstieciu ir koncervatoriu vadai tokie pat bekiauciai.Ir abudu yra nr.2.Kam tokie reikalingi kurie slepesi uz kitu nugaru?))

  25 13
  Atsakyti
 • V
  Vytas 2020 spalio 09 08:34:48

  Lietuviui kaip puodynę ant galvos užmovė ES "demokratiją" . Nesvarbu , kad jis prarado galimybę matyti o ir smegenis spaudžia....Todėl daugiausia ir reaguoja jau kaip šuo ,-tik į garsą ir kaulą. Kitaip nepaaiškinsi kodėl tapkinui ranka pamojus tūkstančiai pasiėmę skudurų krūvą puolė Baltarusių gelbėti......Baltarusiai , kažkodėl neapsidžiaugė net agentų Fermerio ir Magnolijos dalyvavimu nei chunveibinų skanduotėmis....Aš senai sakau , kad kai kuriems piliečiams aplamai balsuoti negalima leisti,- nes jie politiniai beraščiai su puodyne ant galvos....JAV sistema mums tinka labiau....Aš pagal sąrašus neleisčiau balsuoti nei vienam pensininkui ir nei vienam balsavusiam TARYBINIAIS laikais. Juk balsavimas ten nieko nereiškė, bet jie niekieno nevaromi dalyvavo tame farse. Lygiai tas pats dabar koks nors banko mulkis surenka 30 proc. ir jis esąs teisėtas "Tautos išrinktasis" Kolonija tapusiam teritoriniam vienetui visiškai nereikia tų butaforinių "demokratijos" atributų

  79 12
  Atsakyti
 • D
  Duseikiu plyta 2020 spalio 09 16:10:48

  Visos partijos ir ypač jų vadovai kurios buvo laimėje rinkimus ir formavo vyriausybes dirbo ne Lietuvos ir jos žmonių naudai. Įvykiai Ukrainoje parodė ,kad ir darbo partija Viktoras Graužinienė A.Guoga už Liublino ketvertuką manau. Konservatoriai, socialdemokratai, liberalai irgi už Liublino ketvertuka už sąjunga su Lenkija. Ir,kad tai tik kalbos barjeras,sakė A.Guoga per vakarėlį liberalams-Šimašiui laimėjus Vilniaus mero postą.Viktoras net šlepetiniui V.Adamkevičiui skolino pinigų rinkimams į Lietuvos prezidentus. Na o ir Karbauskio partija Viktoras V.Pranskietis nuo V.Adamkevič nesitraukia kai tik pasirodo viešumoje ir apdovanojimai jam iš Lenkijos. Premjeras irgi Lenkijai labai palankus su savo bobše lenke.Net pinigus moka iš Lietuvos biudžeto Lenkijai už tv programų transliavimą į rytinę Lietuvą. Smirda išdavystėmis, pedofilija ir šantažu pagrindinėse visose partijose kurios turėjo realia valdžią ir įtaką... O kumpanosi su lenkiška pavarde faktinis partijos vadas tyli deja!!!

  21 10
  Atsakyti
 • a
  as 2020 spalio 09 14:12:15

  esu tokio amžiaus, kad pusę savo amžiaus teko gyventi prie ruso. Prisimenu, kad tuo metu visur buvo kišami lozungai apie tautų draugystę, brolybę, taiką visame pasaulyje, net kiekvienas, nuo mažo vaiko iki garbaus amžiaus senolio, žinojo ką simbolizuoja balandis su šakele. Dieve mano, kaip viskas pasikeitė šioje sąjungoje - pradėjom trokšti kraujo! Pirmiausia tą akivaizdžiai pradėjo rodyti Grybauskaitė, rodydama savo kietą ranką, stiprią retoriką, nepagarbą kaimynams. Apie Rusija net nekalbu, visą tai ji pradėjo demonstruoti ir kitoms kaimynėms. Pradėjo šalti santykiai, prasidėjo nesusikalbėjimai. Pagaliau baigėsi jos viešpatavimas. Labai patiko Nausėdos kalba, ramus, taktiškas. Iš pat ryto bėgau balsuoti už jį. Bet... O siaube! Iš to romaus avinėlio labai greitai tapo kraujo ištroškusiu vilku - pradėjo tiesiogiai lįsti į kitos šalies reikalus, kiršinti, provokuoti. Dabar turiu savo nuomonę - ką berinktum, rezultatas tas pats. Tai rodo, kad yra kita jėga kuri vadovauja iš viršaus.

  96 9
  Atsakyti
 • S
  Silva 2020 spalio 09 12:58:51

  Perskaičius komentarus,pastebėjau pesimistines nuomones,nenusivilkim ir tikėkim,kad išsirinksim geresnius,o ne prisiklijavusius prie ėdžių.

  31 8
  Atsakyti
 • a
  as 2020 spalio 09 14:38:17

  o dabar dar apie šiuos mūsų rinkimus. Debatų jokių, tik reklamos ir klausimų - atsakymų vakaronės. Ir tai Miliūtė dažnai neduoda atsakyti į klausimus, nes galvoja, kad ji geriau žino atsakymą ir nėra čia ko pašnekovui (kviestam) aušinti burnos. Labiausiai išsiskiria Puteikio ir Krivicko reklama, kur lėkdami per aikštę rėkia, kad visą kas bloga Lietuvoje "padarė jie!" (anksčiau buvusieji). Kai žiūri į tą Puteikį, tai taip norisi spjauti jam į snukį, tik kad reikės paskui televizoriaus ekraną valyti. Kiek metų jis Seime malasi? Kelios partijose jis buvo? Kodėl tada jis net nebandė užkirsti kelio toms negerovėms? Visi jie malasi po partijas, po koalicijas, po sąrašus, visur abrakadabra ir po rinkimų pamatai, kad vėl tie patys veidai Seime, kad tie rinkimai tik todėl, kad taip reikia pagal įstatymą. Juk ir viešųjų pirkimų konkursai skelbiami tik dėl to, kad taip reikia, ir aukštesniems postams konkursai tik todėl, kad taip reikia, nes šiaip viskas jau seniai aišku kam, kodėl, ir už kiek.

  66 8
  Atsakyti
 • C
  Chachacha 2020 spalio 10 01:17:20

  Jei visi statytiniai,tai kas jūs, kurie renkat-avinų banda,priekvailių tauta...

  32 8
  Atsakyti
 • D
  D Laivo Kapitonė 2020 spalio 09 12:19:11

  Banko steigti nereikia,.. PERLAS. Daug kas ten sumoka mokesčius. Siunčiasi pinigus. Tereikia tik saskaitos piliečiams ir bus bankas- PERLAS. Terminalu daug. Ka manote?

  23 7
  Atsakyti
 • A
  A.V. 2020 spalio 09 07:28:33

  Bravo, tiesiai į dešimtuką, daugiau nieko ir nepridursi, tačiau daugumai lietuvių, tai niekaip nesuprast, nes jiems paduoti ,,lyderiai" nurodo tik šviesų kelią į ,,gerovės" valstybę.

  127 6
  Atsakyti
 • P
  Plius 2020 spalio 09 10:04:50

  Jūs visi taip tikite valstybiniu banku? Manau, dėl tokio banko labiausiai rankas trina žydai ir tik laukia kol toks bankas bus gerai įmitęs ir amerikos žydpalaikiai galės jį lengvai pasiimti. Kaip ir atsitiko su Latvijos nacionaliniu banku, kuris dabar vadinamas Citadele. Žydpalaikiai tikrai nedaleis funkcionuoti jokiems nacionaliniams bankams.

  46 6
  Atsakyti
 • s
  senelis 2020 spalio 09 12:40:04

  Išvardinsiu visus statytinius kuriuos mes išsirinkome patys per 30 metų. 1. CK sekretorius ir mafijos tėvasAMB.Buvo raudonas iki panagių ir vogė kiek galėjo.2. Fermeris Valdukas iš CŽV ir SS. Bazarino Lietuvą jankiams kaip norėjo 10metų. Dabar laukia kol užsilenks ir bus valdiškai užkastas. (dėlCŽV kalėjimo lig šiol neprisipažino) 3. Erelis iš DOSSAF lig šiol besikaunantis už svo teises.4. Magnolija Burokevičiūtė iš KGB. Ta per10 metų prisiveikė labai daug Ir rusai visą laiką puolė ir SNORAS su sėbrais pasidalintas.Na ir dujų gelda užkrauta tautai ant sprando. Bet kiša ir dabar savo snarglį visur kolegos iš KGB Dėdulės pakurstyta. Na o paskutinis fenomenasAukštas ir gražus BANKYRAS susikūręs sau gerovės valstybę(kabinantis mums makaronus ant ausų apie gerovės valstybę) Dėdulės reguliuojamas ir kurstantis karą. Mylintis baltarusius, jankius ir Briuselio kopūstgalvius.

  89 6
  Atsakyti
 • N
  Na,išsirinkom 2020 spalio 09 08:18:42

  ,,Išsišokėlį'' niekam neparankų Paksą,kuris buvo BLOGAS ir Rusams ,neatidavė Mažeikių ir JAV ,nesutiko statyti kalėjimo. Ir kur Jis dabar? KT ,,dvasios'' nutarė,kad pilietybės suteikimas ,paskyrimas patarėju, žmogui ,Adamkaus apdovanotam medaliu už NUOPELNUS Lietuvai, yra...NUSIKALTIMAS. Net Europos Žmonių teismas yra ...BEJĖGIS.

  112 5
  Atsakyti
 • X
  XXXL 2020 spalio 09 08:36:33

  Galvoju, kad šie rinkimai bus nepaprastai svarbūs, gal net lemiami - po jų taps aišku, ar Lietuvai dar yra galimybė išsikapstyti iš to 30 - mečio liūno, ar mums, kaip nepriklausomai valstybei ir tautai jau artėja galas. Nors esu nepataisomas pesimistas, bet ketinu paskutinį kartą ateiti prie balsadėžės ir atlikti savo pilietinę pareigą. Tamsių, nuolankių kumečių palikuonys nėra pajėgūs pasirūpinti savimi ir priimti tinkamus sprendimus, todėl manau, kad prie balsadėžių susirinkęs "kontingentas" vėl prie valdžios vairo pastatys jau ketvirtį amžiaus valstybę ir juos pačius prievartaujančius kostiumuotus banditus, nes per vieną šimtmetį net du kartus pasauliui ir sau patiems sėkmingai įrodėme, kad nesugebame tvarkytis savo kieme. Mano stalo knyga jau senokai nebėra Šv. Raštas - jo vietą užėmė Merfio dėsniai, per kuriuos raudona gija praeina mintis, jog būtinai nutiks kas nors blogo ten ir tada, kur ir kada gali kas blogo nutikti. Laukti liko neilgai.

  65 5
  Atsakyti
 • X
  XXXL > cia 2020 spalio 09 08:38:55

  Jeigu nebūtų už ką "varyti", tai niekas ir "nevarytų".

  46 5
  Atsakyti
 • T
  Tik 2020 spalio 09 09:22:03

  ne koncervai ir ju vadas s..dmala.

  54 5
  Atsakyti
 • D
  Duseikiu plyta 2020 spalio 09 14:56:48

  Buvo ir yra begalinis Lenkijos noras pakartoti tą pačią politinę kombinaciją kaip Jogailai uždėjo karūna ir suvienijo Lietuvos ir Lenkijos žemes... Ir kiek iš to suvienijimo liko Lietuvos ir jos žemių dabar! Ir kokios dabar yra pretenzijos iš Lenkijos hienų pusės Lietuvai! O kgb nuotaka taip stengėsi dėl Europos karališkų valstybių ekonominės naudos naikindama Lietuva matyt tikėjosi, kad atvyks tos šeimos į jos vestuves tampant jai karaliene??? Kažkur prieš 8-9 metus kelis kartus internete buvo matyt suinteresuotų asmenų-piršlių gundymai dėl tokių karališkų jungtuvių. Kad nuotaka jau yra pasiruošusi užsišaldžiusi moteriškų ląstelių gimdymui... Na taip norėjo tapti karaliene, kad net tenkino JAV prezidento Obamos sex norus ovaliniame kabinete... Ir lenkiškas vištgaidis šlepetinis Adamkevič niekada neprieštaravo viešai dėl lenkiškos kekšės Gžybovos "Lietuvos prezidentės" daromų ekonominių nusikaltimų Lietuvai ir jos žmonėms. Išdavikai Lietuvos turi būti sunaikinti nedelsiant!

