respublika.lt

V. Vasiliauskas: Stalingradas - straipsnio komentarai:

 • Kazimieras 2020 sausio mėn. 12 d. 21:56:54

  Kiek supratau žvalgybos agentėliai jau pradėjo trolinti Respublikoje.Čiuožkite idiotai atgal į Delfi.

  0 0
 • nevalia 2020 sausio mėn. 12 d. 21:41:24

  Nevalia leisti Kremliaus agentams tomaševskininkams siautėti nei vidaus reikalų ministerijje, nei susisiekimo ministerijoje. Į postus prisodins Rusijos agentų ir diversantų - tai grėsmė valstybės saugumui. Tą Prezidentas mato, todėl geriau kad atsistatydintų visi koloradiniai tomaševskininkai, ne tik ministras. Bet Kremlius to neleidžia, todėl koloradiniai laikosi įsikibę.

  0 0
 • aras 2020 sausio mėn. 12 d. 20:51:43

  Vasilauskai, tepi kremliaus ratus, oi tepi.

  0 0
 • >abejonė 2020 sausio mėn. 12 d. 20:34:53

  na jo, beraštis tas Narkevičius nemokėdamas nei rašyti, nei skaityti, jaunystėje mokytojavo Vilniaus mokykloje, baigė aspirantūrą, jau nekalbant apie tolimesnę jo veiklą

  0 0
 • Juozas 2020 sausio mėn. 12 d. 20:30:41

  Kada susimastys pats ponas Prezidentas G.Nauseda.Tiek pats turi ,,nuodemiu,,kad [pono Narkeviciaus nuodemes tik juoka kelia.Taip ponas Prezidentas pademonstravo,,anglu kalbos mokejima.Jungtinese Tautose pranesima skaite ne Valstybine lietuviu kalba.Vyko gaisras Alytuje o ponas Prezidentas svente dukters gimtadieni Pietu Korejoje.O 4000 Euru paemimas is verslininko pono Pangonio per Prezidentine kova.Tiesa pareiske,kad is asmeniniu lesu grazins tuos pinigus Klaipedos Juru muziejaus pingvinams.O kur dar namas stiklinis draustinyje,neskubejimas apsigyventi Turniskese.O dar Prezedenturos kisamas Istatymas ,kad sustiprinti VSD,kad Lietuvoje labai suiauretu Demokratija.

  0 0
 • abejonė 2020 sausio mėn. 12 d. 19:27:17

  Kažin ar dabartinis susisiekimo ministras moka iš viso kokią nors kalbą. Lietuviškai kalba lyg Vilijampolės ar Vandžiogalos ,,lenkas", tikriausia nemoka rašyti valstybine kalba. O ir lenkų kalba tikriausia labai tuteišiška: ,,puidzim aplinkui, ba tutaj šlapia". Tikriausia mokėjo rusų kalbą, o dabar jau ir ją primiršo. Neparašytų teisingo sakinio nei rusiškai, nei lenkiškai. Anksčiau buvo paplitęs terminas ,,chamas", neišsilavinusiam žmogui apibūdinti. Ar netika jis tai lenų frakcijai Seime ? Teisus Prezidentas, sakydamas, kad jokiais požiūriais tas žmogus netinka būti ministru. Gal tik kokios fermos brigadininku.

  0 0
 • Kas galėtų pakomentuoti? 2020 sausio mėn. 12 d. 19:06:42

  O kieno pinigais - mūsų visų mokesčių mokėtojų, vietinių lobistų, svetimšalių lobizmo (ar ideologijos) agentų ar solidariai visų jų valiuta - bus apmokėtas, pavyzdžiui, dabartinio prezidento kartu su privačia persona Kuklianski vojažas su visais pusryčiais, pietumis, vakarienėmis į nevalstybinės sionistinės (nepainioti su religija, su kuria kai kas norėtų prisidengti) organizacijos renginį Izraelio valstybėje? Kokiais standartais ir politinės moralės normomis bus vadovaujamasi šiuo atveju? Kas galėtų pakomentuoti?

  0 0
 • Geras ir teisingas straipsnis 2020 sausio mėn. 12 d. 18:15:30

  bet baisiausia yra slaptųjų tarnybų nelabai teisėtos veiklos demaskavimas. Bet nupirktai žiniasklaidai tai neįdomi istorija

  0 0
 • Telsys 2020 sausio mėn. 12 d. 17:35:41

  Atstokite viena karta stumdyti ir visus sunis karti ant Nausedos.Ka padarysi kad jis susirinko tokiu neigalius savo patarejus.

  0 0
 • Bravo 2020 sausio mėn. 12 d. 17:34:38

  P.Vasiliauskas paziurejo kitu kampu ir parode problemos smulkuma.is tiesu seniai reikejo tokiom menkom intrigom neuzsiimt, nors opozicijai,zurnalistam tai reiskia nesunkius,proto didelio nereikalaujancius skandaliuku aprasymus.Taip besismulkinant,va ir praziurejom Grigiskiu skandala,tersalus,banku reikalus ir kitus didelius dalykus,tai va,toks tas rezultatas...

  0 0
 • Kis 2020 sausio mėn. 12 d. 17:23:15

  toks gelzbetonis ,kurtas 30 metu net nesuklibejo per tuos 3 metus,bet gerokai paliko apnuogintas,tai duod vilciu,kad bardakas pastebimai susilpnes,ko ir troksta prezidentas tariant jo zodziais.As manau ,kai kalba apie betvarke ir visas kita turima ta destruktyvia jega,tai anuko ir dedules darinys ,kuris darniai soka pagal mago ir broilerio dudele,o kai islenda is urvo tas usurinis,kuris neiskentes pradeda savo rodyti kapriza,tampa jau atgrasu.Sis senelis su kuprike pasivadines savo auksciu,paciausiu,gerai dar ,kad nesusiprato susitapatinti su partizanais,nes kas nemyli vagys ir aferistus tie skaityk tik vatnikai.Gaila,kad sis muzikas pamete kelia,jis nejaucia ,kad pats save ir diskredituoja,nes jo katiai per kadencija,taip del geroves(neskaitant Austejos gesefto)taip ir nesugebejo kazko nuveikti.Gaila,kad to nesupranta prezidentas(nes anoy jo patarejus isklauso,o issako savo nuomone)Apgailestauju,kad ir vel ne tas isrinktas,tas paliko uzribije.

  0 0
 • emigrant 2020 sausio mėn. 12 d. 17:18:37

  tai gerai, kad Narkevičius į darbą priėmė dirbti patikrintus savus, kaipgi be savo komandos įmanoma kažką nuveikti, vat konservatorių Masiulis mano galva tai iš tikro protu nesuvokiamus atleidinėjimus ir priimdinėjimus vykdė, kaip iš geležinkelių kelis tūkstančius, visus protingesnius, gabius, visus specialistus, atėjo nauji, jauni, žali vadybininkai imituojantys darbus, gerai dar, kad Masiulis nespėjo geležinkelių privatizuoti, nors taip stengėsi

  0 0
 • > naivuoliams 2020 sausio mėn. 12 d. 16:59:35

  Tave už nuopelnus darbuojantis trolių fabrikėlyje turėtų neužilgo paaukštinti į brigadininkus.Tik iš džiaugsmo nenusprok.

  0 0
 • Žvalgas 2020 sausio mėn. 12 d. 16:56:01

  Palaukit ar čia tas pats Valdas kuris piketavo su dar dviem balvonais dėl ..... supratau!

  0 0
 • Ausys 2020 sausio mėn. 12 d. 16:42:55

  Įdomūs mūsuose "stogai",- iš jų išvien kyšo ausys. Ir atsitik tu man taip, kad tų ausų savininkai kaip taisyklė iš garbingosios, neklystančiosios ir be galo skaidrios, kaip ir liberalai, tėvynės sąjungos, kurią daug kas kažkodėl vadina konservatoriais.

