respublika.lt

Per kiek laiko bus ištrinta Lietuvos valstybė? - straipsnio komentarai:

  • tarp kitko 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 08:55:46

    jeigu sovietai bijojo vasario 16 ,tai turejo bijoti ir tos dienos pagrindiniu veikejo tai yra Basanaviciaus ..Kokia baime .jeigu prie sovietu beveik visuose Lietuvos miestuose vienos is graziausiu gatviu buvo pavadintos Basanaviciaus pavarde. Jus pyksite valstybes ,niekados nebuvo , tai UABas ar sistema apsiginklavusi visa valstybine atributiva ,veliava,himnu,herbais ,konstitucija ....tai zmoniu gyvenimu luosinimo masina.Jeigu tai kas parasyta kliedesiai,tai kodel is salies kuri turejo truputi daugiau kaip tris milijonus gyventoju pabego 1 000 000 jaunu zmoniu .Isisamoninkite 1 000 000 Lietuvos pilieciu.

    0 0
  • AZ 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 09:09:44

    Tos ligos yra ,gal būt ,kelios stadijos.Esame paskutinėje.Ar gali pagyti kas nors,kai imuminė systema (valdžia)parsidavusi ir nebesirūpina organizmu,net daro taip,kad kad jis kuo greičiau žūtų.Ir nori išplisti kuo plačiau:Ukrainą taip pat suvirškinti.gal ,jeigu pavyks ir Gruziją prigriebt.Na,ir pats organizmas -belikę vien vartotuojai,tikintys vienu dievu -pinigais.Jau dabar Lietuvos belikę vien pavadinimas,teritorija,žemės lopinėlis.Nei garbės,nei sąžinės,nei padorumo.Vampyrai siurbia kažkada garbingos,didžios tautos kraują,o jinai miega,užkrėsta tos baisios,mirtinos infekcijos,ir nežada atsibusti.Gal jau lietuviška dvasia numirus...

    0 0
  • Prosenelis 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 09:51:36

    Aš manau jaigu valstybe valdys tuokie mankurtai kaip Šimašius ta valstybie greitai išnyks bet tikiu kad dar atsiras tikru lietuvių kurie neleis to padaryti isigimeliai karjieristai išnyks tauta bus svari laisva nuo išdaviku svetimu keusiu laižytojų išdaviku netryps svetimu kareiviu batai Lietuvos žemies būsime laisvi.

    0 0
  • Vytas 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 10:14:41

    Šimašių daugėja. Valtyvę greitai valdys samdomi piemenys.

    0 0
  • Kokia dar valstybe!? 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 10:34:42

    Be suvereno - tautos!? Ar galima bailiu ir idiotu mase,tyliai stebincia verslo pastatyta marionetine valdzia,vadinti tauta!?? Tai bailiu versiu ir buku avinu banda,o ne tauta! O nera suvereno - nera valstybes! Taip,yra Kurlianskiu,Numaviciu,Karbauskiu,Railu,Matijosaiciu uabas,su savo "valstybes atributais" ir juos dievinancia minia vergu. BEt tai ne Valstybe!

    0 0
  • petras 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 10:38:20

    Simasiau , ar tokia brangi ta masinu stovejimo aikste priesais Filharmonija , kad net J.Basanaviciaus skulpturai jos nenori atiduoti ?

    0 0
  • Taip nebus 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 10:44:02

    Lietuviai jau nebetiki niekom.Ko gero ir toliau karaliaus valdžioj vampyrai, kurie žiūri tik savo kišenę. Jeigu galvojat, kad atsiras kuris išgelbės Lietuva? Neleis kiti. Jau visi ten yra tiek išleidę savo purvinus nagus, kad vienas nieko nepadarytų.

    0 0
  • Sygas 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 11:35:20

    Ilgai nereikės laukti Lietuvos sutrynimo kol valdžioje sėdi tokie išsišiepę nesubrendėliai.

    0 0
  • tikrai 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 12:51:10

    Jam tik klounu dirbti su tokia šypsena.

    0 0
  • Kas beateitu 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 12:56:55

    i valdzia - jis bus iskeltas ir deleguotas kapitalo ir gins tik ju pelnus visu kitu pilieciu saskaita! Ir taip bus tol,kol nebus visuotiniu streiku. Tik po ju valdzios pradeda dirbti.

    0 0
  • zinantis 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 14:14:48

    buferine zona bus tuscia! baisu... lietuva jau buvo tarp...

    0 0
  • na ir 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 15:05:25

    šlykšti šypsena....

    0 0
  • Prosenelis 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 16:51:29

    Aš manau kad viena karta ir ant visada turi baiktis tautos kantrybie. Tauta turi tarti žodį gana ir paroditi kad auksciause valdze tauta mes visi turime apsispręsti dėl savo gyvenimo ir ateities gana būti vergais būkime šeimininkais savos ateities kalveisjau laikas pribrendo galvoti.

    0 0
  • Prosenelis 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 17:32:42

    Taip ir noris sukišti į gerkle tam šėtonišką mankurtui ką nors kad nespurdietu ir ne vapsietu tai brudas..

    0 0
  • senis 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 18:55:11

    niekas siuolaikiniu signataru niekur nenukiso, dave jiems medalius, ordinus, rentas kosmines ir prisake tyleti, niekur nesikisti, kitaip viska atims. Ka, tie signatarai gali padaryti, jeigu net pensijunesugebejo uzsidirbti? Siuolaikinis signataras, tai sunelis lojantis pagal seiminko nurodyma. Esti noresi, losi.

    0 0
  • Gėda 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 18:55:35

    Per kiek laiko bus ištrinta LIETUVA - paklauskite jakvon y paulackio.

    0 0
  • zioma 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 19:36:35

    Jei Lietuvai ir toliau vadovaus tokie prisivogę šūdvabaliai kaip nuotraukoje tai labai greit bus ištrinta.

    0 0
  • kazkaip 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 20:11:04

    kazkaip kvailai besisypso anas

    0 0
  • 861408469 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 20:23:26

    Tokiu numeriu Simasius kviete skambinti jam pries 2016 m rinkimus. Paskambinus jis paaiskina, kaip liberalai "nusluos korupcija"

    0 0
  • Ryškėja vertybės 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 20:40:00

    Keistos tos liberalų šnekos, veiksmai, jeigu jie napasikeis, ši partija gali prapulti...

    0 0
  • Pensininkas 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 21:54:53

    >>>tarp kitko. PAGARBA !!!

    0 0
  • :) 2017 rugsėjo mėn. 24 d. 22:41:39

    Vis dar žaidžiate valstybę? Ir dar nepriklausomą? Juokdariai.

    0 0
  • visiems 2017 rugsėjo mėn. 25 d. 06:03:36

    Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo: plus.google.com/104930148289526971655/posts gražių paveiksliukų galerija: plus.google.com/u/0/communities/107260533056716270437

    0 0
  • oo 2017 rugsėjo mėn. 25 d. 08:54:44

    jau trinama ir atrodo nuopelnas didziausias kaip nekeista tremtiniu

    0 0
  • Valstybinis požiūris: 2017 rugsėjo mėn. 25 d. 10:27:01

    Paminklus pastatys vėliau...

    0 0
  • tarkim 2017 rugsėjo mėn. 25 d. 11:21:27

    Tarkim, būtų tai progai pastatytas paminklas. Kažkas pasidėtų pliusiuką, kad ohoho kiek nuveikė. Ir ką? Kas pasikeis? Lietuva pradės geriau gyventi? Negi paminklai svarbiausia?

    0 0
  • s 2017 rugsėjo mėn. 25 d. 14:39:26

    vilniečiai užlipo ant šimašiaus liberalų grėblio... nieko nevyksta

    0 0
  • girinis 2017 rugsėjo mėn. 25 d. 18:35:30

    Valstybei simboliai svarbu kaip kraujas kūnui. Bet per visur brukamas kosmopolitiškas požiūris į gyvenimą neišgelbės situacijos jei net ant kiekvieno kampo po Basanavičių pastatysime. Valstybingumas,panašu,kad nėra prioritetas. Lietuvos respublika yra tapusi kaži kelinta kolonija iš kurios siurbiami visi galimi ir negalimi ištekliai. Žmonės kurie dar šneka apie valstybę,o tuo labiau apie nepriklausomybę yra" užstrigę". Jie kalba tai kas jiems skaudu,kaba tai,kad jiems už tai mokama,kalba,kad jiems tai padeda atrasti prasmę tokio pobūdžio veikla-ieškoma saviraiškos formos.Ar tai būtu: sarkazmas,ironija,kritika,odė ar tragedija. .....daugumai žmonių likusių Lietuvoje,mažiausiai berūpi tai ką daro valdžia ir jos kūriami įstatymai. Ir tai yra teisinga,reikalinga ir išganinga,nes dabrtinė Lietuva tai nužmoginimas,susvetimėjimas,susiskaldymas luomais,beviltiškas skurdas ir beprotiška prabanga. VALIO!!urime tai ko esame verti ir tuo viskas pasakyta. J. Basanavičiaus kaip ir netrūksta,...

    0 0
  • Gaila 2017 rugsėjo mėn. 25 d. 22:06:35

    bet tur būt greičiau Lietuvoje sulauksime rusų ir Burokevičiaus pavaduotojos skulptūros nei Basanavičiaus

    0 0
  • jonis 2017 rugsėjo mėn. 25 d. 22:19:37

    vienintelis šio veikėjo darbas per visą merystės kadenciją - Žaliojo tilto kastracija.

    0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar iškritęs sniegas sudarė nepatogumų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar šiuo metu gyvenate fiziškai aktyvų gyvenimą?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-9  -7 C

 -8  -4 C

 

 -8  -9 C

-3  -1 C

 -4  -2 C

 

   -5  -2 C  

0-5 m/s

  0-3 m/s

 

0-4 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2114 PLN - 4.5520
RUB - 91.7258 CHF - 1.0759
GBP - 0.8840 NOK - 10.4555

Nuorodos