respublika.lt

Kokio prezidento laukia Lietuva? - straipsnio komentarai:

 • stasys Slepas 2019 spalio mėn. 28 d. 22:18:30

  Lietuvai reikia tokio prezidentgo , kuris turėtų savo nuomonę ir nesiruostų padėti Amerikai sukelti karo,net ir Baltarusija bijo kad šitiek kariuomenės ir ginkluotės tempiama į Lietuvą, per tą baidymą ar neteks mums patiems išsigąsti?..........

 • paleist 2019 liepos mėn. 27 d. 14:38:24

  ta seima velniop, gaunojiedai nereikalingi,

 • to Pagarba, 2019 liepos mėn. 17 d. 11:38:20

  po 5-riu metu sugris.

 • visa, 2019 liepos mėn. 17 d. 11:32:30

  ka cia rasote,dar BUS.Tada ir matysim.O del nusilenkimo paminklui nereikia akcentuoti nuolat - kitiems jo dar nebuvo,o tautiskos juostos visada buvo ir busjei patys ju nesutrypsim.

 • w 2019 liepos mėn. 17 d. 10:43:37

  fotosesijos ir dar karta fotosesijos

 • beduinas 2019 liepos mėn. 16 d. 19:08:14

  Na ir prasidės nauja puolimo kompanija, juk koks bebutu tikrai visiems nebus gerai , dar nepradejo dirbti , jau taikomos prognozes, palaukit........

 • o-o-o 2019 liepos mėn. 16 d. 09:23:51

  Darbai parodys, kam jis tarnaus - visokio plauko tarptautiniams spekuliantams ar savo tautai.

 • to rimtas... 2019 liepos mėn. 16 d. 00:12:34

  kolchoznikai ne lietuva! lietuvos pilieciai bankyra isrinko o ne kazkokie kolchozai!

 • Rimtas zmogus 2019 liepos mėn. 15 d. 22:32:20

  Karbauskis greit pastatys ta Prezidenta i vieta. Tam ir sukure dauguma, kad galetu atmesti bet koki Prezidento veto.

 • Mėmė 2019 liepos mėn. 15 d. 16:30:15

  niekas nesikeis-prasideda stagnacija. O naujas prezidentas po žmonos padu

 • As 2019 liepos mėn. 15 d. 16:18:54

  Tai turbut,zmogaus o ne bebro :D

 • 2019 liepos mėn. 15 d. 16:11:30

  tai galvočiau, jai Nausėdą bus puolamas, šmežiamas ir panašiai, tos neklistančiųjų partijos, tai reiškia, kad mūsų Prezidentas geras, nes dirba gerus darbus žmonių gerovei

 • Šeškas 2019 liepos mėn. 15 d. 13:00:03

  Liūdna matyti dar vieną korumpuotą vagį prezidentu. Šitas žmogusu kartu su Grybauskaite prisivogė Lietuvos žmonių sąskaita, kai už padidintus procentus skolinosi pinigus valstybės vardu iš valiutos fondo. Pakarti tokius! Kada gi pagaliau tauta sukils prieš šitus aferistus?

 • Vytautas 2019 liepos mėn. 15 d. 12:49:14

  Labai geras pastebėjimas straipsnyje apie Nausėdą. Naujasis prezidentas man paliko gerą įspūdį. Tikėkimės, kad Lietuva tvirtės ekonomiškai ir morališkai.

 • Reikalingas ATSAKINGAS prezidentas 2019 liepos mėn. 15 d. 12:28:42

  Atsakingiausias buvo Brazauskas. P. Adamkus buvo atsakingas, bet labai siaurose srityse (tarptautinėje politikoje). P. Grybauskaitė -- gal ir atsakinga, bet, kiek tos atsakomybės pademostravo savo sprendimais?

 • Xp 2019 liepos mėn. 15 d. 10:57:18

  Naujam Prezidentui bus sunku. Jei nepaklus "sistemai", tai bus graužiamas ir valdomos žiniasklaidos, ir parsidavėlių politologų, ir užsakomų nuomonės tyrimų. Sistema turi ir pinigų iš aferų ir paperkamų priemonių. MG Baltic byla akivaizdžiai tai įrodo.

 • Puota 2019 liepos mėn. 15 d. 07:41:47

  baigėsi, prasideda eilinė rutina...

 • Juozas 2019 liepos mėn. 14 d. 23:29:56

  Naujojo Prezidento patarėjai, atsakingi už viešosios nuomonės stebėjimą ir jos analizę, kurią teiksite Prezidentui: savo tarnybiniuose pranešimuose atkreipkite Jo Ekcelencijos dėmesį (įtikinamai prašau) į mažai žinomą A. de Sent Egziuperi "Maldą", išgelbėjusią sunkią valandą tūkstančius žmonių, kurie ją skaitė: "Neprašau Tavęs, Viešpatie, stebuklų ir vizijų, tik jėgų kasdienybei. Išmokyk mane mažų žingsnelių meno. Apsaugok mane nuo naivaus tikėjimo, kad gyvenime gali viskas klostytis sklandžiai. Padovanok man blaivų suvokimą, kad sunkumai, pralaimėjimai, nesėkmės bei klaidos yra neišvengiami gyvenimo priedai, padedantys mums augti ir bręsti". Su visa pagarba, Juozas Čigriejus, stebėjęs gyvenimą ir gyvenęs jau virš 80 metų.

 • pradzia dziugina 2019 liepos mėn. 14 d. 15:44:17

  Prezidento seima puiki, tas dziugina. Zmona kukli, silta, jos apranga ir veiksmai rodo ja esant turtingos sielos ir geros sirdies asmenybe. Kai seimoje tokia moteris tai ir vyras turetu but padorus. Dukros paprastutes, bet labai grazios ir mielos, nors ir be pripustu lupu, prilipdytu blakstienu, padidintu papu. Vieno tik bijausi, kad neprisileistu per arti Adamkaus ir konservines gaujos senio ir gabrio. Kol kas prezidentas islaiko pagarba ir aukstos erudicijos lygi, bendraujant su politikais ir paprastais zmonemis. Gal neuzsikres Grybauskaites paliktom isdidumo ir kitu niekinimo bacilom. Galetu isnaikint ta biauru iproti, kad ateje i prezidentura politikai, turi stovet ir laukt kol ieina prezidente. Tai labai primena Putino tvarka. Per inauguracijos iskilmes aiksteje kalbejes pranesejas astriu balsu, sovietiniu tonu reke. Negi negalima pasimokyti is kitur, is normaliu saliu. Puiku, kad nereikejo klausyt Jakilaicio rekimo, dar butu sventiskiau, jei nebut spygavus Pumprickaite.

 • To ne vietoj 2019 liepos mėn. 14 d. 14:00:30

  Aciui visažiniui tik apsirikai bet nežinai kad būdamas mano amziuja gal klupo damas siusiuka darysi atsiklaupęs aš būdamas septiniolikas metu žvalgų buvau o deviniolikos Kauno saugume teisme ir Sibire kanalą kasiau i statomo Angarsko miestą nuoAngaros daug metu lagerija ir laisvieja Sibire taip kad aš niekada nesprendžiu apie kito žmogaus gyvenimą nes duona pradiejau usidyrbti būdamas septiniu metu.

 • Prosenelis 2019 liepos mėn. 14 d. 12:47:13

  Prezidentas turi būti labai stiprus daugeusei saugotis kagebisties paliktu haluju koncervatoriu zemies skraidyntoju įteisintų vagiu turi sugrazynti teisybe turi sugrazynti VENCKIENE i teismą dyrbti nebaigta Kiedziu DEIMANTIES byla žudikai nusliepti ne nuteisti ir sunaikynti ta baisu didžiulį bardaka visose valdiškose tarnautojų įstaigose .

 • Re 2019 liepos mėn. 14 d. 11:56:56

  Tikiuosiu kad su nauju prezidentu Lietuva draugaus a ne kaiaus su kaiminais.

 • eliza 2019 liepos mėn. 14 d. 11:53:57

  Bus labai sunku,nes visur juk paliktos" bombelės ",savi kadrai,kurie kaišios pagalius kur tik galės.O ir generalinį prokurorą su STT vadu ne be reikalo ponia apdovanojo išeinant.Tai užuomina,kad jų prireiks,juk gali atsitikti kaip ir kažkada tautos rinktam Paksui. Visi tie mislingi ženklai rodo,kad liberlakonservai su visa slapta tarnyba ir mg valdomomis Tv bei komentatoriais pasiruošę kovai. Todėl stiprybės ir kuo greičiau savus žmones pasirinkti į svarbiausius postus.

 • žopa 2019 liepos mėn. 14 d. 11:31:47

  Labai abejotina,kad,kas pasikeis.Per gilus liūnas,kuriame gyvename jau 30 metų.

 • Nenusakomai sunkus darbas 2019 liepos mėn. 14 d. 11:22:00

  Prezidentui atstatyti teisinga ,tvarkinga valstybe kurios visi barai suvelti ,iš klampoti korupcijos siaubo ,reikalinga ne zemiskas protas,Prezidentas šiandiena privalo tureti 100% Tautos palaikymą,jeigu Jis dirbs kartu su Tauta,šalins visus sopuliuskurių per 30 metu užgyventą pakankamai.Jeigu jis eis buvusiu pramintais takais,tai tęsis evokacija,prakeiksmai ir pasibaigus Prezidento kadencijai butinai pasigirs prakeiksmai kaip ir buvusiems.

 • Butu 2019 liepos mėn. 14 d. 11:15:22

  labai sveika jei Prezidento artimieji ir patarejai saugotu jinuo pataikunu,kurie ji tik girtu ,noretu iamzinti,rasytu knygas,sakytu lisupses ,filmuotu ,kiekviena smulkmena pagarsintu,vadintu gatves jo vardu, suteiktu Garbes piliecio vardus miestuose ir miesteliuose dar gyvam esant.Matome,kas turi amerikonisko sou elementu,kas gerbia ne kitus ir save,tai nesveikas reiskinys. Sekmes Prezidentui ir jo seimai ,bei isminties komandai.Pergyvenu del jo, teko padeti jam augti.Jis labai darbstus , zmones gerbiantis zmogus,toks ir isliks,jei jo komanda pades.

 • Sigitas iš Panevėžio 2019 liepos mėn. 14 d. 11:11:27

  Tai tikrai tvirtas ir turintis savo nuomonę visais valstybės klausimais prezidentas,Jis jau parodė susigarbanojusiam seimeriui Žemaitaičiui savo vietą ir jam nereikėtų praleisti progą kadrų parinkimo klausimais PATYLĖTI.Tokių ir panašių seimerių Lietuvoje pilna ir juos būtina tinkamai atfiltruoti nuo esminių valstybinių klausimų sprendimo.Šiltai sėdi seime kelintą kadenciją ir nečirškėk kaip tas žvirblis šalčių metu papuolęs į šiltą karvaš..dį..Prezidentui tik STIPRYBĖS IR VISOKERIOPOS SĖKMĖS NETIK BRIUSELYJE BET IR LIETUVOJE.

 • pagarba 2019 liepos mėn. 14 d. 10:56:39

  Tik ne tokio, kuris 10 m stekeno LT.

 • kgb 2019 liepos mėn. 14 d. 10:43:40

  jau kokia buvo,blogiau nebus...zadejo kovoti pries korupcija .isbuvo dvi kadencijas,o rezultatas nulis.su visais kaimynais riejosi,vidaus politikoje visus kirsino.

 • Juozas Ivanauskas 2019 liepos mėn. 14 d. 10:42:27

  "Respublika" eilinį kartą šaudo pro šalį geopolitikoje, deja. Be abejo, kad prezidentas G. Nausėda yra "per minkštas" ir tęs jankių globalistų Europai primestą konfrontacijos su "teroristine valstybe" Rusija kursą. --- "Gal šis prezidentas bus per minkštas? Kitos konstitucinės valdžios galės jo nepaisyti? Atrodo, ne. Mandagumas nereiškia silpnumo, o chamizmas - stiprumo. G.Nausėda jau pareiškė nuomonę, kas turėtų vadovauti Krašto apsaugos ministerijai. Vadinasi, budriai žiūrės, kad kertinės šalies ministerijos, atsakingos už darbų tęstinumą su užsienio partneriais, nebūtų nerūpestingai išbalansuotos."

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATNAUJINS: Turkijos oro linijos „Turkish Airlines“ po daugiau nei 2 mėnesius trukusio skrydžių draudimų planuoja birželį atnaujins skrydžius iš 16 Europos miestų į Turkiją.
 • ATŠAUKIA: Niujorko „Metropolitan Opera“ dėl koronaviruso krizės visus pasirodymus atšaukia iki metų pabaigos.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pritariate, kad grįžusiems iš kai kurių užsienio šalių nebus taikoma 14 dienų saviizoliacija?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau atidarėte maudymosi sezoną?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+9 +10 C

 

+8 +9 C

 +18 +19 C

+16 +17 C

 

+16 +18 C

1-5 m/s

0-4 m/s

 

0-2 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1116 PLN - 4.4278
RUB - 77.4378 CHF - 1.0686
GBP - 0.8967 NOK - 10.7890

Nuorodos