respublika.lt

O.Strikulienė: Katedros užsiliepsnoja nusigręžus žmonėms - straipsnio komentarai:

 • Dievas 2019 gegužės mėn. 02 d. 14:23:51

  Jei dievui butu reikalinga ta katedra tai ne pats velnias jos nesudegintu kai rinko popieziu i romos katedra trenke zaibas laikrasciuose ir nuotraukos sudetos tai buvo perspejimas baznyciai del iskrypeliu kunigu ir baxnycios tarnu siandienine baznycia tarnauja Mamonui o ne dievui todel ir baudzia dievas ja

 • jurijus 2019 balandžio mėn. 28 d. 20:27:52

  Atstatoj šventovėj liberalizmo apologetai įrengs Proto Šventykla. Tai ir bus Didžiosios prancūzų revoliucijos baigiamasis aktas.

 • patiko 2019 balandžio mėn. 22 d. 19:47:30

  tauta,kuri visas religijas pripazino kaip zmonijos griovejomis,kurstanciomis karus,paverciant zmones zombiais.ieskancios sau turtu naudos.ir pas mus baznycioje per misias priekyje stovi buve arsus komunistai komjaunuoliai,tie kurie balsuoja uz vaiku grobima.taip buvo ir bus-liaudis kovoja,o kiti naudojas nelieciami vogti.Gerb.Olava ,sakyciau, talentiga ir jos kai kurios mintys skamba tartum is sakyklos.ir pasiekia blaiviai mastanciu sirdis.ACIU.

 • to Islamizacija didžiausia 2019 balandžio mėn. 22 d. 09:46:06 grėsmė . 2019 balandžio mėn. 22 d. 15:05:18

  didžiausia grėsmė yra štai tokie idiotai zombiai išplautomis smegenimis,kurstantys religinę neapykantą tarp tautų

 • se la vi 2019 balandžio mėn. 22 d. 15:01:37

  Jei galima Luvro kieme suręsti masonišką stiklinę piramidę, kodėl Prancūzijos prezidentas masonas Emanuelis Makronas negalėtų Notre-Dame paversti jų šventykla? Po didžiosios masonų revoliucijos 19 amžiuje Prancūzijoje, jie jau buvo Dievo Motinos katedrą pavertę vyno sandėliu. Gal po šio gaisro pagaliau pavyks realizuoti masonišką svajonę?

 • Dainius 2019 balandžio mėn. 22 d. 13:53:31

  Puikus straipsnis beletristikos prasme: daug išmaningų frazių, padūsavimų ir pamokymų,tačiau apart frazės"... kai žmonės nuo šventovių nusigręžia" daugiau nieko įdomaus nėra.Turbūt autorei kažkas neleidžia visos tiesos atskleisti,užtat ir reikia pilstyti iš tuščio į kiaurą rašant straipsnį.Tokių objektų savaiminių užsidegimų nebūna.

 • Islamizacija didžiausia 2019 balandžio mėn. 22 d. 09:46:06

  grėsmė .

 • Gerb.Olava, 2019 balandžio mėn. 21 d. 22:05:59

  visada malonu skaityti jūsų straipsnius.Pataikote,kaip pirštu į akį,Taip pat ir šis.Iš kelių atspausdintų komentarų matosi,kad kai kurie Jūsų straipsnį suprato savaip{kaip Biliūno "Laimės žiburys":kas yra laimė kiekvienas suprato savaip}.Tragedija Šri Lankoje paaiškina daug ką.Krikščionybės kaip religijos bijoma.Ji tampriai susijusi su tautų kultūra,architektūra,muzika,žmonių gyvenimu,morale.Tikėjimas-tai pamatas ant kurio stovi tauta-valstybė.Baudžiamasis ir administracinis kodeksai atitinka dekalogą.Kaip sunaikinti valstybę,tautą?Reikia nugriauti pagrindą,ant ko ji pastatyta.Skatinami abortai,kad nebūtų gimstamumo,iškreipiama šeimos samprata,įtvirtinama eutanazija{žudymas},griaunamos šventyklos,katedros samdomų už pinigus fanatikų rankomis,žudomi krikščionys,supriešinamos tautos.Pamirštami du pagrindiniai dalykai.1-Pragaro vartai jos nenugalės{apie Bažnyčią ir Krikščionybę}.2-Trečiajame pasauliniame kare nugalėtojų,laimėtojų nebus ir kosmose yra ginklų.Visi surišti viena grandine.

 • labai paprasta 2019 balandžio mėn. 21 d. 20:14:38

  arba jie mus arba mes juos. Įsitikinsit.

 • Iš Aukštaitijos 2019 balandžio mėn. 21 d. 19:26:31

  Gerb. Olava, Ačiū už puikų straipsnį. Visada laukiame Jūsų išsakytų įdomių, teisingų ir originalių minčių. Gražių švenčių.

 • To senis 2019 balandžio mėn. 21 d. 18:01:58

  Senuk ,prie ko gi čia M.Gorbačiovas?! Gėdos bent truputėlį turėk!

 • Vitoziuk, 2019 balandžio mėn. 21 d. 17:41:57

  Pirma atsakyk į paprastus klausimus: Kas yra politika? Kas yra ekonomika? Tada galima bus pakalbėti apie tavo, kaip vertintojo patikimumą.

 • senis 2019 balandžio mėn. 21 d. 16:25:43

  Gorbaciovas, uz triusikus su nerinukais savo Sarai, atidave Imperija. Popiezius, bijodamas buti nubaustas Dievo, uz savo nuodemes, seda i sarvuota popomobili. Jis visiems prikisamai rodo, kad Dievas toks silpnas, kad savo ipedinio zemeje, neapgins, taip naikindamas katalikybe. Visa katalikybe pagrista melu, godumu, paleistuvybe. Katalikybe kovoti su Islamu neturi jokiu galiu.

 • ? 2019 balandžio mėn. 21 d. 15:56:49

  O ta katedra buvo maldos namai ar tik architektūros paminklas?

 • Sutinku su daug įžūliai apgautų 2019 balandžio mėn. 21 d. 15:39:06

  bet svarbiausia, kad kryžiuočiai dabar patys save naikina ir savo sektą ,nesipriešina , kaip pagal scenarijų , manau toks planas , naikinamas projektas

 • tas Vitozis 2019 balandžio mėn. 21 d. 15:18:17

  praplautom smegenim pliurpia delfio komentatorių klišėm: pagrindinis kontrargumentas prieš A.J. - gudė menininkė žmona ir putinas ateis... sakau, melskis, kol bažnyčia stovi, nes jau vaidenasi...

 • to Vitožys 2019 balandžio mėn. 21 d. 14:36:49

  o tai naują garbinimo objektą numatei - aslaj...s? Gal ir tikrai, nelabai nuo ožio gaujos skiriasi.

 • Žemaičiai 2019 balandžio mėn. 21 d. 14:29:51

  Gerb. Olava, - Ačiū už puikų straipsnį - visada jų laukiame. Malonių Jums Velykų Švenčių.

 • Vitozis minfa 2019 balandžio mėn. 21 d. 13:15:55

  Gydykis,*******,Jis "gins nuo rudojo maro".Tai net nežinai kas tas rudas maras,islamas turi kitą pavadinimą.Gal ir ginsis,bet pasikvies Putiną.Namuose juk kalba tik rusų kalba ir su žmona,ir su vaikais.Žmona jo net nesiteikia per tiek laiko net pramokti lietuviškai,o Juozaitį tai tenkina.

 • minfa 2019 balandžio mėn. 21 d. 12:39:52

  tik Juozaitis pajėgus išgelbėti Lietuvą, o tam Vitoziui tikslinga klauptis ir melstis dar nesunaikintoje bažnyčioje, prašant dievulio smegenų prašviesėjimo nuo globalistinio rojaus ir sisteminės žiniasklaidos pinklių...

 • pasirode 2019 balandžio mėn. 21 d. 12:38:42

  ir uzuominu,kad Katedra padegta,net yra girdejusiu saukiant Alach akbar'.Kazkodel slepiama ,kad Vokietijoje ir Prancuzijoje sudeginta ne viena baznycia vandalu esvarbu kokios tautybes.Jei neivardijamos tikros prizastys,tai ir aukos nieko nepades-nespesim rinkti.

 • pasirode 2019 balandžio mėn. 21 d. 12:37:10

  ir uzuominu,kad Katedra padegta,net yra girdejusiu saukiant Alach akbar'.Kazkodel slepiama ,kad Vokietijoje ir Prancuzijoje sudeginta ne viena baznycia vandalu esvarbu kokios tautybes.Jei neivardijamos tikros prizastys,tai ir aukos nieko nepades-nespesim rinkti.

 • Daug įžūliai apgautu 2019 balandžio mėn. 21 d. 11:57:40

  Kodel zurnaliugos neskelbia kad liepsnose šimtai bažnyčių Prancuzyjoje ,Vokietyjoje ir kitur. Įsikando viena katedra.Per du tukstancius metu melavimo nesenai išrinkėjo jų tikroji veikla.Per tiek laiko kiek milijonu zmoniu buvo suklaidinta,kiek laiko praklupeta bažnyčiose ,kiek sunkiai uždirbtų pinigu jiems atiduota,o kiek šimtu tūkstančių nužudytu puolant svetimus kraštus ir nesant kryžių išžudyta.Musu šalį Kryziniai puole septynis kartus ir buvo sutriuškinti,tik aštunta karta Pagonis paklupde savos bažnyčiose ir po siai dienai jie klupi.Didziausias šlykščiausias jų elgesys kaip išaiškėjo pasivadinusiu Dievo tarnais vaikų lytinis prievartavimas,šimtai nuteistu.

 • to Vitozis 2019 balandžio mėn. 21 d. 11:28:29

  man giliai giliai nusi...kt ant tų tavo debatų. Man svarbu tik tai, kad esu įsitikinęs jog tik Juozaitis nekvies į Lietuvą to pasaulinio rudojo maro, kaip kitų valstybių vadovai - chalujai. O be to jis ko gero vienintelis ne vagis. Visa kita ir man ir daugumai giliai dzin.

 • Katedros 2019 balandžio mėn. 21 d. 10:48:16

  ir sielos jose pradėjo liepsnoti tada, kai Vatikanas su kardinolais, arkivyskupais, vyskupais ir kunigais pasistatė prieš centrinius Altorius pridėtinius demono stalus, atsuko Jėzui nugaras Centriniuose altoriuose, sudaužė Eucharistiją, modernistiniais skambesiais pradėjo stumti žmones iš Bažnyčių. Dievo Bažnyčios namai- tapo tuščiais- be Jėzaus.

 • Vitozis >> Tautieciai norite 2019 balandžio mėn. 21 d. 10:36:57

  Tavo tas Juozaitis yra neįgalus politikoje ir ekonomikoje.Tai parodė debatai.Jis jau atsiliko nuo gyvenimo.Todėl jis nieko nepadarys,tik "priskaldys malkų".

 • KAZYS 2019 balandžio mėn. 21 d. 10:31:54

  TAI DIDŽIOSIOS PRANCŪZŲ REVOLIUCIJOS BAIGIAMASIS AKTAS. ATSTATYTA NOTRE DAME BUS PAVERSTA PROTO ŠVENTYKLA

 • Tautieciai norite 2019 balandžio mėn. 21 d. 10:27:48

  Teisybies ir gero gyvenimo sunaikynti ta baisu30 metu kurta bardaka mūsų isigelbiejimas nuo įteisintų vagiu masonu liko viena viltis Prezidentu išrinktas Juozaitis kuris padarys tvarka įsteigs tribunolą nusikaltėliams vagyms trokštantiems dvigubos pilietybies visi balsuokime už teisybe tvarka ir geresni gyvenimą tik Juozaiti.

 • ZUK 2019 balandžio mėn. 21 d. 10:09:18

  Katedros liepsnoja,nes yra prakeiktas islamas.Kai jis bus uždraustas visame pasaulyje ir jų neliks,tada baigsis ir teroras,ir gaisrai katedrose.Viso pasaulio dori žmonės turi jungtis į antiislamiškus judėjimus,partijas,organizacijas.Visuotinis nepakantumas islamui gali sustabdyti jų agresiją ir jų dauginimąsi.

 • Kokios dar velykos 2019 balandžio mėn. 21 d. 09:32:50

  kieno tai šventė pasidomėkit , nustokit švęsti žydų šventes žmonės , su pavasariu

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SIŪLYMAS: Jungtinė Karalystė siūlo šiemet turėjusią vykti ir dėl koronaviruso pandemijos atšauktą Jungtinių Tautų klimato kaitos konferenciją surengti 2021 m. lapkritį.
 • KELIUOSE: praėjusią parą, gegužės 26-ąją, pirminiais duomenimis, eismo įvykiuose Lietuvos keliuose žuvo 2 žmonės - motociklo vairuotojas ir lengvojo automobilio keleivė, sužeista 10 žmonių.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar karantino metu naudojatės viešuoju transportu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+11 +12 C

 

+10 +12 C

 +19 +21 C

+19 +21 C

 

+17 +19 C

2-4 m/s

2 m/s

 

4-6 m/s

Nuorodos