respublika.lt

Savaitė atsikvošėti - straipsnio komentarai:

 • Ne jaunuolis 2020 spalio mėn. 22 d. 11:42:46

  Jei būtumėte skaitę šv. Raštą, žinotumėte, kad mūsų pirmieji tėvai, Adomas ir Ieva, buvo valstiečiai. Jų vaikai, Kainas ir Abelis taip pat buvo žemdirbiai. Dargi ten sakoma, kad Abelis užsiėmė gyvulininkyste, Kainas gi buvo laukininkystės specialistas. Jeigu šiek tiek domėjotės istorija, turėtumėt žinot, kad visų miestiečių šaknys yra Kaime. Galų gale pasidomėkite 1918 metų signatarų biografijomis, - visi jie tik žingsnis nuo tuometinio kaimo, visų jų tėvai ir protėviai buvo valstiečiai. Jau be istorijos studijų visi žinome, kad kas antras šiandieninis miestietis tai iš kolūkinio kaimo buvusio valstiečio-kolūkiečio pabėgęs sūnus ar duktė. Nesuprantu, iš kur dabar tokia neapykanta kaimui ir valstiečiams.

  3 0
 • Apie vagystes 2020 spalio mėn. 17 d. 13:22:57

  Įpratimas pikčiau pri gimimo paliko mums Bočiai.Baigęs tapau kolūkio mašinierių dirigentu.Prasidejus šienapjūtei mano pavaldiniai vežė šieną pirmiausią savo gyvuleliams tik paskui fermoms.Tas pats būdavo per javapjūte,Pirmiausią sau ,o paskui kas liks...į sandėlį.Todel kai kas apsigine Maskvoje mokslininko laipsnį kad iš 60arų žemės užaugino bandą,kiaulių,ar veršių. Patekę prie valdžios lovio sunku atprasti ,todėl po kelių kadencijų jau ir naujas milijonierius. Ne be reikalo švedai vagims kapojo pirštus ,kad išvangri vagystes,tai yra sunki liga kleptomanija. Dierbantis seime issirašo turistines ir keliauja veltui po vakarus,mato kaip ten žmones gyveną ,norėdami palikti chruščiovkas ir gyventi vilose,nes gyvenimas duotas tik kartą.

  0 0
 • 007 > Aš balsuosiu už 2020 spalio mėn. 08 d. 11:57:59

  reiškia tamstos balsas nueis į šiukšlių dėžę

  2 1
 • 007 to Taigi 2020 spalio mėn. 08 d. 11:54:06

  Ereliai blusų negaudo. Veryga tik smulkus sraigtelis Valstiečių sistemoje. Kiekvienoje partijoje atsiras už ką nenorėtum balsuoti. Bet bėgant nuo vilko galima ant meškos užsirauti, ir Veryga bus tik mažytė kliūtis, kurią galima ignoruoti

  3 0
 • Taigi 2020 spalio mėn. 08 d. 09:42:17

  Norėtųsi palaikyti valstiečius, bet veryga yra ta kliūtis, dėl kurios negalėsiu to padaryti. Deja, tik dėl jo neadekvačios sveikatos politikos penki mūsų balsai atiteks kažkam kitam.

  1 6
 • as 2020 spalio mėn. 07 d. 15:10:48

  jokiu sarasiniu seime keisti rinkimu istatymus

  7 1
 • Jau atsikvošėjau,kad seimo nario daugiau nebe rinksiu. 2020 spalio mėn. 07 d. 09:46:50

  Gyvenu kaime,todėl teko ne,tik seimo narį rinkti,bet ir darže statyti kaliauses,tik gaila,kad naudą matau,tik iš kaliausės,o seimo narių,tik žalą.Kaip ne keista,kad visos mano pastatytos kaliausės davė naudos,o visi mano rinkti seimo nariai,tik žalą ir tolygiai man,ir mano valstybei.Jei kas sugebėtu įrodyti,kad taip nebuvo,o aš klystu,pažadu tam žmogui dovanų; melžiama karvę.Tikiu,kad supratote,kodėl tiek daug žmonių neberenka seimo nario,o kaliauses stato ir tikiu,kad visi girdėjote E.Masiulio žodžius pasakytus viešai visai Lietuvai,kad už 5 000 dirba,tik durniai ir vagys,o ko daugiau neįvardijo.Bet,ar ne durniai ir vagys ji išrinko.Aš manau,kad durniams rinkti valdžia negalima,nes matome,ką išrenka.

  0 6
 • vitas 2020 spalio mėn. 07 d. 09:00:31

  sapnavau sapną, kaip erkių pulkai ropščiasi per lovio bortus aukštyn. Kažin, ką tai gali reikšti?

  2 1
 • Balsadeze 2020 spalio mėn. 07 d. 05:26:27

  Ka gero Tau ,Lietuvai ,Tautai dave tie ,kurie 30 metu buvo valdzioje ? Ir ar jie dar ka nors Gero nuveiks Tevynes labui ? Jie 30 metu zarste pazadus o Tauta jais tikejo. Balsuodami gerai pagalvokit ar verta toliau kenteti ju uzgaidas ,nuo kuriu nei Tau nei Valstybei nepasidare lengviau.

  9 0
 • Balsuojančiam už liberalus 2020 spalio mėn. 06 d. 12:39:58

  Jei Jūs save laikote liberalių pažiūrų ir balsuojate už liberalus, be visos liberalų atnešamos destrukcijos, gerai pagalvokite bent vienu klausimu - ar jums tikrai priimtinas narkotikų legalizavimas? Tyrimai kitose valstybėse atskleidžia, kad didelė dalis pradėjusių nuo legalių narkotikų vėliau neišvengiamai pereina prie sunkesnių. Tad, ar Jūs balsuosite už Jūsų vaiko (sutuoktinio, ar kito artimo) ateitį su adata rankose? Tokio likimo jam linkite?

  16 0
 • Pasirinkimas labai paprastas 2020 spalio mėn. 06 d. 12:35:58

  Jei norite, kad Lietuvoje kažkas keistusi - nebalsuokite už 30 metų Lietuvą valdžiusias partijas ir asmenis. Kuo jus dar gali nustebinti seimūnas, kuris Seime jau sėdi n kadencijų? Jei jis nieko neveikė, melavo ir vogė tris kadencijas, nejaugi tikite, kad jis to nebedarys ketvirtąją? Tai geriau pasistenkim, kad seime neliktų nė vieno esamo ar buvusio parazito. Rinkime tuos, kurie pirmiausia žada sutvarkyti teisėsaugą. Teismai ir prokuratūra tarnauja išskirtinai turtingiesiems ir klanams. O gerovės valstybė neįmanoma be teisingumo. Deja, Nausėda to panašu to nežsuvokia. Dėl teisės ir teisingumo nebuvimo iš Lietuvos evakuavosi ir ją prakeikė dešimtys tūkstančių žmonių. Rinkitės labai atidžiai ir skrupulingai pagal moralę, pažiūras, įsitikinimus ir darbus.

  13 0
 • Klemas 2020 spalio mėn. 06 d. 10:11:16

  Lietuvoje rinkėjų nebėra: dauguma nesusimąstydami renka tuos, kurie ilgiausiai šmėžuoja TV ekranuose. Išrinks net ir beždžionę, jeigu kasdien bus rodoma per LRT. Pažiūrėkit, kas mus 30 m. valdo: socdemai - konservatyvi stambaus kapitalo partija; konservatoriai - antirusiški populistai, nuolat rėkiantys „Rusai puola“, todėl ir suinteresuotųjų elektoratas didelis; liberalai - visokio plauko verslo kombinatorių partijos už lengvatas verslui. Va, ir visa lietuviškos politikos esmė..Štai,kuo pavirto Lietuva.Žmonės,už ką kovojot ir prieš ką kovojot 1991? Kam pagerėjo ar atsirado "teisybė"? Juokas ima. NIEKO NELIKO tik tuščia GARBĖS, TURTŲ IŠTROŠKUSIŲ, NESĄMONES VAPALIOJANČIŲ vadukų ir mafijos atmaina.Nebėr Lietuvoj nei sąžinės, nei doros. VISKAS VIRTO PINIGAIS: PERKU-PARDUODU.

  10 0
 • Remiuosi faktais ir žinau,kad verčiau yra pastatyti savo 2020 spalio mėn. 06 d. 09:21:56

  darže kaliause,nei rinkti seimo narį,nes kaliausės kažkiek apsaugo,o seimo narys padėjo,tik apvogti,manę,ir mano valstybę.

  7 2
 • Klausimėlis "Klausimėlio" "herojams" 2020 spalio mėn. 06 d. 08:27:42

  Žydam, kad atsikvošėtų reikėjo 40 m.. Kaip parodė vakar Kakadų laida apie bebro organizuotą agitacinį koncertą Elektrėnuose, runkeliams ir TV laidos "Klausimėlis" "herojams" 30 metų atsikvošėjimui- maža. Anekdote, kuriame velnias aukštaitį, dzuką, suvalkietį ir žemaitį, įgrudęs į maišą lazda aptalžė, visi, išskyrus užsispyrusį žemaiti, po egzekucijos išlindo. Šis pasakė, kad tas kuris įkišo, tegul ir ištraukia. Tad gal mes visi žemaičiai ir užsispyrusiai rinksime tuos pačius liberastus, konservus, išvertusius kailinius komuniagas? O gal todėl, kad lietuvaičiai sunkiai įkerta, tai nebalsuos už partiją Nacionalinis susivienijimas ir gyvens prie tų valdymo, kurie ūkį sugriovė, net per 30 m. ekonomikos nesugebėjo atstatyti, 1 mil. žmonių išvarė duoneliauti. Jau nekalbant apie tautos demoralizaciją.

  9 1
 • Mielai 2020 spalio mėn. 06 d. 05:29:20

  Idarbinciau bedarbius ir bankrutavusios, jie tikrai ne prasčiau parašus spaudyti už sysiu, ar marazma. Tik kad naudos niekam iš to nebus, išskyrus vadinamuosius lobistus. Jie bus pigių parašų deliotojai. Tik toks skirtumas

  4 0
 • ... 2020 spalio mėn. 05 d. 22:31:46

  Tegu bent vienas komentare paraso,kada,kelintais metais paprastas zmogus gyveno geriau,negu valdant tautos isrinktiems valstieciams???Jei dar yra mylinciu tuos,kurie nuvalde sali darbo zmogaus nenaudai,tai matyt pamirso,koks atlyginimas uz juoda darba buvo mokamas 30 m.Turbut norite VERZTIS DIRZUS???Uz gerb.valstiecius.

  19 4
 • to ................ 2020 spalio mėn. 05 d. 22:24:35

  Kvailesnio komentaro už tamstos, seniai neskaičiau.

  3 2
 • Ceslovas 2020 spalio mėn. 05 d. 20:25:18

  Nei viena partiniu pakirksnuciu gaja neverta i seima, partiniu gauju tikslas-gauju GEROVES VALSTYBE, o eiliniams kas liks nuo ju pietu stalo. Balsuoti reikia , bet tik uz vienmandacius nepriklausancius partinems pakirksnutems.

  5 0
 • to skurdas... 2020 spalio mėn. 05 d. 19:00:10

  TAMSTA SUPLAKETE IS DAUGELIO NEGALIU I VIENA TUO METU VISAI NESUSIREIKSMINUSIA PARTIJA KAIP,,VALSTIECIAI..,, Juk iki valstieciu valdymo valde daugumoje konservatoriai ir ivairus dar priedai kaip socdemai,liberalai ir kt.Juk tauta nekvaila ji atsimena ,kas ir kiek norejo padeti tik sau ir savo artimiesiems,kad is pardave uz viena lita daugeli turto,o ...gal paskutinis bus Gabrielis irgi tik uz 1 EURA pardaves brangia zeme.Matot ir dabar dar yra tas pats elitas nesiskaitantis su niekuo ir nereaguojantis i nieka.Taigi visu iki sio laiko valdziusiu partiju yra ,,gera ,, patirtis kombinacijoms.Valstieciai valdo pirma karta-be patirties tik su korona.Gal ir nebuvo reikiamai pasiruosta koronos suvaldymui,bet juk niekas ir neturejo tos patirties.Visas pasauli klimsta i ekonomikos smukima,o kuo mes blogesni.Ir taip jau neveltui Lietuva ES VERTINAMA,KAIP NEBLOGAI SUVALDZIUSI SI SLIBINA.Nesmerkim sios valdzios,kita bus blogesne Prisiminkim Kubiliu ir simonyte,

  20 4
 • Tik 2020 spalio mėn. 05 d. 18:17:05

  už valstiečius ne rinkite 30 metų siediejusus

  21 1
 • skurdas ir atskirtis 2020 spalio mėn. 05 d. 16:31:38

  Gal jau užteks sekti pasakas ,kaip 'valstiečiai' apipylė auksu visus pensininkus ir plius 13 pensija. Visų pirma 13-ą pensiją pasiūlė lenkai,o premjeras tik numykė "pažiūrėsim-pamatysim"...,nes šalyje siaučia virusas, mažiau surenkama pajamų plius apart kelių šimtų mln."juodai dienai' Sodra iššluota. Kaip visos buvusios seime ,taip ir "valstiečiai' ,30m. oriai kėlė pensijas tik "pateptiesiems,o runkeliams po mokesčių ,vaistų ,higienai ,kaip likdavo 4-5 eu dienai ,taip ir viskam kasdien brangstant ir lieka .Kaip buvo prie konservatorių,socdemų,liberalų didžiausia ES atskirtis, taip ir liko, tik prie valstiečių tarp pensijų dar labiau padidėjo. Jei tikrai valstiečiai būtų norėję pagerinti beveik pusei visų Lietuvos pensininkų,skurstančių žemiau skurdo ribos , pensijas, būtų nestūmę 2,5 procentus nuo BVP "auksiniams šaukštams, o didinę nuo BVP bene mažiausią procentą ES socreikmėms, deja.

  7 18
 • Kaimietis 2020 spalio mėn. 05 d. 13:41:02

  Valstieciai zada 13 pensija. Kiti tik spyga. Balsuosiu uz valstiecius. Konservatoriai tik dar atimtu. Liberalai ir socialdemokratai pinigais sertu gejus . Geras politikas kuris duoda pinigu, blogas kuris atima pinigu. Sukurpia koki nors nauja istatyma kaip atimt ar akcizais didint prekiu kainas

  33 7
 • Reikalas tas kad ka berinksime, negalesime atsaukt is seimo jei toks isrinktasis nubalsuos uz nepatinkanti jo rinkejams istatyma 2020 spalio mėn. 05 d. 13:33:59

  Dar ir tarnaus uzsienio interesams. Soroso fondui , Amerikos gosdepui, Briuseliui. Ikelines svetimus istatymus. Kaip ta destrukcine stambulo konvencija. Ar balsuos leist i musu zeme juodckius.

  10 0
 • Prie urnų 2020 spalio mėn. 05 d. 12:59:20

  Sulauksite senučių kontingentą,o mąstančių....?

  4 8
 • Pilietis 2020 spalio mėn. 05 d. 11:42:10

  Tauta gyvena taip, kokią valdžią išsirenka. Niekas brolyčiai kitas čia nekaltas, tik patys. Jai žulikai ir melagiai, valdžioja jums tinka, tai ir gyvenate iš minimumo ir su ubagiška pensija. Kam jums mokėti, gerus atlyginimus ar pencijas, jai sava chebra gali gerai gyventi jūsų sąskaita. Jūsų vergiškas mentalitetas, neleis pasipriešint Ponų savivalei ir pakovot už savo teises. Vergui įkalta šventa tiesa, teisė nuolankiai dirbt Ponų gerovei. Pirmyn balsuoti, už šventą sarašinį anūką, paaukotą senelio, dėl jūsų gerovės padirbėti ir išmokėti šalies skolas.

  6 9
 • Aš balsuosiu už 2020 spalio mėn. 05 d. 11:16:00

  Centro partija-tautininkus, N.Puteikio vedama ir gerbiamo Ozolo atminimo išlaikyta šaunių žmonių partija. Kuri kovoja su dvaru, prieš miškų kirtimus, prieš monopolijas ir teisingumą.

  8 17
 • Kurie 2020 spalio mėn. 05 d. 10:27:34

  nori, kad vaikai liktų Lietuvoje ir augintų patys savo vaikus, kad gimtinėje verta likti, balsuos už valdančiuosius, nes jų keleto metų veikla buvo teigiama, kiek leido konservinių kaisiojami pagaliau į ratus. Kurie visgi negali be konservinės š...malos, pasiskaityti buvusios kandidatės į prezidentus komentarą, bus aišku, kam jūs, kvailiai, reikalingi arba tokios pusprotės išlaikytinės komentarą, kaip ji suka biznį toli nuo varganos šunaujos, bet gavo smūgį atgal, atleista visa šaraškina kontora ir tegul net nebando duot išeitines, tegul dabar paambrija, užsidirba pati. Va kokių brudų išaugino landsberginė laisvė, ir dar bruka tokį š....ą baltarusiams. Nėr ką net galvoti, jei nori gyventi savo krašte, su vaikais ir anūkais, kalbėtis lietuviškai, balsuosi už valstiečius, kito kelio nėra, menkos partijėlės tik balsų atplėšimas ir išmetimas veltui. Prezidentą taip rinkomės, geresnį iš blogiausių, negi Puidokas ar Puteikis turėjo šansų? Jokių, tik žaidimas demokratija.

  26 5
 • Manau 2020 spalio mėn. 05 d. 10:15:03

  Geriausia sugadinti biuletenį ir tuo parodyti kad netiki niekuo-dar negreit kažkas Lietuvoj pasikeis-dabar valdžia sprendžia Baltarusijos likimą. Labai liūdna ir nyku

  16 17
 • ..... 2020 spalio mėn. 05 d. 08:04:05

  ...didesnio Lietuvos priešo , kaip valstiečiai - nebūna...

  12 37
 • Gedimino nuomonė 2020 spalio mėn. 05 d. 07:17:10

  " O ką daryti mums, rinkėjams"?Ogi už tai, kad dvi kadencijas Seimo stalčiuose gulėjusiai Apdovanojimų įstatymo pataisai, kurią priėmus Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių medaliui (jo lygmenį, mano nuomone, kariuomenės, o tuo pačiu ir Lietuvos priešai nužemino iki KAM lygmens pasižymėjimo ženklo, šituo paniekindami trijų kartų kariuomenės kūrėjų nuopelnus) būtų grąžintas valstybinio apdovanojimo lygmuo seimūnai nesurado laiko, o šunų interesams ginti laiko užteko, kariams (tarnaujantiems, atsargos ir dimisijos), Lietuvos patriotam siūlau už mano išvardintus asmenis rinkimuose nebalsuoti, arba reitinguoti taip, kad jie į Seimą nepakliūtų. Tai: V. Pranckietis, D. Gaižauskas, E. Jovaiša, V. Čmilytė, V. Kravčionok, R. Sinkevičius, R. Budbergytė. R. Karbauskis, G. Landsbergis, A. Mazuronis. Tai Seimo pirmininkas, frakcijų seniūnai, komitetų pirmininkai. Už panieką siūlau atsilyginti tuo pačiu.

  14 8
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. Vitas TOMKUS: JUOKAI JAU BAIGIASI, arba TEGYVULIUOJA PIDERALDEMOKRATIJA!
6. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
7. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
8. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
9. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
10. Ką jie dabar pasakytų žuvusiųjų artimiesiems?
11. Prieš 30 metų dėl laisvės buvome pasiruošę viskam
12. Nesiskiepysi nuo COVID-19 - greitai lėksi iš darbo?
13. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
14. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
15. O jeigu karas?
16. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
17. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
18. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
19. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
20. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
21. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
22. Ką atnešė Žiurkės metai
23. 2020-ieji - ne tik pandemijos metai
24. Algimantas RUSTEIKA: atėjo numirėlių metas
25. Koronaafera 3. Globali psichozė mistikos fone

Dienos klausimas

Ar jau skiepijotės nuo COVID-19?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-20 -15 C

-13 -10 C

 

-18 -15 C

-11 -8 C

-8 -6 C

 

-4  0 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

1-6 m/s

       

Nuorodos