respublika.lt

Išgirdo tik norintys klausyti - straipsnio komentarai:

 • A 2020 liepos mėn. 01 d. 21:06:16

  Šiaip Karoblis būtų geras prezidentas...

 • Kuo toliau į mišką,tuo daugiau medžių,be ryšio,nes 2020 birželio mėn. 30 d. 09:01:00

  gerovės valstybė,tik sukčiams.

 • vun lauk! okupante! 2020 birželio mėn. 30 d. 05:03:16

  Stiprybės 2020 birželio mėn. 29 d. 18:38:58 prezidentui, nepasimesti rūpesčių sraute, būti atkakliam ir įžvalgiam...

 • Stiprybės 2020 birželio mėn. 29 d. 18:38:58

  prezidentui, nepasimesti rūpesčių sraute, būti atkakliam ir įžvalgiam...

 • RUTA 2020 birželio mėn. 29 d. 15:24:29

  Mano drauge dirbanti Svedijoj, sake, kad tikriaus nauseda prastume Valendorfas, kuris valdo svedu bankus. Ir tuo itikejau, nes neprieme ne vieno naudingo sprendimo Lietuvai. Tai ne prezidentas, o stambaus verslo ir bankininku atstovas ir dirbantis tikrai ne Lietuvai.

 • Manyčiau, 2020 birželio mėn. 29 d. 14:33:41

  kad geri darbai patys save giria. Oratoriaus menas čia visai nebūtinas.

 • PIRMAS PRANEŠIMAS 2020 birželio mėn. 29 d. 12:07:38

  Po dešimties metų,kuriame vyravo santūrumas,logika,akcentai skirti telkimui,o ne skaldymui.Nesijautė "kovingojo komunizmo",demagogijos,"šventojo įsikūnijimo"Pranešėjo asmenyje.Nebuvo tobulas,bet nepaliko ir slogios nuojautos,kad viskas,kas blogiausia-dar laukia mūsų ateityje.O visuotinės pandeminės psichozės ir kasdieninių apokalipsinių gąsdinimų fone,tai buvo daug.Už tai ir AČIŪ PRANEŠĖJUI.

 • Kaip ten bebūtų 2020 birželio mėn. 29 d. 10:43:25

  Vistiek žymiai geriau nei Grybauskaitė ar Šimonytė, Praeis audringi rinkimai, manau laimės tie, už kuriuos ir aš balsuosiu. Susigaudys ir G.Nausėda, kas su kuo. Gyvensim.

 • Studentui 2020 birželio mėn. 28 d. 17:35:36

  Manau,jog jis specialiai paskirtas rasytojas durninti patiklius zmogelius,kad sie patikeje ,issikalbetu ir padetu "specams"atsekti nepalankius piliecius valdziazmogiams.Ne???

 • fu 2020 birželio mėn. 28 d. 16:54:21

  kur jo lietuvos gerove,melagi

 • dzin 2020 birželio mėn. 28 d. 16:50:14

  niekas nenori girdet tokio nupezusio,

 • senis 2020 birželio mėn. 28 d. 16:40:45

  senas jau esu. Kiek prisimenu, marsieciai Lietuvoje nebuvo nusileide, net kai mes neturejome nei prezidento, nei rezidento. Pirmas musu vadovas zvelgdamas i Lietuva, mate sunauja ir kirmelyna. Adamku atveze ir paleido. Pasake, cia Lietuva, ji turi piautis su kaimynais. Grybauskaite, is aukstybiu, kaip Neklystancioji, zvelge i Lietuva, kaip i pridergta lauko tualeta, kas met papasakodama, ka ten pastebejusi. Kol kas, Nauseda su Lietuva bendrauja tik per kauke ir pirstines. Kas jis toks?

 • Cha cha cha.... 2020 birželio mėn. 28 d. 15:38:30

  Str. užvadinimas kažkoks dviprasmiškas: išgirdo tik norintys klausyti? Nenorintys klausyti paliko patarėjų vietas? Kame žodžio klausyti esmė( kaip vaikui - tėvų; kaip vergui - vergvaldžio; kaip pasakoriaus - pasakų....)? Kame klausimas?

 • senis 2020 birželio mėn. 28 d. 14:15:12

  senas jau esu. Kiek prisimenu, marsieciai Lietuvoje nebuvo nusileide, net kai mes neturejome nei prezidento, nei rezidento. Pirmas musu vadovas zvelgdamas i Lietuva, mate sunauja ir kirmelyna. Adamku atveze ir paleido. Pasake, cia Lietuva, ji turi piautis su kaimynais. Grybauskaite, is aukstybiu, kaip Neklystancioji, zvelge i Lietuva, kaip i pridergta lauko tualeta, kas met papasakodama, ka ten pastebejusi. Kol kas, Nauseda su Lietuva bendrauja tik per kauke ir pirstines. Kas jis toks?

 • studentas 2020 birželio mėn. 28 d. 13:28:51

  Kas galėtų paaiškinti kas tas ''LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS''pseudonimu prisidengęs psichinis ligonis,kuris bjauroja visus be išimties,net pirmojo pasaulio komunisto JĖZAUS KRISTAUS moralinių įdėjų propaguotojus ir vykdytojus - žemiškuosius komunistus-materialistus.Nors niekas neneigia,kad ir tarp pastarųjų buvo visokių nevykėlių ar nusikaltėlių,panašių į tą ''komentaro'' (LJP) autorių.Juk protingas,normalus žmogus kritikuos konkrečius asmenis-nevykėlius,o ne visus komunistus,krikščionis ar kt.aplamai

 • Rekalas 2020 birželio mėn. 28 d. 13:02:27

  Būtų gerai,kad teisėsauga sutramdytų p"pirmą šalies vadovą" kuris visą laiką kiršina Tautą.Visi galai negerovių veda į "vadovo" asmenį ir juo turi susidomėti VSD.

 • KAM BLTYN TOS "SELEKCIJOS"??????????????? KĄ??? 2020 birželio mėn. 28 d. 11:55:48

  Selektyvioji žiniasklaida, ar ne: Kai apie prezidentą kalbama, tai -as arba -ė, o tai kai apie Tautą, tai kodėl nerašoma PILEČIAI ir PILIETĖS? Ką čia norima pabrėžti su tuo -as ar -ė?????? Gal kartais neteisėto fondo veiklą taip norima dar kartą už dyką pareklamuoti? KĄ?

 • Plandemija - 2020 birželio mėn. 28 d. 11:45:29

  Tai žaliųjų žmogeliukų hibridinė kova prieš savo liaudį!

 • Monarchist 2020 birželio mėn. 28 d. 11:41:01

  Nei kairės, nei dešinės, nei valstiečių, nei žaliųjų, nei.. ekslelencijų..

 • AS 2020 birželio mėn. 28 d. 11:37:28

  KAIP GERAI KAD MAN DIEVAS DAVE PROTO DINGTI IS TO LAIVO ,,D,,

 • Vasia 2020 birželio mėn. 28 d. 10:27:50

  III ir menta lizingini.Tu nori polizines valstybes.Tu tikras lol lopas

 • įdomiausia 2020 birželio mėn. 28 d. 09:46:56

  Viskas priklauso nuo prezidento ir seimo. Seime klastingesni ir aršesni po valstiečiais ir kitiems rinkimams dar blogesnė kokybė atrinkta. Prezidwntas vaizdavo ir toliau vaizduoja. Tauta už neatsakingumą renkantis atgal pakrauta paskolų kartom vargt ir per es didžiausua socialinė atskirtis ir skurdas.

 • Jei tauta 2020 birželio mėn. 28 d. 09:45:15

  turetu proto,tikrai neklausytu siu simboliniu,brangiai islaikomu manekenu,pliurpalu! Juk jie net negali tureti savo,o ne savo sponsoriu nuomones! Prezidentas grynai simbolinis,o jo istaigele,be pletkasklaidos,neveikia nieko,o - kainuoja... Tiesiog,blaivaus proto salyje,tokiu lesyklu verslo ponaiciuku sestiorkoms - nebutu.

 • lll 2020 birželio mėn. 28 d. 09:33:18

  vėl reik rinkti valstiecius, jie tinkamiausi lietuviškai Lietuvai

 • anarhija 2020 birželio mėn. 28 d. 09:13:30

  'dedules ' idukrinta leidzia daryti daug 'naudingu' asmeniniu darbu ,nustument Valstybes ir Tautos rupesciu i sona ir visiskai jais nesirupinti. Korupcija atrisa rankas nusikalstamiems veiksmams savo uzgaidu vykdymams padedant LR teismams pasinaudojant valstybe,kaip nuosava firma savo saskaitu didinimu bankuose . Valstybe valstybeje,kai vieni visko priteke Valstybes saskaita yra nepakaltinami ,o kiti anu padaryti vergais yra neigalus . Valstybe 30 metu buvo ir yra draskomo guobsumo ,kuris paverge seime narius. Ponai kas jums draude ir draudzia susivienyti ir dirbti Lietuvos ir Tautos gerovei ? Ar ne savu finansu interesai ir klupejimas su istiesta ranka be Zodzio pries briusliurbio klerkus !!!!!! O kaip mano ponas Prezidentas ???????

 • zero 2020 birželio mėn. 28 d. 08:56:57

  nu ir kas pakalbejo ir kas toliau gal nuo jo pakalbejimo algos ir pensijos padidejo nieko ir seimo dykaduoniai turbut net neklause ir nezino apie ka kalbejo

 • O ką jam daryti? 2020 birželio mėn. 28 d. 08:49:48

  Tikras jevrolietuvis turi būti „tolerantiškas“,mylėti iki padų laižymo atėjūnus ir visokias „mažumas“ labiau už patį save,labiau už tėvą ir motiną.Tai jam įkalta tvirtai ir nepajudinamai:juk ne be reikalo jevroskalbimo miltelius jevroreferendume dalyvavusiems nemokamai dalino.Todėl Briuselio šiknalaižiai patys nudvės,bet neatsisakys „padėti" brangiais smartfonais besipuikuojantiems „pabėgėliams", kuriems Lietuvoje mokama po1000 €/mėn.,kad galėtų nerūpestingai gyventi.(Absoliuti dauguma LT pensininkų apie tokius pinigus gali tik pasvajoti...) Tikras lietuvis su jevromilteliais išplautom smegenim visada turi matyti ir girdėti tik tai,ką landsbergistai jam nurodo matyti ir girdėti.Pvz.,jevrolietuvis puikiai „žino“,kad Rusijoje ir Baltarusijoje gali būti tik blogai arba labai blogai ir niekaip kitaip.Jeigu kas nors bando pasakyti ar parodyti,kad yra ne taip,yra melagis,vatnykas,senatvinis marazmatikas arba Kremliaus agentas.

 • palyginimai 2020 birželio mėn. 28 d. 07:59:15

  Alytaus padangų gaisro atveju nustatė, kad. Nuo 2016 metų 9 gaisrai ir įmonė neįtraukta į tikrinamų sarašą. Nors po pirmo gaisro gaisrininkai išniukštunėja įmones. O Alytuj sugebėjo gesint 10 parų su didžiausia tarša. Kur kelios dienos ir turėjo be taršų. Reiškia ir prezidentui pavaldžios institucijos, premjeras ekskomisarais apsistatę ir nesugeba. Atsakingi už gaisrą virš pusmečio neišaiškinti, kad kiti nedrystų. Tiria Alytaus policija kur nusišalint turi ir LR Gen. prokuratūra persiimt. - Tyčiojas jie iš valstybės valdymo. Paprastam žmogui už menkniekius, patys sau jokių reikalavimų, ištižimai..

 • lia lia tra lia lia reikia ne lieziuviu po raukus malt --o dirbt 2020 birželio mėn. 28 d. 07:58:36

  Adamkus suda male su lenkais buciavosi , lietuvoj --padejo pamatus aferoms vagystems ,prixvatizacijai , valstybinio turto isvogimuj vygdyt , atkeliavo konservatdermokratu KGBesniku statytine pani Gzibowska y prezidentus, pirmiausiai sudo primale suaktyvino LGBT veika Soroso apmokama lietuvoj sukure ir ygyvendino korumpuotu kysininku aferistu teiseju mafija ,sunkurios pagalba apiplese tauta ir bankus lietuvoj , isvogdama simtus milijardu ,nuskurdindama valstybe ir tauta , priveze simtus tukstanciu svetimtauciu ,isvijo is tevynes pusantro milijono lietuvos pilieciu ,pritarainat ir nepriestaraujant KT samanams-orakulams ...dabar naujas Nauseda atejo ir vel lia lia tra lia lia ...o darbo NERA ..pradek tvarka daryt savo pirmtaku ,,,prezidentu,,,pridergtoj lietuvoj.

 • vertinimai 2020 birželio mėn. 28 d. 07:24:07

  Po metų vertinama ką padarė. Dar blogiau nei prieš metus buvo. Valdžioje arogantiški, ciniški..paskui piaunasi iš bejėgiškumų.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GAISRAS: šeštadienio pavakarę Šiaulių rajone kilo gaisras.
 • ATLEIS: oro linijos „Emirates“ koronaviruso pandemijos metu jau atleido apie dešimtadalį savo darbo jėgos, tačiau šeštadienį paskelbta, kad atleidimų mastas gali išaugti iki 15 proc., arba 9 tūkst. darbo vietų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ką galvojate apie Vitalijos Katunskytės dainą „Robinzonas“?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos