Jei parlamentarai per protingi, tegul ieškosi kitos Tautos

2014 balandžio mėn. 22 d. 08:45:49 Perskaitė 3419

Tik 7 Seimo nariai praėjusią savaitę balsavo prieš Euro įvedimo įstatymą. 87 Seimo nariai balsavo už eurą, nors dauguma šalies gyventojų euro baidosi.

Kuo mus laikyti? Jei manome kitaip, kaip mano dauguma Seimo. Matyt, Seimo nariai mus vertina medicininiu požiūriu. Jie, politikai, didžiai protingi, o mes jau laikomi silpnapročiais. Kažkokiu tuščiai bambančiu kontingentu iš Vasaros g.5. Tik, skirtingai nei šis kontingentas, niekada nepasveiksiantis.

Įsivaizduokite, kaip jaučiasi Seimo nariai, kai vos išėję į gatvę atsiduria tarp beviltiškos, nepakaltinamos, nepataisomos, nesuremontuojamos kvailiukų Tautos? Ir dar turi jai draugiškai šypsotis, linkčioti. Juk tai didžiulis psichologinis išbandymas. Su tokia, atsiprašant, Tauta joks mesianizmas yra neįmanomas. Užtrimituoji žmonėms, kad judame į Zapyškį, o žmonės pajuda į Kupiškį. Zapyškio kryptimi velkasi tik 87 Seimo nariai.

O dabar jautriai įsigilinkime į mūsų didžiai protingųjų seimūnų dvasines auras, astralus. Į aureoles bei smegenų pusrutulius. Juk jie - visiški vargšai! Gaila vai gaila! Net norisi tėviškai užjausti. Apibintuoti bintais. Paglostyti galveles. Juk likimas lėmė valdyti visiškai kvaišą Tautą. Nenorinčią euro. Norinčią referendumų. Nenorinčią pardavinėti Lietuvos žemės. Besispyriojančią kaip ligonis, nusprendęs, kad yra žirnis. Todėl bijantis, kad jį gaidys sules.

Tad ką daryti Seimo nariams? Išeitis tik viena. Ieškoti kitos tautos. Kito kelio nėra. Nes laipsniškai išprotės patys. Nes ši Tauta dėl savo „kvailumo“ jau netinka. Prie Seimo nepriderinta. Per daug kampuota. Reikia ieškoti apvalesnės. Kiek galima su šita vargti? Kam  būsimiems Nobelio premijos laureatams nuleisti vertybinę kartelę? Kam terliotis su Tauta, kuriai eurą reikia įgrūsti per prievartą. Kaip šventėms penimam kalakutui, kurį ruošiamasi papjauti.

Na, ir pirmyn! Kam Lietuvoje užsibūti? Yra valstybių, kur į valdančiuosius organus leidžiama kandidatuoti ir užsieniečiams. Išsirinkite tokias valstybes ir pasiūlykite savo kandidatūras. Pagailavę, kad nuosava Tauta apibrozdino. Vos ištrūkote. Todėl nutarėte iš jos išsisūnyti. Tapti politiniais bėgliais. Gal Latvijoje, jau įsivedusioje eurą, pasiieškokite protingesnių rinkėjų. Melskite braliukų, kad jus įsisūnytų. Nes į Vilnių baisoka grįžti. Tauta be tramdomųjų marškinių. Vaikosi. Priekaištauja. Iš bėdos galima nuskuosti ir į Afriką. Ir tapti kokios nors vietinės genties karaliukais. O spalvotų karoliukų, kad būsimi kandidatai apsirūpintų charizmomis,  galima rasti pakelės kioskuose. Priklausomai nuo skuodimo trasos. Kol skuosite, susiversite.

Kam terliotis su Tauta beprote? Juk kitą Seimo kadenciją gali išrinkti „ne tuos“. Juk visada renka „ne tuos“. Ir po to garsiai gailauja, kad ir vėl išrinko „ne tuos“. O tai aiškus įrodymas, kad Seimą renka kažkokie nepakaltinami. Renka -auską, o išrinkę apsižiūri, kad ne tas. Parlamentaras rėkia - tas! Be asmenybės susidvejinimo! O Tauta atsako - ne. Šitas tinka Nobelio premijai ir zulusui. Lietuvai jau nepanaudotinas.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net