respublika.lt

Vaikas susilaužė ranką? Laukite vaiko teisių tarnybos svečiuose - straipsnio komentarai:

 • Leonas 2020 gruodžio mėn. 07 d. 14:15:01

  Aš tai manau, kad jiems skambina iš ligoninės ir privalo vykti. Bet jeigu tėvai tvarkingi, įvyko nepaimingas atsitikimas, niekas negriebs vaiko. Dažniausiai skundžiasi patys kalti tėvai, nes ne prižiūrėjo, vaikas bastėsi vienas. Tada gali prisikabinti, bet atimti ne taip paprasta. Turi rasti dar ir girtus tėvus.

  0 0
 • Rokas 2020 gruodžio mėn. 07 d. 14:10:36

  Mūsų vaikas šokdamas nuo čiuožynės skvere susilaužė koją. Į ligoninę atskubėjo vaikų teisių 2 atstovės. Paklausinėjo, paaiškinime, įsitikino, palinkėjo sveikti ir išėjo. Nei persigandom, nei drebėjom, nesijautėm kalti, buvom šalia. Gal geriau, kad pasižiūri, kada nereikia, nei pražiūri, kada reikia.

  1 1
 • Kokia grandinė 2020 gruodžio mėn. 06 d. 11:56:48

  Heteroseksuali šeima susilaukia vaiko. O po to homoseksualumas - verslas, vaikų teisės - verslas, atimti vaikai - verslas, tėvų persekiojimas ir kvailinimas visokiais mokymais - verslas, homoseksualams įsigyjus vaikus - vėl verslas. O dar organų parsavinėjimas - didelis verslas. Ir visas tas verslo grandines kuria žmogaus teises ginančios kompanijos. Pagrindinis ideologas degeneratas, valstybės šantažuotojas Dainius Pūras su savo torpedų komanda Karilė Levickaitė, Povilaitis, Skruibys, Germanavičius, Juodkaitė, Robertas van Vorenas, Jonas Ruškus ir visa krūva teisininkų, žurnalistų, psichologų, savanorių besidžiaugiančiais velniškais darbais. Daugelis jų patys smurtautojai, be patyčių negalintys gyventi išgamos. Žinoma, kad jų pačių šeimų gyvenimai - tragiški.

  6 0
 • Vaikų teisių teroristės 2020 gruodžio mėn. 06 d. 01:23:52

  Yra tokios Malvina Parvickaja, Neringa Šaveiko ir Monika Kuklienė - užsakymų atimti vaikus vykdytojos, cinikės, teroristės, melagės.

  9 0
 • Tiesa 2020 gruodžio mėn. 06 d. 01:20:40

  Aferistų organizuojančių savanorius gyvenimo prasmė yra kuo daugiau gauti pelno gaunant pinigus iš biudžeto ir išnaudojant patiklų jaunimą aukoti savo laiką neatlygintinai tenkinant aferistų planus užsidirbti kuo daugiau "gražaus" pinigėlio "prisidengiant" gražiai skambančiom veiklom. JAV - niekas nemoka už tokią savanorystę iš biudžeto. Jeigu esi nevyriausybininkas - tai iš biudžeto ar ES fondų nemokama. Esmė nevyriausybininkų yra gauti pinigus iš labdaringų akcijų, mecenatų ir kitų būdų, bet ne iš vyriausybės. O Lietuvoje aferistai šantažuoja ir apgaudinėja vyriausybę ir reketuoja. Jie iškreipia visą savanorystės idėją ir patys dalinasi vyriausybės (t.y. mūsų visų) pinigus. Kuo toliau, tuo daugiau tokių UABiukų steigias vadovaujant jau seniai visiems žinomiems NVS koalicijų aferistams. Atrodo, kad tai tik toliau plėsis. Apetitas auga. Dabar jau vyriausybinės įstaigos daug kur gauna mažesnius pinigus už nevyriausybinininkus dubliuojančius darbą.

  5 0
 • Romas 2020 gruodžio mėn. 05 d. 13:12:54

  Ponia Justina reikia suprasti kad senstančiai vakarų Europai reikalingi vaikai, nes pas joje neliko moterų kurios nori gimdyti vaikus Jos tik nori vadovauti.

  3 0
 • wow komentatoriui zemiau 2020 gruodžio mėn. 04 d. 11:42:59

  Kad tos tetos dabar ne tik su policija, bet ir su karo policija isilauz. Karo policijai jokiu tabu nera.

  3 0
 • atrodo,kad dabar valdžioje trys merginos su pažeista psihika iškrypimams.pavojinga ir labai, 2020 gruodžio mėn. 03 d. 23:56:55

  Gerbiamos mamos ir tėčiai,didi pagarba Jums ,kad rūpi jūsų atžalos .kad bandote kovoti su iškrypėliais ir su nužmogėjusiomis,, socialinėmis darbuotojomis.,,Galite drąsiai į privačią valdą neįsileisti tų moralei supuvusių darbuotojų,.Juk jūs atsakote už savo vaikus ir turite teisę neleisti ,kad gązdintų svetimos tetos jūsų vaikus.Nebijokite viešumo ,jeigu reikia pasikvieskite protingą kaimyną,kad turėtumėte protingą liudininką---tada tos tetos bijos viešumo ,kad bus paviešintos jų juodos ,klastingos užmačius,Linkiu stiprybės kovoje su piderastija,vaikų prekyba ir išprotėjusiu godumu pinigams.Sorošą būtina vyt iš Lietuvos ir kuo skubiau.//////

  13 0
 • wow 2020 gruodžio mėn. 03 d. 15:45:57

  Aciu TSRS uz laiminga vaikyste. Visko buvo ir su šniuru per nugara, ne tik per 5ta taska esu gaves, ir "berzo kosytes" per kojas. Vaiksciojau dryzuotas ir kas? Su draugais kazko susigincije ar kazko nepasidaline pesemes ir nesiojome "FINGALUS". daug kam buvo, ane? Nuo veiklos lauke (futbolas, kašis, dviraciai) su melynem ant koju vaiksciojom. Ir NIEKO. NIEKS NESIKISO. buvo bandoma mokyklose per klases valandeles issiaiskinti kazkoki incidenta - ir nieko nepesdavo pedagogai. O uz akiu pedagogai sakydavo: "va 5b vel susimuse ir nieks nieko neisdave. Draugiska klase".

  23 0
 • Nuomonė 2020 gruodžio mėn. 03 d. 12:48:10

  Esu laimingas kad mano vaikystė praėjo Tarybų Sąjungoje, o ne dabartinėj išsigimusioj Geiropoj.

  27 0
 • wow 2020 gruodžio mėn. 03 d. 06:47:40

  Blyyyyn o kaip mes isgyvenome kai buvome vaikais: automobiliai be saugos dirzu; nebuvo vaiku keduciu; lakstem po miskus ir laukus; dareme savadarbius lankus, arbaletus, pugacius , samopalus , bombockas dymovuskes! Karbida sprogdinome! Karstemes medziuose. Buvo ranku ir koju susilauzymu nukritus nuo medziu. Ir kas? Musu tevai budami vaikasi dar surasdavo po Didziojo Tevynes karo visokiu sviediniu ir juos ardydavo.

  25 0
 • Wow 2020 gruodžio mėn. 03 d. 06:39:24

  o kokia teise turi tokia tarnyna perzengti slenksti privacios teritorijos? Jei grupe vaiku miskuose ir laukuose zais "kara", kazkur lakstys ir karstysis po medzius, tevai tures is paskos lakstyti ir kontroliuoti - nelysk i bala, nelipk i medi?????? Ar vaikas turi sedet namie, su kompu zaisti ir tapti zombiu?

  29 1
 • Tu kauniete turbut trupla atminti turi 2020 gruodžio mėn. 02 d. 20:32:20

  Heinrasai kad js normalou seomu vaijai neatimami tai kati tufbut ir atiminejai vaikus us normaliu seimu Kaube kartu su tokiu Ismalu kuris is tvarkkngos seiニos ateme du vaikucius buvo tenur moteru atiminejo kartu paskui pijhys buti oasidaline kartu gwrai jas Motina zpgyne savo vaojrlius ir pati apxigyne muo.mirties kuria jai ruose karcerije

  0 0
 • to Kaunietė 2020 gruodžio mėn. 02 d. 18:10:09

  Ar tu durna? Vaikas žaisdamas susižeidžia tikrai neretai ir labai gerose šeimose. Ar labai malonu normaliems tėvams sulaukt tarnybų vizito tokiu atveju ir žinot, kad tu jau būsi įrašytas kažkur kaip stebėtas, lankytas? O jei dar kas nors atsitiks vėl? Žinau atvejį, kai per patį to vajaus piką mama turėjo tarnyboms ilgai aiškintis, kad ne ji sumušė už save 20 cm didesnį 17-metį sūnų, o jis per bokso treniruotę gavo "fanarą". Tai čia normalu? Ir kodėl kalbat apie uliavones? Tokiais kaip tik tarnybos mažai domisi, ypač nesidomi, kaip auga čigoniukai.

  34 0
 • Barni 2020 gruodžio mėn. 02 d. 10:20:51

  ir toliau remkit sos kaimus, gelbėkit vaikus visokiose paramos akcijose maksimose, circlek tai tos norvegiškos všį

  19 0
 • Apsauga be ryšio,o tiksliau pajuokos objektas,kuris,net 2020 gruodžio mėn. 02 d. 09:27:38

  nežino,kaip vaikus auklėti.Ir nėra tokiu taisyklių,kurios tiktu kiekvienam vaikui,nes vaikai ne robotai,o,ir sąlygos yra labai skirtingos,bet kur reikalauja Konstitucija,ten vaiko teisių visiškai nėra.

  20 0
 • Kazkas baisaus! 2020 gruodžio mėn. 01 d. 23:27:32

  Bet nereikia stebetis matant,kaip musu valdzia mums irgi reguliuoja gyvenima.Apie ka ir kaip galvoti,stebi kiekviena musu zingsni-vardan musu saugumo,seka visus pirkimus,pardavimus,pinigu naudojima,kai tik naudojames kortele(matyt grynieji todel ir pasidare"blogi?")...Dabar isvis pasieke"tobulumo"virsune-spres,kam gyventi o kam mirti(verygos pasakymas).Vienu zodziu,jei ir toliau taip,tai greitu laiku net nus..t negalesi be valdzios leidimo.Na dar tylekime ir tikrai taip nutiks.

  34 0
 • o 2020 gruodžio mėn. 01 d. 19:03:35

  Prie ko čia tos tarnybos ? kas taip sugalvojo ? (Įžeidimas ištrintas.)

  8 3
 • Kaunietė 2020 gruodžio mėn. 01 d. 18:15:44

  Iš normalių šeimų vaikų neatiminėja,mažiau uliavokit rūpinkitės savo vaikais ir nereikės verkšlenti.

  3 71
 • Manau 2020 gruodžio mėn. 01 d. 18:12:03

  Norit deginti ,siaubti daužyti,vokti ir policija nieko nedarytu.Baltarusijoj taikius protestuotojus ,daužo mašinas,langus žudo,žaloja o kas nemyli apsišaukelio keršija ,milicija ,omonas.Štai ir skirtumas ,Prancuzijoje chuliganai dauk migrantų,o baltarusinoje taikūs ,vienodai elgiasi,tai kurie teisiasni.,Tai jūsų manimu kuri demokratiškesnė.

  2 26
 • Sirosa isvyjo armenija 2020 gruodžio mėn. 01 d. 17:55:40

  Danar ten nebera serganciuju korona neta ir vaikgrobiu ten vaiku niekas neatima nuontebunir neparduoda kaip lieyuvoj

  26 0
 • Tralialia 2020 gruodžio mėn. 01 d. 17:47:34

  Todėl aš labai gerbiu Trampą. Nedaug kas žino, kad Trampas statė sieną norėdamas pristabdyti vaikų ir narkotikų prekybą. Buvo daug žmonių sulaikyta vykdant šiuos nusikaltimus. Dėl šios priežasties jis kelis kartus buvo vos nenužudytas. Buvo ir nužudytų žmonių, kurie taip pat bandė tai sustabdyti. Čia veikia elitinė milijardierių mafijozinė mafija, per tiek metų jų tiek daug priviso, kad sunku yra prieš juos kovoti. Todėl kad kiti yra įtakingi tokie kaip pavyzdžiui pedofilas popiežius, Obama, Clintonai, Bidenas ir daugelis kitų. Taip pat ir Karalienė iš rūmų yra čia įsivėlusi, buvo net vaizdo įrašas, kaip 12 ar 11 metų nuogas berniukas lipa pro langą bėgdamas ir krenta žemyn

  34 1
 • Vids 2020 gruodžio mėn. 01 d. 17:27:31

  Niekam nerūpi padėti vaikams, padedama tik insitucijoms ir ten dirbantiems " sraigteliams", praktiškai pagalbos, reikalingos tokios kokios reikia nėra!!! "Povandeniniai vandenys turi stiprią įtaką, susidoroti su mąstančiais ir suprantančiais kas vyksta!!! Jų laukia Dievo ir Visatos teismas!!!

  25 0
 • Visu purma lietuviai turetu isvyt Sorosa 2020 gruodžio mėn. 01 d. 17:24:45

  Su jo milijonu maisais va kokios dalys usvyjo arba hsvjs jo beprisiieido ten neserga korona ir ju vaiku netvirkina gal ir mums taip reikia padaryt isvyt Sorosa

  29 0
 • Korektūros klaida komentaro "... 16:44:17" pirmoje pastraipoje 2020 gruodžio mėn. 01 d. 16:52:55

  Vietoje žodžio "iškrupėlių" turėtų būti žodis "iškrypėlių". Atsiprašome.

  9 1
 • Idėja, kaip gelbėtis nuo žmonijos susinaikinimo per iškrupėlių peršamas jų vertybes 2020 gruodžio mėn. 01 d. 16:44:17

  Kas galėtų paneigti, jog vienintelė reali galimybė išsilaisvinti iš civilizaciją bei jos vertybes siekiančių sunaikinti sorošinių sionistinių iškrypėlių užmačių tegali būti tik štai tokie ryžtingi ir lemtingi civilizuotų tautų apsisprendimai: 1) Valstybinių sienų uždarymas iškrypėliams ( paskelbiant tas zarazas, ir pirmiausia jų dvasinį lyderį ir fundatorių Džordžą Sorošą (taip jau pasielgė Jungtinė Karalystė, JAV, Čekija, Vengrija, Lenkija Slovėnija ir kt.valstybės) personomis non grata civilizuotose šalyse, panašiai kaip yra daroma su užsikrėtusiais zaraza koronaviruso pandemijos tramdimo metu); 2) Krikščionybės, kurią gojams kaip trojos arklį pakišo tų zarazų protėviai, reformacijos įgyvendinimas identiškai, kaip tą atliko islamo šalininkai reformuodami krikščionybę, nes tik pastarieji geba su iš to paties judaizmo paimtomis nekuriomis pamatinėmis tautos lūkesčius įkūnijančiomis nuostatomis atstovėti savo tautų bei valstybių interesus. Gal kas turi ir kitokių idėjų?

  22 1
 • albinas 2020 gruodžio mėn. 01 d. 16:24:52

  visa tai dėl pe***, kad jiems par.....duot atimtus vaikus

  19 1
 • Absurdas 2020 gruodžio mėn. 01 d. 16:00:07

  Lietuvoj. Baisu guzą užsistatyt. Tuoj prikibs. Ar tai normalu.

  37 1
 • pupulis 2020 gruodžio mėn. 01 d. 15:41:34

  Ankščiau sakydavo už viena mušta duoda dešim nemuštų. Dabar vaikai mokyklose net mokytojams spjauna tiesiai į veidą. Pasirodo tai jų teisė, o mokytojas teisių neturi kaip ir tėvai. Vokietija prieš karą klestėjimo pasiekė griežtu auklėjimu. Kai aš augau tai mes mokytojus gerbėm arba bijojom ir nuo tėvų gaudavau į kailį už pražangas ir neklausymus. Buvau auklėjamas elgtis su kitais taip, kaip norėčiau kad elgtusi su manim. Ir tėvai nebuvo kalti jei aš laisvalaikiu jiems nežinant iš laipiodamas iš medžio iškritau.

  56 2
 • o kaip kitaip ...vaikas susilauze ranka iskrypeliams lengviau 2020 gruodžio mėn. 01 d. 14:48:27

  bus jy tratint ,maziau ginsis ,o ir tevai praras teise skustis ... Uuuu libergrastiniu isgamu salis....manau kol tevas toky ,,,vaikuciu teisu gyneja ,,, su kirviu nepasventins sie iskrypeliai tol ir suks ratus aplink vaikus.... draskydami seima ir tvirkindami vaikus...

  46 1
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. Vitas TOMKUS: JUOKAI JAU BAIGIASI, arba TEGYVULIUOJA PIDERALDEMOKRATIJA!
6. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
7. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
8. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
9. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
10. Ką jie dabar pasakytų žuvusiųjų artimiesiems?
11. Prieš 30 metų dėl laisvės buvome pasiruošę viskam
12. Nesiskiepysi nuo COVID-19 - greitai lėksi iš darbo?
13. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
14. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
15. O jeigu karas?
16. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
17. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
18. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
19. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
20. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
21. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
22. Ką atnešė Žiurkės metai
23. 2020-ieji - ne tik pandemijos metai
24. Algimantas RUSTEIKA: atėjo numirėlių metas
25. Koronaafera 3. Globali psichozė mistikos fone

Dienos klausimas

Esant didelei minusinei temperatūrai laiką leidžiate namuose?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-17 -12 C

-13 -8 C

 

-4 -2 C

-11 -8 C

-3 +2 C

 

+2 +4 C

0-4 m/s

1-6 m/s

 

1-6 m/s

       

Nuorodos