respublika.lt

R.Karbauskis pripažįsta, jog V.Pranckiečio neįveiks? - straipsnio komentarai:

 • pratrūko karabasiniai troliai, 2019 liepos mėn. 25 d. 15:10:13

  juodinantį konstituciškąjį Pranskietį

 • Buvęs pedagogas 2019 liepos mėn. 25 d. 10:15:40

  Žmogeli (Pranckieti), Jei matytum toliau negu Tau laikinai patikėtą kėdę, pasidomėtum daugiau apie kolektyvų. sporto komandų veiklą, sėkmingą jų egzistavimą, suprastum, kad tik vienybėje, komandinės drausmės rezultate laimimos varžybos, turnyrai ir sportinės taurės. Savaime suprantama, pats tikriausiai net nežinai, kad dviratininkams daugiadienių lenktynių kiekviename etape kiekvienos komandos vadovybė nurodo komandos dalyviams uždavinius, strategiją ir taktiką, nurodo, kaip ir ką trasoje remti, kad jų komanda geriausiai pasirodytų prie finišo linijos. Etapo laimėtojas, prizininkai - tai komandinio darbo rezultatas, tad prizai laimėtojams, o garbė visai komandai. Pats gi su komanda atėjai į seimą, komanda tam tikram etape patikėjo pareigas, ir čia pasirodė, kas yra kas. Susireikšminai. pasipūtei, spjovei į savo komandą. O mes, rinkėjai, pamatėm, kad pačiam lydinčių mašinų žiburėliai Tau svarbiau už komandos interesus, dargi už savigarbą. Valstiečiai, pasimokykit iš Gabrieliaus.

 • TO LOGISKA ISVADA 2019 liepos mėn. 24 d. 19:01:08

  konservai ju infiltravo ,i valstiecius . konservai socdemai ir liuberalai ,tai Lietuvos ,nelaime .vagys.

 • KAS 2019 liepos mėn. 24 d. 16:47:45

  ką ir kaip dirba, jei prezidento komanda matanti problemų dėl Seimo priimamų įstatymų kokybės

 • Juozas 2019 liepos mėn. 24 d. 16:03:15

  Mano nuomone Kirkilas per anksti pasiskyrė seimo pirmininku be sąžinės graužimo, iš puykčio, kad visur pralaimėjo.Tuo savo užsispyrimu tapti seimo pirminiku įnešė sumaištį pasirašant koalicijos sutartį, sutrukdė skiriant ministrus, sutrukdė sklandų seimo darbą.. Už tai prezidentas turėtų Kirkilui bent moralą atskaityti, kad taip elgtis negalima Pranskietis dirba jam pavestą darbą sąžiningai, ką visi pripažysta, jį išrinko seimas, seimas ir gali jį atstadydinti. Jeigu Karbauskis jį pašalins iš valstiečių partijos, Karbauskio reitingai dar sumažės. Ar jam to reikia prieš rinkimus?

 • senis 2019 liepos mėn. 23 d. 17:47:56

  Valstybes Saugumas- KGB, turejo saugoti Valstybe, bet eme ir pardave ja. Dabar, 141 kgbistas sedi Lietuvos Seime. Pardave visa TSRS, dabar, jau 30 metu, urmu ir mazmena pardavineja Lietuva Briuseliui, Vasigtonui ir Maskvai. Jie gauna alga is musu mokesciu, bet dirba pries Lietuva. Konservai, kovoja uz pederastu santuokas, socdemai, su kirkilu prisakyje, prastumia darbo kodeksa, grazinanti Lietuva i feodalizma, patys svieziausi uzsislaptine kgbistai, valstieciai-zalieji, priima t.v. Matuko istatyma, griaunanti seimas ir iskerta miskus. Tie kgbistai galvoja viena, sako kita, o dirba trecia. Nematau skirtumo tarp Karbauskio ir Pranckiecio. Jeigu kas pasiulytu jiems gera kaina, pirmiausia jie parduotu savo senas zmonas, senus tevus, veliau ir vaikus. Tai paskutinio rinkimo kgbistai. Siuksles.

 • senis 2019 liepos mėn. 23 d. 17:41:07

  Valstybes Saugumas- KGB, turejo saugoti Valstybe, bet eme ir pardave ja. Dabar, 141 kgbistas sedi Lietuvos Seime. Pardave visa TSRS, dabar, jau 30 metu, urmu ir mazmena pardavineja Lietuva Briuseliui, Vasigtonui ir Maskvai. Jie gauna alga is musu mokesciu, bet dirba pries Lietuva. Konservai, kovoja uz pederastu santuokas, socdemai, su kirkilu prisakyje, prastumia darbo kodeksa, grazinanti Lietuva i feodalizma, patys svieziausi uzsislaptine kgbistai, valstieciai-zalieji, priima t.v. Matuko istatyma, griaunanti seimas ir iskerta miskus. Tie kgbistai galvoja viena, sako kita, o dirba trecia. Nematau skirtumo tarp Karbauskio ir Pranckiecio. Jeigu kas pasiulytu jiems gera kaina, pirmiausia jie parduotu savo senas zmonas, senus tevus, veliau ir vaikus. Tai paskutinio rinkimo kgbistai. Siuksles.

 • To kagebistinio šleifo dvasioms > 2019 liepos mėn. 23 d. 11:57:42

  Pranskietis vienas iš "valstiečių" bei nekurių kitų Seimo narių tarpo, kurių pavardės nefiguruoja į viešumą nutekintuose įtariamų veikiausiu endradarbiavimu su KGB sąrašuose. Taigi ir arkliui aišku, kokie tie kiti seimūnai su Skverneliu priešakyje bei daugima šio rašinio "trolių", peikiančių , koneveikiančių ir niekinančių Semo Pirmininką. Kas be konservatorių, bebrų ir tų "trolių" dar galėtų paneigti tai?

 • nuomonė 2019 liepos mėn. 23 d. 01:53:42

  manau Pranskietis, vėliu jokių šansų neturi,kai atliks "trojos arklio"-žlugdant valstiečius,ir skaldant....konservatoriams tai patinka,bet jie bijos jo ,i rnei viena partija nepriisleis artyn,nes tai gresoia neaišku kuo...(neprognozuojamas žmogus,garbėtroška ir savanaudis) pasidžiaufgs "švyturėliais"dar metelius....o idomu ,kur Džiugelis,toks tylus ,toks ramus,kažin ar ponas Lanzbergis su juo taraisi,sėdi ir ty;li,kaip pelytį po šluota.....

 • Selis 2019 liepos mėn. 22 d. 23:44:44

  Pranckietis teisingai daro, nes Karbavskis seniai ji zemina (keliant kandidatus I prezidentus). Naisiu pirmininkas taip susireiksmines, kad pripazysta tik nuolanku paklusnuma jo inoriams. Taigi Pranskieciui nera jokios ateities su Karbauskiu, tai nors apjuoks ji ant viso krasto.

 • Kaip smagu, 2019 liepos mėn. 22 d. 22:15:19

  kai svolociai riejasi tarpusavyje! Nors akimirkai uzmirsta 3,14sti tauta...

 • susireiksmines asilas 2019 liepos mėn. 22 d. 20:59:00

  kaip isoko i arkliu traukiamas vezecias tai ne su pagaliu jo nebeiskrapstysi,slykstus padaras,matysim,greit pervers skura ir maus pas gabriuka,pakalikas...

 • susireiksmines asilas 2019 liepos mėn. 22 d. 20:57:23

  kaip isoko i arkliu traukiamas vezecias tai ne su pagaliu jo nebeiskrapstysi,slykstus padaras,matysim,greit pervers skura ir maus pas gabriuka,pakalikas...

 • TRUMPAREGIS 2019 liepos mėn. 22 d. 19:40:42

  tas pranskietis ir kvailai užsispyręs. "Išgarsėjo" ne darbu, o nesibaigiančiom intrigom....Ateity bus užmirštas kaip blogas sapnas. SĖKMĖS ,jums valstiečiaii, vykit išdavikus lauk..

 • zemaitoks 2019 liepos mėn. 22 d. 16:40:18

  mano manimu tas Kirkilas Tikras nuvalkiota sermiega.Kaip cia pasakius jis nebepritampa prie socdemu sukure savo sebra bet ji Lietuvoje nemegstama tikru tikriausias politinis lavonas ir dar nori buti seimo pirmininku.Ka tas Karbauskis galvoja su tokiais lavonais valstybe valditi.

 • Ta ka 2019 liepos mėn. 22 d. 14:46:05

  4 partiju koalicija nesurenka balsu? Nafik tokia koalicija. Š. gabalai.

 • ontė 2019 liepos mėn. 22 d. 13:51:42

  Karbauskiui tokie, kaip Pranckietis, nereikalingi. Visos partijos tokių veikėjų stengiasi, kaip galima, greičiau atsikratyti. Kuo greičiau Pranskietis bus išdulkintas iš partijos, tuo geriau bus valstiečiams. Pamatysite, kaip greitai jis bus užmirštas.

 • alte 2019 liepos mėn. 22 d. 12:53:40

  Pranckietis pats save baigia pribaikti.

 • binoklis 2019 liepos mėn. 22 d. 12:16:59

  "brangūs" Lietuvos žmonės su savo gyvenimais, kasdieninėmis problemomis - pašaliniai šitam kvazimodų šou, juos atsimins tik artėjant sekančioms "lovio prizo lenktynėms".

 • Ula 2019 liepos mėn. 22 d. 11:08:07

  Pranckietis yra tikras garbėtroškos, pataikūno pavyzdys. O dabar dar ir išdavikas. Kiekviena kaimo bobutė prisimena , kas jį pasiūlė į šį postą ir kas už jį balsavo.Opozicijos parama tam išdavikui visai apsuko protą. Bet gi jis turi žmoną,kuri galėtų jam patarti Negi ji iš šono nemato , kokius triukus atlikinėja jos susireikšminęs vyras? Valstiečiai, vykit lauk ttuos pranckiečius, bakus. Valykitės nuo priskretusių šiukšlių

 • Kis 2019 liepos mėn. 22 d. 10:32:19

  kam Karbauskiui tepliotis i ta kruva,jis pats save jau senai iveikeReikia nustoti kreipti demesi ir jis amen Juze.Zmogelis nera toks protingas,kaip pasirode,paprasciausis mazas ir gobsus zmofgelis panasus i musu beveik prezidenta.

 • Kazys 2019 liepos mėn. 22 d. 10:25:37

  Tam inteligentėliui su konservų kvapu tikrai ne vieta pas Valstiečius smirdėti sušvinkusiais konservais.Nors nosį užsiimk.Kai bus suformuota vyriausybė ir Karbauskis įgaus didesnį autoritetą iš rinkėjų pusės{dabar yra smarkiai konservų šmeižiamas ir kompromituojamas} tada ir išlėks kaip katapultas Pranckietis iš Seimo pirmininko posto.Jis pats supranta, bet kadangi prijaučia konservatoriams, nori dar kažkies pasmardinti orą Valstiečiams

 • Jurgis 2019 liepos mėn. 22 d. 10:17:50

  O ir reikalo nėra į mėšlą rankas teptis...

 • Sigitas 2019 liepos mėn. 22 d. 10:15:00

  O kaip kandidatavęs į Klaipėdos merus Vaitkus buvo konservatorių prašomas eiti į rinkimus jų partijos deleguotas.Dabar būtų Konservatorių remiamas meras.Toks pat variantas galėjo atsitikti ir Pranckiečiui,galėjo eiti į rinkimus po konservatorių vėliava, būtų prapylęs rinkimus.Dūšioje jis dabar vistiek konservatorius.Kaip sakoma, jei gimęs vilku, vilku ir kauksi visada, o pririštas prie būdos visą laiką tik į mišką žvalgysis.Ponas Pranckieti, nenorėk kenkti Valstiečiams, jei save laikai išsimokslinusiu ir padoriu žmogumi.Nemuilink visiems protų, eitume su tais, ku kuriais pakeliui ir nekeltumei sumaišties valstybėje,"mandruoli"

 • janina 2019 liepos mėn. 22 d. 08:40:29

  Cirkas daugiau nieko,tik deja jis kainuoja pinigus ir laiko?Ir Karbauskis ir Pranskietis vieno lizdo paukščiai ir jų asmeniškos ambicijos jokios naudos neduoda.Šiaip tai kai pasižiūri į Pranskieti jis labai primena vieną iš Mauglio filmuko personažą šerhano draugelį šakalą.Kiek buvo susitikimų tai taip ir nusižemines varto akutes iš nuolankumo jog į jį atkreipia dėmėsį.

 • Kvailas straipsnis 2019 liepos mėn. 22 d. 08:21:00

  ir ne ka protingesnis jo rasytojas - tendencingas vandens drumstejas . Juk aisku viena , kad siuo metu yra atsakingesniu reikalu nei uzsispyrusio Pranskiecio pasalinimas is partijos - laikas spaudzia suformuoti vyriausybe ir paskirti ministrus .

 • VISI 2019 liepos mėn. 22 d. 07:40:20

  MINISTRAI,,IR SIAIP BET KAS TURI TAIP DARYT,,SENUKO PAVYZDYS RODO,,,,,NENORIU,,NEINU

 • silpnas 2019 liepos mėn. 22 d. 07:20:00

  Silpnas politikos lygis. Dirbtinai palaikomas. net prmejero poste nestoja į valdančių partiją. kaip ir kitos partijos lyderių neišsiugdę. Ir tik vieni po kitais sukdami derinius žiūri kiap valdžioje išsilaikyt. Rimčiau nerasta...Kaip ir atseit milijonierius vargsta valdžioje kažką imituodamas ir vis mažiau jo intrigom tiki...

 • gytis 2019 liepos mėn. 21 d. 22:34:19

  propagandinė delfio stiliaus antrastė ir tekstas...

 • Nuomonė 2019 liepos mėn. 21 d. 21:10:46

  Netiesa, kad Karbauskis nori sukompromituoti Pranckietį ! Tai pats Pranckietis, lakstydamas po TV, šmeižė ir kompromitavo Karbauskį ? Jis pats save sukompromitavo ! Jį palaiko opozicija tik todėl ,kad nori PAKENKTI Karbauskiui .Jei opozicijai nebūtų naudos - jiems Pranckietis būtų - dzin! Dabar Karbauskis turi pasekti konservatorių pavyzdžiu - šalinti iš partijos ,kaip anūkiniai padarė su Dagiu ! Nepaklausė Dagys partijos vadovybės nurodymų - lauk iš partijos - su UŽDRAUDIMU dalyvauti rinkimuose !

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GAISRAS: šeštadienio pavakarę Šiaulių rajone kilo gaisras.
 • ATLEIS: oro linijos „Emirates“ koronaviruso pandemijos metu jau atleido apie dešimtadalį savo darbo jėgos, tačiau šeštadienį paskelbta, kad atleidimų mastas gali išaugti iki 15 proc., arba 9 tūkst. darbo vietų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Nuorodos