respublika.lt

Morališkiausia pasaulio tauta - straipsnio komentarai:

 • Dėl ko liejasi susintetintas geralas 2019 rugsėjo mėn. 18 d. 12:54:16

  Gyvenant D. L. žmones išprotėtų ,todėl būtinas atsipalaidavimas,blogybe ta kad geralas su laipsniais pagamintas iš susintetintu žaliavų.Nuo kurių veziniai ,kitos širdies ligos.Sveiko savo iš si virto gėrimo ne leidžia ,nes monopolistai praras rinkas kuria saugo seime iš sisiepes jaunavedys nuo Svalios upelio krantų palikęs talentinga ,darbščią ,dora žmona. Gąsdinimai kas diena Rusenai jau ant sienos.....Pasirodo kad Rusenai moka duokle nuo 1992m.kaip kolonija savo seimininkui į diena viena milijarda $.Lietuvai butina ginkluotis perkant pasenusia...Ex karo atamanas peteliskinas nupirko visa jūrinį laivina iš sovietų karuomenes už milijonus litu.Tik kraiseriai 1957metu gamybos.Nuo karo laivo tarnaujantis jūreivis rašė kad jo laivas turi tik 5km/val greiti.Girdedami tokias žinias silpnesniu nervu šalies gyventojai ne gali ištverti ne gėrė auchogoliniu nuodu.

 • manau 2019 rugsėjo mėn. 09 d. 18:38:09

  Būtina alkoholio reklama. Ant etiketės turi būti parašyta, kad akcizas skiriamas seimo nariams išlaikyti. Nereiks jokių draudimų, tauta nebepirks alkoholio visai.

 • va taip 2019 rugsėjo mėn. 08 d. 10:59:44

  aš beveik negeriantis bet straipsniui šimtu procentų pritariu DRAUDIMAIS NIEKO NEPASIEKSIME.

 • Lietuvos Pijokas 2019 rugsėjo mėn. 07 d. 22:35:25

  Pasigersiu kaip gaidys, kas gi mane pabaidys.....

 • Kaimo japai 2019 rugsėjo mėn. 06 d. 08:37:28

  jie , jokie jie ne valstiečiai, jeigu nesupranta , kad draudimais nieko nepakeisi , auklėti ir šviesti žmogų reikia ...

 • Humoras 2019 rugsėjo mėn. 06 d. 03:41:34

  Prisimenu, kad gorbačiovo draudimų laikais Šilutės raj. Žemaičių Naumiestyje teko išgirsti, kad naminukę, priklausomai nuo to kiek katinų į brogą įmesdavo (tada ir mielių pardavimą ribodavo), vadindavo Miau 1, arba Miau 2. O apie gorbačiovą rusų liaudis buvo sukūrusi čiastušką: "O spasibo gorbačiovu i Raise lično- ot tomatnoj samagonki ... stoit otlično". Idomu kokią dainušką apie "valstiečių" aktyvistus sukurs lietuvaičiai? Man tai ausyse skamba žodžiai, kad "...į Rygą, į Rygą...", į kažkokį tai "... fabriką".

 • senis 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 18:38:05

  valdanciuju tikslas neleisti sugrizti milijonui lietuviu pabegeliu. Tai visu uzsislaptinusiu kgbistu tikslas. Tas milijonas lietuviu pabegeliu senosioms ES salimskasmet uzdirba po 50 milijardu euru. Jeigu lietuviai prades smarkiau grizti, ES Komisija paviesins kgbistu sarasus, ju valdoma prisivogta turta, paaiskins, kur dingo ES parama Lietuvai. 2007-2014 m.kiekvienam Lietuvos gyventojui buvo skirta po 20 000 euru. 2014-2020 m.vel tiek pat. Kadangi visa ES parama isisavino 1% Lietuvos gyventoju, uzsislaptinusiu kgbistu, jiems teko po 4 milijonus euru. Baudziauninkams, vel spyga. Mus jau 30 metu valdo komjaunuoliai su inyciatyva, o tai pasauliniu mastu pripazinta baisiau uz kara. Is kariaujancios Sirijos pabego tik 13% gyventoju, nuo Lietuva valdanciu komjaunuoliu su inyciatyva, apie 50% gyventoju.

 • Lenkijos lietuviui 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 11:29:14

  Matyt, atpratot nuo Lietuvos,nes tamstos samprotavimai nei į tvorą nei į mietą. 5-6 eurus Lietuvoje kainuoja pati prasčiausia degtinė. Normalios be 8 nenupirksi, o norėsi geros kokybės - paklosi 12-15 eurų. Tamstelė savo patarimus kaip elgtis pasakokit turgaus bobutėms.

 • Virgis 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 10:05:46

  Tik tikras didelis durnius ir tinginys, gali pirktis alkoholį o ne darytis pats...Kuo puikiausiai darė vyną,alų,distiliatus,rektifikatus prosenelis,senelis,tėvas ,aš darau ir dar vaikus mokinu ir jau pilnamečiai vaikai moka, taip ,kad paūskit jūs visi į nosį su savo tom kainom ir tais draudimais.Ir mūsų šeimoje ir giminėj nėra nė vieno pabrėžiu nė vieno ,kad nors kas turėtų kokių nors neigiamu pasekmių ar padarinių susijusių su alkoholio vartojimu.Nėra jokių priklausomybių.Yra tik blogas auklėjimas.

 • Safyras 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 07:52:59

  Kai gerti net alų ar vyną draudžiama žmogui, kuris pagal statistiką skaitosi suaugęs, bet lytiškai santykiauti kažkodėl nedraudžiama net nepilnamečiams, tai į sceną išeina apsinuoginusios gražuolės ir gražuoliai, bet nieko protingo ir įdomaus pasakyti negali... Net gerti kavą iš plastikinio puoduko nėra skanu, bet dabartiniai kultūros formuotojai mato tik pelną, bet ne žmogų ir jo kultūrą. Kritikuoja tarybinę sistemą, bet net tada nei režisieriai , nei aktoriai ar muzikantai cirko bažnyčiose nedarė.Dabartinis žmonių noras atkreipti į save dėmesį rodo ne išsilavinimą, bet išsilavinimo spragas, kurias reikia lopyti geromis knygomis, filmais ar spektakliais, susitikimais su įdomiais žmonėmis, o ne šou atstovais... Žmonės atvažiuoja pažiūrėti muziejų vertybes, paskanauti vietinio maisto ar gėrimo, bet ne pasižiūrėti į beprasmiškus politikų ginčus.. Vaikai yra smalsūs ir jų steriliame bokšte neuždarysi...

 • Safyras 2019 rugsėjo mėn. 05 d. 07:52:49

  Kai gerti net alų ar vyną draudžiama žmogui, kuris pagal statistiką skaitosi suaugęs, bet lytiškai santykiauti kažkodėl nedraudžiama net nepilnamečiams, tai į sceną išeina apsinuoginusios gražuolės ir gražuoliai, bet nieko protingo ir įdomaus pasakyti negali... Net gerti kavą iš plastikinio puoduko nėra skanu, bet dabartiniai kultūros formuotojai mato tik pelną, bet ne žmogų ir jo kultūrą. Kritikuoja tarybinę sistemą, bet net tada nei režisieriai , nei aktoriai ar muzikantai cirko bažnyčiose nedarė.Dabartinis žmonių noras atkreipti į save dėmesį rodo ne išsilavinimą, bet išsilavinimo spragas, kurias reikia lopyti geromis knygomis, filmais ar spektakliais, susitikimais su įdomiais žmonėmis, o ne šou atstovais... Žmonės atvažiuoja pažiūrėti muziejų vertybes, paskanauti vietinio maisto ar gėrimo, bet ne pasižiūrėti į beprasmiškus politikų ginčus.. Vaikai yra smalsūs ir jų steriliame bokšte neuždarysi...

 • lenkijos lietuvis 2019 rugsėjo mėn. 04 d. 16:43:21

  Matosi,kad straipsnis uzsakytas,arba rase zmogus ,Lenkijos visai nepazystantis.Pirma,lenkai akcizus kelia kiekvienais metais ir nuo naujuju vel kels.Pirma melagyste.Antra,ne ka pigesnis tas alkoholis Lenkijoje.Jei geras alus,tai apie eura,jei birzgalas,tai ir uz 60 centu gali nusipirkti.Degtines kaina apie penki eurai,geresnes,sesi septyni.Kur raseiva mato piguma.Gal Baltarusijoje ir pigu,bet ne Lenkijoje.O ateity visoje Europoje bus vienodi akcizai.Prie to eina visos unijos salys.Ne akcizus mazinti reikia,o atlyginimus smarkiai kelti,ko nenori net tie patys verslininkai,gaminantys alkoholi daryti.Parasykite gudruciai,kokios algos alkoholio imonese,noreciau matyti.Kai zmones uzdirbs 1000 ir daugiau euru i rankas,tai jiems tas butelys ir uz desimt euru nebus brangus.O kad valstieciai pradejo nuo reklamu,tai kvaileliai,sutinku.Reikejo pradeti nuo parduotuviu su alkoholiu koncentracijos ir licenziju prekiauti suvarzymu.Kad kiekvienam ,apsiurusiam kioske,negaletum nusipirkti alkoholio.Leng

 • Algimantas 2019 rugsėjo mėn. 04 d. 16:42:45

  Alkoholis draudžiamas, bet sąlygos suklestėti vietinei mafijai sudaromos...

 • suaugęs ir emigravęs 2019 rugsėjo mėn. 04 d. 15:28:00

  velniop jūsų straipsnius ir įstatymus,kokia iš jų nauda?jei visas alkogolis parduotuvėse yra cheminis surogatas,kuris nuodija jaunus organizmus ne blogiau už žiurknuodžius,rašykite apie tai asilėliai,neverkšlenę kad po 20 val nuodų neparduoda,kodėl Airijoje bare lietuviškas alus skoniu kaip diena nuo nakties skiriasi nuo LT pardavinėjamo??? Kodėl?!

 • aaa 2019 rugsėjo mėn. 04 d. 11:45:29

  Šlykštu skatyt. Arba visai durnas, arba "dirba už pinigus". Arba visiškai prasigėręs, nebegalintis išbūti be alkoholio ir pavydintis, kad užaugs karta, kurios didžiajai daliai alkoholis nereikalingas.

 • Lietuva ne Lenkija 2019 rugsėjo mėn. 04 d. 11:28:26

  Ji Šiaurės Europos regiono šalis ir čia alkoholis nereklamuojamas, kaip pienas. Kai važiuosi į Skandinaviją, vežkis, Jeronimai, ir karutį su alkoholiu, jei be jo negali

 • Rimgailė. 2019 rugsėjo mėn. 04 d. 10:27:14

  Gerb. Jaronimas nerašo ar daug matė girtų, gulinčių kopose, apsiseiliojusių rėkiančių, viskuom nepatenkintų paauglių, besimušančių ir užgauliojančių aplinkinius...

 • Prosenelis 2019 rugsėjo mėn. 04 d. 10:18:07

  Tai labai didelis klausimas ar liks Lietuvoja lietuvių manau liks tokiu kaip aš gal dar kuoki trisdešimt metu jaunesniu pensininku.

 • -------- 2019 rugsėjo mėn. 04 d. 09:52:53

  škoda gadatj...Legaliai pardavinėjamos degtinės ir kitų bstipriųjų alkoholinių gėrimų kokybė labai bloga,pilna visokių falsifikatų.Tarybiniais laikais alkoholis buvo labai geros kokybės nes buvo valstybės monopolis jį gaminti.Sugrieštinkim alkoholio kokybės kontrolę arba įveskim svaigalų gamybai valstybės monopolį.

 • Teresė D. 2019 rugsėjo mėn. 04 d. 09:44:25

  Pritariu.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATIDAROMAS: po keleto mėnesių pertraukos, kurią lėmė koronaviruso pandemija, liepos 15 dieną lankytojams bus atidaromas viršutinis Eifelio bokšto aukštas.
 • BEDARBIAI: JAV toliau lėtėja atleidimų tempas – praėjusią savaitę prašymus bedarbio išmokoms gauti pateikė 1,3 mln. amerikiečių.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar esate patenkinti pirmaisiais metais, nugyventais prezidentaujant G.Nausėdai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +11 C

+12 +13 C

 

+16 +17 C

 +18 +20 C

+16 +19 C

 

+19 +21 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

Nuorodos