respublika.lt

V. Vasiliauskas: Kelias namo - straipsnio komentarai:

 • beduinas 2019 gruodžio mėn. 27 d. 12:54:22

  Aš kad ir beduinas gyvenu vienas bet su vyru turėti tokius neįgimtus santykius , net stebint gyvulių gyvenimą, to nėra

 • nevatinis o lietuvis 2019 gruodžio mėn. 24 d. 13:00:15

  Aplamai konservatoriu partijoje isigalejo turgaus davatkos,kurios sia partija ir paskandins.Is kur Lietuvoje tiek daug minkstakuniu ir uzpakaliu laizytoju.Laize lenkams,po to rusams,vokieciams,veliau vel rusams,o dabar europos issigimeliams.Tokiu laizanciu prie valdzios nereikia prileisti,o imti pavyzdi is lenku ,vengru,o siuo metu ir ceku,kurie irgi nustojo laizyti eurooziams uzpakalius.

 • Dar ne visi pijokai isejo 2019 gruodžio mėn. 23 d. 22:29:52

  I pragara.....

 • Prosenelis 2019 gruodžio mėn. 23 d. 16:04:26

  Ar paprasta s darbo zmogus ir pensininkas gali suprasti jaigu Laikrastyje perskaito metu MELAGIS Nausieda skaudziausia tiems kurie jo tikiejo ir rinko po jo elgesio ar jis gali paziurieti i akis zmogui?????????????o. Kada sugrys teisybie???????

 • > 19:55:45 2019 gruodžio mėn. 23 d. 08:27:40

  studijuok, nestudijaves, visa ta brieda...vistiek suns balsas i dangu neina, tokia jau liaudies ismintis.

 • Mokslas 2019 gruodžio mėn. 23 d. 08:07:40

  Pataikauti ir padlaižiauti, bet kokiomis priemonėmis siekti naudos sau, išmokstama. Tai nėra įgimta. Šiuo požiūriu ta susireikšminusi poniutė austeja netoli tobulybės.

 • citata iš Evangelijos 2019 gruodžio mėn. 22 d. 21:31:07

  24. Aš, Dievas Tėvas, išpurtysiu surūdijusių turtų dulkes ir paleisiu ligų atbrailose, turėsite didžiųjų turtų sankaupą, nes engėte Mano Sūnaus Gyvąjį Žodį žmonėse. Amen+++++++ 25. Mano įvaizdis eina per Sūnaus Jėzaus Širdies plazmos meilę ir turi būti atkartojamas kiekviename gyvajame astrale- žmoguje. Amen+++++++ 26. Šis metas, kada žmonija pati iššaukė Mano Dangiškąjį kerštą ir šiuo metu žemėje vykdome gyvųjų bei mirusiųjų nuteisimą. Palaiminti, kurie įtikėjo ir tapo gyvais. Amen+++++++ 27. Sugrąžinkite Pirmgimių Sūnų Kunigų aukojamąsias Šventąsias Mišias ir jomis apvalykite pridvokusius Mano Sūnaus Namus- Bažnyčias, ir atverkite vienuolijų duris, kad bėgdami juodieji angelai nuo Manosios rūstybės n esusižeistų, nes ir Aš, Dievas Tėvas, per daug jiems atlaidus. Amen+++++++

 • citata iš Evangelijos 2019 gruodžio mėn. 22 d. 21:05:42

  "Sudužus Manajai Eucharistijai bažnyčiose, sudužo kiekvieno asmens dvasinis dubuo, pasižeidė dvasia, siela netenka išganomųjų malonių- bridžo. Amen+++++++ Netyrų sakramentų ėmimas į širdį, pažeidė ir tebežeidžia sakralinę žmoginę sandorą. Amen+++++++ Auga jumyse nekrikštai kūdikiai, Aš, Jėzus, nebetiekiu gaivinamųjų malonių. Amen+++++++ Buvo liepta ir įsakyta tikintiesiems, kad dvasią bei sielą gaivintumėte upių bei ežerų vandenyje. Amen+++++++ Kas išliko prie Manojo sakralumo, laimėjo pilnutinį išganomąjį sindromą- dievystę. Amen+++++++ Kas plovė dvasią vandeniu, atgaivino savąją sielą amžiams. Amen+++++++ Verkia tautos už Manojo laivo bortų, jos nustumiamos į giliuosius aimanų slėnius. Amen+++++++Palaimintas buvo ir išlieka tas, kurs atėjo tik ką išgirdus manąjį šauksmą. Amen+++++++"

 • To "budintis" 2019 gruodžio mėn. 22 d. 20:40:33

  Klaidini save ir kitus - Lietuva okupuota ne žydų ir ne pagonių (kaip gali patys save okupuoti?), o chazariškųjų judamutantų iš Pavolgio (bolševikinių revoliucionierių-teroristų) palikuonių - neosionistų sorošininkų bei žirinovskininkų, funduojančių ir vairuojančių Biblinį projektą. Atsikvošek ir nepizėk niekų.

 • Tam "atėjo kiti laikai ir kitos vertybės" 2019 gruodžio mėn. 22 d. 19:55:45

  Tie kiti laikai ir kitos vertybės vaidenasi tik paties užzombuotose ir saviniekos apimtose smegenyse. Jeigu pramankštintumėte tas savo smegenis, tuomet pastebėtumėte, kad tamstos peršama dimensija "nieks kits čia nekalts, mergužėle tu pati..." yra klaidinga ir kladinanti kitus. Veikiausiai dėl paminėtos priežasties patį apėmusio žlobumo sindromo nepastebi, jog į Biblinio projekto epicentrą Lietuva yra patekusi jau nuo XIV a. ir iki šiol mūsų tėvynė vis dar gyva. Tuo tarpu to judošiškojo Biblinio projekto tikslas, prasmė ir esmė nesikeičia. Keičiasi tik jo įgyvendinimo formos, metodai, etapai, priemonės, mąstai, politinės konjunktūros sąlygos ir pan. Taigi, užuot panikuodamas, tamsta verčiau studijuok Torą (Šventą Raštą), Talmudą, Sionistinių išminčių protokolus, Europos ideologinio tėvo, Europos Tarubos garbės prezidento Richard Nikolaus Coudenhove-Kalergi manifestus bei kitus traktatus, Eurosojuzo institucijų rezoliucijas, jų naratyvus, programas, ataskaitas komentarus ir pan. Lavėk.

 • budintis 2019 gruodžio mėn. 22 d. 18:53:05

  Respublika jau trina komentarus iš Evangelijos. Delfų "Sekmadienio Evangeliją" užvaldė pagonys- ten tik pasityčiojimas iš Jėzaus. Šiandien Duokim Garo LRT, tik elnias devyniaragis. Lietuva okupuota masonų žydų ir pagonių. Tragedija.

 • graudu 2019 gruodžio mėn. 22 d. 18:41:56

  kad jau ir Respublika trina komentarus

 • Subtiliai rašinio autoriaus pastebėti konservleftistų kėslai > 2019 gruodžio mėn. 22 d. 17:07:21

  Fantastiškai taikliai bei subtiliai atskleisti sorošinių konservleftistų kėslai sunaikinti mūsų Tautos bei jos valstybės gyvastines galias, o žmones paversti mankurtais - dvasiškai bei kultūriškai beveide, politiškai neorganizuota ir bejėge paneuropinio "elito" lengvai valdoma ir manipuliuojama mase. Vargu ar atsitiktinai Europos masonų ložės kredincialais už pastangas įgyvendinant tuos kėslus buvo apdovanoti konservleftistų klano fovoritai - tariamas patriarchas, legionieriškoji prezidentė ir vienasmegenis premjeras. O kokius palinkėjimus šiems maurams po daugelio metų galės adresuoti drąsūs ir atsilaikę prieš mankurtizatorius, ir išlikę šeimos žmonėmis mūsų anūkų anūkai? Kokių kitokių palinkėjimų kaip būti amžių amžiams prakeiktais vargu ar beturės daugiau ką palinkėti. Kas galėtų ko kito palinkėti?

 • Jus teisus 2019 gruodžio mėn. 22 d. 14:39:05

  su kuo ir sveikinu. Daugybe lietuviu grizta,kiti nelanko tevu,seneliu,o vaziuoja kalediniu atsotogu svetur.,Forma yra ,o turinio nebeliko.paziurekit,kiek anuku,nebenori kuciniu valgiu,nes neskanu,neiprasta,tevai modernus,atpratino,nenori ,nereikia,valgyk pica,vadinasi patys pasiklojom,patys miegosim,okad Kucias islsike tik lenkai ir lietuviai, jiems nei motais.Niekam nerupi,kad ir atviruku su uzrasu su sv. KALEDOM graudziai mazai ,rasoma su sventem,kai kuriuose tik viduj posmelis ir minimos Kaledom,ne del negalejimo ,kaip prie rusu,o del nenorejimo,galiausiai laikysime lietuviais visus,kurie ragaus bent cepelinus,tures bendra neioareigojanti varda,tinkanti mergaitems,berniukams,Oto,Rigardo,Buratino ir gyvensim kaimingai,neuzmirskim tik padekot kam reikia,o svarbiausia patys velkimes i smulkias rietenas,alpkim nuo pop skyrybu ir nekreipkim i save ir tsuta bei tradivijas

 • Euras+ 2019 gruodžio mėn. 22 d. 14:32:27

  Tarpukario Lietuvoj apie milijoną lietuvių pabėgo nuo skurdo į JAV,Kanadą, kitas šalis.Nereikia nesąmonių rašyti apie ,,auksinius A.Smetonos valdymo metus".Juolab tada Klaipėdos kraštas buvo,,padovanotas" Vokietijai

 • Evakuacija 2019 gruodžio mėn. 22 d. 14:28:10

  Gal autorius nori pamaitinti penkis vaikus, juk is varganos gydytojo algos tai vargas, belieka Oslo klinikos!

 • Salontėškis 2019 gruodžio mėn. 22 d. 13:52:43

  Kam ja Laumžirgienei tas genderizmas? Matyt ne už dėkavonę

 • senis 2019 gruodžio mėn. 22 d. 12:37:47

  avinu kariuomene vadovaujama liuto, visada nugales liutu kariuomene vadovaujama avino. Aksioma! Paskutinis musu liutas buvo Brazauskas. Kur musu garsiosios LDK pavardes, Radvilos, Sapiegos, Algirdaiciai, Gediminaiciai, Vytautaiciai? Ten, kur sociau seria! Siuo metu zmones bega is Lietuvos todel, kad mato-juos valdo prostitutes! Juk ne paprasti, eiliniai zmones atsivede okupacine ES ir JAV kariuomenes, ne eiliniai zmones iskirto miskus, atidave AE, laivyna, zemes uki. Ne eiliniai zmones sukure Lietuvoje tokias salygas, kad atlyginimai ir pensijos 5 kartus mazesni negu Muterlande. Musu buves seimas, vyriausybe ir JAV rezidentura tarnauja svetimiems. Visi tai mato, kas gali bega, gelbejasi.

 • Kis 2019 gruodžio mėn. 22 d. 12:32:16

  galiu duoti garantiju,kai sugris pagarba zmogui,kai lietuviai bus vienijami o ne supriesinami,kai valdzios duoti zodziai mazai skirsis nuo darbu,o svarbiausia pradesime kurti,o negriauti.Pauksciai sugrizta sugris ir zmones,nereikia tuos kurie isvyko nurasyti i antrarsusius,nes jie duoda Lietuvai berods 4-6 milijardus,o parvykti is Londono paprasciausiai,negu savo laiku aplankyti Lietuvoje giminaicius.Visur gerai,bet namuose -geriausiai.

 • Banalūs žmogėnai visada stveriasi idėjos 2019 gruodžio mėn. 22 d. 11:58:36

  Kad, spausdami iš jos asmeninę naudą iškraipytų ją ir galutinai sudirbtų iki neatpažinimo. Lanzbergienė – pavyzdinis egzempliorius

 • Ontė 2019 gruodžio mėn. 22 d. 11:25:58

  Nesuprantu,ko laukia krikščionys-demokratai,matydami,kaip juos žemina tokiais veiksmais vyresnieji partneriai-konservatoriai.Eitų vieni į seimą ,palaikomi senukų ir bažnyčios,o konservatoriai su Morta liktų už borto,galėtų mokytis,kaip keisti prigimtį.

