respublika.lt

Ilgai LRT laukta žvaigždžių valanda - straipsnio komentarai:

 • Tokios formos pasityčiojimai per TV neleistini 2020 lapkričio mėn. 24 d. 17:11:38

  Šiandien išgirdau per TV , Su dideliu liūdesiu pranešame, netekties valandą ir t.t. Klausau ir galvoju, kas šiandien toks garbingas numirė, kad praneša TV? O Dieve brangus, nei juoktis, nei verk, pranešė, kad Karbauskis iš seimo išėjo. Ot naujiena. Pasityčiojimus, jei jie leistini, reikia sugalvoti kitokios formos, kitokios minties išreiškimo. Bet naudoti epitetus reiškiančius užuojautą žmogaus mirties atveju, reikia bijoti Dievo. Atsiprašau, ne visi juo tiki...

  4 0
 • Kazys 2020 lapkričio mėn. 24 d. 12:35:29

  Manau, kad šitas, sau algas pasiskyręs konstitucinis teismas savo veiksmais prieštarauja, žiauriai, Konstucijai!

  6 0
 • Jonis 2020 lapkričio mėn. 23 d. 22:35:00

  Koki pavyzdi gali rodyti myliute kuri rausesi svetimame siuntinyje( Prunckienes) arba kita LRT darbuotoja kuri girta pakliuvo uz vairo ir natura siulo keliukams susitart .....

  6 0
 • hehe 2020 lapkričio mėn. 23 d. 18:39:28

  LRT - Lietuvos Kariuomenes propagandos irankis.

  6 0
 • kodel 2020 lapkričio mėn. 23 d. 13:48:12

  cia Jus visi plesotes del betvarkes valstybeje.Neseniai praeje rinkimai parode,kad musu Lietuva visai niekuo nesiskiria nuo sovietines Lietuvos- su mumis kas ka nori ta ir daro-tauta laikoma buka ir nevisaverte.Jos reikia tik prabalsuoti rinkimuose ir tai dar suklastuostose.Juk niekas pries rinkimus nepaskelbe kad dvi save labai vertinancios asabos yra sovietiniu KGB TEVELIU DUKRELES.ar KAS NORS MATETE TAI JU BIOGRAFIJOSE.Mus laiko nevisaverciais zmonemis,nes cia dar vis vadovauja sovietinis mastymas ir sovietine tvarka -esi nachalas tu turi valdz\ia bet kokiu budu,o tada tai tik ravek tuos sazininguosius ir juos siusk kuo toliau i purvyna.Slykstu,ne tokios norejom Lietuvos,ne tam menesi prie seimo budejoms,o pasirodo,kad saugojom tai nevykelius,kurie nemyli tautos,o tik rupinasi savo gerove ir daro betvarke valstybeje.

  13 0
 • kestutis 2020 lapkričio mėn. 23 d. 11:04:58

  LRT.finansavimas iš esmės neteisėtas,jei manes netenkina programos,turiu teisę nemokėti,tai korumpuota strugtūra.ir jos finansavimas turi būti peržiūrėtas iš pagrindų.

  11 0
 • V 2020 lapkričio mėn. 22 d. 20:33:29

  Gaila ziureti sovietines liekanas lrt ekrane.Miliute akmeniniu veidu, kurioj tv dar tokiu matet? Mildazytes itin pasitikinti,neetiskai laidanti samojus ir ekrane nebetelpa.Pumprickaite dar dar, bet labai saliska.ir t.t.Patinka uz tiek milijonu? Graudu, primityvu irstva

  14 1
 • ar 2020 lapkričio mėn. 21 d. 20:30:51

  ar tikrai jų algos didesnės už prezidento?

  19 0
 • pasiskaičiuokite ir pamatysite, kad 2020 lapkričio mėn. 21 d. 18:20:22

  metinis 53 milijonų LRT biudžetas gali kiekvienam Lietuvos pensininkui visus metus kas mėnesį pakelti pensiją po 6 €urus, kas metų gale sudarytų 72 €urų sumą...

  14 3
 • A T S A K Y K I T E 2020 lapkričio mėn. 21 d. 18:15:52

  kokia įmonė dar Lietuvoje į mėnesį gali gauti beveik 4,5 milijono €urų dotaciją? Ir už ką? Už Tautos smegenų plovimą? Ar visai Lietuvai, kad parodytų kokį nors WYLNIAUS "elytinio" ožiatvarčio palovyje numestą prezervatyvą?

  20 0
 • kur tai matyta 2020 lapkričio mėn. 21 d. 15:25:01

  kad vieša įstaiga nepateiktų fin. ataskaitos, kur ištaško milijonus, kad algos didesnės už prezidento. Tai APSURDAS.

  27 0
 • Slykstu ziureti, kaip elgiasi 2020 lapkričio mėn. 20 d. 22:44:58

  Pumprickaite, Miliute...Padlaizunes, net sulystu i tam tikra vieta ir be muilo. Bet eteris, nepatogu. Bet uz tai dirba paplonintas liezuvis, linksi galvom, pataikauja. Net svetima geda ima.Ar nera zurnalistams morales kodekso. Senienos. Ir atsibodusios.

  35 0
 • Kas slenka i valdzia, 2020 lapkričio mėn. 20 d. 22:35:10

  komunistu palikuonys, buve komjaunuoliai, KGB- istu vaikai, anukai ( ir kiek islaptinta ), tad ka noret. Prie lovio suleke ubagai, vargsai, neede ir negere jau keleta metu, draskosi, plesosi del postu, bet ir ten tustuma. Vertu kaip ir nera.Net CORON- as neatbaido.Atejo, kaip jie patys mano, visagaliai. Deja, apsirinka.

  23 0
 • LRT kaip komunistiniais 2020 lapkričio mėn. 20 d. 22:24:29

  laikais -lug valdoma KGB. Saliska, vienos partijos ruporas. Koks zurnaliugu izulumas. Jau Valstieciai,o gaila, baige darba, niekaip konservatoriu sunauja negali nurimti. Po siai dienai tebeloja, o jei galetu ir i koja ikastu. Ypatingai Meska su Miliute.Ir ne tik.Tik Karbauskis, ir Karbauskis - niekaip is zioptu neiskrenta.Tokio meslo, koks vyksta Lietuvoje per LRT, niekur nerasi. Demokratijos jokios. Ar toks turi buti visuomeninis transliuotojas. Diektore pavepusi, arba per daug sau leidzia.

  35 0
 • as 2020 lapkričio mėn. 20 d. 13:20:03

  cia lansbergine sutve nelieciamieji,,,,,kiek buvo rasyta niekas nesikeicia /?ir nesikeis !!pakol priklausys sitiems ponams...?

  28 0
 • Komunistu partijos CK aptarnavimas 2020 lapkričio mėn. 20 d. 10:04:52

  Lietuvoje nera laisvos televizijos ir radijo vakar visur buvo slovinami liberalai ir niekinami Valstieciai .Atrodo kad Sovietu sajungoj gyvenam ir valstieciai yra disidentai su kuriais reikia susidoroti nes trukdo dirbti komunistu partijai ir CK.Yra viena tiesa komunistu partijos ir kitu tiesu buti negali .Kada komunistu partija prades pulti Romos kataliku baznicia lietuvoje ir bandys itvirtinti sex istvirkeliu beribes virsenybes narkotiku legalizacija matyt tik laiko klausimas.

  37 0
 • Kelmas 2020 lapkričio mėn. 20 d. 08:02:47

  Įdomu ar LRT parsikvies atgal ,,skaliką'' E,Jakilaitį. Kliūčių tai nėra,o kompensuoti dėl valstiečių ,,kaltės'' prarastus ,,sidabrinius'' reikia. Tas ,,atlodavo'' [ačiū Landsbergiui,Grybauskaitei už vaizdingus posakius] ] už visus.

  41 2
 • Gerovės valstybė 2020 lapkričio mėn. 19 d. 23:22:18

  Super straipsnis, tiesiai į dešimtuka. LRT yra koncervatorių ruporas. O moka ir kairieji. Gerovės valstybės detalė. Keista kad prezidentas tyli, labai keista

  55 1
 • senis 2020 lapkričio mėn. 19 d. 12:39:52

  visas musu elitas nupirktas Soroso. Sorosas, Geitsai, Klintonai, tai JAV demokratu partija. Taip vadinamame demokratijos bastione, demokratai 4 metus ede zmoniu isrinkta prezidenta Trampa. Ede ede, panasu, kad sues. Nieko nedomina, kad uz Baidena prabalsavo 1 milijonas 800 000 kapiniu lavonu, nieko nedomina, kad demokratu valdomose valstijose, uz Baidena prabalsavo daugiau rinkeju, negu yra gyventoju. Ko mums tiketis is nusipirkto musu elito, jeigu net Trampas jau vaiksto susirietes?

  44 1
 • 2020 lapkričio mėn. 18 d. 23:57:25

  Įsivaizduoju,kaip skaitydamos LRT damos kikena iš komentarų nes jos yra nebaudžiamos,dešiniųjų remiamos ir joms nusispjauti,ką apie rašo normalūs žmonės. Jų stogas yra tvirtas ir nesugriaunamas. Juk ne pirmas straipsnis apie LRT veiklą ir NIEKO.Šuns balsas į Dangų neina .Pinigai viską lemia.

  73 1
 • LRT generalinei direktorei 2020 lapkričio mėn. 18 d. 23:15:12

  ir jos komandai TURĖTŲ BŪTI GĖDA dėl tokių komentarų apie jos vadovaujamą įstaigą ! Gauti lėšas iš VISŲ mokesčių mokėtojų sunešto biudžeto ir ATSTOVAUTI VIENOS politinės partijos nuomonę,yra labai nesąžininga .. Kai prieš daugiau nei tris dešimtmečius buvo VIENA ,,TEISINGA,, nuomonė ,tai dar suprantama ,BET TEISĘ į LAISVĄ ŽODĮ iškovojo VISI Lietuvos Respublikos piliečiai ir ATVIROS durys bei langas PRIKLAUSO ĮVAIRIŲ pažiūrų ir nuomonių atstovams. ! Sunku net įsivaizduoti ,kad kada nors durys atsidarytų RESPUBLIKOS įkūrėjui Vitui Tomkui , Zigmui Vaišvilai ,Audriui Butkevičiui ir kt. buvusio Sąjūdžio žmonėms . LRT vadovai supranta ,kad minios žmonių prie LRT nesusirinks PAREIKALAUTI SĄŽININGAI būti VISŲ mokesčių mokėtojų televizija ,BET JEIGU ištiktų kokia nors bėda , AR SUSIRINKTŲ GINTI LAISVĄ ŽODĮ ?! Turėtų ir apie TAI galvoti vadovai ne TIK džiūgauti KT sprendimu !

  76 1
 • jei Amerikoje suklastojo rinkimus 2020 lapkričio mėn. 18 d. 21:35:50

  tai Lietuvelej jiems dar lengviau buvo suklastot. Juk sorosiniai pinigai labai lengvai uzdirbami, pardavei sazine ir savo tauta ir esi turtingas. Pavyzdys Gabrys, simonyte, cmilyte, paviionis, tulpes, senois is dvasiu teismo sinkevicius, novagreckiene, tapinas, miliute, pumprickaite

  71 2
 • ko kito galejai tiketis 2020 lapkričio mėn. 18 d. 21:32:01

  is dvasiu teismo. Jis landsberginis, generalinis pasilis landsberginis, teismai ir stt landsberginiai, simonyte landsbergine.lrt landsbergine, visi politpletkininkai landsberginiai. Jie sunaikins valstiecius, socdemokratus ir liks vieninteliai libkonservai, vagiu ir plesiku gauja. Nauseda arba su jais, arba bus suestas s*dmalos gaujos

  62 2
 • ... 2020 lapkričio mėn. 18 d. 21:24:52

  Komentatoriai purslojasi.Juk lietuviai norejo laisves,prasom,turite.Vienintele viltis laukti keturis metus,o tada parsinesime valstiecius ant ranku.Niekada negalvojau,kad lietuvoje tiek nemastanciu zmoniu,niekada.Balsavo uz "krikscioniskus"koncervus,o gavo pagal krikscioniskas vertybes, setonus.Likote rinkejai isdurti per visas skylutes,sedite ramiai ir komentuojate.Idomu,kodel pvz.valstieciai neturi jokio kanalo,kur galetu zmones stebeti ne LRT,o butent tikrove atitinkancia politika.Dabar LRT,absoliuciai vien melas,o zmones priversti tas aferas ziureti,nes per visus kanalus kaip kaimynas sako,rodo tik SETONU PARTIJA.Parode valstieciai,kad galima gyventi gerai,o tauta atsidekojo uz gerus darbus,isdave valstiecius.Tik lietuvoje taip gali vykti,nes lietuviui nesvarbu, valdzia zino,jog gali daryti ka nori.Pastebekit cmilyte,armonaite jos pastoviai zvengia,saiposi,nes turbut pacios nesupranta,kaip lietuviai taip apsidirbo.Be "krikscioniu"isdavystes,jos butu niekas,sedetu kampe tyliai.

  79 5
 • Ir dar konservatoriai keikia Putiną! 2020 lapkričio mėn. 18 d. 20:14:55

  O kaip patys elgiasi?Kodėl Lietuvos žmonės turi išlaikyti jų ruporą?! Tegul konservatoriai ir išlaiko šią televiziją iš savo lėšų!Juk yra ten milijonierių ar netoli to.... Pavadinimą reikia iš jų atimti ir kurti TIKRĄ OBJEKTYVIĄ NACIONALINĘ TELEVIZIJĄ!!! Tai ,ką mes turim ,yra aferistų ,intrigantų,sąmokslų rengėjų ,patyčių LRT!!! LAUK JUOS VISUS ! Nėra ko čia siurbti ,kaip siurbėlėms tautos pinigus!!!!!

  83 3
 • Romas 2020 lapkričio mėn. 18 d. 18:28:08

  Mano galva LRT tegul žiuri Konservatoriai ir Jų pakalikai

  68 2
 • NUOMONĖ 2020 lapkričio mėn. 18 d. 17:50:18

  100% tiesa. Taip jie apvagia pusę Lietuvos piliečių. Sau susikūrę rojų fantastiškais atlyginimais Tikri dykaduoniai ir aferistai

  84 2
 • madam pumpidur 2020 lapkričio mėn. 18 d. 17:10:57

  man labai patinka Amiliūtė su šunioku, pliušuose, ir su antsnukiu, kuris krinta nuo smailios galvos :)

  33 5
 • Ar jūs Homo Sapiens'ai ar virvelės? 2020 lapkričio mėn. 18 d. 16:47:05

  Homo Sapiens reiškia vergas valgomasis. vartojat žodžius, o nežinot ką jie reiškia.

  4 11
 • dzukas 2020 lapkričio mėn. 18 d. 16:42:25

  kuo toliau tuo graziau,labai liudna

  36 2
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BE PANIKOS - NEVERYGINĖ STATISTIKA: per šių metų sausio-rugsėjo mėnesius Lietuvoje mirė 29699 žmonės (pernai per tą patį laiką mirė 29017 žmonių), iš jų nuo kraujotakos sistemos ligos – 16137; nuo piktybinių navikų - 6070; kitos mirties priežastys - 2772; išorinės mirties priežastys - 1689; virškinimo sistemos ligos - 1548; kvėpavimo sistemos ligos - 859; infekcinės ir parazitinės ligos - 529; DĖL „COVID-19“ – 95 ŽMONĖS.
 • KORONAVIRUSAS: Lietuvoje nustatytas pirmas koronaviruso atvejis audinių ūkyje.nustatytas pirmas koronaviruso atvejis audinių ūkyje.
 • PERKA: sostinės savivaldybė perka 55 socialinius butus įvairiuose miesto rajonuose – 10 vieno kambario butų, 10 – dviejų, 10 – trijų ir 5 keturių kambarių butus.
 • EISMO ĮVYKIAI: praėjusią parą, lapkričio 25-ąją, Lietuvos keliuose policijos pareigūnai užregistravo 62 eismo įvykius, 7-iuose iš jų sužeisti 7 žmonės.
 • INDIJOJE: ketvirtadienio rytą prie Indijos pietinės pakrantės priartėjo didelis ciklonas, audra pražudė mažiausiai penkis žmonės, išvartė medžius bei elektros stulpus.

 • GALI SUTRIKTI: naktį iš ketvirtadienio į penktadienį gali kilti sutrikimų naudojantis Smart-ID ir mobiliuoju parašu.
 • PRATĘSĖ: Vokietija iki gruodžio 20 d. pratęsė dėl antrosios koronaviruso bangos įvestus karantino apribojimus.
 • SKAIČIAI: pasaulyje patvirtintų koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų skaičius perkopė 60 mln., rodo agentūros AFP renkami oficialūs duomenys.
 • KARANTINAS: Liuksemburgo parlamentas pritarė priemonių kovoje su koronaviruso pandemija griežtinimui: nedidele balsų dauguma pritarta vyriausybės įstatymo projektui, numatančiam dalinio karantino įvedimą.
 • PAPROTESTAVO: Tarptautinę smurto prieš moteris dieną nuoga „Femen“ aktyvistė surengė protestą prie Ukrainos prezidentūros; ant jos kūno buvo užrašyta „Stambulo konvencija“.
 • DEGA: Alytaus rajono Panemuninkėlių kaime dega vilkikas su dujų cisterna.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pritariate muziejų ir galerijų atidarymui?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dėl pandemijos pasikeis Jūsų išlaidos kalėdinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +1 C

+1 +3 C

 

-1 0 C

 +2 +3 C

+4 +7 C

 

 +2 +4 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1890 PLN - 4.4679
RUB - 90.0123 CHF - 1.0835
GBP - 0.8913 NOK - 10.5488

Nuorodos