  36 5
  Atsakyti
 • J
  Julius 2020 spalio 10 20:56:06

  Landsbergio niekas jau mums nepakeis, Šventas tas šitas žmogelis, Nors valdžioj jo seniai nebėra, Bet iš Turniškių rodo mums kelią

  51 5
  Atsakyti
 • A
  Apie navalna 2020 spalio 15 15:21:48

  Joks, jis ne kovotojas, o vienu Rusijos oligarchu uzsakymus vykdo kitiems oligarchams sunaikinti, + studijavo nemokamai Jeilio universitete, kur ir ruosiami amerikai naudingi "opozicionieriai".... Del paprasto rusu zulikelio, jokios pasaulines tarnybos nebutu sukeltos.... Siuo metu viskas sukasi, del amerikonu noro uzdaryti "Nord Strea2"....nes, jeigu nepirks ju skaluniniu brangiu duju, tai bus sakes.....

  13 5
  Atsakyti
 • D
  Demono kratiniai atributai 2020 spalio 09 09:25:23

  tokie kaip prezidentas reikalingi tik tam ,kad gojai galvotų , kad jie yra jų valdžia , jeigu bus aiškus priešas , imperija žlugs , dabar viskas laikosi ant apgaulės , jie ne žmonių valdžia , jie demonų statytiniai , tikroji valdžia juodieji anglų aristokratai...

  50 4
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APSINUODIJO: valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, penktadienį gavusi informacijos iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vadovybės apie sunegalavusius vaikus ir virtuvės darbuotoją, nedelsiant pradėjo tyrimą - blogai pasijuto 12 vaikų, kurie maitinosi šios mokyklos valgykloje ir keletas iš jų jau gydomi ligoninėje.
 • AR NEBAISU: ketvirtadienį Vilniuje, atliekų surinkimo bei rūšiavimo teritorijoje, rasta galimai žmogaus kaukolė - policijos departamento pranešime sakoma, kad ji aptikta apie 15 val. Liepkalnio gatvėje.
 • PAVOJINGA ZONA: Filipinams priklausančią Mindanao salą sudrebino 5,1 balo stiprumo žemės drebėjimas, ketvirtadienį pranešė šalies Vulkanologijos ir seismologijos institutas.
 • RADINYS: trečiadienį atliekant remonto darbus Bulgarijos sostinėje, Caro Boriso III gatvėje, buvo rasta XX amžiaus vidurio aviacinė bomba - radinio vieta atitverta, sprogmens neutralizuoti atvyko išminuotojai.
 • VĖL NEBUS: didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“, sutraukdavusi šimtus tūkstančių pirkėjų, šią gegužę nebus organizuojama - tai jau trečias kartas iš eilės, kai dėl pandemijos ir karantino ribojimų „Akropolis Group“ nusprendė atšaukti didžiųjų nuolaidų dienas.
 • STEBUKLAS: moteris iš Malio antradienį pagimdė devynetuką – dviem kūdikiais daugiau nei medikai matė motinos įsčiose per tyrimus ultragarsu - 25 metų Halima Cissė dėl geresnės medicininės priežiūros atvyko į Maroką, kur jai po cezario pjūvio operacijos gimė penkios mergytės ir keturi berniukai.
 • NEDRAUGIŠKI: sulaukusi kelių vartotojų skundų, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nustatė, kad statybinių medžiagų ir apdailos prekių prekybos tinklas „Ermitažas” nevykdė pareigos atsakyti į rašytines vartotojų pretenzijas ir todėl įmonei skirta 400 eurų bauda.
 • KELIAUKIME: Dzūkijos nacionaliniame parke lankytojų laukia atsinaujinęs Merkinės piliakalnis - populiarus ir gilią istoriją menantis piliakalnis buvo tvarkomas pagal Valstybinės saugomų teritorijų tarybos vykdomą projektą „Kraštovaizdžio vertybių apsauga ir pritaikymas pažinti“.

 • PAGALIAU: Vilniuje šildymo sezonas bus baigiamas trečiadienį, gegužės 5 dieną, pranešė Vilniaus miesto savivaldybė.
 • IRAKE: į oro pajėgų bazę Irako Bagdado oro uoste, kur dislokuoti JAV vadovaujamos koalicijos kariai, sekmadienį buvo paleistos dvi raketos, viena iš jų buvo perimta, tačiau už ataką niekas atsakomybės neprisiėmė, o aukų rasta nebuvo.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertintumėte lyties pasirinkimo galimybę pase?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +7 C

+1 +6 C

 

+1 +7 C

+5 +11 C

+5 +10 C

 

+10 +14 C

0-7 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos