respublika.lt

Nuolatiniame taikinyje - straipsnio komentarai:

 • A
  Aitvaras 2020 liepos 06 09:11:59

  Dalis komentatorių,tai tikri pusgalviai,kurie net minties suformuoti nesugeba.Raso kažkur į kosmosą.Cia turgaus bobos mentalitetas,turiu būtinai pakakti liežuviu,nors ir neturiu ką protingo pasakyti.Tamsuoliu lygis,geriau nieko nerašyti.

  0 0
  Atsakyti
 • D
  Del tokiu sumu 2020 birželio 04 13:09:09

  ir privilegiju,kurias jie pasidaro sau ir savo sponsoriams,verta ne tik taikinyje pabuti,bet ir kilpoje pakaboti!

  0 0
  Atsakyti
 • k
  kodel 2020 birželio 04 09:58:28

  kodel gyventojai tyli kad visi puola sKVERNELY KA JIS VIENAS TUO KELIU NAUDIJASI KODEL NIEKAS NESURASO KIEK TEN GYVENA ZMONIU SURINKTU PARASUS GAL TIKRAI TIK VIENAS SKVERNELIS TEN GYVENA ?ZMONES TURETU UZTART SKVERNELY NUO TU VANAGU KURIE JEI GALETU SUDRASKYTU JY Y GABALUS KA JUM SKVERNELIS NEPAKELE PENSIJU ALGU NEMOKEJO VAIKO PINIGU KODEL TYLIT ATSILIEPKIT AR GERAI KAD ISASFALTAVO AR NE?GAL TIKRAI BE REIKALO TAI PADARE ?GAL GEREU JUM PER DULKES VAZINET?

  0 0
  Atsakyti
 • L
  Lietuve 2020 birželio 03 20:16:03

  konservams "krikscionims" ir liberastams liko vienintele viltis - nepaliaujamas lojimas, intrigos, dvaro perversmu projekteliai, visuomenes kirsymas ir pagaliu i ratus kaisiojimas bet kokia kaina.

  0 0
  Atsakyti
 • N
  N milijardų 2020 birželio 03 15:54:10

  eikvotojau, gal pailsėk bent pusdienį, nes kur tik atsidarai komentus, tu pats pirmas verksnoji. Juk ir pats jau nusigriebei savąją grietinę, bent už prastovas, pagal etatą medijose sprendžiu. Kai delfinių niekas neskaito, persimetei čionai, manai, rasi kvailių. Nepyk, tik apie durnių sakoma, duok jam valią, jis ir sieną kakta pramuš. Nepersistenk, nesičiudink ir nejuokink liaudies, svetimų pinigų skaičiuotojau.

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kai 2020 birželio 03 15:34:29

  už nieką neprisiimi atsakomybės, tik savo kišenės reikalus tvarkai, čia jau konservų mergų nesustabdysi, jos už buldogus aršesnės. O jau ką gali pati panelė apie savo pasiekimus pasigirt, gal kaip katė į grūdus privarius? Ne politikieriai, o blusiai, pilnąja to žodžio prasme.

  0 0
  Atsakyti
 • a
  as 2020 birželio 03 12:44:20

  simonyte rozinis flamingas su kubiliumi grybauskaite vasiliausku sukelusi finansu krize ir sumazine pensijas

  0 0
  Atsakyti
 • p
  pagaliau 2020 birželio 03 06:47:53

  Vilniuj teisėsauga trūko kantrybė ir sėmė verslo konfederacijos ir bankų asociacijos vadovus. Vienu metu 70 kratų ir 100 pareigūnų gerai papurtė po verslais ir jų lizinginius. Ženklas seime oligarchui su lizinginiais. Kur valstiečių lyderis seime net netempia iki rimto politiko. Apart blaškos už naivius visus laikydamas. Merodai praskolinėt valstybę ir išdalint rinkimams, čia...Tokių valdyme neturi būt.

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Prosenelis 2020 birželio 02 19:16:00

  Turiejome baidini bardaka trisdešimt metu ir turime trisdešimt pirmus Apie Karbauska ir valstiečius tik aukščeuses lygis ir toliau rinksime Skvdrnelis butu irgi pirmas jaigu be muilo nebutu lindes i Gribauskaites dabar turi baisei ne švaru lopa savo politcinko mundyre ne labai malonu tai manau kad daug rinkieju matys nors stengesi isivalyti viskas priklausys nuo Venckienies teismo apie Nausieda nebekalbu.

  0 0
  Atsakyti
 • v
  vienodi 2020 birželio 02 14:30:11

  Tik nepasidalija. Nes neužtenka. Šie rinkimams lengviausiu būdu praskolino valstybę n milijardais. Ir momente išsidalijo ne po smulkiai su vergvaldžiais. Tautai į ateitį numetė, jei liks likučių? Ir valstybės vardu paskolas atiduot. Nesugebės, vergais kartom.

  0 0
  Atsakyti
 • c
  cha - cha 2020 birželio 02 12:39:45

  Libkonservai tuoj surengs Maidana su landsbergiu ir Sorosu priesaky, kad tik valstieciai nelaimetu rinkimu. Karas vadinsis "Sajudis nr.3".

  0 0
  Atsakyti
 • S
  Skvernelis? 2020 birželio 02 11:30:10

  Mano nuomonė apie Premjerą nepasikeitė. Buvo pakankamai gera. Paskutiniais mėnesiais tik pagerėjo. Rimtų pretenzijų neturiu. Galiu tik pridurt, kad kuo dauģiau paskaitau pilamų šiukšlių, tuo geriau vertinu Skvernelio ir Verygos darbą. Ačiū, pamazginiai šiukšlavežiai.

  0 0
  Atsakyti
 • n
  neskiria 2020 birželio 02 09:54:42

  Lietuvoj neskiria kapitalizmo nuo vergvaldžių lizinginės policinės valstybės modulio. Kapitalizme su žmonėm taip nesielgia. Ir pagal ek rekomendacijas Lietuvai, būtent. Lietuvoj iš kitų es kapitalistinių valstybių didžiausia socialinė atskirtis ir skurdas. Vieninteliai su kgb neišsiviešinę, nes tokių dauguma ir tesia blogus darbus. Rinkimam praskolino valstybę ir momente su vergvaldžiais išsidalino. Tautai į ateitį gal nukris kasniukas. Ir valstybės vardu gražint paskolas vergais kartom.

  0 0
  Atsakyti
 • N
  Nesuprantu verkiančių 2020 birželio 02 09:29:11

  Taryb. laikais, matyt, pamokose snaudėt ar žaidėt, kai vos ne kasdien kalė į galvas, kad kapitalizmas yra ir bus supuvęs. Jame bedarbystė, vergovė, skurdas ir minios badaujančių. Jums trūko milijonierių? Jų turit. Manėt pas privatininkus uždirbsit bent trigubai? Apsimovėt. Trigubai ilgiau dirbat už mažesnį atlygį. Aukso kalnai ne kiekvienam. Ko nežinot? Reikėjo per pamokas klausyt ir laikraščiuose skaityt tarybinio "melo"apie supuvusį kapitalizmą, būtumėt žinoję.

  0 0
  Atsakyti
 • a
  atidirba 2020 birželio 02 07:55:23

  Štai kaip lizinginiai atidirba vergvaldžiams. Į kadencijos pabaigą paprasčiausia praskolina valstybę ir išsidalija su vergvaldžiais per vyriausybės sprendimus. Tautai gal liks trupinuasi ir ateitį atiduot paskolas visos valstybės vardu.

  0 0
  Atsakyti
 • j
  jei? 2020 birželio 02 07:50:17

  Jei į žmogų būt atsisukę, tai ek vėl nerodytų. Kad didelė socialinė atskirtis ir skurdas. Dėka makaronų, kad žmogum rūpinas jau išsidalijo praskolintus milijardus su vergvaldžiais ne po smulkiai. Žmogui paliko į ateitį gal numes trupinuką, jei liks. O štai paskolas išsidalintas šių ateitį vaikai su anūkais kartom vergais atidavinės. Nebūt lizinginiai.

  0 0
  Atsakyti
 • H
  Hehe 2020 birželio 02 07:35:34

  Vyriausybė turbūt pirmoji, bandžiusi pamatyti ne rinkėją, ne tinginį, ne pašalpininką, ne statistinį vienetą, bet žmogų.????? Tiek pašalpų ir išmokų pridalinusi tinginiams.. nu "patys tie"... Košmarai

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Komentaras 2020 birželio 02 06:45:56

  Kada 60-metis, III gr. invalidas, turėdamas 36 m. darbo stažą ir būdamas bedarbiu, gauni 179 eur pašalpą, supranti kokią "gerą" valdžią mes turime...

  0 0
  Atsakyti
 • k
  kas 2020 birželio 02 06:14:27

  Kas galėjo pagalvot Nepriklausomybės pradžioj, kad valstybės valdyme vyraus vergvaldžių lizinginiai? Vietoj rimto valstybės vystymo paprasčiausia valstybę praskolina n milijardų ir ant greičio išsidalija valdžia su vrrgvaldžiais. O tautai numeta į ateitį atidavinėt paskolas vergais kartomis savo vaikams ir anūkams. Ir dar liaupsina vieni kitus.

  0 0
  Atsakyti
 • b
  balsuoja 2020 birželio 02 05:07:27

  Už konservatorius pastoviai balsuoja už tremtinio priedus prie pensijų ir gerai apmokamų valdininkų sluoksniai suburti ir palaikomi. Bei visokie litvakai. Už valstiečių išsidirbinėjimus per policinės valstybės grimasas vergvaldžių labui niekas nebalsuos.

  0 0
  Atsakyti
 • K
  KAS RENKA KONSERVUS? 2020 birželio 01 16:57:10

  JK Lietuvių Bendruomenės pirmininkė Dalia Asanavičiūtė, pakviesta Gabrio ir Šimonės, dalyvaus Seimo rinkimuose. Iš tėvo ir senelio pusės-totorių kraujo.Motinos ar senelės tautybė-paslaptis.Iš Vilniaus į UK išvyko 2013m.ir iškart prisiplakė prie lietuvių. Džiaugiasi, kad sutelkus pajėgaš, pavyko surinkt daug balsuojančių UŽ ŠIMONĘ Prezid. rinkimuose ir Refendume. Už Valstiečius su Lietuvos gyventojais nebalsavo ir neragino,nes jai TS-LKD yra vienintelė partija, artima pažiūromis ir vertybėmis. JK randa daug tokių pažiūrų ir juos verbuoja./O gal ir paperka?/ Štai kokie užsienio "LIETUVIAI"-LITVAKAI mums išrenka banditus į valdžią. Štai kodėl, užsieny gyvenantiems, reikia dvigubos pilietybės. Kai jų bus dauguma, Lietuvoj gyvenantys, praras bet kokį balsą.

  0 0
  Atsakyti
 • n
  niekas netrukdo 2020 birželio 01 15:47:40

  Niekas rimtai per kadenciją net seime netrukdė. Apart patys darė grubias nesamones, kurių nepastebėt neįmanoma. Ir negebėdami rimtai vystyt valstybės lengviausiu būdu praskolinėja ir iškart su verslais išsidalija. Liaudžiai į ateitį trupinuką numeta, jei atliks. Kad bangų nekeltų. O paskolas numeta į ateitį vaikams anūkams vergais kartom vargt. Žiaurūs.

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Janina 2020 birželio 01 15:14:36

  Tai geriausia Vyriausybė nuo pat Lietuvos NEPRIKLAUSOMYBĖS atkūrimo!Normaliam Vyriausybės darbui trukdo tik per tris dešimtmečius partijų patupdyti biurokratai,valdininkai ir tendencinga perkama ir parsiduodanti žiniasklaida bei klanai,praradę buvusią didžiulę įtaką ir korupcinius"lovius-šėryklas".Pastarųjų gausu ir opozicijoje.Akivaizdu,ką šokdina ir "paskolų"brendžio dėžutėse bei vakarienių prašmatniuose restoranuose organizatoriai.Linkėkime Premjerui kantrybės ir sveikatos bei tikėkime,kad per sekančius 4 premjeravimo metus pavyks išgyvendinti dar daug likusių buvusiųjų paliktų"dovanų" ir visuomenei kenkusių biurokratų.

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kis 2020 birželio 01 14:36:59

  Laikas seima sutvarkyti ,kad neliktu Salakakinu ir kitu neadekvaciu berneliu,kurie diskredituoja ne tik meetoo,o kokia nauda is dedules anuko,juk tai klounas ir begalvis?

  0 0
  Atsakyti
 • p
  propoganda 2020 birželio 01 10:12:27

  Net EK aną savaitę rekomenduoja Lietuvai atkreipt dėmesį į didelę socialinę atskirtį ir skurdą. Vietoj to papildomai skolijas n milijardų ir su verslu iškart išsidalija. Liaudžiai numeta, gal po kelių mėnesių trupinių liks? Ir žavėkites. Numetę paskolas į ateitį atidavinėt vergais kartom vaiksm ir anūkam. Žiaurūs.

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Jusu vardas 2020 birželio 01 09:43:31

  Viskas ok su tuo Skverneliu. Maziau klausykit propogandos o ypac tu tusciu "bezdalu oro" skleidziamo is Maldiekienes ir Simasytes. Tom bobom duok pakalbet, o ne pavalgyti. Zinios ir kompetencijos caro ruriko laiku, likes sugebejimas tik tusciai kalbeti (be ideju ir pasiulymu, tik kritika). Kas ten toliau is tos puses? Anukas? Kas per fuck kur tai matyta? Monarchine pro-geju partija, isdavusi savo krikscioniska prada? Apie ka cia dar kalbeti? Jie net nezino, kas yra ir kas ju paciu galvose darosi. Nesuprantu, norinciu balsuoti uz neapsisprendelius beprocius.

  0 0
  Atsakyti
 • J
  JO 2020 birželio 01 08:59:20

  DIDINO GAL PAMIRSOTE PASISKAICIUOT NE MAZINO KAIP KITI

  0 0
  Atsakyti
 • *
  ******** 2020 birželio 01 08:26:47

  vienintelė pirmoji vyriausybė,kuri tikrų tikriausiai dirba nuoširdžiai,tarnauja eiliniams piliečiams,jei tai butų buvę nuo pradžios nepriklausomos Lietuvos,būtume gyvenę be tokio žiauraus genocido,kurį vykdė buvusieji konservatlyberiai.Nežiūrint keliato klaidelių,rinksim tik žaliuosius,lai jie ištaisys patys savo tas klaidas ir kurs toliau mūsų gerovės valstybę.

  0 0
  Atsakyti
 • l
  lizinginiai nesiteisina 2020 birželio 01 07:43:22

  Niekur nesiteisina valdyme lizinginiai. Sugebantys tik praskolinėt valstybę ir išsidalint pirma sau. Numetant paskolas į ateitį kitiems atiduot. Alytaus miesto taryboj ir neapsikentę tokių ir nuo Vilniaus sudeliotų, ruošia interpeliaciją iš kart 4. 2 vicmerams nuo socdemų ir konservatorių, direktoriui ir pavaduotojai. Bando urmu valdymą nuo tokių apvalyt. Kur tik praskolinėt sugeba. O Vilnius - apsileidę. Nors sostinė, elitas. Iš kurio rimčiau nieko rimta.

  0 0
  Atsakyti
 • v
  vaizdas 2020 birželio 01 07:14:04

  Už kvailius kitus laiko. Su savo cirkais išsilaiko dėka policinės valstybės modelio. Kas seime jiems visiems tinka. Nes tai galimybės per intrigas išsilaikyt valdžioje ir rinkimus imituot. Ne veltui nesiviešina su kgb...Nes blogus darbus tesia ir per tai palaiko vieni kitus. Kitur išsiviešinę, nes blogų darbų nedaro.

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BRANGSTA: Ekonomistas Marius Dubnikovas sako, kad dabar ekonomika yra priešaušryje, kur brangsta ir žaliavos, ir elektra bei dujos, o kainos dar didės.
 • KONKURSAI: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos duomenimis, Kauno miesto savivaldybė šiemet turėjo įvykdyti 45 vadovų konkursus (26 - į bendrojo ugdymo mokyklas, 14 - į ikimokyklinio ugdymo įstaigas, 4 - į neformalaus vaikų ar suaugusiųjų švietimo įstaigas ir 1 - į švietimo pagalbos įstaigą).
 • KAMEROS: Rūpindamasi gyventojų saugumu, sostinė prie jau turimų 153 vaizdo stebėjimo kamerų įrengia dar 70.
 • BEDARBIAI: Ilgalaikiai bedarbiai sudaro 44 proc. visų Užimtumo tarnyboje registruotų darbo neturinčių asmenų.
 • PRATYBOS: Savaitgalį Raseiniuose vyks civilinės saugos kompleksinės pratybos ir mokymai „Tauras 2021“.
 • SKIEPAS: Europos vaistų agentūra (EVA) spalio pradžioje turėtų priimti sprendimą dėl palaikomųjų „Pfizer/BioNTech“ vakcinos nuo COVID-19 dozių vyresniems kaip 16 m. amžiaus žmonėms, ketvirtadienį nurodė vienas aukšto rango pareigūnas.
 • DARBAS: Nuo 2006 metų darbingo amžiaus gyventojų skaičius Lietuvoje sumažėjo nuo 2,2 mln. iki 1,8 mln.
 • 112: Apie 15 proc. arba vidutiniškai po tūkstantį skambučių per dieną – tokia dalis Lietuvos gyventojų Bendrąjį pagalbos centrą (BPC) vis dar pasiekia senaisiais pagalbos numeriais, kurių netrukus nebeliks.
 • ĮTARIMAI: Specialiųjų tyrimų tarnyba, atlikdama ikiteisminį tyrimą, Vilniaus miesto savivaldybės valdomos įmonės UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ buvusiai direktorei R. Č. pareiškė įtarimus dėl neteisėto praturtėjimo.
 • PLANAS: Bendradarbiaudama su ekspertais ir medikų bendruomene, Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino Psichoemocinio klimato ir psichologinės (emocinės) gerovės sveikatos priežiūros sistemoje gerinimo veiksmų planą.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad verslininkai bylinėsis su valstybe, jei gaus baudas, jog veikia be Galimybių paso?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +15 C

+5 +10 C

 

+4 +9 C

+12 +16 C

+12 +17 C

 

+12 +14 C

0-9 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s

       

Nuorodos