respublika.lt

Už ką balsavo Lietuva? - straipsnio komentarai:

 • 2019 birželio mėn. 22 d. 19:55:33

  mano sesuo guli senelių namuose, paklausiau jos už kokį prezidentą balsavo tai sako -parodė kur - ten ir padėjau kryžiuką. O kiek yra senelių namų - tai svarbu kokios partijos atstovas parodė kur dėt tą kryžiuką tai tokia partija ir laimėjo

 • Karbauskas su Skverneliu 2019 gegužės mėn. 25 d. 18:18:00

  Sude iki ausų apsikvailino ir pagal teisybe turietu abu eiti von kad žmoniškai ne pasirengime rinkimams ir nepaskyrste valstiečių stebietoju po kelis i apilinke vienam rupi ėjo prezidento kiedie kitam dviguba pilietybe o dabar gali abu eiti labai toli ir daugiau ne grysti galutinai apsidirbo dviveidžiai.

 • 2019 gegužės mėn. 25 d. 18:09:47

  Vagis kuriems reikietu jau senai tupieti.

 • o kas čia buvo ? 2019 gegužės mėn. 24 d. 13:58:58

  pagal tai,kaip suskaičiuoti ir pateikti balsavimo rezultatai ,galima tik nutuokti,kas įvyko Lietuvoje .Lietuviai yra sumaištyje nuo tokio .....

 • Jau 2019 gegužės mėn. 22 d. 22:28:14

  Šiandieną per TV žinių laidą prakalbo rinkimų balsų skaičiuotoja ,kad rinkimų rezultatai NETEISINGI ,nes jie buvo pervargę ? Išsigandusi , prieš kameras, aiškinosi VRK pirmininkė Matjošaitytė .

 • < to valstiečiai 2019 gegužės mėn. 22 d. 22:01:43

  Jei nežinai ,tai geriau nerašyk ! Valstiečiai labai mažai turėjo stebėtojų ! Tai jų didelė klaida ,kad nepasirūpino po du ,tris stebėtojus kiekvienoje apylinkėje .Visuose portaluose žmonės rašo panašiai ,kaip buvo mūsų apylinkėje Kaune ,dar kitoj apylinkėje ,kur draugė dirbo - nebuvo nė vieno valstiečių stebėtojo ?

 • Valstieciai 2019 gegužės mėn. 22 d. 16:21:18

  pasistate VRK vadove savo zmogu. Rinkiminese apylinkesi buvo ju stebetojai. Visi biuleteniai saugomi ir siandien ir uzantspauduoti stebint desimtims akiu. Uz tai niekad neprase net perskaiciuoti. Viska kontroliavo valdanti dauguma ir ju ministrai. Ko cia verkiat komentai?

 • Nuomonė 2019 gegužės mėn. 22 d. 11:58:27

  Balsavo tik kiek daugiau kaip pusė rinkėjų.Tinginių eiti į rinkimus sąskaita vėl visi iki vieno dejuos, kad gyvenimas Lietuvoje blogas ir dalis emigruos...Taip ir gyvensime artimiausius 5 metus.Gaila

 • Faktiškai liko Nausieda 2019 gegužės mėn. 22 d. 10:46:03

  Ir įteisintų vagiu gauja Gribauskaitie Simonytie Kubilius VAsiliauskas skolinosi su aukštomis palūkanomis 17milijardu du milijardai užaugo palūkanų vidury baltos dienos tie vagis apvuogie Snoro banką ir indėlininkus daug milijardu i savo kiesene už kurios jie visu turi būti sodinami su turto konfiskacija jų Viltis ir stogas Simonytie kuri turi būti teisėms rinkti ją gali tik vagis ir isigimeliai padorus lietuvis vagies ne rinks tik Nausieda vagis turi gauti ko nusipelnie visi.

 • na 2019 gegužės mėn. 22 d. 09:22:00

  Lietuva už nieką nebalsuoja,balsuoja tik Lietuvos piliečiai.Tikriausiai nieko durnesnio nesugalvosi.

 • Vilniškis 2019 gegužės mėn. 22 d. 06:27:14

  Viskas aišku. Rinkėjai norėjo stabilumo. Gaus jį. Ateis Šimonytė, į premjero postą sugrįš Kubilius. Argi ne už tai balsavo Lietuva? Gerbkime /o gal gerkime?/už rinkėjų valią...

 • !!!!!!!!!!! 2019 gegužės mėn. 21 d. 14:27:33

  Skaitykite internete laisvaslaikrastis.lt

 • joo 2019 gegužės mėn. 21 d. 10:15:57

  kad kowno balsavo uz sikmonyte cia jau kaip taisykle,bet anyksciai ir moletai visai nuprotejo,kam jiems ta senmerge

 • asas 2019 gegužės mėn. 21 d. 09:14:55

  mane tai sudomino sitas balsuotojas jo nuotrauka o salia du stori nusipeneje kazkokiue valfdininkai o cia smulkutis zmogelis be friebalu sluoksnio balsuoja uz galbut geresni gyvenima gal jis toikisi irgi priartes prie situ dvieju nusipenejusiu ponu betikek zmogeli tikekt kur tau netikiu balsuok uz ka nori ponu lasiniu neprisaugsi nenudsdipenesi

 • liko 2019 gegužės mėn. 21 d. 07:09:04

  Po paskutinių įvykių Ukrainoje liko viena Lietuva kur su klanais nesusitvarko. Už tai mandriausia valdžia kartu su tauta. Vienodai nemėgsta valstybės intereso gynimo...

 • JĖGA - VIENYBĖJE. 2019 gegužės mėn. 20 d. 16:49:28

  "Šie rinkimai parodo, kad esame susinaikinimo kelyje, užmiršę Vasario16-ąją, Kovo 11-ąją. Paradoksas: išsilaisvinome, kad išnyktume. Todėl svarbu paskelbti kvietimą patriotinėms jėgoms nedelsiant surengti suėjimą ir nuspręsti kurti nacionalinę partiją". •

 • Kieno interesus 2019 gegužės mėn. 20 d. 16:38:40

  gina "Respublikos" redakcija - parodys laikas.

 • TIKRAS FEIKAS 2019 gegužės mėn. 20 d. 16:15:25

  "Buities rūpesčių nualintai, į žemės vargus įmygtai tuštėjančiai provincijai mandagusis, subtilusis G.Nausėda jau savaime kaip užjūrio princas. Atvykęs iš užjūrio, vardu Vilnius. Bent paglostė žmonėms „dūšią“, tarsi koks kunigėlis".

 • Hm 2019 gegužės mėn. 20 d. 14:52:52

  Apie vis rečiau pasitaikantį nechamiškumą teisybė. Apie kažką naujo - nelabai. Tiesiog žmonės išmoko skaičiuoti. Balsuoji už bet ką ne iš "trijulės" - tavo balsas nueina vėjais. Belieka rinktis mažiausią blogybę iš trijų. Nei Nausėda, nei Šimonytė nieko gero Lietuvai tikriausiai nenuveiks, bet gal ir blogo nepadarys, o štai Skvernelis su trokštančiais vienvaldystės "valstiečiais" gali diktatūrą įvesti. Todėl teko sukandus dantis balsuoti už kurį nors iš kitų dviejų realių kandidatų. Tiksliau, balsuoti prieš policinę valstybę. Priešantraturinis klausimas abiems konkurentams: AR APRIBOSITE BANKŲ SAVIVALĘ? Atsakyti TAIP arba NE, be gudrių išvedžiojimų.

 • Vietoj laisvies kagebistai išversta skurei 2019 gegužės mėn. 20 d. 11:58:40

  Sukurie visoja Lietuvoja dideli baisei dvokenti bardeli o dabar isi galite dzeugtis ir būti smarvieja rezultatas aiškus bardakas yra bardakas bus dar kol tauta ne surenks maidano arba gyvens iki sekančių rinkimų dar penkis metus.

 • Mes 2019 gegužės mėn. 20 d. 11:01:34

  balsavom už A.Juozaitį ,kiek bendravom su kitais rinkėjais visi už jį.Teisybės nėra šiuose rinkimuose.

 • m 2019 gegužės mėn. 20 d. 10:26:11

  nesuprato zmones uz kokius aniuolus balsavo.kol vyko rinkimu spektaklis grazius snukius nutaise graziai lojo,netgi viauksejo o paskui pamatysime isieptus nasrus ir baisu riaumojima.

 • to>LIETUVAI 2019 gegužės mėn. 20 d. 09:06:47

  Gyvenu uzsienyje ir balsavau pries dviguba pilietybe ir uz Juozaiti. Nenoriu tiketi, kad uzsienyje gyvenantis visai nemasto. Dalykas paprastas, balsavau pastu. Atejo pastu balsavimo biuleteniai is ambasados su trim vokais. Uzpildzius visus biuletenius sudedi i mazesni voka, paskui i didesni ir i didziausia. Sudare iliuzija, kad taip saugu. Ir issiunciau atgal i ambasada. O dabar paliksiu patiem spresti kam dirba ambasados. Jauciuosi isdurtas. :)

 • TAI 2019 gegužės mėn. 20 d. 08:06:55

  kad iskilus LT lektuvas palengva krenta.VIP salone elitos panika ir melo sauksmai.Vergai juokiasi ir bega.Kas ponai bus,kai suktukas baigsis kontaktu su zemele.Realybe liudna,melas ir farsai nebeisgelbes.....nebent pagelbetu vaivadijos statusas PL sudetyje....bet ka mano kiti isvogto dvarelio steigejai ir senieji akcininkai.

 • Rita Belazariene 2019 gegužės mėn. 20 d. 06:24:18

  Vadinasi nebesvarbu - ar kvailos bobutės balsavo, ar gyvenimo patirties ir todėl išminties neturintis jaunimas, bet gal greičiausiai kompiuterių specialistai pagal užjūrio nurodymus, Lietuvos žmogeliams artėja galutinis krachas, net miškus praradusiai, jokių kitų gamtos turtų neturinčiai valstybėlei tik ubago lazda lieka.

 • Beliko tik malda ir sunkus nuosirdus darbas 2019 gegužės mėn. 19 d. 23:10:34

  Tai tiek apie siuos rinkimus.

 • Senis>seniui 2019 gegužės mėn. 19 d. 19:50:58

  Tai labai logiškas samprotavimas dėl rinkimų rezultatų:visuomet tokioje atsiprašant Lietuvoje laimi balsus skaičiuojantieji kiompiuteristai ir tai jokių būdu nebus pakeista niekuomet.Taip bus PER AMŽIUS AMEN.Ateityje pamatysime,kad protaujantieji rinkėjai,o jų jau dabar yra nemažai-TIESOG NEIS Į JOKIUS BALSAVIMUS ir rinkimus laimės kompiuteriai.

 • K. Ėtyza 2019 gegužės mėn. 19 d. 19:05:51

  Tik išrinkus "Valstiečius" Šimonytė pasakė, kad "Valstiečių " chalujumi niekada nebus. O ką sako dabar?

 • LIETUVAI 2019 gegužės mėn. 19 d. 15:58:44

  prezidenta isrinko uzsienyje balsave balsuotojai. Simonytei 26,su priedu atejo balsu is uzsienio ambasadu,o tiems abiems po nepilna viena procenta.Taigi turesim uzsienieciu rinkta pona.,T ik viespatie pasigailek musu,ir neleisk tai simonkai tapti prezidendu,tai butu dar baisiau nei dabartine,nes ja stumdytu savais reikalais bet kas,kai taip dare su ja ir Kubilius.Ar ji bet kam ar pasipriesino ,juk finansus ji tvarke.Kol ateis i prezidentura tegul padengia Lietuvos skola,kuria ji padare su savo issisiepusiu veideliu,o visiskai negalvojanciu proto.EI, SIMONYTE,KAS SUSIPIRKO VALSTYBES VERTYBINIUS POPIERIUS,KURIUOS BUVAI TAIP PLACIAI ISREKLAMAVUSI IR UZ KOKIUS PROCENTUS JUOS ISPIRKTI REIKES. Ar ne uz tuos 9,5 proc.,nes tauta ju nemate,tik matyt isrinktieji dabar svaiginasi tais procentais.

 • CCC 2019 gegužės mėn. 19 d. 15:23:29

  kai laimejo kubilus uz ji tada irgi niekas nebalsavo visi jau tada ji keike bet laimejo tas pats ir dabar nei uz simonyte kuri praskolino lietuva ateme pensijas niekas nebalsavo ir uz ta bankiuora nesamone kas gali balsuot uz bankininka bwt pamatuysit laimes simonyte nes konservatoriai jai pervede puase milijono zodzou tas pats laimes si onyte bet ja stumdis lansbwergiai ir kitais mETAIS PASKELBS KERYYYE SUMAZINS ALGAS ATIMS PENSOIJAS IR NUBEGS AMEWRIKON SKOLINTIS MILIJARDU VISKAS BUS TAIP KAIP PAEASIAU PAMATRYSIT

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATLEIS: oro linijos „Emirates“ koronaviruso pandemijos metu jau atleido apie dešimtadalį savo darbo jėgos, tačiau šeštadienį paskelbta, kad atleidimų mastas gali išaugti iki 15 proc., arba 9 tūkst. darbo vietų.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, ketvirtadienį, pirminiais duomenimis, 16-oje eismo įvykių sužeista 17 žmonių, tarp jų – du nepilnamečiai.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos