respublika.lt

Žudanti patyčių kultūra - straipsnio komentarai:

 • Lina 2019 lapkričio mėn. 07 d. 18:55:03

  Žmogų privedė prie savižudybės,o kaltų nėra.Laukiam sekančio?

 • Hm 2019 lapkričio mėn. 07 d. 12:33:00

  Nebūtų bailių, ir visokios "kultūros" pasibaigtų. Vadinkit kaip norit, individualizmu ar dar kokiu -izmu. Bet kad visi dreba tik dėl savo kailio ir dar savo bailumą bei elementarių vertybių nebuvimą maskuoja perdėtu chamizmu ir cinizmu.

 • Nesutikčiau 2019 lapkričio mėn. 06 d. 17:10:16

  Nesutikčiau, kad tyčiojimasis tai - prigimtinė lietuvių savybė. Manau, kad tai - auklėjimo brokas. Mokykloje auklėjimo nebeliko (tik žinių suteikimas),o tėvai auklėja ir neauklėdami - savo pavyzdžiu, koks yra, toks. Visuomeninis fonas baisus - pilnas patyčių (TV, spauda, internetas, šou programos, politika ir t. t.). Kol neatsisuksim į TOLERANCIJOS, (visomis prasmėmis), ATJAUTOS, SUPRATIMO ugdymą, diskusijų kultūros mokymą, nieko nebus. Tai kapitaliniai dalykai, kuriuos net jei pradėtume šiandien, rezultatus gautume po min 30 metų kantraus darbo. Tiesiog lietuvių kultūra ir išsiauklėjimas žemas.

 • Pakaitykit straipsniu 2019 lapkričio mėn. 06 d. 15:17:50

  Komentarus,tai tikru tikriausios patycios ir pasikelimas,kad visi viska ismano,visi prokurorai ir teisejai

 • zzz 2019 lapkričio mėn. 06 d. 14:32:38

  Čia kai kas mini ir kaltina sovietmetį-be reikalo-nebuvo tada tokių chamų kaip dabar, nes bijojo partiniai savo sekretorių ir moralė buvo žymiai aukštesnė, ir televizija tegul ir nerodė visko kas bloga, bet vaikai augo saugiai ir neprisižiūrėjo tokių nesąmonių kaip dabar.Kaltindami sovietmetį pagalvokim kur dabar judam, ką mato mūsų vaikai ir tikėtis kad sekančios kartos bus geresnės -nelabai tikiu.

 • na 2019 lapkričio mėn. 06 d. 09:01:01

  visuotinėms patyčioms buvo duotas startas per Seimo langą apšaukiant žmones "šunauja". Žuvis genda nuo galvos.

 • del maisto banko 2019 lapkričio mėn. 06 d. 01:12:47

  as visados tyciojos gal Dievas protelio jums nedave milijonai eina tankams ,patrankom ,malunsparniams … TAI KAS IS MUSU TYCIOJAS gal greiciausiai MAISTO BANKAS nenupirkit kokio tanko ar patrankos ar be ju jau gyvent negalyt?

 • KK2 2019 lapkričio mėn. 05 d. 17:01:38

  Šioje laidoje patyčių tiek, kad nors vežimu vežk. O runkeliai žiūri, atseit, smagiai leidžia laiką, ir tai formuoja jų kultūrą ir aplamai mentalitetą. Čia tyčiojamasi iš visko - iš tų, kurie nepritaria vienlytėms santuokoms, iš Rusijos, Putino, pensininkų, nes mažą pensiją užsidirbo sovietmečiu(suprask - dabar dideles pensijas užsidirba). Deja, šioje laidoje nesigirdi patyčių iš JAV ir šios šalies dolerių kunigaikščių. Įdomu, kas finansuoja tą jų patyčių propagandą?

 • bum 2019 lapkričio mėn. 05 d. 12:51:13

  Vilniuas onkologiniame patyciu lizdas ipac urologai ir chirurgai.

