respublika.lt

Ką laimėjome ir pralaimėjome būdami Europos Sąjungoje - straipsnio komentarai:

 • Dviejų pragertos galvos 2019 rugpjūčio mėn. 02 d. 12:49:41

  Teisingai pasisako gerb . gydytojas E. Klumbys,dar ir K.Stoškus,o tu girtuokliu neskaičiau.Pavyzdys mums Danijos Karalyste,jie taip pat įstoję į ta ....bet ten tvarka.Jeigu atidūsina Briusell klubas derektyva,jie turedami laiko pasižiūri ir atmeta,pinigai ju Karališki liko po referendumo. Musuose prietaisas savavališkai ne atsiklauses Tautos ivykde nusikaltimą,sunaikino per anksti Tautinius ženklus ir iš garsiuos Briusel tribūnos pasiskelbė Į am satan.Ta pati daina jie neskuba vykdyti klubo derektyvu pas lenkus,cekus,slovėnus, vengrus.Musuose norintis patikti, gal duos gera postą ,kaip bus iš vyti bando įtikti net nepasitare tekini bėga vykdyti klubo zadaniju.

 • be reikalo 2019 liepos mėn. 28 d. 11:09:48

  didziausia klaida, stojimas i es,

 • Jolanta 2019 liepos mėn. 13 d. 05:55:40

  Europos Sąjungoje mes teturime skurdžiaus, nabago statusą. Jei būtume draugai su Rytų kaimynu, Rusija, tada mus, kaip ir tarybiniais laikais, gerbtų. Antra, kas išplaukia iš pirmo, esame ne savo vežime. Vakarams mūsų nereikia, mes jiems svetimi, nieko bendra mūsų nesieja su Vakarais istoriškai. Mes esam slaviško mentaliteto, bet vis norim šokti aukščiau savo bambos. Esame uodega. Jūsų pamąstymai čia įdomūs tik jums patiems. Na, dar raštingiems bedarbiams. Bet ne milijonui emigrantų, kurie lieja prakaitą ir leidžiasi žeminami ES juodadarbių gretose. Tai štai, draugai, jums vidutiniosios klasės atstovės komentaras.

 • Prosenelis 2019 liepos mėn. 08 d. 13:03:25

  Butinai pasilikite nesokupantaiisiejoj o jus briuseliui uz palaizima atidaviete laisve lita tai palike neturiesite kam laizyti jus laizytojai o ne seimoninkai. Kur padiejote teisybe????????.

 • Adamai 2019 birželio mėn. 30 d. 11:51:01

  Kodėl tamsta neemigravai? Nes pagal vardą tikrai ne lietuvis, ne rusas ir net ne čigonas. Greičiausiai vagis, nes tik jie netingi ir gyvena gerai iš prisivogto turto.Nerašynėk komentarų, geriau varyk skambinti močiutėms, kad anūkas avariją padarė, dar praturtėsi desėtką tūkstančių, ar ne taip pravieniškių kamšti?

 • Bičkauskui 2019 birželio mėn. 30 d. 11:46:14

  Kas tie "Jūs", kurie turite civilizaciją 7000 metų? Neseniai šventėme Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmetį, tai mes jaunesni dukart už Rusiją. Ar suvoki, ką šneki?

 • DĖDĖ 2019 gegužės mėn. 20 d. 18:51:41

  Lietuva laimėjo tai kad padlos valdininkai prisivogė patys sau.

 • pralaimėjome daug 2019 gegužės mėn. 16 d. 11:37:03

  pralaimėjome tautą, pralaimėjome savo vertybes, nacionalinę savimonę... O „laimėjome“ - skurdą, socialinę atskirtį, pederastiją, globalizmą ir dar daug kitokių vadinamųjų vakarietiškų „vertybių“...

 • Adamas 2019 gegužės mėn. 15 d. 22:56:17

  O tiems kvaileliams,kurie rašo,kad laimėjime skurdą,siūlai pasivažinėti po Lietuvą,gal proto įgaus.Sveicarijoje sutikau piliečių,kurie skundėsi,kad toje šalyje skurde gyvena.Tinginys,girtuoklis,niekada gerai negyvens,net ir Šveicarijoje.Lenkijoje dauguma lenkų keičia valdžia,kad į skurdą nuvarė,o Lietuvoje avinai Lenkiją už pavyzdį stato.Tai kas kvailas,kaip manote?

 • Adamas 2019 gegužės mėn. 15 d. 22:49:07

  Man tai juokingi tie lietuvaiciai,kurie vis sisioja,,kad milijonas emigravo.Saunu,apsivale Lietuva nuo kitataučių,ypatingai rusų,lenkų,žydų,čigonų,vietinių,banditų.Tie emigravę,tai ne mire,ar į Sibirą išvesti.Siuncia pinigus,dalis gryz,dalis dirbs Lietuvai emigracijoje.Viskas gerai,nereikia isterizuoti.O kad Lietuva nieko neislose iš unijos,tai tik paskutinis durnius gali kalbėti.Nors tokių Lietuvoje netrūksta.Vien palyginus Baltijos valstybes su buvusiom TRSR kitomis,matosi didžiulis šuolis.Neseniai rusų spaudoje skaičiau statistika,tai Baltijos šalys nuo Rusijos,Baltarusijos,du kart geriau gyvena,už Sakartvela,Azerbaidžaną,Kazakstana-tris kartus daugiau uždirba,o už Ukrainą,Moldavija,Uzbekija,Armėnija,Kirgizija,Tadzikija-keturis,penkis kartus.Tik visiškas durnius gali tai paneigti,arba rusas....

 • Grret 2019 gegužės mėn. 15 d. 20:17:51

  Laimejom skurda

 • nu 2019 gegužės mėn. 15 d. 18:13:34

  Lietuva - su vergo mentalitetu. O vergas džiaugiasi, gavęs bet kokį vergvaldį. Nesijaudinkit, vergai lietuviai, be pono ant sprando neliksit.

 • naivuoliams 2019 gegužės mėn. 14 d. 22:33:23

  Klumbys reisus

 • Teisus 2019 gegužės mėn. 14 d. 22:29:25

  A.BUMBLAUSKAS: "Vakarai yra palikę Lietuvai barjero tarp Rytų ir Vakarų vaidmenį." Dviem žodžiais: buferinė zona! Baisu. Ir dar baisiau, kai tai nenorima suprasti.

 • Teisus 2019 gegužės mėn. 14 d. 22:27:32

  A.BUMBLAUSKAS: "Vakarai yra palikę Lietuvai barjero tarp Rytų ir Vakarų vaidmenį." Dviem žodžiais: buferinė zona! Baisu. Ir dar baisiau, kai tai nenorima suprasti.

 • nuomonė 2019 gegužės mėn. 14 d. 20:43:04

  Gaila tik ,kad neturim teisėsaugos,būtų pasodinę pradžiuoje ,tai greitai tratinimai būtų baigesisi...matom Valdžios POŽIŪRĮ į VALSTYBĘ ir JOS ŽMONES, nors eiti link demokratijos...kol per metus kelis milijardus ištratina,mes GALIM LYGIUOTIS TIK į RUSIJĄ...panele tulpe...gėda,....nereikia prezidento rinkti ,kuris turi -"kompromatą"..žmonės reikalingi,kad kad pabalsuotų,už tuos,kurie tautą vadina -R U N K E L I A I S ....MAN GĖDA UŽ TOKĮ PREZIDENTĄ.....kurios dėka 10 metų - S T A G N A C I J A........NETURĖJOM PREZIDENTŲ,KURIE TURĖTŲ DĖL KO GYVENTI-tik "GARBĖTROŠKAS.."....KOL NĖRA TEIUISINGUMO,VAFGYS VALSTYBINEI NESODINAMI,TOL LIETUVA BUS PIRMA nuo g a l o......idomu,kaip jai negėda buvo Eu atstovauti lietuvą.....

 • :))) 2019 gegužės mėn. 14 d. 16:00:36

  Daugiausia iš ES laimi afrikiečiai ir arabai - gyvena Europoje ir vargo nemato. Nei dirbt, nei stengtis, o pinigų yra.

 • Bret 2019 gegužės mėn. 14 d. 12:00:36

  Lalmejom skurda ir emigracija

 • Dzin 2019 gegužės mėn. 13 d. 18:31:11

  Laimeijmas toys pabego milijonas zmoniu proviso pidarasu

 • WC 2019 gegužės mėn. 13 d. 15:25:34

  Kol nebuvome ES nebuvo is ko vogti.O dabar valdziazmogiai vagia issijuose ir neketina sustoti.Tai kam geriau?

 • zeka 2019 gegužės mėn. 12 d. 20:51:43

  Kaip vadinasi darinys , kuris neturi savo valiutos , neturi savo piniginių atsargų , neaišku kokios jėgos valdo sukantis nuolatiniam rinkimų maratonui, neaišku kas jungia ir vienija darinio dalyvus ir kam jis reikalingas?Vieni vadina nepriklausoma valstybe , kiti tik valstybe...Kas valdo lėšas , kurias mes uždirbam ir sunešam į bendrą katilą?Kur tas katilas yra?Kas jo šeimininkas?

 • Deja 2019 gegužės mėn. 12 d. 19:45:46

  Vergas, gavęs laisvę, ieško naujo šųeimininko, kuriam galėtų nusilenkti ir nuolankiai tarnauti. Pasaulyje yra daug valstybių, kurios yra nepriklausomos. Lietuva nebėra valstybė, nes nebeturi savo valiutos, savo įstatymų viršenybės ir t.t.

 • Dainius 2019 gegužės mėn. 12 d. 18:49:51

  "SENIO" komentaruose kaip visada daug tiesos,tik avinams to nesuprasti,nes per lietuviškas TV to nerodo.....

 • brrrr.... 2019 gegužės mėn. 12 d. 17:39:22

  Ties ES LT kolaborantams skirti 30 sidabrinių nėra joks gėris, subines Seime trynusioji publika. Lietuva už tai sumokėjo savo ES išpopintų šalių ekonomikoms grasinančia galinga konkurecija LT ekonominės galios sunaikinimu.Baigiama. Todėl ir sidabrinių išmokos prie galo . Ir tai visi supranta ,bet negi turėdamas žiniasklaidos monopolį vienoj rankoj ,o tuos 30 ....kitoj , rėksi ,kad kas negerai ,ania?

 • senis 2019 gegužės mėn. 12 d. 16:51:48

  Bickauskas pritrenkia savo protu: ES isvenge karo! Karas, tik kitokiu budu vyksta nuo Cercilio kalbos 1946 metais. Karo metodai kiti, bet TSRS, ta saltaji kara, pralaimejo 1990 metais ir tapo kolonija. To pralaimejimo deka 4 Reichas ir prisijunge Ostlanda, tame tarpe ir Lietuva. Rusija moka reparacijas, dykai tiekdama dujas, nafta, kitas iskasenas, Reichui, is Lietuvos Reichas issivare milijona darbingu zmoniu, belaisviu. Kad jie negriztu i tevyne, musu buve seimas, vyriausybe, rezidentura, Reicho nupirkti ir paskirti dirbti kolonijos priziuretojais, turi viena uzdavini, palaikyti Lietuvoje neisgyvenimo salygas. Kad Rusija viska Reichui tiekia nemokamai, gal pades suprasti tai, kad kasmet, Reicho CB i apyvarta isleidzia trilijona niekuo nepadengtu euru. Kelesdesimt milijardu tu spalvotu popieriuku, duodama Rusijos indenu priziuretojams. Kelesdesimt milijardu, pries trilijona, galima laikyti nuliu. Tikrai, ne nulis, yra 50 milijardu euru, uzdirbamu Reichui, lietuviu darbininku.

 • Gintautas 2019 gegužės mėn. 12 d. 16:05:48

  Rimčiausiai pakalbėjo E.Klumbys.

 • seniui 2019 gegužės mėn. 12 d. 15:31:31

  tamystos komentaras rodo, kad neturi jokio supratimo apie šių dienų Vokietiją, kur jau įsitvirtinęs autoritarinis režimas, ten tuoj bus pastatytas socializmas su visom iš to išeinančiom pasekmėm. Ir islamizuota Vokietija bus pirmiausia Europoje. O Merkelei nusispjaut ant vokiečių ir ant visų Europos tautų. Kol šito dar nežinot, visi komentarai ir prognozės apie ES tėra paradiniai-propagandiniai ir neturi nieko bendra su realybe.

 • svarbiausio niekas taip ir nepasakė: 2019 gegužės mėn. 12 d. 14:28:37

  dar šiame amžiuje Europa bus islamizuota. Kaip tai atrodys, niekas negalvoja, bet ir nežino. Todėl: ES galėtų gyvuoti tik be Vokietijos ir Prancūzijos. Jų stumiamos JEV gėrio neatneš niekam. Būtent dėl islamistų. Gali būti, kad kai kurios šalys nuo islamo apsisaugos, palikdamos ES ir susijungusios tarpusavy. Bet Lietuvos su jos kolaborantais tarp jų nebus. Ir galės džiaugtis, kad "išliko", būdama islamiškoje ES :)

 • Idiotas 2019 gegužės mėn. 12 d. 13:40:18

  ko gero senis arti tiesos

 • kolaborantų mintys 2019 gegužės mėn. 12 d. 13:22:45

  "...Šiandien esame kaip niekad toli nuo Maskvos ir arti Vakarų..." ---- Toli nuo Maskvos, arti Vakarų, kurioje yra ta pati Maskva. Putinas tik šypsosi į ūsą. Ir dėkoja savo bendraminteI ideologei Merkel. "...išsprendėme bene didžiausią problemą, tiksliau, Europos Sąjunga išsprendė, kad Europoje nėra karo.." BRIUSELIO PROPAGANDA. Karo nėra tik NATO, ne ES dėka. --- "...Visame šitame žaidime suprantu, kad jei Lietuva bus atskirai nuo visų, kaip kažkas nori, jos balsas neturės didelės įtakos sprendimams..." O DABAR TURI?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • APIBENDRINS: šalies vadovas Gitanas Nausėda ketvirtadienį Prezidentūroje rengiamos spaudos konferencijos metu apibendrins pirmuosius savo prezidentavimo metus.
 • SUMAŽĖJO: birželį „Klaipėdos naftos“ naftos terminalų preliminarios pardavimo pajamos siekė 2,1 mln. eurų, ir, lyginant su praėjusių metų birželiu, yra 0,6 mln. eurų, arba 22,2 proc., mažesnės.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar prezidentas turėjo pasidalinti skėčiu su šalia šlampančiu berniuku?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +11 C

+12 +13 C

 

+16 +17 C

 +18 +20 C

+16 +19 C

 

+19 +21 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

Nuorodos