respublika.lt

Pakeliui į Gerovės valstybę... - straipsnio komentarai:

 • senis 2020 lapkričio mėn. 08 d. 15:58:57

  cia daug kliedinciu, kad mes patys issirinkome tokius galvijus, todel patys ir kalti. Reiketu nustoti kliedeti. M. Tvenas jau yra sakes: jeigu rinkimai ka nors galetu pakeisti, jie butu uzdrausti. L. Tolstojus, nekvailesnis uz mus buvo, sake: demokratija, rinkimai, tai tik valdanciosios klases idkovojimas, neatsakyti uz savo nusikaltimus, pries tauta. Atseit, idirinkotem ir dziaukites. Visa tai spibendrino Stalinas: renka ne tie, kurie bslsuoja, renka tie, kurie tuos balsus skaiciuoja! Negalima laikyti savo tautos tokia kvaila, kad ji pati issirinko tokius galvijus. Jie tik balsavo. Balsus skaiciavo 1% gyventoju. Tik 1% Lietuvos gyventoju turi valstybe ir naudojasi jos paslaugomis, jie ir skaiciuoja balsus.

  113 0
 • TEORIŠKAI 2020 lapkričio mėn. 08 d. 12:30:44

  jei renta būtų skirta bent vienam pilnam seimui (141), tai per metus valstybė PRARASTŲ 2 MILIJONUS 888 TŪKST. €urų papildomam pensininkų išlaikymui. KYLA KALUSIMAS, kuo valstybę nestekenę ir pardavę jevrosojūzui pensininkai iš Seimo gali būti išskirtinesni už eilinius LT pesinininkus? Ar už labai aukštus banditinius sugebėjimus nebaudžiamai parceliuoti valstybę ir išvyti iš jos 1 MILIJONĄ JAUNŲ ŽMONIŲ?

  108 0
 • PATS BAISUMAS YRA TAS, 2020 lapkričio mėn. 11 d. 00:37:44

  kad nusikalstama grupuotė (pasivadinusi partijomis) IŠLINDO Į ŠVIESĄ, legalizavosi ir monydami tautą su sugedusiais rinkiminiais adamkiniais kompais sėdosi į valdžią, po to ją keitė visos kitos leningradsko padugnės, kurios kolaboruoja su pasaulio globalistiniais niekšais.. Dabar MAFIJA dirba dieną, yra oficiali, turi legalius (įteisintus) pavadinimus ir skersai ciniškai deda ant Tautos net naudodama valstybei ginti skirtas pajėgas: protingus veja iš Tėvynės, silpnus žodo su Korona, o bailius bando sufyderasinti pagal savo muzikytę. Fašizmas klesti pilnu pajėgumu, nes represinė metodika yra taikoma prieš beginklius žmones, kurie nepildo mafijos užgaidų ir jai nepaklūsta. Tad kam čia ta gerovė dabar iš tų paminėtų suformuluota, ką?

  104 0
 • SS 2020 lapkričio mėn. 08 d. 17:15:15

  Aš irgi prieš rentas. Prisikūrė demagogijų, kad praranda kvalifikaciją, darbą... O kas Seime sėdi per prievartą? Patys nueina, atbūna 4 metus ir, jei neišrenka - būkite laisvi su bendra išeitine kaip ir visiems žmonėms.

  102 0
 • to ZUK 2020 lapkričio mėn. 08 d. 13:32:18

  nekliedekite,-ar po 2009m,tauta kada nors isejo i gatves? tai senai jau tapo utopija...Lietuvos vergai leido valdzioms elgtis kaip nori...

  96 1
 • >Tomkaus trigrasis... 2020 lapkričio mėn. 09 d. 10:57:19

  Nereikia tu seimo zmogedru vadinti gyvuliai. Gyvuliai nenusipelne tokio pazeminimo, nes taip kaip isgamos nesielgia... Tai kazkokia kita grobuoniu rusis be sazines, be stabdziu, be morales, be smegenu ir dar be daug ko kito...

  95 1
 • Vilkas 2020 lapkričio mėn. 08 d. 17:36:15

  Todėl žmonės ir netiki vyriausybe netiki prezidentu dėlto dėl nelygybės bėga kur akys mato išsiveždami net savo šunis. Esat išsigimėlei kuriuos reikėtų naikinti kaip tarakonus.esat visiški impotentai net darbo susirasti nnegalit. O bedarbem darbą galvojate ant lėkštutės atneša. Nieko ne nuveikėte gero todėl nieks nerinko. Kėdės Seime trynėt gaudami mūsų uždirbtus pinigus. Galvojot esat dievai. Linkiu jum valkatos dalios paragauti. Daugiau nenusipelnėt.išsigimėliai.

  94 0
 • Dzūkija 2020 lapkričio mėn. 08 d. 12:37:32

  ...Lietuvoje, kur didelė dalis gyventojų priklauso skurdžiams, kur seneliai laukia Maltos ordino sriubos, rentą gali imti tik bedvasis ...bet kokią rentą - tiek signataro, tiek seimūno...juk yra pensija, o seime pabuvusiųjų ji dar ir ori...tai , kam plėšti valstybę, juk ji dabar nebe okupantų, o sava...ar aš kažko tai nežinau - gal tai tik lovys ???

  91 0
 • BLęęęęęęęęęęęęęęęę, STULBINANČIOS PERSPEKTYVOS: 2020 lapkričio mėn. 08 d. 12:40:01

  NAIKINI VALSTYBĘ - UŽRIŠI PIGIĄ ENERGETIKĄ XAMIZUOJI APLINKINIUS KAIMYNUS TEISĖSAUGĄ ATSUKI PRIEŠ GYVENTOJUS JUODAI EKONOMIKĄ ŽLUGDAI, VEJI JAUNIMĄ IŠ TĖVYNĖS DUSINI SENUKUS PENSIJOJE ĮVARAI NEPAKELIAMUS MOKESČIUS PŪTI Į VIENĄ DŪDĄ SU GLOBALISTAIS NAIKINI MOKYKLAS... o po 4 darbo metų, PYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYST 20 GABALŲ €urų išeitinės dar. Ir dar iltis rodai, kad kas mėnesį ubagai tau mokėtų po 1707 € UŽ NIEKĄ. NŪŪŪŪ BLĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ ROJUS LIETUVOJE BANDITAMS, JEWRO-USA-KLAPČIUKAMS ir KOLABORANTAMS būtų, ar ne? Juk jau berods tokį vieną pavyzdėlį su 670 000 $ turime, ar ne?

  88 0
 • Dzūkija 2020 lapkričio mėn. 08 d. 12:42:54

  ...naujai išrinkta seimui siūlau pradėti ne nuo vaiko pinigų atiminėjimo, o nuo pieštukų ir trintukų pinigų, juk jau net nežinote, kaip jie atrodo...ir susigrąžinkite visas išmokėtas išeitines ir nepanaudotus atostoginius...ir savo atlygį susiekite su minimalia pensija ir minimaliu atlygiu - klestės valstybė - klestėsit ir jūs...tada nei ragai, nei kanopos jums neaugs...dabar gi - pilnas seimas šėtono tarnų...

  86 0
 • Stanislovas 2020 lapkričio mėn. 08 d. 13:37:40

  Butina keisti seimo išlaikymo ystatymus Konstitucija aiškiai sako kad prieš ystatymus visi lygūs-kodel tada seimo nariams taikomos privilegijos -ju išvis negali buti-jie renkami tarnauti liaudžiai ir valstybei -o tarnai niekada neturejo privilegijū...

  86 2
 • Pilietis 2020 lapkričio mėn. 08 d. 18:12:11

  Yra vienas žodis - niekšai.

  86 0
 • abc 2020 lapkričio mėn. 08 d. 14:53:37

  Kai gavau netekto darbingumo pensiją 216 euru, tai pagalvojau:,,klaida,,Atlyginimas mano visuomet būvo nemažas ,apie 800 euru.Sodroje man paaiskino,kad buna ir mažiau... Ąr mūsų seimunai tūri sąžinę?

  85 0
 • Citrina 2020 lapkričio mėn. 08 d. 12:27:59

  Kito darbo dirbti nenori,duokit matai jiems renta.Jei neišrinko,tai reiškia taip rinkėjai įvertino jūsų darbą.

  82 0
 • reikalai ,reikaliukai .... 2020 lapkričio mėn. 08 d. 12:30:53

  pradėt reiktų nuo tų išgalvotų "išeitinių" šimtaprocentinio naikinimo.Tai - nepateisinamas biudžeto lėšų švaistymas , ypač akivaizdus pandemijos siautėjimo metu. Bus blogai - gaus tuos jų patvirtintus 200 eur. vienkartinės kompensacijos ,o toliau - bendra tvarka. O tuos ,kurie "rentas" pasiūlė būtina teisti .Ir vėl prokuratūra miega , negina visuomenės intereso ?Panašu kad pats laikas ir prokurorų vadus keist.

  82 0
 • Pensininkė 2020 lapkričio mėn. 08 d. 12:20:47

  O tai ką išeitinių mažai ? Kiek jie gaus išeidami iš Seimo ? Ką tie kurie nori rentų nuveikė per 4 metus ?

  81 0
 • Trūsta žodžių 2020 lapkričio mėn. 09 d. 09:48:56

  Šitai šutvei kuri nuvarė Lietuvą iki priešpaskutinės šalies nuo galo, žadą prastumti rentą!!! Čia jau viršūnė! Korupcija bujoja net teismuose, išvogė ir toliau vagia Lietuvos turtą, pradedamos parceliuoti strateginės įmonės, o INDIPENZŲ istorijos ir tt.... ir NĖ VIENO NUBAUSTO, atsakomybės jokios, -- štai jums ir "GEROVĖS VALSTYBĖ"

  79 0
 • pensininke 2020 lapkričio mėn. 08 d. 18:42:37

  nesvarbu kur žmogus dirba,bet jis dirbdamas uždirba sau paskirtą atlyginimą,iš kurio privalo išgyventi,šeimą išlaikyti,mokesčius susimokėti,bet jei neišgyvena ar nori pasigerinti gyvenimo sąlygas-jis ieško papildomo darbo.Yra ir tinginių,kad tik ištempti iki atlyginimo kuo mažiau dirbant-tokių nemėgsta niekur-juos atleidžia,tik Lietuvos Seime laiko kol patys susipranta išeiti arba-nebeišrenka.Lietuvos Konstitucija numato,kad nesugebančius atlikti tinkamai savo pareigų-būtina atleisti,bet...apie Seimo oblius neturinčius geležtės ir apipelyjusius per 20-30 netų sėdėjimo Seime ir tik tratinančius praskolintą biudžetą-joks įstatymas nenumato,kad tokius reikia kuo skubiau varyti lauk,nes jie patys ir susikūrė sau šiltnamio sąlygas-vegetuoti ir būti išlaikytiniais iki mirties.O dar seimas vis kalba,kad turi b0ti ligybė,kuo mažesnė atskirtis tarp žmonių,netoleruoti tinginių,išnaudotojų,vagių,grobstytojų valdišką turtą-bet.Ką jau čia bet,po kablelio bet,čia juk yra Seimo nepasotinamieji.

  77 0
 • klausimas iš Briuseliaus 2020 lapkričio mėn. 08 d. 12:38:50

  Kam Lietuvai tokia gauja veltėdžių tranų? Pasakykit, tada kalbėsim toliau. Nuo Daukanto iki Neries - vieni veltėdžiai ne tik tautai ant sprando, bet netgi dirbantys prieš ją.

  76 0
 • ZUK 2020 lapkričio mėn. 09 d. 14:00:04

  Jei bus skirta renta išeinantiems Seimo nariams,kad ir keturiems metams,tai visi žmonės turi išeiti į gatves su šakėmis ir dalgiais ir reikalauti,kad ir visi kiti žmonės,kurie išeina iš savų darbų-gautų taip pat pusės buvusios savo algos dydžio rentą keturiems metams,kol susiras darbą.Jei parazitams yra skiriama renta,tai darbo žmonėms ji turi būti skiriama tuo labiau.

  71 0
 • Ina 2020 lapkričio mėn. 08 d. 13:54:49

  Žmonės, juk mes patys renkam tą Seimą. Pasakykit, ką gero nuveikė žemaitaitis siūlantis rentą, bet jį kažkodėl ir vėl išrinkot!!! O ką, jau kiek konservai nustekeno Lietuvą, bet vis tiek balsavote už juos!!! Kol lietuvių galvose ne smegenys, o košė perlinių kruopų, tol mes neišrinksim normalaus Seimo!!!

  64 4
 • senis 2020 lapkričio mėn. 08 d. 15:43:48

  Lietuvoje ir nebuvo kitos partijos, tik vieningoji Lietuvos Komunistu Partija. Kai, 1990 m.sita partija prieme Soroso pasiulyma, uz savo socialistiniu idealu atsisakyma, pasimti sau visa per 50 metu sukurta turta, ji sutiko. 1990 m. Lietuva turejo galimybe pradeti kurti savo nepriklausoma valstybe, bet paliko LTSR administracini aparata, ir nuskubejo vogti. Kurti valstybes nebuvo kada, nebuvo noro, nebuvo valstybes imuniteto. Lansbergis, Prunckiene, keliavo po pasauli ieskodami sutenerio. Rado Anglijoje, rado JAV, rado RF, rado ES. Dabar visiems suteneriams dirba, Lietuvai dirbti neturi laiko. Kad neprarasti valdzios, LKP konspiraciniais sumetimais, suskirste i tris, konservu, socdemu ir lyberastu frskcijas, skia, atskiras partijas. Seimo rinkimams, vietoj vieningo LKP saraso, pateikia tris, ir pastoviai turi 70, paciu pasiskirtu seimo nariu. 1992 m. Lansbergis, budamas taip vadinamo seimo virsininku, prastume istatyma iteisinanti partiju sarasus. Tsip buvo atkurta fasistine Smetonos d

  63 2
 • Tai jau taip,.. 2020 lapkričio mėn. 08 d. 14:46:01

  Geroves valstybe sukurta tik seimo nariams, o visiems kitiems teks tenkintis nebent tik poligonu valstybe..

  62 1
 • Rimtautas - VISOS sinatarų pensijos-rentos yra neteisėtos 2020 lapkričio mėn. 11 d. 11:02:41

  Ar Lietuvos Respublikos Seimo nariai skaitė ir skaito Lietuvos Respublikos Konstituciją ??? jeigu neskaitė - siūlyčiau pavartyti jeigu ne darbo vietoje tai kur nors kitur ... 29 straipsnis Įstatymui, teismui ir kitoms valstybės institucijoms ar pareigūnams visi asmenys lygūs. Žmogaus teisių negalima varžyti ir teikti jam privilegijų dėl jo lyties, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų pagrindu.

  62 0
 • tam tautiečiai 2020 lapkričio mėn. 09 d. 10:44:19

  tu nelygink by...į su pirštu. Magnilija Lietuvą apilėšė su durnių laivu su Snoru, o Lukašenka dirba dėl valstybės. Jei Lietuva būtų turėjus tokį lukašenką vietoj kupriaus - gyventumėm kaip švedai

  61 1
 • O 2020 lapkričio mėn. 09 d. 12:58:46

  ko noret is falsyvu kataliku ?! Vagia, meluoja, zudo , - nueina ispazinties/susimoka ir "isganyti" .... O tie, kur vis zada iseiti i gatves..... tai jei del Independenso neisejot, tai jau del rentu, tuo labiau. Impotentu krastas. Nei garbes, nei orumo. Vat ir vergaujam, tiek LT, tiek svetimuose krastuose.... :(

  61 2
 • Pilietis 2020 lapkričio mėn. 09 d. 20:03:54

  Labai teisingai parašyta ...o mes smerkiame Baltarusiją kai panašūs tipai sėdi seime.

  61 1
 • v 2020 lapkričio mėn. 08 d. 11:50:02

  neturi nei gėdos, nei sąžinės...Gerai, kad žmonės priešinasi valstybės "GEROVĖ SEIMŪNAMS. Aš netekau darbo, prašau ir man mokėti rentą, ir " kitiems bėdžiams, na, jei ne pusę, tai nors trečdalį seimūno algos

  60 0
 • Na 2020 lapkričio mėn. 09 d. 05:42:41

  Kad juos visus velniai parautų. Vemt verčia, kaip šlykštu. Tikrai riestanagiai. Ir svarbiausia, kad tai ne ta kategorija žmonių, kuriai išties sunku išgyvebti. Visi turi tiek pinigu, kad gali nedirbdami gyventi. Palyginti su nuskyrdusia tauta

  60 0
 • Jonas 2020 lapkričio mėn. 09 d. 12:55:32

  Daug dabrtiniame seime kiaulės akimis į mus žiūrinčių padarų.

  60 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jūsų kaimynai vis dar rūko balkonuose?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar šiuo metu gyvenate fiziškai aktyvų gyvenimą?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +1 C

 -1 +1 C

 

 -4 -3 C

0 +2 C

 0 +2 C

 

   -2  0 C  

2-7 m/s

  0-4 m/s

 

0-2 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2152 PLN - 4.5409
RUB - 91.6732 CHF - 1.0772
GBP - 0.8880 NOK - 10.3478

Nuorodos