respublika.lt

Skaitytojo laiškas: Laužyti, griauti, tai ne statyti... - straipsnio komentarai:

 • neobolševikams paprasčiau 2020 birželio mėn. 09 d. 20:59:36

  griauti,paskui už kyšius duoti leidimus kitoms statyboms

 • projankiskiems Soroso apmokamiems konservatlyberastams ir visu pakraipu agrastams 2020 birželio mėn. 09 d. 15:18:20

  visiskai nerupi nei tautos sukurtas turtas, nei valstybe, nei tauta nei valstybingumas ar nepriklausomybe --jiems rupi kur susirast skyle su trankia muzika kur galima narkatos gaut , susileist doze ir pasitratint...tai kaip ir visos lansberklyniu konservatlyberastu godos....

 • Kindziulis, 2020 birželio mėn. 07 d. 17:42:26

  man nepriklausomos Lietuvos "veržimasis" į šviesų rytojų primena nebent "Internacionalą" - iš pamatų gilių ir tuo....tik atstatyti naujo pasaulio niekas nesiruošia

 • Jasno 2020 birželio mėn. 07 d. 12:52:55

  "Lomacj - nie stroicj", "Prociv luoma, net prijuoma"

 • Bet 2020 birželio mėn. 07 d. 10:32:17

  keisčiausia, kad žmonės išsirenka merais tokius žmones, kurie jau vieną kadenciją absoliučiai nieko nedarė.Čia apie Vilniiaus merą, kuris tik gražiai mulkina žmones kalbomis ir švaisto mokesčių mokėtojų pinigus.Žiūrėkit, jau greit baigsis ir antra kadencija,o nuveiktų darbų nematyti...

 • hau 2020 birželio mėn. 06 d. 17:57:23

  Sveiku protu nesuvokiama - griauti Žalgirio stadioną, kol nepastatytas naujas?

 • senis 2020 birželio mėn. 06 d. 13:38:23

  Vakaru Europa, Vokietija, Prancuzija, Belgija, Olandija, niekada negyveno be koloniju. Kai Afrika issivadavo kolonijomis tapo visos TSRS respublikos, isskyrus Baltarusija. Rusija, juodesne kolonija negu Lietuva. Visoje TSRS teritorijoje igyvendinama dar Hitlerio sukurta programa Ost. Jokios istorijos, jokios kulturos, jokio mokslo, jokios medicinos, untermensams gyvenantiems i rytus nuo Vokietijos.

 • QR 2020 birželio mėn. 06 d. 11:24:59

  1989 m. JAV Čikagos aukštoji mokykla pagal Nobelio ekonomikos premijos laureato M. Frydmano projektą Vokietijos FR buvo sukurta Rytų Europos privatizacijos fondas. Jeigu Lietuva nebūtų įsipareigojusi sunaikinti savo pramonę , tai mes nebūtume nei NATO, nei ES klubuose. Todėl nebūtų tiek milijonieŗių, tiek finansinių nusikaltimų, skurdo. Mes gyvename ultra neoliberaliame projekte. Jo autoriai ir naudos gavėjai yra ne Lietuvoje.

 • 83metų senis 2020 birželio mėn. 06 d. 10:47:06

  Tai kas čia naujo,kad Lietuva yra GRIOVĖJŲ TAUTA?Baisu ir prisiminti-kas šiandien daroma Lietuvoje-vien tik griovimai.Gaila Žalgirio stadijono,gaila profsąjungų rūmų,gaila Druskininkuose pastatyto ir sėkimingai nugriauto valdžiažmogių iniciatyva ir sutikus neteisingumui unikalaus pastato,nugriauto puikaus LIETUVOS kinoteatro ir jo vietoje suręstos dėžės,Panevėžyje ruošiamasi nušluoti GARSO kinoteatrą,tas pats tęsiamas kinoteatro Šiauliuose naikinimo vajus.Tai kas čia per GEROVĖS VALSTYBĖ???Esame galutiniai tešlagalvių tauta ir tiek išmokę tik griauti .Tikras DURNIŲ LAIVAS IR TIEK.

