respublika.lt

Skaitytojo laiškas: Bėgimas maiše, arba Tautinės mokyklos krachas - straipsnio komentarai:

 • kokia dar 2020 rugsėjo mėn. 08 d. 16:28:20

  tautinė mokykla kolonijoje? Kolonijoje ruošiami juodadarbiai suprantantys anglų kalbą. Jokio tautiškumo čia nereikia.

  50 0
 • Labai geras 2020 rugsėjo mėn. 08 d. 16:12:01

  straipsnis, pastebejimai.

  40 0
 • Negaliu 2020 rugsėjo mėn. 08 d. 15:40:14

  Nepritarti, nes autorius , skirtingai nuo ministerijos planktono , supranta kas yra kaip...

  39 0
 • Jo 2020 rugsėjo mėn. 08 d. 15:37:06

  Visiška teisybė

  38 1
 • demonstrantas 2020 rugsėjo mėn. 08 d. 17:00:26

  Uzdaryti mokyklas! "Mokytojus" i supermarketus. Importuoti gudus, cecnus ar afro-europiecius... Tegu mokina, ruosia demonstrantus. Kai pamatai, ka iskepa svietimo sistema (politikierius, daktaraites, mokslincius...) darosi geda ir bloga.

  38 2
 • wow 2020 rugsėjo mėn. 08 d. 16:17:45

  Ir bus kaip smetonos laikais. Tik turintys pinivu gales mokintis, o pasalpiniai - deja.....

  34 2
 • Mokytoja 2020 rugsėjo mėn. 08 d. 15:48:26

  Mūsų progimnazijoje 655 mokiniai ir vienas mokytojo padėjėjas turintis pusę etato, nes savivaldybėje nėra pinigų, taip pasakė direktorius.

  32 0
 • bitė 2020 rugsėjo mėn. 08 d. 15:21:23

  Laikas veikti ,,landsbergietiškai" - reformuoti paprastas mokyklas į privačias ir gauti valstybės dotacijas.

  28 8
 • Vilniaus 2020 rugsėjo mėn. 08 d. 16:38:01

  Pirmas kas kirto per lietuviškas mokyklas bumo ministras Kuolys jis tas mokyklas apgadimo, bet galutinai Lietuviškas mokyklas panaikino tai mokyklų krepšelių įvedimas ir visokių šalių programų kratinys ta darė ministras Steponavicius su pavaduotoja Putinaite, o kad atstatit mokyklas reike naujų programų sąžiningų ir garbingų mokytojų mokinių ne tik motiuotu, be ir tokių kuryje nori turėti tam tikrą kiekį žinių ir būtų lozungas už pareig ir atsakomybė visai švietimo sistemai teisėmis mes jau prisimainomeblaikas imtis pareigos ir atsakomybes

  28 1
 • Safyras 2020 rugsėjo mėn. 09 d. 07:08:00

  Nesibaigiantys eksperimentai daro žalą ne tik švietimo sistemai, ekonomikai, menui, bet labiausiai žmonių sveikatai. Nežinomybė gal kai kam ir įdomi, bet , kai gydytojas nepaaiškina ligoniui ir jo šeimos nariams, kaip gali veikti vaistai, kaip elgtis po operacijų, net nesugeba normaliai pabendrauti su ligoniu nors 5 min, bet vis skuba pildyti dokumentus , kad tik kokio parašo iš ligonio nepamirštų paimti, tai ir sergama visomis ligomis, nes pergyventi dėl kitų ir tuo pačiu metu dirbti yra sudėtinga.. Kažkada laikėme virš 10 egzaminų, kad gautume vidurinį išsilavinimą ir niekas nuo įtampos nenumirė...Niekas nereklamavo vaistų nei nuo streso, nei nuo atminties stiprinimo. O dabar auginame vaikus šiltnamio sąlygose ir stebimės, kad bet koks stiprus vėjelis juos susargdina. O dar vienas virusas, pasirodo, gali sugriauti viso pasaulio ekonomiką ir mediciną. Tik vis išlenda godumo ir žmonių klaidinimo virusas, nes išsilavinimo nenusipirksi prekybos centre, bet kažkodėl tai pamirštama..

  27 0
 • Rimtas straipsnis 2020 rugsėjo mėn. 09 d. 06:57:24

  Nesuprantu, kodel lenda valkatele Andrius Tapinas? Jis neturi savo protelio , jis mizernas samdinys, kenkejas Lietuvai.

  24 1
 • Nežinau, 2020 rugsėjo mėn. 09 d. 12:27:30

  kodėl taip žavimasi ta skandinaviška mokykla? Ar iš tos skandinavijoj yra pagarsėjusių mokslininkų, išradėjų ar pan? Negirdėjau, mokosi ir tiek, gyvena gerai, prekiaudami su Rusija, nesipyksta su ja, o vaikai kaip vaikai, bet mums sekti jais ... be reikalo. Turėjom gerą mokyklos sistemą, sukurtą pagal vokiečius, vienuolikos metų, aštuoniolikmetis, pilnametis baigia mokyklą, o dabar dvidešimtmečiai beveik, sėdi mokykloj barzdoti diedai ir įmitusios mergos... Tai ir turim ką turim. O programos baisios - kam ta aukštoji, beveik viskas mokyklų dalykų programose. Per patrankos šūvį negalima prileisti prie jų rengimo jokių aukštųjų mokyklų dėstytojų. Kai pradeda programas, pvz., lietuvių rengti visokie mokslininkai... O dabar prezidentui dar šovė galvon šešiamečius paverst mokiniais, bet, manau, čia ne prezidento mintis, o jo patarėjos ponios Karpavičienės. Jo, kur tas Petkevičius - jo durnių lavas vis didėja...

  21 0
 • žiū 2020 rugsėjo mėn. 09 d. 15:04:58

  Kokia tautinė mokykla? Jos nė nebuvo - tai nėra ką naikinti.

  18 0
 • To Vilniaus 2020 rugsėjo mėn. 09 d. 12:11:26

  Apkrepšelino mokyklas pirmasis ponas Monkevičius, dabartinis ministras. Steponavičius pribaigė apkrepšelindamas dar ir studentus. Ir prasidėjo kova ne už mokymo kokybę o už krepšelį, todėl mokyklas ir universitetus baigia kas netingi: ir protingi ir durni, deja.

  16 0
 • liber8 2020 rugsėjo mėn. 08 d. 23:51:11

  tapinas sake per delfi kad reikia balsuoti uz tuos, kas rems svietima. Sendien laisves partija pristate partine programa iteisinti vienspalves santuokas ir dvieju princu programas svietimui skirti 3 procentus bvp. Atrodo profesoriaus 100 tukstanciu parama tapinui eina ant uodegos

  15 0
 • ne mokyklos, o vaiku psichikos luosinimo istaigos! 2020 rugsėjo mėn. 09 d. 13:29:48

  daugybe metu dirbusi mokytoja, 2000 metais nebeiskenciau visu su svietimo sistema daromu nesamoniu ir pedagogu zeminimo nuolatinemis reformomis bei vadovu savivales-visiems laikams atsisveikinau su svietimo sistema. Taciau mokykloje mokesi sunus ir, o Dieve,...Niekaip nepasakyciau, kad jis mokesi mokykloje (Kretingos pranciskonu gimnazijoje): tai buvo vaiku psichikos, morales, savivertes ir savimones luosinimo istaiga-bet tik ne svietimo. Gal per tiek metu si mokykla pasikeite, bet vargu bau: juk nepaliaujami eksperimentai su pacia svietimo sistema baigia net ja sugriauti, o normalus mokytojai seniai issilakste. NIEKADA, girdite, valdziagyviai ir "reformatoriai" nebeatiduociau nei savo sunaus, nei anuku i lietuviska mokykla! Aciu Dievui- neprireiks, nes gyvena ir mokosi uzsienyje. Ir dar, Vaikus mylintys pedagogai Lietuvos mokykloje negali dirbti! Tokiomis salygomis, kokios dabar yra Lietuvoje, joje dirba ir dirbs amatininkai: nes jose klesti ta pati korupcija ir dirbanciuju zeminimas.

  14 8
 • Gedimino nuomonė 2020 rugsėjo mėn. 10 d. 10:44:45

  Iki okupacijos kunigas, mokytojas, policininkas buvo autoritetai. Jie buvo patriotai, savo srities specialistai, turėjo savigarbą, vadovavosi ne komunizmo statytojo kodeksu, bet 10-čia Dievo įsakymų ir to pasekme sąžine. Okupantai viską sujaukė. Pedagoginiai institutai tapo ne tik švietimo darbuotojų rengimo kalvėmis, bet ir ateistokomunistinių zombių peryklomis, kurių auklėtiniai, pagal savo manierą, rengė mus. Po nepriklausomybės atkūrimo atsirado viltis, kad pagal M. Lukšienės ir kitų šviesuolių iniciatyva bus sukurta Tautinė mokykla. Dėja, nugalėjo liberastoateistokomunistinis raugas. Mokytojai kaip buvo išauklėti, tokiais ir liko, net nesugebančiais kovoti net už savo teises. Mokytojai gali dėl savo likimo nebijoti, nes jei rusas sugrįš, į Sibirą jie nrbus vežami. Nėra už ką.

  14 8
 • Cia issakyta visa ,,problemos" esme ir ateities tendencijos 2020 rugsėjo mėn. 10 d. 12:57:09

  kokia dar2020 rugsėjo mėn. 08 d. 16:28:20 tautinė mokykla kolonijoje? Kolonijoje ruošiami juodadarbiai suprantantys anglų kalbą. Jokio tautiškumo čia nereikia.

  10 0
 • Mokytoja 2020 rugsėjo mėn. 10 d. 13:48:51

  Ačiū už tiesą.

  7 1
 • sūduvis 2020 rugsėjo mėn. 09 d. 11:12:19

  Taip,mokytojas įkištas į reformų maišą ir verčiamas šuoliuoti,o kaip šuoliuos,kai daugelis mokytojų buvo "perkelti" į aukštesnę klasę.

  6 0
 • Romas 2020 rugsėjo mėn. 11 d. 14:49:53

  Atejo toki laikai,kad zmogus net neturintis vidurinio issilavinimo gali buti valdzioje,svarbiausia gerai dirba liezuvis,mokslu nereikia viska sprendzia pinigas,bet zeme apvali niekas niekur nepabegs,zmonija pati sau kuria problemas,is kuriu kuo toliau bus sunkiau islipti,o dabartiniam pasaulyje nera lyderiu,kuris pradetu apie tai kalbeti,visur tik pinigas,bet,kad artejame prie katastrofos tai faktas,mokyklas reikia gelbeti netik Lietuvoje,bet visame pasaulyje,zmones nesuvokia ka daro.

  6 0
 • Rimtautas 2020 rugsėjo mėn. 12 d. 08:11:36

  iširdęs žodžius "kuriame tautinę mokyklą" aš prisimenu žodžius "kursime tautinį dviratį" ... . su KIEKVIENU nauju švietimo ministro paskyrimu vis keičiama "tautinės mokyklos" kūrimo kryptis bei mokyklos baigiamųjų egzaminų laikimo tvarka .... .

  4 0
 • Duseikiu plyta 2020 rugsėjo mėn. 11 d. 13:47:13

  Mokyklose mokytojais turėtų daugiau dirbti vyrų. Moterys mokytojos dažniausiai vienus mėgsta kitų ne."Susidarė" tam tikrą nuomonę apie mokinius ir viskas..."Etiketę tam tikrą užklijavo"... Mano tokie prisiminimai apie mokytojus deja...

  3 4
 • Petras 2020 spalio mėn. 17 d. 23:23:15

  Švedijoje vaikai su protiniu atsilikimu mokomi būtent spec. mokyklose. Taip integracijos koncepcija Lietuvoje yra absurdiška. O elgesio sutrikimų turintys mokiniai, jei nepadeda mokyklinės priemonės turi būti nukreipti į psichikos sveikatos centrą (yra tokia diagnozė - elgesio sutrikimai). Švedijoje mokykla, jei vaikas agresyvus, jį šalina iš mokyklos, kol situacija nepasikeis.

  0 0
 • Ne maiše 2020 spalio mėn. 25 d. 09:30:54

  Ar nekilo klausimas dėl japonų, kinų, korėjiečių darbštumo, kruopštumo ir pareigingumo paslapčių? Tikriausiai kilo. Ar radote atsakymą? Bent aš neradau, tačiau esu įsitikinęs, kad tos jų savybės užprogramuojamos vaikystėje išmokinant ir įpratinant dirbti su tūkstančiais hieroglifų. Išvada: nuleidžiant karteles pas mus auginamos tinginių, atgrubnagių ir laisvės be parewiugos kartos. Kam tai naudinga?

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jau puošiatės namus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dėl pandemijos pasikeis Jūsų išlaidos kalėdinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1  0 C

-1  0 C

 

-3 -1 C

 +1 +3 C

+1 +2 C

 

 -1 +1 C

0-4 m/s

0-2 m/s

 

0-4 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1900 PLN - 4.4749
RUB - 90.1153 CHF - 1.0813
GBP - 0.8913 NOK - 10.5705

Nuorodos