respublika.lt

V.Vasiliauskas: Ubagų atostogos - straipsnio komentarai:

 • Komunistas šaipos 2020 gegužės mėn. 16 d. 09:47:26

  Iš ubagų negalima šaipytis jų užgaulioti nes gali greitai tapti pats.Taip mokė tėvai,seneliai kai dar darėme ant puodo ir prisimename senatveje.Taip kaip teko toliuose dirbti ir gyventi ne vienus metus,pastebėjau kad mes esame daugiau išsilavinę,valdome ne vieną kalbą ,sugebame užsidirbti duoną ne su vieną profesiją Sovietmečių pinigų turejo visi,bet užgriuvus taip vadinamai..... sukčių,źuliakų pagalbą buvo likviduotos santaupos,bet tik tu kurie klausė kostumuotų bandytų,tapdami ubagais.Mąstantis savo galvą pirko pas rusenus nulinius žygulius,statė savo šeimai vilas,pirko brangius kokybiškus Jugoslavų baldus , isigyjo žemės sklypus didmiesčiuose.Ne prarado nei cento. Atejus betvarkės metams noses ne krapšte,ne buzojo cheminio sacharininio stipraus ,pigaus brudo,o pasekė jaunystės senelių takais,kurie buriniais laivais plaukė į tolius.Dabar kelione buvo greita ,nes skrydžiai Toliuose turedami ten l.paklausią profesiją,patirtį. nėrė į l. pelningą darbą gydyti automobilių,ubagyste = 0.!

  0 0
 • deinis 2020 gegužės mėn. 15 d. 18:06:02

  Ne į temą ,dabar verkia visokios žvaigždė ,artistai ,menininkai ir panašiai ,aš išaugau ant 2,9 ha ir motina sakydavo mokikis agronomu,inžinieriu daktaru ,pragivensi,kodė dabar negalėtų imti tuos tris hektarus ,dibti žemę ,auginti vaikus ,o dabar nori tik spausti marfono klavišus ,žiaumuoti gumą,važiuoti į kurortus ,prarado žmonės darbo jausmą ,nori tik spekuliuoti,vadintis verslininkais o yra paprasti spekuliantai ,lobstantis iš kitų triuso

  0 0
 • V. Ladas 2020 gegužės mėn. 07 d. 21:02:21

  Man, 2008 metais Kubiliaus sumanymu apiplėštam pensininkui, kuriam vis dar ir nekompensuotas tas apiplėšimas, tada atrodė, kad tam Kubiliui, o ir Šimonytei jokia politinė ateitis nešvies po tokio debiliai įžūlaus žingsnio. Tačiau nieko panašaus neįvyko: anava, kur dabar jie, ir kur dar galėjo būti. Ir juos rinko, už juos balsavo tie patys apiplėštieji pensininkai, daugiau kaip ir nebūna kam,,,Paradoksas?

  0 0
 • zero 2020 gegužės mėn. 07 d. 09:55:44

  kokie ubagai Lietuvoje vidutinis atlyginimas 1365 e grizo is uzsienio taip laukti tautieciai kurie apsirenge treningus adidas spjaudo ir koseja is kelto gyvenimas gereja tik neaisku kodel prasoma paaukoti skurstantiem vaikam

  0 0
 • ta 2020 gegužės mėn. 07 d. 08:53:48

  'ikunijo' 141 per 30 ju viespatavimo metu ,jie lobo valstybes ir Tautos saskaita ,Tauta pavergdami neigaliais ,o patys tape nepakaltinami.

  0 0
 • Mainotas 2020 gegužės mėn. 05 d. 16:02:07

  tik naivuolis gali galvot, kad bus kitaip nei per praeitą krizę. vėl išlips sausi, o kai kas ir su pliusu bankininkai, oligopolijos, nomenklatūra, su valdžia susiklijavęs stambus verslas, visokie antsoliai ir kita opričina, o vargo bitės gali po biškį dėtis čemodanus, laukia, kad ir ketvirto reicho salierų laukai.

  0 0
 • Autorius samoningai ir pelningai sau, 2020 gegužės mėn. 05 d. 10:26:44

  kaip ir visi kiti,pamokslaujantys - painioja pagalbos vertus su praturtejanciais is jos! Dar pirmais praeitos krizes metais,vezeju imones,tarp kuriu ir tuometiniu dvieju pramjeru,pasidalino 200 milijonu is biudzeto! Atimtu is pensininku pinigeliu... Tai to negana! Paties premjero imone,tada net nelegaliai,atvere kelius uzsienieciams i musu vairuotoju vietas!!! Ir tai vyksta iki siandien,ir vien tam,kad nekiltu atlyginimai,kad nemazetu bedarbiu ir emigrantu,kad neveiktu profsajungos ir nebutu streiku. Apart to,"issinuomotiems" svetur cia nemokant jokiu mokesciu,o gauta ismalda isvezant i kaimynines salis - zudoma Sodra,ligoniu kasos,biudzetas. Atvykeliams tycia ir tikslingai atiduodamos masiskai buve iki tol geriausiai apmokamos darbo vietos! O imones nuraso i sanaudas milziniskas sumas "darbuotoju nuomai",isvengdamos pelno mokesciu ir uz tuoj juodus milijonus - pirkdamos partijas,justicija,istatymus. Siandien - visa tai vyksta dar intensyviau! O mes visi - tylime dar bailiau...

  0 0
 • > "Macas" 2020 gegužės mėn. 04 d. 18:03:23

  Kuo daugiau bus macų, tuo daugiau jų suės "kokybiniai žmonės", tuo daugiau bus ir macašūdžio.

  0 0
 • axis 2020 gegužės mėn. 04 d. 17:07:34

  komentaru neskaiciau, bet straipsnyje radau tik sausus faktus, o kokius siulote, autoriau, sprendimus, ju nera, tik isvedziojimai, visi zino, kad verslai stoja, darbuotojai prastovose, kiti atleidziami, bet tai rasoma kasdien, tai kam pilti ta pacia ziezirba i ta pacia ugni rusenancia, kam tai naudinga, rasyti ta pati per ta pati.

  0 0
 • vienodi 2020 gegužės mėn. 04 d. 16:54:35

  Vienodi praskolinėdami valstybę ir skurdindami tautą spectarnybų dėka išsilaiko. Rimtos demokratijos salygomis neišsilaikytų.

  0 0
 • senis 2020 gegužės mėn. 04 d. 16:54:19

  baisiausias ponas, is ubago! Kai JAV buvo naikinama vergija, tarp vergu padare apklausa: ka darysite pirmiausiai, kai nustosite buti vergais? Dazniausias atsakymas buvo: nusipirksiu tris vergus! Tarybiniais laikais buve vergai grybauskaites, kubiliai, kirkilai, juknevicienes, ir kitokios simonytes, po 1990 metu Soroso nusipirkti ir sustumti i valdzia, dabar su Lietuvos gyventojais elgiasi kaip su vergais. Jie net nepirko vergu, jiems juos dave.

  0 0
 • siaip 2020 gegužės mėn. 04 d. 12:08:24

  "21 proc. Lietuvos žmonių santaupų nepakaktų nė mėnesiui, nes gyvena nuo algos iki algos" o pastebejot, kad i situos 21 proc. papuole dauguma Lietuvos zvaigzunu, kurie tik prasidejus krizei pradejo verkti, kad nebeisgyvena...

  0 0
 • apie skėtį ir bankininką taikliai 2020 gegužės mėn. 04 d. 11:16:18

  bet apie ubagus. yra dar tokia jų grupė ubagai-plėšikai. važinėja mersais, gyvena prabangiai ir ubagauja plėšdami po truputį iš visos šalies. kaip kažkas sako turtingas ne tes kuris daug turi o tas kuriam užtenka. bankininkai, verslininkai su savo rinkų institutais ir kiti panašūs ekspertai analitikai ir patarėjai jokio bvp nekurdami pastoviai elgetavo pas tuos kurie tą bvp kūrė. nepūtė kainų neišvedinėjo derivatyvų ir neinvestuodavo į visokias aferas, už darbą gaudavo kad vos atsidėt kažkiek likdavo. o dabar ubagais apšaukinėja. toko neturi to ir nesupranti. sažinės nėra pas plėšikus jie to ir nesupras. užtat pusę metų gali be atlyginimo gyvent. bet po pusės metų neturėdami ką plėšt išsiskers vieni kitus

  0 0
 • Laukiame 2020 gegužės mėn. 04 d. 10:00:40

  Laukiame, kada pagaliau Prezidentės pavyzdžiu Prezidentas prabils iš kosmoso į Tautą per lietuviško sputniko siųstuvą.

  0 0
 • Pasityčiojimas iš motinų 2020 gegužės mėn. 04 d. 09:57:30

  Kai bevaikė senmergė su mėlynu chalatu nomenklatūrinių propagandinių skalikų dėmesio centre vakar atsidūrė net ir tokios šventės - Motinos Dienos - akivaizdoje. Tačiau, kai gerai pagalvoji, tai tie žurnalistai smarkiai nesuklydo. Mėlynąjį pelėsinį Grybą žurnalistai įdėjo ne šiaip sau - tai KORUPCIJOS MOTINA!

  0 0
 • Macas 2020 gegužės mėn. 04 d. 09:35:28

  Kuo daugiau ubagų goju tuo lengviau juos priedurnius valdyti

  0 0
 • ruta 2020 gegužės mėn. 04 d. 07:25:43

  Kai keptas gaidys ikerta i pasturgali , tai 'Laisvosios rinkos ' ir teisesaugos gaujos atstovai prisimena apie valstybe ...nebus eiliniu zmoniu - nebus ka 'melzti' ..

  0 0
 • Tos kauketais personos 2020 gegužės mėn. 04 d. 03:15:16

  Primena filmo sceną apie banko plėšikus, kurie įkaitus peržengė savo uniforma. Skirtumas tik tas, kad ten policija juos vadavo, o cia- prižiūri, kad visi nešioti kaukės. Ir dar menkutis maitinimo skirtumas. Įkaitus ten maitino

  0 0
 • Ema 2020 gegužės mėn. 04 d. 02:27:30

  Pasiilgau socializmo. Tai geriausia santvarka, ka zmogus yra sugalvojes. Bet tikro. Dabar matau visiska tautos degradacija visiska...visiska....Tiek dvasine, tiek fizine...

  0 0
 • Pamfleto autoriaus nusišnekėjimai 2020 gegužės mėn. 04 d. 01:26:19

  Sveiku protu sunku suvokti pamfleto autoriaus liaupses prosorošinio instituto prezidentei Leontjevai. Ši persona ilgus dešimtmečius lobiaudama svetimšaliams finansiniams bei ideologiniams aferistams zombavo Lietuvos politikų, valdžios žmonių ir mūsų piliečių smegenis liberalglobalizmo ideologijos kanonais ir priesakais. Ir tik dabar, po tos ideologijos sukeltos daugelio šalių ekonominio, socialinio, dvasinio, moralinio ir net egzistencinio kracho grėsmės, autoriaus žodžiais tariant, "protingoji moteris" atsivertė ir pradėjo aiškinti nebe savo svetimšalių patronų, o veikiausią Kristaus mokslą. Ar tik tokio aiškinimo nesuklaidintas ir pats pamfleto autorius emė ir nusišnekėjo, teigdamas, jog ir dabartinės krizės negandas ant mūsų varguolių pečių užkraus musiškės valdžios įstaigos, o ne jau nuo pat 2004 m. europandemijos viruso apimti eurokomisarai, europarlamentarai ir ECB Valdančioji Taryba, sukėlę nebevaldomus tuščių pinigų spausdinimo vajus, peraugančius į skolų ir finansų krizes?

  0 0
 • Kuku 2020 gegužės mėn. 03 d. 23:28:39

  Tegu daugiau klaupiasi prieš masonus, kaulai ir kaukolė ir panašias organizacijas tai bus tik vieni ubagai. Jiems tik pinigai rūpi,o pasaulis ne. Tai jie sprendžia kiek mūsų turi būti. Jie galvoja,kad valdo pasaulį,bet jie turės atsakyti prieš Aukščiausiąjį.

  0 0
 • To ergo 2020 gegužės mėn. 03 d. 23:19:41

  Nepatikrins, kaip buvo godūs, plėšikiški, bejausmiai, taip ir liks. Tik dar labiau norės turtėti, nes kažkiek per virusą bus praradę, tai reiks atsigriebti, tą ir darys kiaulės akis įsistatę, kokie dargiai vėl lįs į tv mokydami, kaip paruošt darbo jėgą jiems ir t. t.

  0 0
 • Autoriaus pasiteiravimas kaip žydo teisybės 2020 gegužės mėn. 03 d. 22:35:37

  Užduodamas klausimą ar ir šios krizės padarinių ir nuostolių didžiausia našta bus užkrauta silpniausiems ir vargingiausiems pamfleto autorius iš esmės teiraujasi kaip žydas teisybės, tarsi jam (ar dar kam) neaišku, jog ta našta ne bus, o jau yra užkrauta times žmonėms ir ne tik Lietuvoje, bet ir visoje euro zonoje. Ir tai padarė ne lietuvaičiai mokesčių inspektoriai, ne lietuviški bankai ar teismai, kaip teigia autorius, o su eurokomisarų ir europarlamentarų pritarimu tą naštą visiems euro zonos varguoliams bei kitiems žmonėms užkrovė Europos centrinis bankas savo 2020-03-24 d. sprendimu "Dėl laikinosios specialiosios pandeminės pirkimo programos" (ES) 2020/440. Taip bus gelbstima tariamai nuo koronoviruso į ekonominę krizę patekusi euro zona, skiriant pradžioje tam 750 mlrd. eurų banko emisinių (tuščiavidurių) kreditų ir paskirstant juos tos zonos šalims. Dėl tokios "emisijos" kris euro perkmoji galia ir padarinius, o dar ir kreditus, be abejo, teks dengti ir iš varguolių kišenės.

  0 0
 • Chi chi 2020 gegužės mėn. 03 d. 22:31:00

  Policininkas panaikino ne kirtimus, o ubagų rinka? Kaip ir daugelį kitų rinkų, tiksliau, pardavė jas geriau mokantiems. Sakot, ne visas. Žinoma, kai kurioms jų bus atlyginta. Daliai turizmo rinkos. Bet tik stambiems. Vadinamiems viešbučiais, vežėjais, operatoriais ir tt. Kitai rinkos daliai- jų konkurentams, atlyginta, savaime suprantama, nebus. Jokia Palangos bobutė viešbučio išmokos negaus.

  0 0
 • auras 2020 gegužės mėn. 03 d. 21:25:37

  ubagu kraste ,geriausiai dirba ir baudejai,na tiesiog sakyciau ideali tvarka,visi vaiksto su kaukemis, na ir viena kita ,nubaudzia.Sakyciau netgi per daug griezti tie baudejai,tokioje paklusnioje salyje rasdami vis dar absciai tu ,kuriuos galima nubausti.tiesiog kuriozas,londone ,jeigu pagal toki baudeju uoluma ,galima butu bausti simtus zmoniu ,kas minute,nors niekas nebaudzia.ubagu krastas turi specifini priejima prie problemos sprendimo ,bausti tuos ,kurie tau negali ikasti.Todel tas specinis krastas ir gyvena meslo kruvoje,atmatose,be jokio rosvaiciu ,kad nors kiek samone praskaidretu

  0 0
 • Jonas 2020 gegužės mėn. 03 d. 21:08:10

  Klausimas 2020 gegužės mėn. 03 d. 19:23:37 Esu laikęs rankose senajį prieškario 19a. 2-3 dešimtmečio pasą , kuriame buvo įrašas ' ubagė"- tai reiškė ,socialinę padėtį asmens . Toks įrašas buvo , matomai , tam kad asmeniui būtų leista rinkti savo pragyvenimui lėšas . Prie sovietų buvome visi "ubagais " , bet niekada tokiais nesijautėme , nes niekada nebuvo gėda pritrūkus duonos ar druskos užbėgti pas kaimynus pasiskolinti ir net pinigų sumą iki algos. dabar pabandykite taip padaryti? Kokiomis akimis į jus pasižiūrės kaimynai? Turtas išskyrė žmones, atstūmė juos vienas nuo kito, padarė juos susvetimėjusiais ir be gailesčio vienas kitam. Tos visuomeninės farmacijos , kurias mums pažinti teko " laimė" ne iš knygelių , ar nuogirdų - kiekviena turi savo pliusų ir savo minusų. Tie kurie , išimtinai , vienpusiškai dergia ir deda į šuns dienas socializmą yra , švelniai tariant, ne visiškai sąžiningi . Ne veltui Popiežius yra prasitaręs , kad iš socializmo yra ko pasimokinti .

  0 0
 • Kokioj 2020 gegužės mėn. 03 d. 19:32:46

  kokioj dar saly antsnukiai privalomi? Ar nebus, kad tik LT.

  0 0
 • Klausimas 2020 gegužės mėn. 03 d. 19:23:37

  Kodėl strp.Autorius nepaminėjo, kada Lietuvoje ubagų nebuvo arba beveik nebuvo? Gal prie Smetonos?

  0 0
 • < to Nuomonė 2020 gegužės mėn. 03 d. 19:19:25

  Atlyginimai žymiai kilo ne tik dėstytojams, medikams ,bet ir mokytojams - VISIEMS biudžetininkams. Bet ,kai jau penkiolika metų Lietuva yra ES dugne - NELENGVA per tris metus is ten "ištraukti". Gerai,kad biudžeto fiskalinis rodiklis geras ir Lietuva jau gali skolintis už 0,5 % .Tai ne "grybkubil " lakotarpiu 9%!

  0 0
 • Nuomonė 2020 gegužės mėn. 03 d. 19:10:18

  Tai vieninteliai per 30 m. Valdantieji rūpinasi, kad kuo mažiau būtų ubagų.Sunku jiems viską atstatyti per 3 metus.Ypač, kai tiek trukdo opozicija ir jų uolūs "skalikai". Ką reiškia vien tik dėstytojams, medikams atlyginimų ,pensijų, pašalpų ,vaiko pinigų žymus padidinimas!

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • LAIVYBA: susisiekimo ministerija paskelbė konkursą ilgalaikei laivybos Nemunu atnaujinimo studijai parengti.
 • TYRIMAS: Šalčininkų rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo).
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip manote, ar reikėtų ilginti atostogas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar buvote grybauti, uogauti?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+15 +17 C

 

+16 +18 C

 +27 +29 C

+28+30 C

 

+24 +26 C

1-2 m/s

1-2 m/s

 

1-2 m/s

       

Nuorodos