respublika.lt

Urėdijų reforma: valstybiniai miškai pavojuje - straipsnio komentarai:

 • Oras 2019 birželio mėn. 03 d. 08:29:36

  Taip gali šnekėti tik tiek, kurie nesiorientuoja, nežino, kas dėjosi anksčiau arba piktybiškai skleidžia melą. Tokios miško grobstymo schemos, kaip buvo anksčiau yra baisu valstybės mastu vagiama tiesiog miške parduodant aukščiausios kokybės medieną kaip malkas ir tt.

 • Dar 2019 balandžio mėn. 25 d. 17:37:40

  Dar ne vienas okupantas taip nesielge su miskais kaip sendieniniai litovcai kitaip ju pavadinti negalima misku genocidas tesiasi ir niekas jiems uzkirsti kelio nezada tikras lietuvis su savo miskais tikrai taip nesielgtu bet kaip valstybe valdo kolukio agronomas su keliu policiniku tai gero nelauk

 • ZUZU 2019 balandžio mėn. 23 d. 22:39:54

  MAN PO BARABANU TIE JUSU MISKAI TEGUL KERTA KUO DAUGIAU O TAI ANT KELIU VIRSTA BAISU VAZIUOTI

 • Dainius 2019 balandžio mėn. 23 d. 21:05:39

  proseneliui ir kitiems Juozaičio gerbėjams- ar jūsų dievukas bent davė tvirtą žodį,kad jis sustabdys Lietuvos naikinimą? Ir kaip? Jo abstrakčių kalbų ir šlovingų lozungų jo pasekėjų aš už rimtą nepriimu,nes gyvenu jau ne pirmą dešimtmetį "atkurtoje Lietuvoje" ir net uoliai rinkau parašus Juozaičio prototipui,kuris keturis metus seime šou su savo komanda atlikinėjo,tačiau priešrinkiminės kalbos beveik tos pačios,o gavosi kas gavosi.Ne Juozaitis gali sustabdyti miškų kirtimą,ne kiti kandidatai o tik patys mes,tauta -tai gal pakelkime šiknas ir išeikime visi į gatves?

 • Ww 2019 balandžio mėn. 22 d. 21:16:05

  Kai žmonių galvose tik 30 sidabriniu, nieko gero nelauk. Dėl to su lietuviais ir nenori niekas bendrauti. Užsienyje patys kai kurie lietuviai , bijo pasisakyti kad jie lietuviai. Aš manau Lietuvoje vyksta gaujų karai obalstynes valdymas Tautos gerove nelabai kam rupi. Anksciau kokia nors sritį valdyti reikejo specialisto, dabar lietuvaičiai nori pateisinti, gardaus politiko, kad valstybe gali valdyti ir namų šeimininke.

 • lietuvis 2019 balandžio mėn. 22 d. 21:03:12

  isvogta lietuva...

 • ceslovas-Angelei 2019 balandžio mėn. 22 d. 20:26:50

  Jeigu skaudu - neskaityk, cia ne lietuviu kalbos rasybos egzaminas.

 • Telšių rajonas 2019 balandžio mėn. 22 d. 20:09:04

  Neseniai keliavome į Dievo Krėslo mišką, esantį Telšių rajone, Žarėnų seniūnijoje. Informacinė lenta prie pagrindinio kelio kviečia aplankyti partizanų žemines ir žūties vietą, esančią už 6 km.Deja, tai pasiekti galima būtų nebent tankais. Tiesa, ten yra dar sodybos, sunku įsivaizduoti kaip jas pasiekti gali, pavyzdžiui, greitoji pagalba....Dar tarybiniais metais sutvarkytas puikus žvirkelis, dabar suniokotas miškovežių, kurie rieda, atrodo, be perstojo, aišku pakrauti mediena.... Iš puikaus miško teliko, anot klasiko Baranausko, kalnai kelmuoti....LIETUVA YRA NAIKINAMA. Ją naikina ne okupantai, o savi grobuonys.

 • gėda rokui 2019 balandžio mėn. 22 d. 19:35:39

  Pasidomėkite į ką pavirto Kelių priežiūra. Nei vadovo, nei pelnų, nei specialistų. Žiema buvo lengvesnė, nei vidutinė. Kiek aukų keliuose.Visur visiška betvarkė.

 • Angieliuk 2019 balandžio mėn. 22 d. 16:55:11

  Mokitis jau vielų gal giltine mane pamiršo dėl tievynies ne gaili ėjau savo givybies bet Dievas pagaili ėjo matomai Sibiras mane užgrūdino dar krūtų .

 • Angelei 2019 balandžio mėn. 22 d. 16:47:56

  PrieSmetonos mokslu nebaigiau reikiejo usidyrbti duona pradiejau būdamas septiniu metu karas pokario ariau žeme 1949metai saugumas teismas kaliejimas Sibiro Lagerei Rusiškai išmokau gerai ir dukros baigie aukštuosius ta padaryti sugebi ėjau už klaidas atsiprasau anūkai baigie aukštuosius vienas proanūkis jau mokosi labai gerai o keturi dar neina i darželius Angieluk atsiprasau bet tikiu kad supranti Prosenelis.

 • Respublikos interneto cenzūros brudas 2019 balandžio mėn. 22 d. 16:35:59

  I mano komentarą įraše angliškus zuodzius ir numerius kurių aš nesuprantu bet pasikartosiu tauta ne akla ir ne kvaila ir matosi kas vyksta Lietuvoja kur dingsta milijuonai ir miškai sakau ir sakysiu to brudo kuris valdo 30 metu daugiau tauta turi ne rinkti taiLietuvos tautos naikyntojai išeitis ir geresnis teisyngas gyvenimas tai prezidentas tik Juozaitis kuris padarys tvarka švara ir teisynga gyvenimą visose srityse nešvaraus dvokencio brudo laikai turi baigtis boikotokite dvigubos pilietybies referendiuma ne zudykite tievynies savomis rankomis o tu brude nekišk savo purvinu rankų i mano rašytus komentarus nie vokiškai nie angliškai rusiškai išmokau Sibire Prosenelis.

 • Angelė 2019 balandžio mėn. 22 d. 16:24:41

  Gerb.Proseneliui.....Na paprašykite anūkų ar proanukų,kad ištaisytų Jūsų klaidas.Skaudu skaityti.Gal irgi nemylite lietuvių kalbos.Ačiū.

 • Viktorija 2019 balandžio mėn. 22 d. 16:18:26

  aciu uz straipsni, nes pasidare aisku kaip diena, kad Skvernelio i prezidentus ne uz ka negalima rinkti. Alternatyva A.Juozaitis.

 • to ar galima... 2019 balandžio mėn. 22 d. 15:21:19

  nugi tas tavo rasytojas koncervas...juk jis is sajudzio,o sajudije juk kas tupejo...juk koncervai...

 • VPI 2019 balandžio mėn. 22 d. 15:13:13

  "Jei yra siūlomas didesnis įkainis, pasiūlymas yra atmetamas. Tai yra grubus viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimas" tai netiesa, todel imi abejot ir kitais pasisakymais...

 • Rita Belazariene 2019 balandžio mėn. 22 d. 14:41:50

  Beviltiška žlunganti šalis, kurios valdžios postuose nemokšos ir povojingi imbecilai, valdomi ir paperkami, godžių grobuonių - kapitalo ir verslo savininkų, kurie jau senų seniausiai turi namus, pilis ir dvarus kitose šalyse ir net žemynuose, o čia niokojamoje ir naikinamoje Lietuvoje tik verslą vykdo. Sunaikins galutinai miškų likučius Lietuvoje. Keliaus su visomis palikuonių kartomis į pragarą.

 • Ar galima sakyti kad valstiečiai 2019 balandžio mėn. 22 d. 14:09:45

  Šeimininkai saugo tievyne gamta jie lygiai tokie pat įteisinti vagis naikinantis Lietuva jos brangeuse turtą mišką jie padarie taip kad tauta net negali zinuoti kiek sunaikino tautos turto kiek teko tautai o kiek nubiriejo i vagiu kiesenes dešimtis milijuonu referendiumui rinkimams dėl dvigubos pilietybies tauta turi apsigalvoti ir isirinkti ne tos iteisintus vagis bet Juozaiti i prezidentus kuris Lietuvai padarys švara sugrazyns tiesa tvarka o vagis gaus ką nusipelnei tautos turtą mišką isaugos kitoms kartoms padarys tvarka teismose https://s1-af.dcdn.lt/Banners/Elements/Files/159173/6424479/delfi_floating_main_asset/bvpath_258/1200x120_eilute.png savaliautojus išvis von susimastykite liko mažai laiko iki jūsų nusprendimo kaip norite gyventi ką pasiesite ta ir pjauti turiesite viskas jūsų rankose Prosenelis

 • burzujai 2019 balandžio mėn. 22 d. 13:44:52

  baigia visus miskus ispjaut.

 • burzujai 2019 balandžio mėn. 22 d. 13:44:29

  baigia visus miskus ispjaut.

 • ksenia 2019 balandžio mėn. 22 d. 13:16:55

  Rinkimai Ukrainoje - tai antausis Kubiliui, tenai patarinėjusiam, Grybauskaitei, taip draugavusiai su Julija Timošenko ir Savčenko., atidirbinėjusioms nežinia kam.

 • senis 2019 balandžio mėn. 22 d. 13:05:05

  argi ne tas pats atsitiko su AE, su laivynu, su milijonu darbo vietu? Visokiems paulauskams ES Komisija duoda spalvotu popieriuku, patapsnoja per peti, ir pasiima visa tai, is ko Lietuva galetu neblogai gyventi. Jakavonis puikiai supranta, kad kol Lietuva valdys Lansbergiui Kremliaus palikti kgbistai, kol rezidentus Lietuvai skirstys JAV gosdepas, tol Lietuva bus naikinama. Nei seime, nei vyriausybeje, nei rezidenturoje, nera nei vieno igalaus veikejo, dirbancio Lietuvos naudai. Visa, ka jie gali, tai paverkslenti pas Jakavoni. Verkslena ne todel, kad myli Lietuva, verkslena todel, kad myli pinigus, verkslena todel, kad uz siaubiama Lietuva, pinigus gauna kiti. Mes visi tylejome, kai buvo uzslaptinami kgbistai, dabar imame to uzslaptinimo derliu.

 • Angelė 2019 balandžio mėn. 22 d. 12:48:41

  Kaip tai nesaugomi miškai ? Juk dabar ir kieme be valdžiažmogių popierėlio medžio šakos nupjauti nebegalima.Tai teiskite tuos,kurie duoda sutikimus miškų kirtimui.Ir tegu atlygina padarytus nuostolius bei atsodina miškus.Kai palies jų kišenes tai gal susimąstys...

 • Jokio 2019 balandžio mėn. 22 d. 10:49:10

  Pavojaus nera,,,,,,nes misku nebera

 • Macas 2019 balandžio mėn. 22 d. 10:47:51

  Teisingai daro pjauti kapoti vežti mišką parduoti tai juk gauni popierių kų

 • ... 2019 balandžio mėn. 22 d. 10:33:10

  Jei zmogeliam uzteks protelio neissirinkti visokiu simonyciu, nausedu ar skverneliu i prezidentus. Jokiu dvigubu pilietybiu ir neuzilgo issirinkti padoresni seima. Vska bus galima sutvarkyti. Neliktu jokiu, konstituciniu teismu, pasivadinusiu astrologu su mantijomis, atsirastu prokuratura ir teismai. Viskas paciu zmogeliu rankose. Pasiziurekite i Ukraina. Ismete kaip skudura savo parazita. Jei pas mus to nepadarys, tai miskai tik uogeles, palyginus kas musu laukia ateityje. Ir niekas nebus kaltas, tik paciu neapsakomas bukumas...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AVARIJA: ketvirtadienio vakarą Širvintose susidūrė motociklas ir lengvasis automobilis; gali būti prispaustas ir sužeistas žmogus.
 • NULIS: Suomijos sveikatos apsaugos pareigūnai ketvirtadienį, pirmą kartą per daugiau nei 3 mėnesius, paskelbė apie nulį naujų COVID-19 atvejų šalyje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar savo gyvenime jaučiate, kad karantinas Lietuvoje dar nesibaigė?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +10 C

+13 +16 C

 

+13 +14 C

 +21 +22 C

+18 +20 C

 

+22 +23 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1250 PLN - 4.4372
RUB - 77.8132 CHF - 1.0786
GBP - 0.8969 NOK - 10.6048

Nuorodos