respublika.lt

V.Vasiliauskas: Kur veda K.Kalinausko ir Z.Sierakausko gatvės? - straipsnio komentarai:

 • Valdas (kitas) 2019 gruodžio mėn. 05 d. 13:11:29

  Ačiū, Valdai Vasiliauskai, už gerą straipsnį.

  0 0
 • Kur veda? 2019 gruodžio mėn. 05 d. 12:46:12

  Ogi atgal i vergove,nes i baudziava - jau atvede!

  0 0
 • V. Ladas 2019 gruodžio mėn. 04 d. 21:45:28

  Mano senelio mama buvo baltarusė, net kitos kalbos nesimokė. Man patinka Baltarusijos lietuviški peizažai. Iki Minsko, gal ir už jo, tai buvusi baltų teritorija, lietuvių teritorija. Slavai pėsti slinko, laiveliais Nemunu ir Nerimi yrėsi, ir kaip invaziniai augalai atsigriebė didelį gabalą Lietuvos. Ir aš prisibijau to, kas bus po Lukašenkos. Jie savo taikiai šliaužiančiu stiliumi, dirbdami mums ir už mus, paskandins mus savyje, o padės jiems ir ukrainiečiai. Šlovė backai Lukašenkai dar šiek tiek sulaikančiam kaimynų invaziją...

  0 0
 • ka ten 2019 gruodžio mėn. 04 d. 04:50:24

  vieikia simasius,

  0 0
 • senis 2019 gruodžio mėn. 03 d. 15:52:09

  tai kodel visa tai vyksta? Todel, kad laisve atgavo, tapo nuo zmoniu nepriklausomi tik 1% Lietuvos gyventoju. Visi kiti Lietuvos gyventojai, po 1990 metu, tapo, yra padaryti baudziauninkais. Kai apie 1980 metus Lietuvoje pradejo lankyti Soroso pasiuntiniai, jie pirko ir samde ivairius kirkilus, kubilius, juknevicienes, simonytes, anusauskus, ir kitus, svelniai tariant, silpnesnio protinio issivystymo atstovus. Protingu, suprantanciu, kuo skiriasi valstybe nuo likviduojamo uabo, Sorosui nereikejo. Kadangi komunistu partija komunizmo sukurti visiems nesugebejo, Sorosas LKP pasiule susikurti tik LKP nariams. Mainais uz socializmo idealu atsisakyma, pasiule prichvatizuoti visa per 50 socializmo metu zmoniu sukurta turta. Tie suskiai sutiko. Likom nuogi, basi baudziauninkai. Nepriklausomybe Lietuvai iskovojo KGB. Iskovojo todel, kad pirma salyga Rusijai, jeigu ji nori stoti i ES ir NATO, ir buvo atsikratyti sajunginiu respubliku. Gorbaciovas tikejo, kad Rusija priims i ES ir NATO,!

  0 0
 • Tautai 2019 gruodžio mėn. 02 d. 14:38:53

  Teisyngai ir labai aiskiai pasakie profesorius kad mes valdzios ir prezidento neturime oturi Saroso mafija labai tikiejome Nausieda net jisai aiskei pasakie kad zaidziu tik tais kara bet su ko nepasakie ar su piemenukais ar sukuoncervatoreis rusai puola taip kad valdzios niera Lietuvei jau pagal visas taisikles pa liks Lietuva jieskos tievynes su valdze kurie jie rupies.

  0 0
 • Realybė 2019 gruodžio mėn. 02 d. 09:45:21

  Jei dabar butų nacistiniai laikai, visi šie baltarusių nacionalistai tarnautų naciams dirbdami koncentracijos stovyklose šalia dujų kamerų ir zonder komandose degindami Baltarusijos kaimus.

  0 0
 • reg 2019 gruodžio mėn. 02 d. 08:51:56

  Is tolo pamaciau baltai raudonai balta veliavu jura ! Bet veliau supratau, jog baltarusiai labai izvalgiai jas iskele ant ilgiausiu , plonu kotu. Musu trispalves buvo zemai, arba visai neleistos. Zinoma, lietuviu laidotuvese galejo buti daugiau.. Taciau baltarums kaip oro reikejo laisves gurksnio laisvame Vilniaus mieste. Jie nuolat skandavo " Tegyvuoja Baltarusija ". Cia jie buvo " jega"! Sekmes jiems.

  0 0
 • mazis 2019 gruodžio mėn. 02 d. 08:51:38

  cvasiliauskai, norejai kazka pasakyti, bet paskui tik perrasei svetimus zodzius.Ir tai zurnalistika? O gal gyli tolerancija?

  0 0
 • Ina 2019 gruodžio mėn. 01 d. 22:28:00

  Labai patiko Algimanto Rusteikos straipsnis. Ir ironija ir graudi tiesa.

  0 0
 • į: Nutylima tiesa 2019 gruodžio mėn. 01 d. 20:59:13

  Sakykime. Bet keista yra tai, kad tamsta manai, jog tas, kas galingas, gali sugalvoti tamstą parduoti, ir tai bus TEISĖTA? Jūs vadinate, jog norėjo nuversti TEISĖTĄ valdžią? Ji buvo ne teisėta, o PAGROBTA, GROBINYS buvo parduotas. Panašiai, kaip parduoda vogtus telefonus, nešioja mus kompiuterius ir pan. Ar KRIKŠČIONIUI grobti, plėšti leidžiama, nelaikoma NUODĖME? Na, Polska wiara apie savo grobimus taip galvoja, o kaip tamsta? :)

  0 0
 • Esmė 2019 gruodžio mėn. 01 d. 18:53:11

  Jeigu kelias neveda į šventyklą, - tai kam reikalingas toks kelias. Citata iš k. f. ATGAILA.

  0 0
 • Saulius 2019 gruodžio mėn. 01 d. 17:52:08

  Mąstykite: ar caras udraudė po 1863-64 m. sukilimo lietuvių spaudą lotyniškais rašmenimis, lietuviškas mokyklas, uždarė Vilniaus universitetą, pradėjo žiaurią Lietuvos rusifikaciją, todėl , kad tai buvo , jūsų manymu, tik lenkų sukilimas? Antanas Mackevičius kovėsi už Lenkiją? Pamąstykite prieš komentuodami.

  0 0
 • Co to jest? 2019 gruodžio mėn. 01 d. 14:51:02

  Nuo pradžios iki liudnos pabaigos tai buvo lenkų, dar kitaip vadinamas vieno asmens K. Kalinowsky sukilimas, prie ko čia lietuviai?

  0 0
 • Nutylima tiesa: 2019 gruodžio mėn. 01 d. 14:35:53

  Jie buvo "Oranžinės" revoliucijos pionieriai, kadangi sukilo ir norėjo nuversti teisėtą valdžią. Sank Peterburge tokiais buvo Dekabristai revoliucionieriai-masonai. Kalinausko sukilimą taip pat rėmė masonai, berods, Oginskis, žinomo Polonezo autorius. Reikia priminti, kad Pabaltijį 18 amžiuje nupirko už kelis miljonus talerių Petras Pirmasis iš Švedijos karalienės Eleonoros.

  0 0
 • Gedimino nuomonė 2019 gruodžio mėn. 01 d. 12:57:08

  Sakoma, kad jei į žmogų panašią asabą (tai tas, kuriam terūpi pavalgyti, pamiegoti, pakakoti, vienžo tai beidėjinis sutvėrimas) pastoviai pradėsi vadinti kiaule (pažiūras turinčių žmonių tai neveikia), tai jis pradės kriuksėti. O tokių- daugiau negu žmonių. Tad ne veltui ir marksistai, Hitlerio pasekėjai, naudodami pievartą, savo idėjas skleisdavo per auklėjimą, mokymą, o kas nepaklusdavo- per prievarrtinį darbą. Tai gana efektyvios priemonės, kurių pasekmes ir dabar jaučiame. Dabar šį metodą naudoja levtistai, iškrypėliai liberalai, tik naujoviškai- panaikinę patriotinį auklėjimą, atsisakę religijos. Žinau ne vieną komuniaginių pažiūrų asabą, kuris net prie ruso, norėdamas pasirodyti moderniu, 16-tą vasario ta proga pakeldavo taurę. Mus 30-imt metų valdę valdžiažmogiai, prisidengę žodžiu demokratiją, nekėlė tautos patriotizmo, o savo valstybės valdymo nemokšiškumu darė ir daro abejingais Lietuvos likimui net patriotus. Tad jei net Vyčio nereikia, tai apie sukilėlis nėra ką ir kalbėt.

  0 0
 • tiek 2019 gruodžio mėn. 01 d. 12:48:38

  teisingai. O iškrypėlių paradus ,po gerb. seimerio protesto sutriuškinimo , taip pat būtina įvardinti savo vardu t.y. "Netolerancijos " visuomenei eisena.

  0 0
 • VISKAS ČIA O.K. PAGARBA. Yra tik vienas vienintelis klausimėlis? 2019 gruodžio mėn. 01 d. 12:09:58

  O tą IŠVYTĄ MILIJONĄ (kai jie numirs) irgi taip pat laidosime kaip DIDVYRIUS, kurie nukentėjo nuo savų "organų", kai buvo nuo 1995 iki dabar IŠVYTI IŠ SAVO ŠALIES? Juk jie irgi BĖGO ir SLĖPĖSI visoje Europoje NUO PRAŽŪTIES, BADO ir savos valdžios PASITYČIOJIMO?

  0 0
 • protingasis kurmis 2019 gruodžio mėn. 01 d. 12:02:20

  Ir autorius, ir komentatoriai Audrius ir komedija parase apie, gaila, bet musu realybe.Stebiu musu valdziazmogius, ju "protingus" sprendimus, gal teisingiau issidirbinejimus", ir matau, kad mus tos gatves veda i NIEKUR, ka raso ir komentatorius "gatves neveda".Ir tikrai niekur, i jokia ateiti su tokiais vadovais mes nenueisim.Rinktis nera is ko.Esami vadai ir vadukai pasipute nuo tos visagales valdzios kaip gaideliai (net ne kaip gaidziai) vel pradeda giedoti visokiu tonaciju balseliais, kadangi arteja rinkimai.Vel knis protelius, kad jie del savo tautieciu "pasiaukos" viskam, ko gero net gyvybe "paaukos" del ju geroves,Nors "zmoniu partijos" rinkejams, tiems 15-17 % nuolankiu, galimai nereikia net jokiu agitaciju.Gaila savo TEVYNES, savo tautieciu, bet ir velgi pagal komentatoriu "gatves neveda" "smegenis reikia laikyti ijungus ir nereikes klaidzioti".Smaikstus, bet labai tikslus komentaras.

  0 0
 • komedija 2019 gruodžio mėn. 01 d. 11:36:17

  1863 metų sukilimas dar tarybiniais laikais nuolatos buvo linksniuojamas ir sukilėlių vardais pavadintos gatvės, todėl dabartinės dirbtinės "laidotuvės" ir dirbtinė "laisvė" kelia tik juoką. Tai ne kas kita, kaip tyčia kuriama nesantaika ir durnių laivo amžinas karas.

  0 0
 • gatvės neveda 2019 gruodžio mėn. 01 d. 11:25:01

  gatvės veda tik į niekur. smegenis reikia laikyti įjungus ir nereikės klaidžioti.

  0 0
 • Audrius 2019 gruodžio mėn. 01 d. 11:18:05

  Vien šio bei Rusteikos, Rachlevičiaus ir kitų, laisvos minties autorių straipsniai rodo, kad vilties vis dar yra. Liberalkomunistų partijos palengva silpsta visoje Europoje. Bėda tik, kad jų vietą, panašu, užims kitokios pakraipos idiotai, kas galiausiai gali nuvesti į ginkluotą kovą, holokaustą ir kitas baisybes. Beje, žiniasklaida mus labai intensyviai prie to pratina. Iš puslapių nedingsta karų, žudynių, prievartavimų vaizdiniai, tikrų ir tariamų nusikaltėlių sąrašai, kurių absoliuti dauguma jau seniai pragare ar dausose, bet labai tinka kiršinti visuomenę.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • LAIVYBA: susisiekimo ministerija paskelbė konkursą ilgalaikei laivybos Nemunu atnaujinimo studijai parengti.
 • TYRIMAS: Šalčininkų rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo).
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip manote, ar reikėtų ilginti atostogas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar buvote grybauti, uogauti?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +15 C

+15 +17 C

 

+16 +18 C

 +27 +29 C

+28+30 C

 

+24 +26 C

1-2 m/s

1-2 m/s

 

1-2 m/s

       

Nuorodos