Skaitytojo laiškas: Gir gir gir gar gar gar į Seimūnėlį!..nuotraukos (97)

2020 birželio 09 07:00:12 Perskaitė 19388

Apipešiota „žąsis“ ves į Seimo rinkimus opozicionierius. „Galingieji“ rėksniai konservatoriai, ar ne gėda? Net lyderio neturite, kas vestų į rinkimus. Visi sulindote po uodega nė nepartinei žąsiai.

 

Man tai primena, kaip gražiai tauta nušvilpė ją nuo prezidento posto. Mąstykite... Gabrielių senelis parsivežė iš Europos, galvodamas, kad anūkas pasieks aukštumų... ir nieko, viskas veltui. Su senelio pagalba pasisekė išstumti Kubilių iš partijos lyderio pareigų. Senelis ir dabar labai stengiasi, pats lenda į televiziją, aiškina apie Sąjūdžio veiklą, kurioje pats nedalyvavo. Gabrieliui taip pat stengiasi įpūsti „Šventosios dvasios“, bet turbūt pučia ne į tą galą, kad nepadeda...

O Gabrielius net lyderis silpnas - retkarčiais Seime garsiai pasapalioja nesąmonių, kurių ne tik kiti, bet ir pats nesupranta. Norime paklausti pačių rėksnių: Kasčiūno, Ažubalio, Razmos, Masiulio, Zingerio, Skaistės, Morkūnaitės, Pavilionio, senelio Anušausko, kaip jums patinka eiti į rinkimus, palindus po Ingridos sijonu?.. O Ingrida - drąsi žąsis, sutrypta, nušvilpta, prisikėlė kaip Feniksas iš pelenų ir ves konservatorius. Kur? Ar tik ne valstiečiams ant pietų stalo?

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net