respublika.lt

O.Strikulienė: Rinkimai - ne pasaulio pabaiga. Gyvenimas tęsiasi - straipsnio komentarai:

 • Homo antisovieticus 2019 gegužės mėn. 26 d. 19:30:25

  Šeima Valstybės vadovui, tai pančiai neleidžiantys Valstybei atiduoti savęs viso. Šeima Valstybės vadovui, tai neišvengiamai, privačių interesų generatorius. Kur privatūs interesai, ten privačių ir valstybinių interesų konfliktai. Ar reikia prezidento, kuris gali įsipainioti į interesų konfliktus? Ne. Geriau prezidentė, kuri neturi to privačių interesų generatoriaus ir todėl interesų konfliktas negresia. Dabartinė Prezidentė bešeimė ir todėl neturėjo interesų konfliktų. V.Adamkus neturėjo vaikų, nei meilužės, neturėjo ir interesų konfliktų. O A.M.Brazauskas dvi šeimas turėjo, todėl turėjo ir interesų konfliktų, kuriuos iki šiol prisimename. Taigi — mokykites iš mūsų tokios netolimos istorijos. Tik už ponią Ingridą; Jinai neturės interesų konfliktų!

 • algis 2019 gegužės mėn. 24 d. 15:39:16

  Kas tinka gyventojuPi , tas tinka ir piliečiui . Kas tinka piliečiui , tas netinka gyventojui ... Pjesė baigėsi , - spektaklis tęsiasi ...

 • Nesuprantu 2019 gegužės mėn. 23 d. 19:24:17

  kas čia per slapta užduotis priešpastatyti Karbauskį ir Skvernelį. Abu puikūs politikai. Karbauskis man labiau patinka, nes turi stiprų stuburą, Skvernelis labiau manevruoja, nori visiems būti geras, bet taip nebūna.

 • puiku 2019 gegužės mėn. 22 d. 11:02:24

  Taip ir yra - S.Skvernelis yra gerbiamas kaip ir valdantieji .Galbūt jų ambicijos per didelės tikintis , kad turės didelį palaikymą , neįvertinę ,didelio puolimo visomis galimomis priemonėmis( TV, žiniasklaida, socialiniai tinklai ) ir , kad oponentai trigubai didesnės partijos

 • Safyras 2019 gegužės mėn. 22 d. 06:59:13

  Daugelis žurnalistų netikėjo, jog Ukrainoje gali laimėti prezidento rinkimus žmogus be jokios partinės patirties, bet triuškinančiai laimėjo... Kai jis pasakė, jog jo nuotraukų valdininkai nekabintų ant sienų, tada mes sužinojome, kiek prezidentės nuotraukų kabėjo Lietuvoje... Vertė Lietuvoje paminklus be jokios prasmės, norėdami ištrinti iš žmonių jų prisiminimus, galvodami, jog nauji kino filmai ar knygos apie šiuolaikinius politikus užpildys kultūros spragas...Tačiau taip neatsitiko, nes net kiaušinį meniškai nudažyti reikia turėti talentą , kruopštumą ir praktikos, kad jis išsiskirtų iš kitų.. Lipdukais paprasčiau užklijuoti, bet tada dingsta vaikų džiaugsmas juos marginti...

 • Pasaulį valdo pinigai. 2019 gegužės mėn. 21 d. 15:52:02

  O pinigų Karbauskis turi kiek tik reikia . Žemių ,kurių įsigijimas ribojamas visoje ES Karbauskis turi tūkstančius ha ? Karbauskiui viskas galima Lietuvoj ir dabar , bet jis dar norėjo ir savo prezidentą turėti ir juo manipuliuoti.

 • Esu 2019 gegužės mėn. 21 d. 12:52:44

  Emigrante. Visa mūsų šeima dalyvavo balsavime. Nu nepažįstu ne vieno , kuris balsavo už Šimonyte. Keisti tie balsavimo rezultatai uzsienio ambasadose. Ar ten kas nors stebi balsu skaiciavima? Juk tai didelis balsu skaicius, galintis nulemti rezultatus.

 • ką nori 2019 gegužės mėn. 21 d. 07:14:31

  Ką nori sakykit, bet Garliavos įvykiai padarė savo. Ir nepastebėt, kad po valstiečiais dar negabesni valstybės valdyme nei konservatoriai, tik akiplėšiškesni - čia tik akli gali...Valstybės valdymas tai ne tik tyrimai ir draust. O ir tyrimai ant tų pačių paskolų iriasi blogindami ir atseit anuos tiria. Tokio klastingumo dar nebuvo...Jei Seimo salėj, kur turi svarbiausios valstybei strategijos tvirtintis, žiūri filmukus kur neįtinkantis banko vadovas, kuris tik vykdytojas, ką ne taip pasakė -tokių vieta ne valstybės valdyme. kur viena diena sako viena, kita pasikuždėję priešinga.. Ir patys nesuvokia kur ką kalba ir kas vyksta.

 • Nuomonė 2019 gegužės mėn. 20 d. 20:31:56

  Sakykite ,ką norite ,bet dauguma rinkėjų kalba,kad rinkimų rezultatai neteisingai buvo suskaičiuoti ? Pirma : Labiausiai stebina Šimonytės rėmimas, pvz.,emigrantai balsavo beveik visi už Šimonytę ? Londone gyvena 6 giminaičiai, jie pasikalba su kitais lietuviais, tai pasakojo, kad balsavo už Juozaitį ir Skvernelį . Antra : Išanksiniuose penkių dienų rinkimuose - vėl daugiausia balsavo už panelę? Trečia : Prasidėjo PENKIŲ dienų ( ko anksčiau nebūdavo) išankstinis balsavimas -vėl tikriausiai ,visi JAU BALSUOJA - už konservliberalų statytinę ? Kas tuos dešimtis tūkstanćių išankstinių vokų skaičiuoja ir kas stebi? P.S. Mano nuomone, R.Karbauskio ir valstiečių klaida - nepasirūpino, kiek reikėjo -STEBĖTOJAIS balsavimo apylinkėse !

 • Deja Juta 2019 gegužės mėn. 20 d. 18:52:49

  kalba eina ne apie alkoholi, o apie sveikatos apsauga, beviltiska biurokratiska ligoniu siuntimu ieskojima, apie vaistu politika, apie svietimo sistema, apie priverstini universitetu junginejima, apie valstiecio Jovaisos nepotizma, apie misku kirtima, apie vaiku “gelbejimo” politika ir t.t. Ir siems klausimams jau ne konservatoriai kalti, bet absoliuti valstieciu ministru nekompetencija. Taip pat ir Seimo valdanciuju buldozerine politika. Ir tai atsispindejo rinkimuose!

 • Juta 2019 gegužės mėn. 20 d. 18:22:41

  Kas normalioje valstybėje seniai norma, mūsiškiams vis draudimas, apgailėtini žmogeliukai, alkoholiukai...

 • Ir vėl žurnalistė 2019 gegužės mėn. 20 d. 17:07:14

  vieniems negera,kitiems gera. Pasirodo,"teisingiausia" Janutienė,nes nepatenkintų rinkimais ypač daug. Laimingiausi tie,kad neprakišo milicnyko į prezidentus. Pulti Gabrielių nėr prasmės-kol kas jis eilinis kiauksėtojas,tik karabasiaus troliams užmokėta į priekį.

 • Prieš keletą metų 2019 gegužės mėn. 20 d. 16:47:59

  SS sudalyvavo absurdo šou "Kaip išrandami" violetiniai pedofilai ". Konkurse" kas neutralizuos auką, o kartu ir pagrindinę liudininkę ", pelnė Garliavos budelio titulą. Garbingas jis, ar ne, spręskite patys, bet kad neužmirštamas, parodė rinkimai.

 • Nuomonė 2019 gegužės mėn. 20 d. 16:33:04

  Rinkimai - ne pasaulio pabaiga, o Švarkelis - ne pasaulio bamba. Žmonės juk ir balsavo už kitus, kad tik ne už Skverną. Tauta apie arogantišką bambą žino daugiau, nei jis pats įsivaizduoja...

 • jo 2019 gegužės mėn. 20 d. 14:04:18

  Ir Ukraina Lietuvai valdyme nosį nuošluostė po paskutinių Ukrainos Prezidento rinkimų. Liko vieninteliai regione su klanais nesusitvarkę...

 • baba 2019 gegužės mėn. 20 d. 14:03:43

  p.S.Skverneli,panaikinkit minimalia kaupiamaja imoka gyventojams,kuria uzdejo A.Butkevicius ir isskaiciuoja seniunijos.Kadangi remontuojamas ne namas,o laiptines atskirai,tos lesos lieka nenaudo.jamos, o paskui viso namo minimalios kaupiamosios imokos kazkaip vis mazeja.Juk mes patys suauge zmones mokame savo pinigus tvarkyti,nereikia nuo musu nuskaityti.Aciu,labai!

 • Kazys 2019 gegužės mėn. 20 d. 12:57:22

  Lietuvoje ,ko gero ,dar nebuvo nei vienų rinkimų, tik balsavimai pagal sukčių sąrašus ir tų balsavimo komisijų "skaičiavimus". Dėja!

 • pavyzdys 2019 gegužės mėn. 20 d. 12:15:37

  Naujas Ukrainos prezidentas prisiekęs paleido parlamentą. Atleido gen. prokurorą ir kitus aukštus apreigūnus. Liepė nekabint jo kaip prezidento portreto valdininkų kabinetuose. Sakė kabinkit savo vaikų. Ir pažiūrėkit jiems į akis, kaip pasirašinėsit sprendimus. Kad gėda nebūtų. Vyriausybei, dėl kad nieko padaryt negali priminė. Turit popieriaus, rašiklius ir rašykit atsistatydinimo pareiškimus. Kad vietas užleistum tiems, kas sugeba padaryt. Kokiu pavyzdžiu paseks Lietuvoj?

 • JO 2019 gegužės mėn. 20 d. 08:52:46

  galvojau ateisiu balsuot ir abu nubrauksiu. Dabar galvoju, kam vargintis.. Juk išrinks tą, kas nuplanuota.....

 • dėl balsų 2019 gegužės mėn. 20 d. 08:28:33

  Balsų jiems pridėjo tai, kad keli stiprūs merai paagitavo. Be jų - kelių procentų nepražengtų... Nes net ir savivaldybių reta, kur po valstiečiais stiprūs. Turėtų stiprių asmenybių. Nekalbant, jei į EP krepšininką vos ne pirmais numeriais siūlo - čia reiškia aplamai neatsakingi per politiką. Kitus laiko už naivius..Kaip ir ministrais skirdami žmones, kuriems toli iki reikiamos ūkinės kompetencijos ir net suvokimo. Kas realybėje dedasi.. Nes tai jau kaip ir problema valstybės avldyme -didėjantis stygius ūkinės kompetencijos. Per ką nepriimi laiku ir kokybiški sprendiami galintys gerint bendrą situaciją Lietuvoje. Šiaip tai stagnacija nuo jų...suirutė, chaosas, kiršijimai...

 • atsakomybė 2019 gegužės mėn. 20 d. 08:22:05

  Valstybės valdyme labai paprasta. Viską nusako LR Konstitucija. Kur 4 str. aiškiai sako. Kad aukščiausią valdžią Lietuvoje vykdo Seimas, prezidentas su vyriausybe, teismai. Valdžios įstaigos tarnauja žmonėms. 46 str. sako - valstybė ūkinę veiklą reguliuoja taip, kad ji tarnautų bendrai Tautos gerovei. Reiškia bendrai viso apie 3 milijonai Tautos gerovei. Tai kur tam reikalingos strategijos. telkiančios ir vienijančios Lietuvą, kad gerėtų bendra Tautos gerovė? nesimato iš Prezidentės, premjero ir Seimo pirmininko. Kažkodėl estai šiuos pagrindus suvokia ir prisilaiko valstybės valdyme. Lietuvoje cirkus padarę iš valstybė svaldymo ir apsijuokinėdami, dar vaizduoja...Estijoj po tokio fiasko - iš kart pirmalaikiai rinkimai į seimą kaip ir buvo panašiais atvejais. Ir situacija iš kart keitėsi. Suvokė, kad valstybės valdyme cikrintis neleis.

 • zeka 2019 gegužės mėn. 20 d. 08:09:14

  Piliečiai vis tik renka prezidentą galvodami visų pirma apie savo prestižą.Su tuo Skverneliu šiaip tai viskas yra gerai , bet prestižo jam šį kartą pritrūko. Būtų stotas kaip a.a. Brazausko , visus būtų nunešęs su vėjeliu. Šį kartą "valstiečiai" pralaimėjo neiškėlę "prestižinio" kandidato.Prezidentas atstovauja tautą - tauta yra arba nori būti šiek tiek kitokia negu gali apie ją pagalvoti pažiūrėjęs į Skvernelį. Nežinia , ar atsarginių suolelis buvo per trumpas , ar pasirinkimas neįžvalgus. Nors šiaip pagalvojus vykdant tokias reformas ir taip premjeras labai daug balsų surinko.

 • objektyviai 2019 gegužės mėn. 20 d. 07:25:56

  Kaip kiekvienas reiškinys turi 2 puses. Pliusai - vis tik į žmones apačioje atsisuka momentais. O taip kaip mandriausias premjeras iki šiol. Kas kur vietoj rimtų sprendimų draust, kaip nusikaltėlius visur įžiūri. Dar prisideda užkuliusiniai R.K. intrigų vėlimai - link kiršint..prisidengus atseit dėl žmonių daro. Jie ir po kelių metų darbo valdžioje regis ir nesuvokia kaip reikia dirbt šiame lygmenyje..Beje tas nors tirt, kiršint -čia matyt kaip ir žemes nuo ko apimt taikos, tuos silpnina prisidengiant rūpesčiu iki tiek, kad anie patys pasuoja...Trumpiau kaip iki šiol klastingiausi.

 • logiška 2019 gegužės mėn. 20 d. 07:14:24

  Logiška. Kadangi po valstiečiais daug blogesnė ir klastingesnė kokybė nei per konservatorius. Ir tą jie įrodo kas minutę. Kaip turėdami 2 aukščiausius postus kaip Seimo pirmininko ir premjero per rinkimus įrodo kaip nesuvokiantys. kaip kadencijos praždioje pradėję nuo embrionų ir draudimų ir esmėj ant tų pačių praskolinimų iriasi ir atseit anuos tiria imituodami ir baugina atseit jei ne jie - blogiau dar nebuvo. Kaip ir po rinkimų nesugeba garbingai atsistatydint. Vieną dieną vieną šneka, tarpusavy retinguos ir primeta visai Lietuvai. Kad jie vieni kitais pasitiki. o šiam kas per mada imti aukštus postus, kur reikalinga ūkinė kompetencija ir jos neturint - tik kaip bejėgė imitacija po draudimais pridengta.

 • >Ir dar 2019 gegužės mėn. 20 d. 00:45:57

  ..ir man niekas neįrodys,kad išgerti alaus skardinę sekmadienį 16 valandą yra alkoholizmas.

 • > 2019 gegužės mėn. 20 d. 00:35:40

  O policininko darbas,kartais,ne gaudyti prasižengėlius ir nusikaltèlius?Bet esmė yra tame,jog atėjus į valdžią,noras "suvaldyti" nusikaltėlius niekur nedingo,tik nusikaltėliais,alkoholikais ir infantilais tapo visa tauta,kurią žūtbūt reikia pašokdinti draudimais.Jums patinka?man-ne.Ir visiems,kurie balsavo prieš taip pat nepatinka.Baisiausia,kad banditai ir vagys ir toliau gyvena kaip gyveno,dėmesys yra nukreipiamas visai kitur,nei turėtų būti.Kai valdžia yra bejėgė,ji gali pasiūlyti tik draudimus ir drastiškas priemones.

 • sūduvis 2019 gegužės mėn. 19 d. 21:59:44

  Kam baidytis policininko, jei nesi kriminalinis?Gal pasakytumėt,kiek Lietuvoj yra nekriminalinių - 24 procentai,ar dar mažiau ?

 • Nesąmonės 2019 gegužės mėn. 19 d. 20:34:11

  Nuo broilerio nusirašytos. Apie "vadeliojimą". Pažiūrėsime, ar išdrįsite apie vadeliojimą rašyti, kai išrinksime lanzberginę marionetę prezidentu. Jei jau reikalaujate kompetencijos ir tobulo darbo iš "valstiečių", tai gal ir patys žurnalistai smegenis pakrutinkite ir paieškokite savarankiškesnių situacijos įvertinimų, užuot kartoję tarybinių konservų burtažodžius. Jau ką mūsų pletkasklaida pasiekė per trisdešimtį metų, tai visišką sugedimą, kad jus kur

 • Vardas 2019 gegužės mėn. 19 d. 20:25:37

  Ziauru kokia efektyvi sistemine ZiniasKlaidos propaganda, smartphonu, socialiniu tinklu, interneto surinkta informacija apie rinkeja leidzia norimai tiksliai klastoti ir popierinius rinkimus. Loterijos Teleloto, Viking loto, EuroJackpot atrodo kaip viduramziu palikimas kai sunkiai koks nors zmogus laimi. Pasiteisino tiek klastojimas isankstiniame balsavime, tiek sistemines ZiniasKlaidos propaganda, socialiniu tinklu propaganda, kad rinkejai mielai rinkosi Landsbergiu prostitutes Simonyte ir Nauseda, MG Baltic ir Svedijos bankus, Lietuvos Deep State, sistemine ZiniasKlaidos propaganda. Sveikinu skaitmenine rinkimu diktatura galutinai itvirtino politines korupcijos pergale Lietuvoje ir Lietuvos praskolinimo galutine pergale. Laikas imti Lietuvai milijardines paskolas su kokia 11 proc palukanu.

 • atia 2019 gegužės mėn. 19 d. 19:06:17

  Ir ačiū Dievui ir rinkėjams,kad jo neišrinko.Nenoriu policinės Valstybės.Prisišokinėjo su "savo" draudimais,kirtimais,jungimais ir kišimaisi į tas sritis,kur jam (jiems) visiškai nepriklauso ir yra nesuprantama.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATIDARYTAS: šeštadienio vakarą Nidos evangelikų liuteronų bažnyčioje šventiškai suskambo XXIV Thomo Manno festivalio akordai.
 • MINĖS: antradienį į Lietuvoje dislokuotą NATO priešakinių pajėgų batalioną atvykę kariai minės Prancūzijos nacionalinę šventę – Bastilijos paėmimo dieną.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9 +11 C

 

+11 +13 C

 +20 +22 C

+20 +23 C

 

+19 +21 C

2-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Nuorodos