  0 0
 • senis lensberga 2020 sausio mėn. 12 d. 16:37:42

  su savo skraidanciomis zememis ir broileriu jau sapnuoja esas Afrikoje. Ne tik Miliutei stogas pavaziavo, su kale kalbantis, bet ir papunis susimaise is nevilties, kad isprievartautas anukelis negali ilist prie lovio

  0 0
 • Šiaulietė:- komentatoriams! 2020 sausio mėn. 12 d. 16:16:35

  Liberalas ,tas, kuris buvo paskelbęs bado streiką dėl ukrainietės Savćenko ,Auštrevičius - "išrašliavojo " nuosprendį savo FB,kurį komentuoja ir kt. nesisteminė žiniasklaida . DĖMESIO ! Jis kaltina valstiećius ir vyriausybę dėl Klaipėdoje teršiamų Kuršių marių! Kai tas teršimas vyksta dešimtmetį ir patį miestą valdo Auštrevičiaus LIBERALAi !!! Kiek jau metų liberalas dirba meru? Kiek metų gyventojai skundėsi ir skundžiasi ? Kalti dabartiniai - kurie surado tą nusikaltimą ? (Komisija tikrino iš dabartinės Aplinkos ministerijos) Taip ,kaip Alytų kiek jau metų valdė ir DABAR valdo konservatoriai su socdemais? Ir dešimtmećius niekas nekontroliavo ,kiek šimtų tūkstanćių miesto centre privežta padangų?O kaltino vėl iš Lenkų frakcijos ministrę R.Tamošūnienę?

  0 0
 • pleptologas 2020 sausio mėn. 12 d. 15:58:52

  balsuosiu uz bet ka tik ne uz konservatorius

  0 0
 • Neįtikėtina ! 2020 sausio mėn. 12 d. 15:50:39

  Pagarba Žurnalistui V.Vasiliauskui! Tai bent praneśė Lietuvai žinią, apie kurią nei viena žiniasklaida neskelbia! Pašto valdyboje buvo Saugumo Departamento vado pavaduotojo žmona? Ne eilinio saugumiećio o PAVADUOTOJO! Ir dar pavaduotojas dirbęs Grybauskaitės PADĖJĖJU ? O o ! Kokius kadrus į pašto valdybą buvo paskyręs Masiulis!

  0 0
 • Stebetojas 2020 sausio mėn. 12 d. 15:49:33

  Jeigu norite itikinti, kad rusas geriau gyvena uz vokieti, tai tikrai toliau nesiginciju. As kalbu apie gerybes tenkancias vienam gyventojui.

  0 0
 • zzz 2020 sausio mėn. 12 d. 15:41:37

  Geras straipsnis-laikykitės nes jau kažkas Lietuvoje eina į gerą pusę-nesiseka konservams įtikinti, kad ši vuriausybė ir seimas tik blogai dirba-žmonės jau perprato kad tik konservatorių šaika kenkia Lietuvai

  0 0
 • Stebetojau, 2020 sausio mėn. 12 d. 15:39:29

  Prastai stebi, Sakalo Akie. "US News" sudarė galingiausių valstybių pasiekimų sąrašą pagal įvairias sritis, tame tarpe ir ekonominio lygio. Kad turėti galingą armiją, reikalinga stipri ekonomika. Pentagonas jau prasitarė, kad US Army Force atsilieka nuo Rusijos ir Kinijos armijų.

  0 0
 • H 2020 sausio mėn. 12 d. 15:33:02

  Kai toks elgesys , padorus seimūnai toki jau senai turėjo nubausti.

  0 0
 • Verta suklusti 2020 sausio mėn. 12 d. 15:29:06

  svietimo reformos sukurta skyle,suarde mastyma,todel 1. reikia mokytis,mokytis ir dar karta mokytis-nepakenks nors cia perfrazuotas blogasis V.Leninas. 2.Atsistojus pries veidrodi gerai isiziureti i save ir susimastyti,cia perfrazutas Izraelio ambasadoriaus reziduojancio Wilno,tai auksinis,tiesiog puikus patarimas ,aisku kas tai supranta....ir dar truputukas.....- ypatingai apdovanotiems tautinio narcizo pop zavesiu.-Visos tautybes,tiek rusai,lenkai,zydai,gudai,vokieciai ar ukrainieciai yra tokie patys Dievo kuriniai ir apsoliuciai lygus su mumis,tad per rinkimus,gal verta susimastyti,ar rinksim amzinaji lenciugini sargi,ar paieskosim ismintingesniu,tsakant kitatauciu sviesesniu.Mat savi,save per 3o metu issamiai parode ir isejo i sviesuma...o gal luktert pakolei amerikoniskas saudynes ar naujas Holokausto skerdynes cia tie, sukels....o tada tai....O pabaigoj zamaitiska.. ku-ku-ku-ku,apsivertimas nibi uzu kalnu

  0 0
 • Stebetojas to specialiai 2020 sausio mėn. 12 d. 15:23:45

  Taip Vokietijos bundesveras yra tik ketvirtas, taciau as kalbejau tik apie ekonomika. Gal reiktu tureti teksto suvokima ?

  0 0
 • as 2020 sausio mėn. 12 d. 15:22:45

  geriausias buvo konservatoriu irtumbos statytinis r masiulis

  0 0
 • Stalingrado mūšyje žuvo 100 000 italų 2020 sausio mėn. 12 d. 15:21:12

  Iš esmės tai buvo ES armija kuri buvo gėdingai sutriuškinta-dabar ateina globalistinio projekto ES bankrotas-nes niekas trilijoninių ES skolų niekada negražins.Pažiūrėsim kaip šį kartą per krizę bus mažinami atlyginimai ir pensijos-ir kas liks iš Kauno Gubernijos nes kažkodėl dėl Vilniaus ir Klaipėdos(Mėmel) yra daug juridinių klausimų.Tai dar galima pavadinti Žečpospolita-3 su sąlyga kad Smetoninė Lietuva yra Žečpospolita-2.O kodėl Žečpospolitos šlėktos pragėrė valstybę tai jau atviras klausimas.

  0 0
 • zm 2020 sausio mėn. 12 d. 15:06:42

  delfy kažkokia su apvaliais akulioriais tebemyžčioja ta tema, pasamdyta

  0 0
 • Sygas 2020 sausio mėn. 12 d. 14:47:31

  Palaikau VITĖS komentarą 102procentais,o VALDUI VASILIAUSKUI už šį straipsnį RESPUBLIKOJE lietuviškas didelis AČIŪ.Tai nenuginčyjama tiesa apie kurią neišdrįsta prabilti oficialioji Lietuvos LRT ir spaudos skalikai jakelaičiai,miliūtės,pumprickaitės ir kiti pasamdytieji loti pagal lansbergistų-liberastų surašytos melodijos gaidasTik jie įklampino dar nepatyrusį bankininką į politines tarpusavio rietenas ir kurių jam sausam išbristi nėra jokių šansų.Ministrui Narkevičiui tik STIPRYBĖS KOVOJANT SU JO PRIEŠAIS.

  0 0
 • To naivuoliams 2020 sausio mėn. 12 d. 14:43:53

  komentarą rašė rusiškai kalbantis lenkas su žydiškomis šaknimis. Todėl Vilniuje jam lietuviai yra vargšai ir durniai. Kai pagalvoji - gajos pykčio ir blogio šaknys, ar nereikėtų jiems vietoje lietuviškų pasų išduoti pažymėjimus su tam tikru atpažinimo kodu.?

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • UŽPUOLĖ: antradienį Lenkijos Zeliona Guros mieste licėjaus moksleivė su peiliu užpuolė tris bendramoksles.
 • FINANSAVIMAS: 100 studentų iš Baltarusijos galės gauti finansavimą studijoms Lietuvoje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar miestai, kurie tapo koronaviruso židiniais, turėtų būti karantinuoti?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dirbate nuotoliniu būdu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+6 +8 C

+7 +9 C

 

+9 +12 C

 +17 +18 C

+16 +18 C

 

+17 +18 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos