respublika.lt

V.Vasiliauskas: Sutemos - straipsnio komentarai:

 • Darius 2020 balandžio mėn. 17 d. 09:55:57

  Balsuosiu už lenkus

 • tam Ale tu matai,kaip lietuviai visus Lietuvoje 2020 sausio mėn. 02 d. 22:26:22

  Jei neleidžia vogti tai komunistas-ane? O jeigu vagia milijonais-tai patriarchas?

 • idomu 2020 sausio mėn. 02 d. 10:06:52

  dar kiti veikejai,tokie kaip Gabrielius,Masiulis,Steponavicius mokejo uz petus,kai pietavo su Kurlianskio kompanija.O,kad laiku neisisavindavo pinigu,tai ju gudrus planas ,paskutiniu momentu ikisti i si pinigu isisavinima savus zmones.Sitas ,,elitas,, su ziniasklaida,ypac LRT taip igriso.Siandien ryte apie dvi valandas smeize Karbauski ir valstiecius.Ivairios citatos,komentarai.Svarbiausia pries seimo rinkimus negalima didinti pensiju,negalima kelti korupciniu sandoriu,zodziu nieko negalima daryti zmoniu labui,nes ,pasag LRT ir kitus tai yra rinkiminis reikalas.Bjauru.O lenkai saunuoliai ir nepasiduokit siems maitvanagiams,zmones jus ivertins ir palaikys.

 • Kada tie rusakalbiai lenkai 2019 gruodžio mėn. 18 d. 21:44:14

  Nupirko "Respubliką"? Kokia gėda...

 • KALBANT APIE 2019 gruodžio mėn. 18 d. 11:02:55

  ziniasklaida apskritai,tai pasakysiu,kad ziuriu LNK PER TELEVIZIJA.ZIURIU,NES MANAU NORS TRECDALIS TIESOS BUSYRA TIK KALBANT APIE AVARIJAS\.pASTEBEJAU,KAD NET ''NEPRIKLAUSOMI''PRANESEJAI NEPRALEIDZIA PROGOS NEIGIAMA PRSME PAMINETI kARBAUSKO AR KT,NORS TAI IR NR I TEMA.Tip ir norisi pakisti kaula,kad turetu ka grauzti.O VIS SAUKIAME APIE NEPRIKLAUSOMA ZURNALISTIKA.

 • išeitų,NESISTEMINIAI 2019 gruodžio mėn. 17 d. 20:23:36

  žurnalistai yra caca,likusieji kaka. "gerieji" vasiliauskas,janutienė ir , kažkur dingęs, paxius,o kiti-nupirktieji,papirkti ir parduotieji. Teisingiausias,skaisčiausias,razumniausias portalas-žinoma RESPUBLIKA

 • Man 2019 gruodžio mėn. 17 d. 15:18:38

  Labai patinka ta partija-jai vagisciu neprikisit,kad ir kaip nori konservai ir jiems prijauciantys,labai patinka Tomasiuniene,galvojau kad ji olia pupyte,o ji pasirodo protinga,mastanti iR dar stipri,sekmes jai...pasibjaurejau zeimyte,kai ji snekino premjera,tesiog slykstu ziuret,labai ry skiai lenda konservatoriu uodega...

 • jo 2019 gruodžio mėn. 17 d. 15:01:47

  Dėl to ir ligos, kaip prisidirba. Kaip ir dėl Alytaus. Ir čia pakišinėja fainą moterį ministrę. Vyrai..ereliai. O kaip atsakyt į viešumą, nesuprantam.

 • < < viel tie patis 2019 gruodžio mėn. 17 d. 14:29:20

  Žmogau, jei nemoki pats parašyti komentaro - paprašyk pradinuko, kad bent žodžius parašytų teisingai, be klaidų! Neįmanoma suprasti ,ką norėjai parašyti?

 • įdomu 2019 gruodžio mėn. 17 d. 13:32:55

  Kas dėl pačios savivaldybės nesukontroliuoto Alytaus padangų gaisri puolė vrm ministrę už tiesos sakymą mero atžvilgiu? Kaip vienas vicminitras buvęs Alytaus vicemeru anoje kadencijoje ir žinojo problemas, kitas buvęs prieš Alytaus policijos vadovu. Ir žmona jei dirba Alytaus m. savivaldybėj aplinkos apsaugos skyriuje. Ir. ? Gal ministrės atveju negražiai negynė ir premjeras, be kurio...anie vicministrais vargu ar būt tapę? Nes Alytuj pasigirt jiems ko nenuvo. Tad kas prieš ką eina?

 • lrt vien sistiemine nomenklatura 2019 gruodžio mėn. 17 d. 10:56:40

  bus panasiai kaip pri hui vien bino

 • viel tie patis snukiai 2019 gruodžio mėn. 17 d. 10:43:45

  kuo jie ten uzsdijima. kaip igivendint diedies semo ir wowos putino planus,

 • objektyviai 2019 gruodžio mėn. 17 d. 09:55:48

  Dėl Alytaus gaisro pradžioj ministrė teisi buvo. Nors gavo interpeliaciją ir jos negynė premjeras. Juolab 2 vicministrai nuo Alytaus ir vieno žmona regis dirba Alytaus m. savivaldybėj aplinkos apsaugos skyriuj. O pats vicministrais dirbęs prieš Alytaus policijos vadovu. Tad tyrimą dėl gaisro iš kart turėjo persiimt LR gen. prokuratūra ir neprileist vietinių kur...Todėl ir po 2 mėnesių svarbiausia neišaiškinta, ar per galimą nesukontroliavimą nesitęsia ir kitų įmonių atžvilgiu. Nesimato reiklaus įvertinimo iš pačios savivaldybės, kad nereaguota į anoj kadencijoj buvusius signalus. Ir priešgaisrinės ir apsaugos tarnybų. Kodėl tik vandeniu gesinta 10 dienų, gal putom buvo galima per kelias dienas ir mažiau užterštumų. Nei kad viskas sudegė ir įkalčių nėra. Kaip prieš metus Alytuj aplinkos apsaugos institucijos įėjo į vieną Alytaus įmonės teritoriją blusinėt atseit dėl užkastų atliekų, o nematė problemų kur buvo degusioj įmonėj. kas čia slopinimai per menkniekius, kad nematyt rimtų probl

 • Kad VRM ministre 2019 gruodžio mėn. 16 d. 23:12:50

  pulta tik todel,kad priklauso LRA - buvo daugiau nei plika akimi matoma! Beje,jos kritikai itin liaupsino mera,neaiskiais santykiais susisaisciusi su paciu padegeju!

 • Šiaulietė 2019 gruodžio mėn. 16 d. 22:05:40

  Kas sutvardys SISTEMINIUS žurnalistus? Ypać LRT? Kiekvieńą dieną per TV, radijo laidas - tas pats lojimas,kaip prezidento R.Pakso apkaltos metu ? Žiūriu todėl,kad man juokinga žiūrėti,kaip pumprickaitės, jakilaičiai ,valatkos, miliūtės, juda, "virsta" per stalą, kraiposi - niekaip negalėdami išgirsti norimo atsakymo.

 • Nuomonė 2019 gruodžio mėn. 16 d. 21:54:57

  Ačiū žurnalistui uź puikų straipsnį! Tik rašykite! SĖKMĖS! Kodėl taip užsipuolė lenkų krikščioniškos frakcijos ministrus? Todėl, kad: 1)frakcija įsijungė į koaliciją ir nekilo chaosas dėl pirmalaikių rinkimų,2) iškėlė ir pasiūlė Lenkijos pavyzdžiu Lietuvos žmonėms : VAIKO pinigus, nuo 2020 m. NEMOKAMUS vaistus bei nemokamą dokumentų išdavimą pensininkams, APMOKESTINTI bankus, kad neišplauktų visi milijonai į Skandinaviją, , PREKYBOS centrus, nes kainas kelia, o žemdirbiams uz produkciją moka grašius. Reziume: Partijos,kurios 28 m.valdė Lietuvą ,to NENORI ,nes jie pamatė ,kad tolsta "valdžiukė" ir vėl artėja atsarginis suolelis?

 • Beata 2019 gruodžio mėn. 16 d. 18:56:29

  Kada konservatoriu siurbeles baigs siurbt paskutini Lietuvos krauja, naikinti zmones, kurie dar stengiasi kaz kaip pries situos lietuvos parazitus atsilaikyt

 • Kazimyras 2019 gruodžio mėn. 16 d. 18:01:41

  nebe suprantu Nausedos.Nejaugi jis apako ar apkurto Pasirodo tas Narkeviciu ne piescias ir reikias jam sakyti aciu kad neleido apvokti Lietuvos mokesciu mokietojus

 • pencininkas to JO 2019 gruodžio mėn. 16 d. 16:51:34

  Ar koncervai praskolinejo ir praskolino valstybe,ar valstieciai? Matoma paciam su galva ne visai gerai,ar ozio slapimas suede smegenis,kasdien klausant propogandos ,pradedi tiket

 • senis 2019 gruodžio mėn. 16 d. 16:32:29

  pagarba Vasiliauskui, bet kalbeti apie nacionalines Lietuvos partijas nereiketu. Tokiu nera. Yra vieninga Lietuvos Komunistu Partija, po 1990 metu Lansbergio suskirstyta ikonservu, socdemu ir lyberastu frakcijas. Ta LKP, pagal savo 3 sarasus, pastoviai turi 70 seimo nariu, dasipirke dar 1 gali priimti bet koki istatyma. Pav.t.v. Matuko istatymas. Pirko Sakaliene. Ta lenku akcija, gal todel, kad daznai buna Lenkijoje, vienintele turi supratima, kas yra valstybe ir elgiasi kaip valstybinkai. Narkevicius stengesi sutrukdyti prichvatizuoti Vilniaus, Kauno ir Klaipedos centrinu pastu pastatus, todel ir uzsirove ant konservu pykcio. Gal Vilniaus centriniame pasto pastate numatytas mauzoiejus Lansbergiui?

 • Vilius 2019 gruodžio mėn. 16 d. 14:46:44

  Eini prieš srovę, Valdai, nesitaisai!.. Vienok maladiec, pritariu daugybėje aprašytų atvejų, žinau, kaip yra gẽra ir lengva, darbuojantis žiniaklaidoje, parsiduoti - tiek barteriu, tiek grynais, o dar geriau: įsiteikiant Organo bosui... Pradedi nuo smulkių dovanėlių, kaip antai huivėjaus telefonas, o baigi vasarnamiu ar sabonišku bordeliu kur nors prie gintarinių krantų... Neturi tu, Valdai, degėsiško ironijos grakštumo, bet iš patirties nusitaikai į patį aukos Achilo kulną. Tad frazė apie Nemiros brauningą yra ilgam užmušanti nuo juoko! Ta kūdutė, sportiškai susilaikanti, žavinga(?) moteris su tuo gelžgaliu iš po sijono!.. Atsijungiu, nes kretu iš pasitenkinimo.

 • Adas 2019 gruodžio mėn. 16 d. 14:31:34

  Didžiausia klaida valstiečių padaryta - sudaryta kolicija su bebrais ir tamoševskininkais. Sėkmingai dirbo vyriausybė, puikūs buvo ministrai. Galėjo dirbti mažumos vyriausybėje. Būtų pelnę žmonių palaikymą ie laimėję rinkimus . O dabar šnipštas. Pakeitė ministrus į nekompetetingą pedagogę valdyti VRM, juokerį į susisiekimo ministrus. Va ir rezultatas.Paleisti vyriausybę.

 • jo 2019 gruodžio mėn. 16 d. 10:23:14

  Įdomiai baigia seimo kadenciją oligarcho pravesti į valdžią. Nuo valstiečių deleguotu į Seimo pirmininkus patys tarpusavį nesusikalba. Premjeras kitiems rinkimams į valstiečius nesižvalgo. Valstiečiai apart praskolinėt valstybę ir rimčiau nesugeba. Prikeliamas Uspaskich kiek prabyla, tiek nusikalba.

 • Ale tu matai,kaip lietuviai visus Lietuvoje 2019 gruodžio mėn. 16 d. 10:16:22

  " skriaudžia", kad net iš iš septynių :koloradkių"Lietuvoje išrenka du ministrus, kad galėtų toliau nešti komunistus , tarsi šūdą iškeltą ant šakių.Taip ir smirda visa Lietuva nuo komunistų , jau beveik trisdešimt metų.

 • joo 2019 gruodžio mėn. 16 d. 05:48:17

  dvigubi standartai musu Lietuvelej...

 • kas gali paneigti tai 2019 gruodžio mėn. 16 d. 04:59:40

  kad, kaip sestadieni pranasavo kruvinoji marti, gruodzio 17-a gali buti ivykdytas perversmas. Niekaip lrt skalikai, konservai ir liberalai negali suest lenku ministro, niekaip negali surast nuodemiu ant Karbauskio ir valstieciu, tad gal senis kupriukas muzikantas ivykdys jo seniai pranasauta "kraujo praliejima". Juk anukas niekaip neikisa savo uzpakalio prie lovio, kur buvo planuoti dideli pinigeliai, tad jiems jau islikimo klausimas" Arba, arba" Pasirodo, pirmoji ponia, seimo pirmoninkas uzsirise priekuostes, labai graziai kalba ir papilsto zmoniu suaukotas sriubas. Tuo ju gerumas ir baigiasi. Kas girdejo kad bent kas is konservu ar liberalu paaukotu vargsams, kad plesrus jakilaitis butu ismetes koki eura, kad adamkus, pasigailetu zmoniu, kuriuos apiplese su savo myzeliais ir kitais milijonieriais. Gaila, kad nauseda irgi eina piktybines grybes pedomis. Labiausiai gaila senuku, jaunu seimu ir Lietuvos

 • tiek>Taip išeina 2019 gruodžio mėn. 15 d. 23:07:23

  dar vienam visa tauta kalta .....Su tokiais tikrai valstybės saugumas turėtų rimtai pasikalbėt. Žulikai žulikais - kiekvienoj tautoj tokių pasitaiko ,tačiau leist viešai tyčiotis Lietuvoj iš lietuvių tauto turi vieną kart būti griežtai uždrausta.

 • kruvinoji marti 2019 gruodžio mėn. 15 d. 22:06:10

  sestadieni, maigydama savo suniuka, dave suprasti, kad landsberginiai gruodzio 17-a galimai organizuoja perversma. Atseit taip buvo anksciau, kai gruodzio 17-a buvo organizuotas perversmas. Sita per dantis zodzius kosianti baidykle, konservu skalike kvieciasi "aukstos morales" pasnekovus vagiu vagies ipedini gentvilioka, kasciunus. Siu dienu zurnaliugos is meslo kruvos issitraukia pacius "populiariausius" majauskus, razmas, simonytes, broilerius, kasciunus, matulus ir matelius, valatkas, pumprickaites, tapinienes, makaraitytes, kakilus ir bando nuverst zmoniu isrinktuosius.

 • Lietuva 2019 gruodžio mėn. 15 d. 20:03:22

  negaus tu pinigu, nes bus praleisti visi terminai su siuo projektu. Tai labai aiskiai p.Narkevic.

 • kai runkeliai susipras 2019 gruodžio mėn. 15 d. 20:02:24

  tada ateis grabas "patriarchui" ,o sutemos tiems,kas privedė valstybę ir tautą iki išnykimo ribos

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUSIDŪRIMAS: Čekijos vakarinėje dalyje antradienį kaktomuša susidūrus dviem traukiniams žuvo mažiausiai du žmonės, daugybė kitų žmonių patyrė sužalojimų, teigė gelbėtojai.
 • DAR ATLEIS: Vokietijos oro linijų bendrovė „Lufthansa“ antradienį paskelbė apie planus atsisakyti apie 1 tūkst. iš 5 tūkst. administracijos darbo vietų, oro vežėjai didinant pastangas išgyventi koronaviruso krizę.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar vyrai turėtų privalomai eiti vaiko priežiūros atostogų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+9 +11 C

 

+8 +10 C

 +16 +18 C

+17 +19 C

 

+17 +19 C

3-4 m/s

3-4 m/s

 

3 m/s

Nuorodos