 • l 2019 gruodžio mėn. 22 d. 10:35:52

  Pas gerb. austeja savo vaiko neleisciau, kad man ir pinigus moketu. Nusiverginusiu parsidaveliu tauta. Savo nuomones neturi, ka isako, ta ir daro. Ir dar didelius pinigus moka sita soroso sekta.Uz viso to slypi tautu ir zmonijos sunaikinimas, nes zmoniu jau perdaug, nereikia tiek vergu... Todel uz didelius pinigus kisama propaganda apie genderizmus ir kitas patologijas. I ju plana ieina ir europos pavertimas islamiska valstybe. Ne veltui soroso sekta skyre 9mln. Lietuvai, siai propagandai skleisti. Pardave savo sielas velniui uz 30 sidabriniu, toki sutverimai naikina visas tautos vertybes - seima, paprocius, kalba. Dar priesinasi vengrai, lenkai ,gruzinai,prancuzai,ispanai, bet parsidavusios masines "informavimo" priemones, padarys savo.Vakar per tv3 visom madom rode vyra virtusi mergina ar atvirksciai. ,Tai stovinti prie upelio, tai giliai susimasciusi sedinti ant laiptu, tai vaiksciojanti parke lapams krintant. Kas juos puola, tegul laimingai gyvena...ir nekisa savo vertybiu kitiems.

 • Agnė 2019 gruodžio mėn. 22 d. 10:19:25

  Kas per velniava tas norėjimas būti buku ir tempti su savimi dar bukesnius? Iš tingėjimo, biednystės ar greičiau iš bagotystės, kai turi pinigų, ateina noras vygadytis kuo nors.... Norėčiau tikėti, kad ateis ta, paskutinė tiesioji, kai susiimsime. Labai linkiu to mums visiems

 • chameleonai valdo 2019 gruodžio mėn. 22 d. 10:09:51

  Lietuvos laukia prūsų likimas. Kas tie prūsų palikuonys dabar? - tai dabartiniai vokiečiai. O kas bus būsimi lietuviai - rusai, baltarusiai , lenkai?Istorijoje buvo nevykusių ir neįvykusių valstybių. Šią valstybę statė nuo pat pradžių jos nemylintys, tik savo asmeninės naudos žiūrintys politikai. Labai maža per trisdešimt metų buvo politikų veiksmų , kurie stiprino valstybiškumą, tautiškumą. Buvo nusigręžta iškart po Atgimimo nuo tų principų , dėl kurių buvo ėjama į Baltijos kelią. O nusigręžta nuo tų principų, kadangi prie valdžios vairo buvo pastatyti tie , kuriuos pastatė buvę okupantai ,kurie "išeidami pasiliko" ir užsimaskavo

 • nesutinku 2019 gruodžio mėn. 22 d. 09:52:47

  politikus ir politiką būtina keist . Ir tiek tų "nepakeisi" reikalų. O turčius varyt iš politikos ,nuo įtakos politikams .

 • atejo kiti laikai ir kitos vertybes 2019 gruodžio mėn. 22 d. 07:48:10

  ir nieko cia nepadarysi, nes nei tvoros neuztversi, nei pasu neatimsi, kad neisvaziuotu. zuvis kur giliau, o zmogus kur geriau, tokie gamtos desniai. o tas susimaisymas ka cia labai propaguoja, tai patys to norejom, siekem, o kad nieks musu neklausys saujeles vyzoku tai cia ne siandien aisku. va dar lenkai kiek matomesni su savo politika, nes jie dar ir skaicium ir savo pinigu o tuo paciu ir ekonomika gali pasisakoti, o baltijos driskiu saujele mazai kam idomi, tuo labiau po brexito dabar europa dar labiau prades "paklode" kiekvienas i save tempti, nes amerikonas jau dave suprasti, kad europa jam tik trecio brolio vietoj turi buti, kai jam ant kulnu lipa kinas rusas o ne uzilgo dar ir indusas.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AVARIJA: ketvirtadienio vakarą Širvintose susidūrė motociklas ir lengvasis automobilis; gali būti prispaustas ir sužeistas žmogus.
 • NULIS: Suomijos sveikatos apsaugos pareigūnai ketvirtadienį, pirmą kartą per daugiau nei 3 mėnesius, paskelbė apie nulį naujų COVID-19 atvejų šalyje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar savo gyvenime jaučiate, kad karantinas Lietuvoje dar nesibaigė?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +9 C

+8 +10 C

 

+13 +14 C

 +18+19 C

+20 +22 C

 

+18 +21 C

0-3 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

Nuorodos