 • Klaipėdietis 2020 birželio mėn. 06 d. 10:08:55

  O kas liko iš Lietuvos pramonės?Klaipėdoje sunaikino žvejybos laivyną su visomis žuvies perdirbimo įmonėmis,laivų remonto įmones,laivų statyklą,kur statydavo didžiuosius žvejybos tralerius(dabar virina metalines konstrukcijas),prekybos laivyną,lengvosios pramonės įmones(Trinyčiai,Gulbė,kojinių fabrikas).Klaipėdoje yra Dubysos gatvė,kur buvo visos statybinės organizacijos-neliko jų ir taip toliau.Klaipėdoje iš 220 tūkst. gyventojų beliko viso labo 160 tūkst.O ką pastatė-užsienio firmos keletą įmonių laisvojoje pramonės zonoje su keliasdešimt darbuotojų,na ir sandėlių(mandriau logistikos centrus),kur perkraudinėjamos prekės iš vienų mašinų į kitas.Štai ir visi Lietuvos pramonės vystymo rezultatai per nepriklausomybės laikotarpį.

 • Algis 2020 birželio mėn. 06 d. 09:56:12

  Kokie jus nesusiprateliai, naivuoliai, negi mezinot viskas yra pinigai, atkatai, o visa kita nusispiauti po manęs nors ir tvanas

 • FTW 2020 birželio mėn. 06 d. 09:15:59

  Seimo pastatas irgi sovetinis palikimas ko jo nenugriovė okupantu simbolio ir visus kitus paminklus

 • Safyras 2020 birželio mėn. 06 d. 07:23:47

  Kai atėjo į valdžią tie, kurie moka tik gražiai pakalbėti, už vizijas mokėti milžiniškus pinigus, bet jų neįgyvendinti, tai ir gaunasi, jog nebeliko ne tik jokios moralės, sąžinės, bet ir nei statybinių normų, nei kaltųjų, kurie sau mikliai pasigerina gyvenimą kitų sąskaita, bet galvoti apie kitus-jau atprato. Daug Lietuvos miestuose yra ir buvo tikrai vertingų pastatų, kurie gali tarnauti vaikams, moksleiviams, muziejams. Tačiau visada atsiranda žemės , pastatų šeimininkai,kurie nei tvarko, nei rūpinasi savo turtu, bet nori gauti didelę kompensaciją, nors visa privatizacija seniai turėjo pasibaigti.. Kaune nugriovė "Merkurijaus" prekybos centrą, nes kažkam nepatiko , kad jis tarybiniais laikais buvo labai gražus ir populiarus. Dabar pilna beveidžių maximų, iki, rimi, norfų, vaistinių prie jų, kur pastatai panašūs į sandėlius, o ne į parduotuves...Anksčiau miestai turėjo išsilavinus savo vyriausius architektus, dailininkus, kurie neleisdavo bet kam koreguoti miesto ar miestelio veidus.

 • apolonija 2020 birželio mėn. 05 d. 21:57:39

  Stebiuosi. kaip cia ,,Skvernelio keliuko,kaip neteiseto, neisarde. O gal dar ardys?. Siaip ponas ministras gal zalos nedaug padare Lietuvos biudzetui. Juk nesnaudoja priklausomu gyvenimu Turniskese....As tai jam atleidziu, jei kaltas...vistik neonoras ministrui vaziuot sunkeliu....ir mums visiems neonoras

 • timbuktu 2020 birželio mėn. 05 d. 21:02:48

  kalbant apie futbolą, tai bėda ne norėjime pastatyti futbolo stadioną Vilniuje, bet statybos sąmatoje. Ne taip seniai Euro čempionatas vyko Lenkijoje ir Ukrainoje, todėl labai lengva palyginti kainas - 40 000 vietų dengtas stadionas Gdanske tekainavo 65 000 eurų su stogu virš aikštės ir visa infrastruktūra aplink t.y. automobilių stovėjimo aikštelėmis, tramvajų linijomis ir keliais privažiuoti prie stadiono. Lenkijoje statybininkai kainuoja tik šiek tiek brangiau nei Lietuvoje ir betonas tik šiek tiek pigesnis nei Marijos žemėje. Lietuvaičiai prieš kelis metus sėkmingai pastatė virš dešimties nedidelių futbolo stadionų Švedijoje, konstrukcijas vežė iš Lietuvos ir lietuviai uždirbo ir švedai patenkinti. Moralas - baudžiauninkų palikuonys nori uždirbti visam gyvenimui, šiandien ir dabar.

 • Suvalkiotas 2020 birželio mėn. 05 d. 19:12:25

  Žmonės, pasakykite man nors vieną gyvą padarą Žemėje, kuris pats griautų savo būstą. Visi stato, tvirtina, gerina , plečia savo gyvenimo pastatą. O aš jums pasakysiu, kad yra toks tvarinys, kuris veikia kaip beprotis - griauna viską, ką buvo pastatę tėvai, absoliučiai nesirūpina, kaip gyvens ateities karta, mūsų vaikai. Kalbu ne apie atskirus žmones, o apie Lietuvos valstybės valdančiuosius, vadovus /jeigu juos taip galima pavadinti /. Ką per 50 metų pastatė tarybinė valdžia, per 30 metų "nepriklausomybės", šių vadovų vadovaujami. baigia viską išgriauti. Tiesa gi, pastatė surūdijusį kanalizacijos vamzdį prie Neries, nei tai sklepą, nei tai tualetą po žeme Vilniaus centre, "išpindėjusį" dujų terminalą , kurio niekam nereikia ir t.t. Buvo pikta dėl tokio "bardako" tėvynėje, buvo graudu, buvo gėda būti lietuviu,,, Ir tik iš nevilties, kad nieko negali pakeisti, ką nors palikti gero savo vaikams ir anūkams, belieka tik ...savo noru išeiti Anapilin.

 • 5387 2020 birželio mėn. 05 d. 17:49:03

  Gruzdžiuose,Nepriklausomybės aikštės pietvakariniame kampe stovi apleistas medinis ir gerai išsilaikęs mūrinis pastatai.Mediniame pastate 1840m.grafas Zubovas buvo įkūręs ligoninę baudžiauninkams...Po 1990m.pastato šeimininkai keitėsi,o pastate buvo"ĮKURTAS"nelegalus šiukšlynas...Atsirado karštos galvos siekę abu pastatus NUGRIAUTI ir įkurdinti turgelį ar šiaip pasisėdėjimą.Grupelė gruzdiečių tam paprieštaravo-kreipėsi į'kultūros paveldą"kad MŪSŲ miestelio istorija būtų išsaugota.Taip ir įvyko...Bet šį darbą-kreipimąsį į"kultūros paveldą",senei turėjo atlikti VIETINė valdžia...,ar kaip tuos ten kelmus pavadinti...Atsirado verslininkai,kurie norėjo tuos pastatus nupirkti...Bet kėdžiatriniai vietoje ir rajone NEPAJUDĖJO...vo tap,vakulyt...

 • kokia dar marijos žemė? 2020 birželio mėn. 05 d. 17:01:21

  ką tu čia nusišneki?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AVARIJA: ketvirtadienio popietę Rokiškio rajone susidūrė lengvasis automobilis ir motociklas; pirminiais duomenimis, įvykio metu nukentėjo motociklo vairuotojas.
 • SPROGIMAS: netoli karo ligoninės Afganistano šiaurinėje Balcho provincijoje nugriaudėjus dviem sprogimams žuvo du žmonės, dar aštuoni buvo sužeisti.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia uždrausti rinkti miško gėrybes privačioje žemėje arčiau nei 100 m iki savininko sodybos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau lankėtės Lietuvos pajūryje?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+15 +17 C

+13 +15 C

 

+13 +15 C

 +25 +27 C

+21 +23 C

 

+21 +23 C

0-5 m/s

0-2 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1200 PLN - 4.4583
RUB - 79.6793 CHF - 1.0620
GBP - 0.9043 NOK - 10.7736

Nuorodos