 • Gera pastaba dėl "kultūros" 2019 lapkričio mėn. 05 d. 12:32:58

  Vilniaus savivaldybėje jau ir atliekų kultūra atsirado, ne vien patyčių :)

 • to laisvas / idiotas/ 2019 lapkričio mėn. 05 d. 11:25:27

  Net mirties akivaizdoje tokie padugnės kaip tu neisiverčia be patyčių. Ar nepagalvoji, kad taip prisišauksi nelaimę ir sau. Brudas.

 • Na 2019 lapkričio mėn. 05 d. 06:07:44

  Kad tai yra lietuvos nacionalinis bruozas-pasitycioti. Ypac tai parodo tv3, su savo laida kkdu. Ne analizuoja, o tyciojasi. Jau nekomentuosiu visuomenes...

 • Šakalienės gauja 2019 lapkričio mėn. 04 d. 23:24:58

  Kol Šakalienės gaujos Šakalai valdys nevyriausybininkų pinigus - klestės patyčios (Šakalizmas).

 • Savaima aišku 2019 lapkričio mėn. 04 d. 16:22:36

  Mokyti vaikus pilnavertės ir visaapimančios kultūros yra kiekvieno pedagogo pareiga ir taisė.

 • laisvas 2019 lapkričio mėn. 04 d. 15:58:42

  Manau, per tą savaitę nusižudė ir daugiau, tad baikit verkšlenti dėl kokio nestabilaus daktarėlio. Pat būdamas medikas nesugebėjo pasigydyti.

 • s(eu)bas 2019 lapkričio mėn. 04 d. 15:26:29

  Pirmiausia reikėtų nustoti rodyti tokias laidas kaip KK2, 24 val., Gelbėtojus ir pan., kurios ir formuoja patyčių "kultūrą".

 • RESPUBLIKA, tapk pirmeive! 2019 lapkričio mėn. 04 d. 14:05:11

  Atsisakyk absurdiškos frazės „patyčių kultūra”! Jei nenori vartoti tokių žodžių, kaip (chamiška/žlugdanti ir pan.) elgsena, įprotis, paprotys, žudymas/žeminimas/žlugdymas patyčiomis ir t.t., tada bent jau į kabutes įdėk tą žodį, rašyk Patyčių „kultūra”. Juk vis dėl to žodžiu „kultūra” ne tokią prasmę apibrėžiame! Netinkama žodžio vartosena neiškreipkime, nesunaikinkime pačios kultūros

 • Net 2019 lapkričio mėn. 04 d. 13:17:18

  Mokytojai ,pernai streikuodami,reikalabo pagarbos ir didesniu algu,o ka parode -didziausia nepagarba kitiems,brovesi per langus,mokiniai mate,tegu mokytojai nesistebes,jei jie kartos ju elgesi,nakti uzeme ministerijos patalpas,miehojo ten,valge,kompiuterisis dirbo,pamokos ilgai nevyko,su kitomis mokytoju profsajungomis nesugebejo suditarti,bet sokino visus,tai kuo toks elgesys geras,niekuo

 • Kokie greiti kaltinti, 2019 lapkričio mėn. 04 d. 13:13:31

  nebekim nuo saves,Vakaru Eutopoje zmones ismoke atsakyyi uz save,gyventi sveikiau,judeti ,mankstintis,palaikyti teigiamas emocija ir maziau poliktikuoti,gerbti kita,kito nuomone,darba,issiaiskinti klaidas,pas mus,kai paskaitai komentarus ar paklausai rekiancios minios,tai supranti,kad visi moka valdyt valstybe,niekina valdzia,savo klsidu nemato,savo kiemo ar gatves netvarko, antvisu sirsta,su giminem kazko nroasidalija,arba draugauja su kitais atba nekalba, Butu geriau,jei kiekvienas paziuretu i savo gimine,seima,senolius,oi kiek rastu kencianciu,n.epriziuretu. kodel bendradarbiai turi kita versti gydytis,eiti kazkur,kiek jau bando versti alkoholikus ,narkomanus.,kiek asaru motinos islieja,o kas keiciasi. Siuo atveju ,manau seima ir draugai turejo kreiptis,ieskoti pagalbos,taip budavo anksciau.

 • Visokių čia nuomonių prirašė, 2019 lapkričio mėn. 04 d. 11:41:14

  apsistosiu ties 'pradžia' 'pavojus' ir juozapaičio komentarais. Taip, pradžia patyčioms padarė 'patriarchas Landsbergis vadindamas tauta ir atskirus žmonės vis 'išrankesniais' vardais. Taigi patyčių'krikštatėvis' davė žalią šviesą tokiems padugnėms, kaip A,Ramanauskas ir A.Užkalnis, kurie dabar iš patyčių uždirba duonai kasdieninei. Štai savo komentare autorius rašo apie psichiatrų Puro ir Germanavičiaus keliamus emocinio klimato pavojus jų darbovietėje. Ar tas komentaras sulauks reikiamos reakcijos? Baisu ir bjauru, kad kolegos gydytojai matę psichologinį smurtą savo nusižudžiusio kolegos atžvilgiu nieko nedarė. Jie yra pastumėjimo į savižudybę bendrininkai ir aimanos iš jų pusės yra niekingos. Pritariu Juozapaičiui ne tik, kad 'Maisto banko' akcija reikia vykdyti prie Seimo rūmų, bet manau, kad ir surinktą maistą rekėtų atiduoti seimūnams už tai atimant jiems mėnesio atlyginimą, kad jie turėtų proga pasimaitinti tais produktais, kurie t, taip pat yra patyčios.

 • Tema aktuali, 2019 lapkričio mėn. 04 d. 11:18:34

  bet straipsnis ,manau per daug graudulingas, per daug apibendrinantis,teigiantis,kad visi yra kalti,tik ne pats zmogus. Taip ,patyvioms,pazeminimui nepagarbai zmogui,darbui, vietos Lietuvoje skiriama gana daug. Daug kas prie to prisideda,bet nemazai to skleidzia zurnalistai,reksniai politikai,opozicionieriai,pozicionieriai,kai nori atkrrepti demesi i save,niekina kitus,bjauriai apiie juos atsiliepia,ne taip seniai per p.Karbauskio ir p.Pranckiecio ginvusbper Tv jie buvo pavadinti durniukais,p.Gentvilas irgi daznai neatsilieka nuo tu epitetus dalinanciu,tad imkit kalte atgal,nedekit muns visiems jos. O didziausias klausimas man-jei nusizudes zmogus,buvo vedes,turejo zmona,tevus,kur jie buvo.kaip jis galejo gyfyti zmones su tokia psichine busena???

 • atskirtis 2019 lapkričio mėn. 04 d. 08:52:21

  skurdas, negalejimas patenkinti kasdieniniu poreikiu del nenormaliu paslaugu ir kainu, yra tai, kas skatina patycias ir nevilti

 • Jo... 2019 lapkričio mėn. 04 d. 08:40:32

  Nuoširdi užuojauta artimiesiems...:-( Bet tokia situacija nėra unikali. Lietuvoje tai tęsiasi dar nuo sovietmečio laikų, niekaip negalim išsivaduoti iš gulaginės patyčių kultūros... Man pačiam teko pabūti panašioje situacijoje, bet kai pradėjau naktimis nemiegoti, šokinėti iš lovos lyg elektros trenktas, palikau užimtas pareigas ir su tuo metu iš manęs besityčiojusiais iki šiol nebendrauju. Žinoma, kiekviena situacija savita, unikali, bet jei į patyčių sūkurį įsisuka tiesioginiai pavaldinio viršininkai, tai jau yra nusikaltimas. ...bet... čia Lietuva... čia lietūs lyja... Tvirtybės visiems ir ramybės.

 • Pamineta exs prezidente, 2019 lapkričio mėn. 03 d. 17:09:51

  jos deka per 10 metu tikrai isbujojo intrigos,kerstavimas,patycios.Kaip ji elgesi,bendravo su visais.Tik patycios ir pasaipos.Nepatobulejome,o dar labiau nusmukome ir esame ES valstybiu dugne daugelio atveju.

 • Kol visuomene nesupras, 2019 lapkričio mėn. 03 d. 14:45:32

  kad ji issilaiko ne is prezidentu ar premjeru, ne is politiku ar verslininku "lockos",o is juodadarbiu,sukurianciu gerove visiems ir pelnus verslui - tol is tu silpnesniuju bus tyciojamasi netgi valstybiniu lygmeniu!

 • Žodžio laisvė... 2019 lapkričio mėn. 03 d. 14:15:54

  Tik pagarba,meilė,dėmesys,nesavanaudiškumas išgelbės mus visus.Iš lengvo gyvenimo žmonės pasidarė storžieviai,negailestingi,godūs.Kultūra pasidarė netikra, o popsinė,nekelianti žmogaus orumo.Vienas tokių pavyzdžių buvo vienoje Pietų Lietuvos bažnyčioje atidundėję pseudoaktorėliai "palinksminti" besimeldžiančių. Va tokie nebrendylos ir skleidžia aplink patyčių pliurzę.

 • Viena problema vejasi kitą 2019 lapkričio mėn. 03 d. 13:55:50

  O juk daktarai turėtų būti labai išsilavinę žmonės. Ir ką gi tam vargšui žmogeliui reikėjo daryti? Kur skūstis? Teisingumo sistema LT irgi neegzistuoja,tik kažkokia pinigais pripampusių korupcionierių mafija. Strasbūras- per toli ir per ilgai laukti. Lietuvą reikia pradėti gelbėti nuo teisingumo atkūrimo. Tai nėra labai sunku ar labai brangu. Prezidentas turi brūkštelėti naują įstatymą- aukščiausios bausmės (iki gyvos galvos) korumpuotiems teisėjams. Tai būtų kertinis akmuo gerovės valstybės statyboms.

 • terra incognito 2019 lapkričio mėn. 03 d. 12:44:35

  Nesmerkit visos tautos, nes niekas Jums komentatoriai nesuteikė tokių įgaliojimų daryti apibendrinimą. Visose tautose gyvena dalis blogio, o šiaip gyvena nuostabūs žmonės. Prisimenu, kaip pradžioje skaitė aktorius eilėraštį ,,Ne tas yra didis prieš ką milijonai žemyn galvas lenkia ,o sieloje keikia,,

 • Ligonis-gerai, kad nieko nenupjovė 2019 lapkričio mėn. 03 d. 12:38:55

  kaip psichiškai nestabilus "gydytojas" gali gydyti ? Jį patį reikėjo gydyti-geriausiai būtų tikęs Veryga (jis moka įkalbinėti)

 • Tik UŽ 2019 lapkričio mėn. 03 d. 11:00:31

  Kada kontinente įsivyraus arabų kultūra, ar net aukštoji persų (Iranas), tik tuomet bus suduotas galutinis smūgis tai patyčių holivudinei pop subkultūrai. Atvykę iš Artimųjų Rytų, Turkijos, bus išsigelbėjimas Europai. Procesas jau vyksta pagal dangiškąjį planą ir jokie naciai jo nesustabdys. Blyškiaveidžiai jau praleido savo šansą - atėjo metas Rytams.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GAISRAS: šeštadienio pavakarę Šiaulių rajone kilo gaisras.
 • ATLEIS: oro linijos „Emirates“ koronaviruso pandemijos metu jau atleido apie dešimtadalį savo darbo jėgos, tačiau šeštadienį paskelbta, kad atleidimų mastas gali išaugti iki 15 proc., arba 9 tūkst. darbo vietų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Nuorodos