respublika.lt

Skaitytojo laiškas: Atminties blyksnis nuo „Vėlių suolelio“ - straipsnio komentarai:

 • N
  NUOMONĖ 2020 lapkričio 06 09:57:40

  Tai į kokią "laisvę" atvedei , p. Tamakauskai ? Į "laisvę " tarnauti jankiams? Į "laisvę" tapti JAV/NATO - Rusijos branduolinių ginklų išbandymo poligonu ??? Tapome pafrontės valstybe, kurioje skurdžių veik 40 proc. gyventojų , emigravusių per pora dešmtmečių virš milijono... Bananinė valstybėlė, kurioje nei teisės, nei demokratijos...

  3 0
  Atsakyti
 • C
  Cito 2020 lapkričio 05 14:27:35

  Kaip autorei ne gėda aukštinti 1941m.sukilimo dalyvius kurie kastuvais užmušinėjo Lietūkio garaže žydus.Ei Tomkau sažinės turėk ir dar karta sakau istorijos nesuklastosi.....

  6 1
  Atsakyti
 • O
  Ona 2020 lapkričio 05 12:55:26

  Vietoje x vėl X.Kas tai daro?Tik prieglušiai....

  2 0
  Atsakyti
 • O
  Ona "Respublika" cenzūrai 2020 lapkričio 05 10:10:44

  Nekonkuruokite su "Lietuvos ryto" ar "facebook" cenzūruotojais. "Lietuvos rytas",protingų ir prasmingų komentarų visai nepraleidžia,o keiksmažodžius ir įžeidinėjimus,praleidžia su malonumu."Facebook",žodį "chamas" laiko siaubingu įžeidimu,o už komentarą "Beždžionės visada seka paskui savo vedlį" užblokavo kelioms dienoms,nes tai lietė Šimonytės elektoratą."Respublikos cenzūra nustebino dar labiau,nes pašalino mano komentaro žodį "x " tekste: "aplink mane x labai aukštą postą užimantis,už mane daug vyresnis vyriškis".Nuo kada, suktis apie merginą ar moterį,t.y. asistuoti,tapo keiksmažodžiu ar siaubingu nepadorumu,kad vietoje jo reikia rašyti "X"?Atsipeikėkite,cenzoriai!

  9 1
  Atsakyti
 • k
  kas yra propaganda? 2020 lapkričio 05 09:29:03

  - na kai bet kokia tema rašant apie Lietuvą, gamtą, istoriją, literatūrą koks nors kgb'istinis propogandonas atsistojęs išrėžia, -o Amerikoj negrus muša. Prie ko čia Amerika? :) , A propagandiste " viso gero" 2020 11-02 14.41.30

  4 1
  Atsakyti
 • a
  autoriui 2020 lapkričio 04 22:10:20

  kodėl tu nutylėjai apie pokario miškinių išžudytus apie 20000 kaimų gyventojų moterų, vaikų, net kūdikių? A? Neparanku? lansbergini (keiksmažodis). Apie kokį sukilimą pezi? Kai šaudė bėgantiems rusų kareiviams į nugaras?

  12 3
  Atsakyti
 • A
  Ačiū autoriui ir "Respublikai 2020 lapkričio 04 18:37:14

  Panašių straipsnių meinstriminėje žiniasklaidoje - nė su žiburiu. Todėl viskas suvedama į "greit, daug ir dabar". Paviršutiniškumas, plokščias mąstymas ir vertinimas prasikiša kaip negaila ir nekeista pas tuos, kurie lyg ir "ragavę" mokslo, turi popieriuką. Tai reiškia tik vieną: mokymasis, studijos devalvuoti, nudvasinti, nutautinti. Todėl suprantama kodėl kyla toks klausimas: "Gal gimtoji kultūra šiuolaikiniam lietuviui yra per gili?"

  5 5
  Atsakyti
 • O
  Ona 2020 lapkričio 04 13:36:34

  Seno marazmatiko noras rašyti.Rašyti nuobodžiai,iškraipant istorinę tiesą.Skaitydama,prisiminiau savo jaunystę.Buvau našlaitė,augau vaikų namuose.Baigusi vidurinę, įstojau į universitetą.Aplink mane x labai aukštą postą užimantis,už mane daug vyresnis vyriškis.Jis man vis kartojo:"kuo būtum prie Smetonos?Kieno nors tarnaitė ar piemenė pas ūkininką".Nugalėjus Sąjūdžiui,žiniasklaidoje perskaičiau jo straipsnį,kuriame jis aukštino ikikarinę Lietuvos nepriklausomybę prie Smetonos ir juodino viską,ką Lietuva nuveikė tarybiniais laikais,kai jis buvo vienu iš Lietuvos vadovų,kai jo bijojo daugybė Lietuvos institucijų ir jose dirbančių žmonių.Štai tokia veidmainių ir išverstakailių giesmė.Pasibjaurėjau autoriaus ilga ir nuobodžia rašliava.

  16 3
  Atsakyti
 • s
  senis 2020 lapkričio 03 11:45:22

  sleikstu ir slykstu. Visos sitos prostitutes naudojosi visomis socializmo teikiamomis vertybemis, gavo issimokslinima, darba, algas. Kai tik pasisuko Sorosas, pazadejo jiems riebesni kasni, visos sios prostitutes, pardave viska ka tik galejo parduoti. Sudejus i kruva, disidentu tarybiniais laikais,buvo daugiau, negu gyventoju Lietuvoje. Visiems jiems vadovauti KGB paskyre KGB pulkininka Dedule. Sitas Asilas meldziasi jam iki siol.

  17 7
  Atsakyti
 • O
  O kaip su dabartine okupacija? 2020 lapkričio 03 10:38:35

  ar geriausias vergas , kuris nežino , kad yra vergas? Sovietmetis , nors buvo ir nepriteklius , bet geriausi prisiminimai iš ten , dabar banditai, mentai ir partinės gaujos tiek iškreipė realybę , kad net šlykštu .

  19 3
  Atsakyti
 • т
  товарищ верь 2020 lapkričio 03 06:15:24

  ТОВАРИЩ, ВЕРЬ, ПРОЙДЕТ ОНА... Товарищ, верь, пройдет она, Так называемая гласность. И вот тогда госбезопасность Припомнит наши имена!..

  5 0
  Atsakyti
 • A
  Aha 2020 lapkričio 02 20:15:17

  Šventieji 1941 metų birželio sukilėliai ir brutalūs komjaunimo veikėjai.

  7 3
  Atsakyti
 • V
  Visi Šventieji - pavyzdys mums 2020 lapkričio 02 19:58:34

  Kiek nuopelnų, kiek žygdarbių, kaip nukentėjo studentai, išdrysę priešintis okupantams... Gaila, nutylėta, kaip sekėsi kovoti rekrūtuose prie Uralo.

  9 2
  Atsakyti
 • V
  Viktoras 2020 lapkričio 02 17:25:22

  Gal redakcija galėtų pasidomėt 1970 m Vilniaus 4 mokyklos-internato 10 KL mokiniais mokykla buvo Antakalnio g gale už kino studijos kuryje pabėgę iš internato nuėjo į Petro Povilo bažnyčia dalyvavo mišiose priime komuniją ir įdomiausia kad juos vedė mokyklos komjaunimo sekretorė ir jos pavaduotojas vėliau jie pasakojo mums jaunesniems koks grožis ir koks neapsakomas jausmas apime dalyvauja piemeneliu mišiose kiek žinau 5 dalyviai šio pabėgimo gyvi ir jie galėtų papasakot šį įvykį mums internatieciams tai buvo kaifas kaip dabar suprantu jie daug kuo rizikavo nors ir čia buvo išsiskyrėliu du klasiokai iš visos klasės atsisakė ir nedalyvavo mišiose, bet tai buvo šauni pirma abiturientų laida mokykloje

  8 6
  Atsakyti
 • j
  jooo 2020 lapkričio 02 16:52:08

  paskaičius komentarus apačioj, tie taip nieko ir nesuprato...

  5 6
  Atsakyti
 • o
  onaiskaimo 2020 lapkričio 02 16:26:15

  Va va - visos atkurtos :ietuvos valdžios labiausiai stengiasi, kad jaunimas išvažiuotų, dabar - kad išvis negimtų. Nes būtent jauni dar turi idealizmo ir energijos tauriems tikslams.

  10 4
  Atsakyti
 • d
  daudzodyste 2020 lapkričio 02 16:04:45

  o joje daug savidiros

  6 3
  Atsakyti
 • v
  viso gero 2020 lapkričio 02 15:39:30

  Propagandinis rašinėlis skirtas naiviems žmonėms, net neskaičiau. Per paskutinius 70 metų JAV sukėlė karus, kuriuose žuvo dešimtys milijonų žmonių, sunaikinta daugybę šalių, kurios paskendo griuvėsiuose, o jis pasakoja pasakas apie "sovietinę diktatūrą".

  27 8
  Atsakyti
 • .
  ... 2020 lapkričio 02 14:41:30

  O kur dabar Vengrija? O Lietuva? Nutolusios šviesmečiais.

  17 4
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • NELAIMĖ: šeštadienio vėlų vakarą Plungės rajone iš sodybos tvenkinio narai ištraukė 17-mečio kūną.
 • KULTŪRA: penktadienio vakarą Giacomo Puccini operos „Vilisės“ koncertiniu atlikimu (Lietuvoje – pirmą kartą) prasidės 26-asis tarptautinis Pažaislio muzikos festivalis - vieną iš solinių vaidmenų operoje atliks šio festivalio naujasis meno vadovas, daugelyje pasaulio scenų publikos simpatijas pelnęs tenoras Edgaras Montvidas.
 • RADINYS: Indijos policija ketvirtadienį pranešė pradėjusi tyrimą, kai medinėje dėžėje, plūduriuojančioje Gangos upėje, surado gyvą ir sveiką naujagimį - dėžės vidus buvo išklotas raudonu audiniu, jame buvo paveikslėliai su indų dievų atvaizdais, taip pat horoskopas, nurodantis mergaitės gimimo datą, laiką ir vardą Ganga – tai vienos iš indų dievybių vardas, kuriuo vadinama ir upė.
 • AFRIKOJE: Botsvanoje rastas trečias didžiausias pasaulio deimantas - kiaušinio dydžio brangakmenis yra 1 098 karatų „retas ir ypatingas“, teigė „Debswana“ įmonės vadovė Lynette Armstrong.
 • PINIGAI: nuo liepos mėnesio vieniši šalpos pensijų gavėjai ir mažų pensijų priemokų gavėjai galės kreiptis į „Sodrą“ dėl vienišo asmens išmokos.

 • KOSMOSE: trys kinų astronautai pakilo į Kinijos statomą kosminę stotį „Tiangong“ - juos skraidinantis erdvėlaivis ketvirtadienio rytą atsiplėšė nuo žemės Cziuciuanio kosmodrome Gobio dykumoje.

 • PAKEITIMAI: nuo liepos 1 dienos įsigalioja palankesnės valstybinių pensijų mokėjimo sąlygos.
 • SOMALYJE: mažiausiai 15 kariuomenės šauktinių žuvo antradienį, kai savižudis sprogdintojas atakavo karinę treniruočių stovyklą Mogadiše, pranešė pareigūnai.
 • APKLAUSA: remiantis naujausia „Deposit Solutions“ apklausa, europiečiai koronaviruso pandemijos metu ėmė mažiau leisti pinigų ir labiau taupyti.
 • EVAKUACIJA: Pietų Filipinuose dėl artėjančios tropinės audros, galinčios sukelti stiprių liūčių ir nuošliaužų, evakuota tūkstančiai žmonių
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Ž.Pavilionis turėtų pasitraukti iš URK pirmininko pareigų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, kada bus nutrauktas karantinas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+19 +27 C

+21 +28 C

 

+21 +26 C

+30 +35 C

+32 +36 C

 

+28 +30 C

0-4 m/s

0-6 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos